• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.35 - diskuze

Ste spokojní s Update 1.35 ?


  • Celkový počet hlasujících
    149

DeletedUser

Guest
Obsluhovat west přes mobil je teď mnohem těžší než dřív.
Tržiště, inventář a grafika....nešťastné.
Možnost koupit věci za nuggety....dost nás bylo na normálních světech hlavně proto, že tam nebylo tolik možností zvýhodnění jako je na Col nebo Buff, případně Ari...teď už to vlezlo i na normální světy...
Když to shrnu...přehodnotím priority, o přátelé nepřijdu a z "volnoběhu" brzo přejdu na sbohem šáteček.

Je to škoda, šlapalo to jednu dobu celkem fajn.
 

DeletedUser

Guest
Osobně souhlasím se vším co tu napsal Kenotaf...
Já jsem třeba občas hrávala z mobilu, se současným updatem to jaksi moc nejde. :( A myslím, že některým se bude vařit komp, než to celé zchroustá...
Ale mám jednu otázku - v minulém updatu byla změna duelů a nastala doba, kdy uspat jiného hráče, který se věnuje duelům bylo opravdu těžké, ale i tak se to při troše štěstí dalo. Ale nahrál se nový update a co se nestalo, uspat takového hráče je praktické nemožné. Poslední věc, která mě na westu alespoň trochu bavila... (pro vysvětlení - nakoupí si lektvary na +75% zdraví = neporazitelný hráč)

Ale tento "ekonomický" tah se bohužel dělá všude - aneb proč má jen kapat, když může rovnou chc... a hráči si na to časem zvyknou.
 

Deleted User - 31870

Guest
Pochybuji, že do toho budou chtít hráči rvát desetitisíce, dokonce i u tisícikoruny bude velice omezený počet hráčů, kteří takovou investici provedou. Pro nás nenugettové hráče je naopak tento udpate výhodou, neboť při aktivitě máme šanci si čas od času pořídit nějakou věc, kterou bychom jinak museli kupovat za nuggety.

Jinak doufám, že upraví West také do nějaké rozumné podoby na mobily, ale nejspíš to v nejbližší době neplánují, minimálně než budou mít hotové největší plánované změny jako je mapa a město.
 

DeletedUser12400

Guest
trh je neprehlednej veci jsou serazeny podle abecedy a ne podle druhu obleceni

kdyz si chci kouknout na trh na predmet kolik za nej lidi nabizi a pak chci ten predmet taky nabidnout tak nejdriv musim dat "prodej" je to zbytecne klikani
 

DeletedUser

Guest
,

Prajem veľa zdaru v honbe za dluhopisom UP :)))))

Ale rovno Vám musím povedať že to nestojí zato :

-v "Prémiovej truhličke" za 1500 nugetov (popripade dluhopisov) som dostal "Čejenské kožešinové kalhoty " za 5075$ - mimochodom mám už troje - návod hovorí že by to mali byť unikátne predmety a dostať dražitelné kalhoty pre lvl32 sa mi za nefér za 1500nugetov

-v "Drahej truhle" za 200nugetov (dluhopisov) som dostal ženske šaty ??? hruza

tak Vám prajem veľa prebdených nocí pre dluhopisy :))))

Ale aspon som zasponzoroval opet 20€ túto hru , ktorá si myslím že je skvelá
 

DeletedUser13514

Guest
Tak v prémiové truhle jsou předměty, které jsou vzácné (rozuměj svítící) a ve městě, či u obchodníka (dědka) nesehnatelné. Takže ač už ty kalhoty máš, tak bohužel mohou z této bedny padnout.

U těch šatů je to to samé. Je to jedna z položek bedny a bohužel ti padly. Prostě smůla, co jiného na to říct :(

Proto se na forum dal ten seznam, co může z truhel padat.

Tak hodně zdaru dál :)
 
Proč update 1.35 na světě colorado není dodělaný? žádné zboží v shopu + další detaily, co na jiných světech jsou a tady ne!
 

DeletedUser13514

Guest
Proč update 1.35 na světě colorado není dodělaný? žádné zboží v shopu + další detaily, co na jiných světech jsou a tady ne!

Jak už tu bylo několikrát řečeno, tak bohužel na Coloradu se vyskytnul bug. Je to nahlášené a nezbývá než čekat, až to opraví.
 

DeletedUser1318

Guest
Prajem veľa zdaru v honbe za dluhopisom UP :)))))

Ale rovno Vám musím povedať že to nestojí zato :

-v "Prémiovej truhličke" za 1500 nugetov (popripade dluhopisov) som dostal "Čejenské kožešinové kalhoty " za 5075$ - mimochodom mám už troje - návod hovorí že by to mali byť unikátne predmety a dostať dražitelné kalhoty pre lvl32 sa mi za nefér za 1500nugetov

-v "Drahej truhle" za 200nugetov (dluhopisov) som dostal ženske šaty ??? hruza

tak Vám prajem veľa prebdených nocí pre dluhopisy :))))

Ale aspon som zasponzoroval opet 20€ túto hru , ktorá si myslím že je skvelá
Jaké celé noci???
Abych splnil denní limit, za který dostanu odměnu, na to mi stačí pár minut.
Bedýnky, měl jsi prostě smůlu, tak jako ji asi pocítí mnozí, ostatní možná začnou uvažovat realističtěji, já nemůžu přijít do obchodu s nugetama a odnést si předem naplánovaný seznam, je to naprosto o náhodě, možná si donesu zase jen to, co už jsem koupil na trhu, nebo už dávno našel... a už to ani nemusí být prodejné.
 

DeletedUser

Guest
Na 1500dluhopisu potrebuješ asi priemerne 10mesiacov ! ... a zato dostaneš vec za 5000$ .. je to ako s vpohode ?

- v podstate ja som to aj zle pochopil ...myslel som že dostanem za 1500nugetov v tej bedne vec za 5000$ + nejaký ten klíč (to mi vyplynulo z textu ) , pre jednu vec by som tu bednu nikdy nekupoval

1. bral by som to keby to bolo upravené tak že dostaneš vec ktorú si ešte nikdy nemal
2. keby si nedostával veci pre ženskú postavu
 

DeletedUser

Guest
Neviem ci sa mi zda, ale do kolonky Duely proti hracom sa pocita aj ked niekto napadne teba. Na sk Buffale som zamerany na pevnosti, cize duel som nevyvolal uz ani nepamatam. Dnes ma napadol akurat jeden hrac a prehral som. Cize suma sumarum pre tanka (resp. hraca zameraneho na pevnosti):

1. Opakovatelne ulohy v salone - ako kedy sa pritrafi, ale denne aspon urcite jedna 15minutovka sa podari.. Zalezi to aj od velkosti inventara, ked mate dobre veci, mozete robit aj viac prac... Cize minimalne 1 dlhopis denne.
2. Duely proti hracom - ked mam boj, vzdy ma napadnu aspon dvaja, v pohode. Cize dalsi dlhopis.
3. NPC duely - ziadny problem. Dalsi dlhopis.
4. Vyrobene produkty - no, kedy ako. Ked si craftujem mazadla alebo bajonety do pevnosti tak ano, ale vacsinou nie.

Takze ja si ziskam minimalne 3 dlhopisy denne, ked sa pritrafia dobre ulohy, tak aj 4-5. Potom nejaky kvalitny boj a 10 dlhopisov za den mam, bez nejakej vacsej namahy. Ani nemusim craftovat, poriadne plnit ulohy a ani duelovat.

A co sa tyka toho inventara - takisto nosim okuliare a nevidim v tom problem. Obrazky su mensie, ale pre mna ich nie je problem rozoznat ani bez okuliarov. Ked si prejdem kurzorom nad obrazok, ukaze mi popis, tiez nemam problem precitat, aj bez okuliarov. Mne sa to paci, pocitat mi to "sroti" sice pomaly, ale mne to nevadi, ja mam cas. Akurat ten trh je trosku problemovy, tam to ide este viac pomalsie, ale co, prezili sme blahobyt, prezijeme aj tento update a ludia si na neho zvyknu.
 

DeletedUser1318

Guest
Na 1500dluhopisu potrebuješ asi priemerne 10mesiacov ! ... a zato dostaneš vec za 5000$ .. je to ako s vpohode ?

- v podstate ja som to aj zle pochopil ...myslel som že dostanem za 1500nugetov v tej bedne vec za 5000$ + nejaký ten klíč (to mi vyplynulo z textu ) , pre jednu vec by som tu bednu nikdy nekupoval

1. bral by som to keby to bolo upravené tak že dostaneš vec ktorú si ešte nikdy nemal
2. keby si nedostával veci pre ženskú postavu
Já nevím,kde jsibral informace, tady v oznámení je psáno:
Premiová truhla: Její cena je 1500 UPB / Nugget. Obsahuje velmi dobré a vzácné předměty. Položky nelze zakoupit běžně ve hře.
Čejenské kalhoty opravdu v obchodě nemají, minimální cena tam stanovena nebyla.

Drahá truhla: Její cena je 200 UPB / Nugget. Obsahuje položky, jejichž hodnota je vyšší než $ 5,000. Může obsahovat vzácné předměty, ale i předměty naprosto běžné.
Ženské šaty jsou za víc než 5000, ne? Nevidím problém.

Ty peníze tě nikdo nenutil investovat zrovna takhle, je to tvoje volba. A jenom mně utvrzuješ v tom, že honba za některýma bedýnkama je naprosto zbytečná.
Já bych investoval do Drahé truhly, tam hodnota udaná v oznámení prý odpovídá, samozřejmě s rizikem získání již dříve nalezeného.
No a podle toho, jak mi to vychází, se pouhým plněním denních úkolů dopracuji k potřebným 500 +/- za měsíc, s tím, že na tom nebudu dělat víc než tak dvě hodinky denně. Noci mohu věnovat příjemnějším aktivitám.

Takze ja si ziskam minimalne 3 dlhopisy denne, ked sa pritrafia dobre ulohy, tak aj 4-5. Potom nejaky kvalitny boj a 10 dlhopisov za den mam, bez nejakej vacsej namahy. Ani nemusim craftovat, poriadne plnit ulohy a ani duelovat.

Přesně tak, ani není potřeba premium a jde to.
Navíc je možné najít dluhopisy i při práci, zatím není jasné jak často.
Akorát je potřeba se s tím naučit hrát.
 

DeletedUser3319

Guest
Súhlasím s Vavro, ešte som nekupoval bedničky kedže obchod na Colorade nefunguje, ale to si akože robia srandu !?! Truhla za 1500 nugetov čo je sakra dosť a vec ktorá je "vzácna" len za to že je svietiaca to tam môžem potom nájsť aj kratasy Washingtona a podobné svietiace veci ktoré su mi na nič? Nech sa INNO zobudí tá vzácnosť čo tam mal Vavro v rozbehnutom svete je na nič kedže je bežne na trhu a hráči ju nachádzajú, tým pádom ju ani nepredá za dobrú cenu(aspoň doláre by pomohli keď už je vec danému hráčovi na nič). Jasné že to je o náhode čiže lotéria, kde len pár hráčov dostane veci ako INNO game opasok atď. ale nech ten žreb do tej lotérie toľko aj stojí to je aj 500 nugetov veľa a to si už asi radšej kúpim truhličku kde je garantovaná cena predmetu nad 10 000 dolárov a tiež je šanca na niečo svietiace (ak sa nemýlim). Luxusná truhlička = luxusné veci (tak by to malo byť za tú cenu) ale ako som už písal nemôže každý dostať INNO opasok, velblouda a pod. ale nech sú tam veci ktoré sa na danom svete len tak lahko nenachádzajú aby sa dali aspoň predať (keď sa mi nehodia) za peknú sumu ktorá mi pomôže ďalej v hre.

A čo sa týka tých obrázkov (inventár atď.) je to fakt dosť malé, ale ok sila zvyku možno.

Týmto príspevkom neútočím na moderátorov je to jasné, že za to nemôžu a hráči ktorí majú chuť napísať tak ti treba nugeťák nemal si si kupovať, nech sa uvedomia že hrajú The West aj vďaka nugeťakom.
 

DeletedUser1318

Guest
Týmto príspevkom neútočím na moderátorov je to jasné, že za to nemôžu a hráči ktorí majú chuť napísať tak ti treba nugeťák nemal si si kupovať, nech sa uvedomia že hrajú The West aj vďaka nugeťakom.
Jestli míníš mne, tak jsi trošku vedle, já to říkám z pozice"nugeťáka", takže si to s trochou nadsázky mohu dovolit.
Tady spousta lidí vyslovila obavu, že investující hráčí si za chvilku nakoupí bezmála laserové meče z hvězdných válek, a raketové deštníky do pevností.
Bohužel, tomu dojmu asi podlehli i někteří platící hráči.
Teď se spíš dá se, že to nebude tak snadné.
Já jen říkám svůj názor, že Inno do těch bedýnek strká trošku rozumnější věci, než na vánoce, a že bude potřeba se naučit porovnávat rizika před investicí.
Ta prémiová bedna je asi nejvíc "loterijní".
Jedinečná, čistě dle mého mínění, je s deklarovanou hodnotou lepší.
Nicméně, kdo má pocit, že dostal málo, nic nebrání se obrátit do Německa s reklamací, na vánoce to prý pomohlo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3319

Guest
Absulútne som nenarážal na teba, ale celkovo, ak by sa nejaký škodoradostný nenugeťák našiel :) a to s tou truhlou máš pravdu ako som aj ja spomínal je tam aspoň garancia.
 

DeletedUser

Guest
Tak řeknu, že update se mi narozdíl od předešlých velice líbí, i když má své mouchy.

Jedna věc mi jasná však není, a to tato: Při nákupu na trhu více věcí stejného druhu za stejnou cenu daných na trh v jeden čas nevím, jak koupit jen část těchto věcí. Nikde jsem nenašel možnost koupit např. z deseti dřev pouze 5. Pouze lze zadat cenu za kus, ale koupí to, pokud na to máte peníze, všechny věci ve stejné nabídce. Nevšiml jsem si snad něčeho, čeho bych měl?

Může mi někdo z modů odpovědět na můj dotaz? Děkuji
 
Logika veci (a me letme pokusy s trhem) mi rikaji, ze na trh muzes dat jednu vec 5x (separatne), popr. vytvorit jednu hromadnou polozku. Zapomen na skript s hromadnym prodejem, osobne bych za bug povazoval to, kdyby mi nekdo odkupoval nabidku po castech (kdybych to tak chtel, tak to tak zadam).
 

DeletedUser

Guest
Tak pokud dám na trh deset bajonetů, tak chci ať každý koupí, co může. A klikat t tam na trh desetkrát fakt nechci.
Jestli je to záměr, tak je to nesmysl a Peeete bude zase muset upravit svůj script:-)
 
Nahoru