• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.33

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno

Ste spokojní s Update 1.33?


  • Celkový počet hlasujících
    118
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zakoupené jsou nugety.....Ty pošleš e-mailem pozvánku kamarádovi->on se přes ni zaregistruje->koupí si nugety(v jakémkoli počtu)->dostáváš 1bod přátelství
 

DeletedUser

Guest
Aha, takže to je za každý kúpený nuget. To je splniteľné a celkom logické, keby to nebolo za nugety, hocikto by si spravil multiúčty a veselo by si zbieral odmeny.
 

DeletedUser

Guest
vubec si nejsem jisty tim co tady povidate pozval jsem hrace a vim ze si zadny nuget byt jeden nekoupil a mam v uspechu 1/10 tak nevim jestli je to bug nebo tady sirite nepravdy
 
Tak to vidím na dva roky usilovného snažení...

Ps: jestli někdo příjde s tím že mi bude chtít scuknou postavu (či ji smazat) z některých světů na "hromadný" svět, tak se mi začne červenat před očima...
 
takze za jeden den musim splnit 1000 ukolu ?
a kde je nejake pocitadlo v uspechah to neni ?
nekdo psal ze ukol halowen muze plnit kolikrat chce neni to ono ?

Ty musíš splnit sto "denních" úkolů, to jsou ty opakovatelné, druhý den je můžeš plnit znova, zadavatel je v indiásnké vesnici. Neznamená to že by jsi za den měl splnit všech tisíc úkolů, potřebných k získání pštrosa, toto budeš plnit tak tři roky...
 

DeletedUser12400

Guest
Ty musíš splnit sto "denních" úkolů, to jsou ty opakovatelné, druhý den je můžeš plnit znova, zadavatel je v indiásnké vesnici. Neznamená to že by jsi za den měl splnit všech tisíc úkolů, potřebných k získání pštrosa, toto budeš plnit tak tři roky...

a kde je nejaky pocitadlo kolik jich mam ?

s tim 1000 nekdo psal ze 100, ale kdyz to rika admin.
 

DeletedUser7904

Guest
úspechy -- úlohy -- opakovateľné úlohy :klubun:

spechynahromnice.png
 

DeletedUser

Guest
ono to jde udělat ale musíš se na to hodně snažit...ale jelikož nejsem zaměřenej na denní úkoly tak si hodně dlouho budu muset na něj počkat :)
 

DeletedUser

Guest
Nejak se tu zakecaly ty body....takze podivejte.nikde neni nic vysvetleno,takze nevim proc se to nedostalo mezi lidi.Ale ja jsem ted pozval par lidi.vim urcite ze nepouzili zadne nugety.Protoze jsem je pozadal aby se do hry zaregistrovaly.A jestli chteji at si tu hru zkusi,ze hraju na 2 svete a pomuzu jim treba.No a proste vec se ma tak ze mi to normalne za kazdeho pricetlo jeden bod.Prestavam si myslet ze to ma neco spoledneho s nugety.....takze si myslim ze jeden bod je proste jeden pozvanej znamej.to je moje teorie.Chtel bych prosim uz potvrzeni nebo vyvraceni toho co si myslim od nekoho kdo by o tom mel vedet vic.....hnm???
 

DeletedUser

Guest
wiki.the-west.net napsal/a:
Points System

For each new account that registers to the game via your referral link you receive friendship points for your character on the first world that they join. Existing players added to your friends list as well as referred players joining a second world will not contribute to your points! You continue to receive more points as these players gain levels or spend gold nuggets. These points are cumulative and are not lost when a referred player leaves the game. They can be tracked in the achievement menu under the statistics tab.

The exact number of points rewarded for each action is determined by a secret formula - it is not a one to one relationship. It is generally more beneficial to refer a couple of players who advance significantly through the game and purchase premium rather than refer several players who quit the game at low levels. The formula contains internal safeguards against players who attempt to exploit the system through creating these multiple accounts themselves, instead rewarding the recruitment of genuine players who contribute to the longevity of the game.

Tady máš něco z anglické wiki.
 

DeletedUser

Guest
no konecne mi tady nekdo odpovedel diky moc Jennison.No zajimave.....s tim uz by se dalo neco delat,mozna teda :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru