• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.32

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ze začátku to byla parádní onlinovka, kde ani nuggeťáci neměli takové výhody jako jiní platící hráči v jiných onlinovkách. Že se výhody nuggeťáků budou zlepšovat a rozdíl nuggeťáků a ostatních hráčů bude zvyšovat - s tím asi počítali všichni, protože to je osud 99% onlinovek. Což mi vadí, přestože nuggety v omezené míře sám používám, ale smířil jsem se s tím - nakupování nuggetů jsem si mohl vždy zdůvodňovat jako podporu hry, podporu rozvoje. Jak ale koukám na updaty od konkrétního čísla - 1.27, tak mi podporování hry bere chuť stále více a více. Pokud bych se měl držet na slušných a vysokých příčkách žebříčků, musel bych tu být více, než jsem musel dříve, investovat více nuggetů... A proč mám být stále rozvojovým pomocníkem, když vidím výsledky? Od povedené grafiky, která se do hry přesně hodila se upouští, kombinuje se s grafikou nějakého maniaka, který má absolutně jiný vkus a cpe ho do hry.. Těch 60 nových charakterů mluví za vše, ani obchodník - v jádru dobrý nápad, se grafikou zcela vymknul.. O herních propadech se snad není potřeba zmiňovat - stále se jen vymýšlí další kraviny, poslední užitečná novinka byly pevnosti. A když jsem po pár hodinách práce vymyslel jedinečný build, tak má přijít další update, který nejenže hraje přímo proti němu, ještě dává esa do rukou mulťákům a přidává k tomu dalších pár kravin a již zmiňovanou a silně nepovedenou grafiku?

Loučí se jeden z (v minulosti) největších nadšenců TW. Hodně štěstí ve hře.

Hmm.. bohužel je to v každé hře od browserových her až po RPG online . Vývojáře zahltí zlata horečka hraju rpg hru kde dobývání trvalo 20min a teď je to tam na 30sekund .. a bez rvaní peněz tam si nezahraješ ...
 

DeletedUser1318

Guest
...stále se jen vymýšlí další kraviny...
No vidíš to, a já jsem potom, co to zkouším na betě toho názoru, že toto je přesně změna, která tuto hru znovu oživí. Nikdy mne nebavilo hrát za duelanta, z časových důvodů nechodím do bojů o pevnosti, tudíž jsem se jako dobrodruh samotář celkem nudil. Teď už konečně budu moci některé své nálezy náležitě zhodnotit, těším se na výrobu, těším se na poker.
...ještě dává esa do rukou mulťákům...
Tento názor tu zazněl již několikrát, zkuste o tom trošku popřemýšlet, jestli opravdu budou hráči na vysokých levelech riskovat a vytvářet nějaké "podpůrné" postavy. Já myslím, že je to celkem nesmysl. Pokud budu občan města, kde hráči spolupracují, není problém si úkoly rozdělit a předměty směňovat. Zásadní chyba je, že uvolnění obchodu trvalo tak strašně dlouho. Myslím, že velká většina hráčů, která nechtěla jen a jen duelovat už tu dávno není. Původní smysl městské spolupráce, dle mého názoru a mé motivace k hraní, zmizel s dostavěním měst a pevností. Pak už dělníci neměli práci a nic co by mohli nabídnout spoluhráčům. Kdo nechtěl duel a boj, mohl rovnou skončit. To je podle mne důvod, proč jsou starší světy poloprázdné.

S grafikou je to těžké, pro mne není až tak důležitá, z tohoto mého pohledu mi příjde, že pořád vidím "ducha" Divokého západu, i když s trošku jiným rukopisem. Novinky v této oblasti budou asi tradičně přijaty i zatracovány, ale s tím asi nic nenaděláme.

Já bych s kritikou počkal až po vyzkoušení novinek. Momentálně tu spekulujeme o čemsi, co na vlastní kůži zkusil jen ten, kdo hraje na některém německém světě.
 

DeletedUser9890

Guest
Tk máte už ňáké nové obrázky z updatu 1.32 ?prej má mít novou grafiku a jestli máte ňáký obrázky nebo informace prosím napište sem do tohoto tématu.
 

DeletedUser

Guest
Jak o tom tak přemýšlím, tak mi asi nejvíc vadí změna grafiky. Dám příklad z jiné onlinovky (nechci tu dělat reklamu, jde o manažera z fotbalového prostředí) - grafika jednoduchá a stejná a prostě mě baví... už ten obchodník se do ostatní grafiky TW nehodí, do té doby mě grafika této hry bavila a přišla mi velice povedená... Bohužel, tohle je opravdu problém mnoha onlinovek, taková "modernizace" grafiky. Samozřejmě i změny v systému samotné hry mi vadí - tvrdý zásah do jádra hry např. řemesla. Můžu opět zmínit porovnání s oním manažerem - změny v systému jsou malé, do základů systému se zasáhne jen velmi zřídka a v závislosti na tom úspěšnost hry? Je tu 14 let a počet uživatelů přinejmenším stagnuje. Uznávám, je to fenomén, ale díky čemu? Mohu si na základě porovnání desítek online her i manažerů odpovědět - díky jednoduché, neměnné grafice a díky ponechání hry takové, jaká je. Majitelé hry netrpí zlatou horečkou tak přehnaně jako jinde. Samozřejmě jsou v tom i jiné faktory, ale tohle jsou v hrubosti základy úspěchu, že je hra díky těmto bodům prakticky jedinečná.
Já tu nechci být pokládán za někoho, kdo má mínění, že bez něj už tahle hra nepůjde. Jen ztratí dalšího z hráčů, kteří tu byli v tom tvrdém hráčském jádře. Ještě jsem se sem podíval naposledy, jestli bych to neměl zkusit ještě jednou. Znova jsem se podíval na grafiku, řemesla a měl jsem jasno. Neměl.
 

DeletedUser9890

Guest
Updaty jsou nejlepší díky nim to ještě hraju.a grafika mi připadá dobrá.
 

DeletedUser

Guest
Na verziu 1.32 sa uz uplne teším som zvedavý že čo to bude vlastne tá nová grafika a ako to už krásne spravia :-)
 

DeletedUser1318

Guest
...Já tu nechci být pokládán za někoho, kdo má mínění, že bez něj už tahle hra nepůjde. Jen ztratí dalšího z hráčů, kteří tu byli v tom tvrdém hráčském jádře...
Podle mého názoru od této hry utíkáš právě proto, proč se například mně líbí. Já ti nebudu vyvracet tvůj názor, máš svoje pohnutky proč hrát, nebo skončit. Mně west chytil právě tím, že nabízel prostor všem možným charakterům a všem možným povahám hráčů. To, co ty považuješ za nevýhodu, tj. průběžné aktualizování, mnozí naopak považují za výhodu. Některé novinky byly doplněny výslovně na přání hráčů.
Néjak nemám představu, kdo je typickým představitelem "tvrdého hráčského jádra".
Za sebe můžu říct, že z okruhu mých spoluhráčů, kteří si chtěli virtuálně hrát na divoký západ, jich většina skončila především pro zdlouhavé zavádění dávno slíbených novinek.
Můj pocit z připravovaných změn je takový, že se hra stane celkově "komplexnější". Už tu párkrát proběhla debata o věrohodnosti některých úkolů, nebo situací. Mně se volný obchod a řemesla líbí.
Do budoucna si dovedu představit možnost stát se například banditou, a ve větší skupince s nějakými novými schopnosti vykrádat městské banky, případně za poplatek používat dostavník nebo železnici k přemísťování...
Možná by nebylo od věci nechat staré světy otevřené a nezavádět všechny "novinky" na všech.
Bohužel, toto nejsme schopni ovlivnit.
Měnit zásadně pravidla v průběhu asi není optimální, ovšem s přijetím podmínek hry jsme souhlasili s výhradním právem innogames tyto kroky podnikat.
Já jsem toho názoru, že má člověk zkusit všechno, je to jediná cesta, jak se o něco zbytečně nepřipravit kvůli předsudkům.
Třeba mne ty novinky nakonec znechutí tak, že skončím taky, ale napřed to raději vyzkouším...
 

Deleted User - 31870

Guest
Když zmiňuješ to nahrávání novinek na všechny světy, tak v prvotní verzi pro změny v duelech (plánováno již loni) bylo, že se zavedou tyto změny až od nových světů. Otázkou je, jestli to má cenu, když se podíváš na počty hráčů na s2 a s5.
 

DeletedUser9890

Guest
prstě můj názor je a myslím že i mnoha lidí že kdyby nebili updaty tak by to hodně moc lidí nehrálo.
 
Bavme se tu o updatu, co přinese. Neřešme že to někoho nutí skončit. Stejně tu pláčete na špatném hrobě. Pokud updatem pro některé hra padá, fajn skončte. Ale tím už je zbytečné pro vás řešit, co stává pasé. My ostatní se o tom pobavíme, nás updat zajímá a těšíme se co nám přinese.
 

DeletedUser1318

Guest
Když zmiňuješ to nahrávání novinek na všechny světy, tak v prvotní verzi pro změny v duelech (plánováno již loni) bylo, že se zavedou tyto změny až od nových světů. Otázkou je, jestli to má cenu, když se podíváš na počty hráčů na s2 a s5.
Abych to uvedl na pravou míru, za prvé si plně uvědomuji, že je zbytečné podávat nějaké návrhy na změny. Protože reaguju v saloonu, víceméně spekuluju, jak by se čistě teoreticky dalo vyhovět i "konzervativním" hráčům, kteří změny nechtějí. Celkem dokonale chápu, že hráči, kteří chtějí hrát bez nuggetů a být v první desítce, mají definitivně smůlu. Tak stejně, jako dokonale chápu, že nastavit hru tak, aby byly spokejené všechny herní charaktery, nově třeba pracovníci různých profesí, dost dobře nejde.
Ale co je nejdůležitější, mně osobně to nevadí, mně se ta hra líbí tak jak je, updaty vítám, a každou novou věc považuju za přínos. Pokud byl někde na počátku westu nějaký nápad, udělat strategickou online hru na téma divoký západ, pak dle mého mínění tato cesta je ta správná.
Pokud tu bylo zmíněno "tvrdé hráčské jádro" (čekám na nějakou definici), pak je tu možná nějaká další skupinka "obyčejných" hráčů, které baví si hrát na divoký západ. Včetně (anebo možná hlavně) stavění, obchodování, výroby produktů..., nejen duelováním je člověk hráčem, a ne každý hraje pro umístění v síni slávy.
 

DeletedUser

Guest
Mě připadá, že tapaliny je trošku mimo.
Ale to je jedno.
Ve vlákně pro verzi 1.32 se řeší problematika něčeho jiného - moderátorům to nevadí - tak dobrá.
Mě osobně nevadí žádná novinka, ale co mi "se*e" je nová grafika. Víte, hraji tuhle hru od jejích začátků v Německu a musím říct, že graficky tato hra jde update co update do prčic..
 

DeletedUser9890

Guest
ježíš mě se prostě updaty líbí a líbí se mi i nová grafika tak mě nesuďte!!
 

DeletedUser

Guest
Mě se grafika nelíbí moc moderní řikam to furt a furt to řikat budu
 

DeletedUser

Guest
100 lidí - 100 různých názorů,mě se ta nová grafika líbí a je ve stylu divokého západu.
 

DeletedUser

Guest
No posledení grafika se zlepšila ale tohle je už nějak divný a pomalu se to blíží k jiným podobným hrám
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru