• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.35 - diskuze

Ste spokojní s Update 1.35 ?


  • Celkový počet hlasujících
    149

DeletedUser1318

Guest
- řemesla zabitý věcma z UP shopu
Ty ten update ještě nemáš úplně zažitej, viď?
Jestli ti vadí nákupy za nugety, tak dostáváš možnost nakupovat za dluhopisy.
Zabitá řemesla? jednou za 48 hodin můžeš u waupeeho získat 5 dluhopisů za např. večeři pro gentlemany, za tři řemeslné práce denně další dluhopis. Mně to celkem motivuje k rychlému postupu u řemesel.
Ty ostatní připomínky už tu byly řešené, taky s nimi nemám zásadní problém.
No a jestli tě to fakt nebaví, tak se s tím neotravuj a zruš účet.
 

DeletedUser12821

Guest
Pro mě je update velké zklamání a nejspíše povede k mému konci ve hře.

Proč zmizely bedny z bitev? Hodně hráčů si tam chodilo pro bedny, mě to taky těšilo ta možnost dostat se tam k nim (i když jsem v nich skoro nikdy neměl nic svítícího). Takže bitvy budou teď poloprázdné - fakt super, pokud tu někoho baví hlavně bitvy (mimochodem koukněte se do žebříčků a zkontrolujte, kolik z těch TOP hráčů nechodí každý den na bitvy).

Další věc: Koupím si za nugety vylepšení do bitvy. Například "Sirup života" za 9nuget a k tomu "vylepšené mířidlo" za 25nuget... A dostanu z bitvy 5dluhopisů, no to se bezpochyby vyplatí. Opět další věc která odradí od bitev.

Jako tank skoro nemám šanci udělat denní úkoly, leda se nechat mydlit od NPC a od lidí kteří mi akorát sundají HP na bitvy.

Super, pohodička, jsem tank, takže jedu skoro jen bitvy a řemeslo, shrnu to: bitvy o ničem, dluhopisy pro mě o ničem, takže jedině udělat opět reskill. hmmm... nechci být sprostý, tak to tady ukončím. Svou podporu pro INNO jsem včerejškem ukončil, nugety už si nekoupím a pravděpodobně ze hry odejdu, stejně jako další hráči.
 

DeletedUser

Guest
Maximálny súhlas s Kronym.S tými dlhopismi miesto bední to INNO maximálne po*****.Kúpil som si prémiové truhly ale keby som vedel čo bude po bitve tak si nekúpim nič a tiež končím s podporou cez nugetty...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
nechci být sprostý, tak to tady ukončím. Svou podporu pro INNO jsem včerejškem ukončil, nugety už si nekoupím a pravděpodobně ze hry odejdu, stejně jako další hráči.

Každá novinka ve hře i v životě sebou přináší pro i proti. Ono se to zase vychytá i uklidní, stejně tak jako emoce po každých update.
Osobně jsem taky zklamaný, že z neplacených světů se stávají placené světy. No a co ? Kašlu na nuggety a hraji dál. Hraji si za se po svém, prohrávat umím. Hádat se kvůli prohře třeba v bitvě rozhodně nebudu na chatu jako jiní a bedny mě nechávají chladným.
Nevzdávej to, každý hráč, alespoň hráč s velkým H tady nechal spousty práce, času stráveného na hře a je škoda s tím praštit, ne ? :(
 

DeletedUser12821

Guest
No nevím jestli i tohle se "vychytá a uklidní" koukněte na Buffalo, na bitvách účast o 50% horší než doposud... ze dne na den... Jelikož hraji skoro výhradně kvůli bitvám, pak nezbývá než svou činnost zde ukončit. Ostatně hráčů s velkým H už skončilo spousta, několik kvůli vánočním "dárečkům" což byla asi předzvěst věcí příštích. No pokud INNO chce dosáhnout prázdných světů... Gratulace
 

DeletedUser

Guest
Šel jsem z 3s na Buffalo. Jak jsem viděl, že se dá vše koupit, ( i když se to někdy hodí, když ne a ne padnout co potřebujete ) tak jsem se vrátil zpět na s3. Když všude září nuggety tak to člověka svádí utrácet. No a o tomto tady ta hra začíná čím dál víc být.
Tak v klidu teď pracuji a pracuji a čekám až mi to padne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Od verzie 1.35 mozes pouzivat TW DB Ingame Cloth Calculator, podla mojho osobneho nazoru je to ovela lepsie a hlavne rychlejsie ako TW Pro.

O hodně lepší a hlavně rychlejší? Ano, opravdu se mi jeví o něco rychlejší. Ale v čem že je lepší? Umí počítat práce a několik dalších základních kombinací (pro zdraví, duely, bitvy...).

To ale TW Pro+ uměl taky. Navíc zobrazoval HP před oblečením jakékoliv sady, pro bitvy nabízel množství konfigurací včetně HP, u bitevních sad zobrazoval k porovnání vypočtené údaje bez nutnosti se převlíct, nabízel možnost konfigurace vlastních "prací", zvýrazňoval "užitečné" předměty v inventáři, v obchodech a u obchodníka zvýrazňoval věci lepších než jsou v inventáři a další věci co mne zrovna nenapadají...

Nechci tvrdit že script z TW-DB je špatněj, to v žádným případě. Naopak jsem rád za použitelnej scrip, vážím si práce kterou do něj někdo vložil a doufám že se bude zlepšovat. Ale bohužel zatím není lepší, navíc ne vždy a všude se ho daří rozběhnout.

Mně osobně proto TW Pro+ dost chybí a bohužel i další scripty, jako třeba script pro trh. Trh se sice zlepšil, ale zdaleka nedosahuje úrovně starýho trhu se scriptem.
 

DeletedUser9371

Guest
Tak jsem to zkusil na sedmičce.
Měl jsem dnes volno, začal jsem s tím těsně po půlnocí a před hodinou jsem skončil. Splnil jsem to, ale zítra to už nesplním. Mám mdlobu z duelu, zase mi natrhli krosnu. Naši sedláři jsou líní a mám ji věčně potrhanou od kulek a pořezanou od šavlí.
Dělal jsem to poctivě, bez nuggetů, prémka na energii, USD, automatizaci. Takže když budu chtít plnit normální úkoly, denní úkoly, opakovatelné úkoly, duely, bitvy, soutěž o Rudolfa, řemeslo, je to totální nesmysl bez nuggetů. Nuggety kupovat nebudu a dám přednost soutěži o "Rudlu" i když ten jde už taky koupit co jsem někde četl. Jsem stále zastáncem neplacených světů, to mě prostě baví víc.

A to jsem byl doma bez dětí, bez práce, bez školy a jiných aktivit. :D
[spoil]
Denn%C3%AD%20%C3%BAkoly.jpg
[/spoil]
 

Deleted User - 31870

Guest
Stačí ti splnit 3/4 na den, abys měl nárok na prémiový dluhopis za den.. A když splníš 5/7 dní v týdnu, dostaneš prémiový dluhopis (nevím počet) za týden. Takže pokud nejsi zrovna nejsilnější, můžeš duely s hráči vynechat a zkoušet NPC duely (mimochodem se počítají i duely z úkolů a do denních úkolů všechny splněné úkoly).
 

DeletedUser

Guest
O hodně lepší a hlavně rychlejší? Ano, opravdu se mi jeví o něco rychlejší. Ale v čem že je lepší? Umí počítat práce a několik dalších základních kombinací (pro zdraví, duely, bitvy...).

To ale TW Pro+ uměl taky. Navíc zobrazoval HP před oblečením jakékoliv sady, pro bitvy nabízel množství konfigurací včetně HP, u bitevních sad zobrazoval k porovnání vypočtené údaje bez nutnosti se převlíct, nabízel možnost konfigurace vlastních "prací", zvýrazňoval "užitečné" předměty v inventáři, v obchodech a u obchodníka zvýrazňoval věci lepších než jsou v inventáři a další věci co mne zrovna nenapadají...

Nechci tvrdit že script z TW-DB je špatněj, to v žádným případě. Naopak jsem rád za použitelnej scrip, vážím si práce kterou do něj někdo vložil a doufám že se bude zlepšovat. Ale bohužel zatím není lepší, navíc ne vždy a všude se ho daří rozběhnout.

Mně osobně proto TW Pro+ dost chybí a bohužel i další scripty, jako třeba script pro trh. Trh se sice zlepšil, ale zdaleka nedosahuje úrovně starýho trhu se scriptem.

Tristvrte veci, co si vymenoval, som ani nevedel, ze TW Pro v sebe ma. Mne, ako obycajnemu hracovi uplne staci ukazat najlepsie pracovne veci. Na boje sa viem obliekat sam, nie som lama, osobne som sa vyberom oblecenia na boj nikdy neriadil scriptom.

A ked sme pri tom, mal tieto vsetky funkcie, ktore si vymenoval, TW Pro vo svojej verzii 0.30? Pretoze to je verzia TW DB Calculatora, 0.30. Takze na tvojom mieste by som bol rad, ze to vobec vie pocitat aspon nieco. Dalsie vylepsenia a pridania novych funkcii su na plane, takze vsetko bude.
 

DeletedUser

Guest
Asi si nikdy nezvyknu, že lidi tak rádi obrací všechno naruby jen aby bylo po jejich.

To ty jsi tvrdil že je lepší. Já script nehaněl a dokonce jsem psal že jsem za něj rád. Tak proč mi vyčítáš abych byl rád že alespoň práce počítá? Napsal jsem že zatím není lepší, protože mi chybí funkce který jsem rád využíval. Ty jak říkáš "pro obyčejnýho hráče nepotřebný funkce" totiž spousta obyčejnejch hráčů využívala ráda a mám dojem že i pro autory scriptu je lepší napsat co postrádám, než uzemňovat větami typu "buď rád že máš co máš".

Rád jsem pouhým nakouknutím do obchodu, k obchodníkovi, nebo na trh viděl který předměty stojí za bližší zkoumání. Proč bych měl pořád hlídat a přepočítávat změny HP při převlíkání, když stačí jen nahlídnout do rožku. A proč bych měl propočítávat různý kombinace oblečení na bitvu, když si v seznamu stačí vybrat nejbliží vhodnou kombinaci a jen ji doladit k obrazu svýmu.

Místo nicneříkajícího příspěvku bych byl raději za radu která mi pomůže. Třeba za odkaz na výbornej kalkulátor vybavení do bitvy na TW-DB.info, o kterým jsem do dneška nevěděl, protože jsem ho díky TW Pro+ nepotřeboval. Táhly si tam můžu libovolně naladit parametry a najít si tak to "svoje vybavení na míru" bez otrockýho počítání.
 

DeletedUser1318

Guest
...je to totální nesmysl bez nuggetů...
Nesmysl je to, že to bez nugetů nejde.
Jedna věc je, jestli chceš hrát dál podle zažitých stereotypů a hledat důvody, proč jsou novinky neproveditelné.
Druhá možnost je, pokusit se z nových možností využít maximum. Jestli se ti nechce učit novou strategii, je to tvé rozhodnutí, ale neříkej, že to nejde.
Tak stejně tvrdíš, že "někde" už lze koupit i soba Rudolfa. Ano, pokud bude dražitelný, takže na trhu. Ale že by tu někde byl obchod Santa Klause, kde jich budou za nugety plné regály, to asi ne. Tak stejně jako je čirá utopie, že si nakoupíš pár beden za nugety a budeš zavalený svítící exkluzivitou, houby z octem, někdo bude mít štěstí a něco pěkného vytáhne, většinou to však budou relativně drahé věci, ale nic mimořádného, co by se nedalo najít.
A to se mi dnes povedl parádní kousek, sobotní várku úkolů splnit v 0:21.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže pokud nejsi zrovna nejsilnější, můžeš duely s hráči vynechat a zkoušet NPC duely (mimochodem se počítají i duely z úkolů a do denních úkolů všechny splněné úkoly).

ale hlavní je že ikdyž prohhraješ buďto normal duel s opravdovým hráčem nebo proti npc tak to ti stejně přidá zato sem hodně rád :)
 

DeletedUser

Guest
Každý update, který přinese do hry nové prvky hodnotím kladně. Zavedením úspěchů, řemesel nebo nyní dluhopisů se pro mnoho hráčů určitě stala hra opět atraktivní a zábavnou. Aspoň takto bych to viděl u sebe. Nedokážu si představit, že bych stále hrál tu samou hru (myšleno bez jakýchkoliv updatů a vylepšení) jako před dvěma lety, co jsem začal west poprvé hrát. To by se tu určitě nevedly vášnivé diskuze a většina věrných hráčů by dávno hrála jinou onlinovku:)
Druhou stránkou věci je samozřejmě lačnost INNA po ziskovosti. Takto funguje většina dnešních onlinovek a nedá se proti tomu ani nic namítat. Každý si dnes chce za práci odnést domů nějakou kačku:) Vadí mi jen některé podle mě dopředu nepromyšlené tahy, které můžou INNO stát hodně hráčů = kaček:)
Stačí se podívat např. na nugetové světy, kde pomalu hráč nemusí hnout brvou a za 2 měsíce je na levlu 120. Stačí sypat peníze a nakupovat vše co se dá od produktů až po různé lektvary. Takto by mě hra teda přestala byvit hodně rychle a myslím, že hodně hráčů (hlavně věkově mladých), když vstoupí na takový svět zase velmi rychle zmizí. Bohužel už je toto přenášeno i na "staré" světy :(.. můj názor a vlastní pohled na hru..
Největším mínusem nejnovějšího updatu je podle mě grafické zpracování invenáře (vše je neskutečně mrňavé, z některých obrázků ani nepoznám co na něm je) a zrušení truhliček za bitvy. To se podle mě velmi brzy podepíše na už tak mizerné docházce do bitev.
Ještě na závěr připomínku k trhu.. Nedalo by se udělat něco s těmi okny? Když si kliknu např. na koupi opasků, tak se do toho mrňavého okýnka ani nevlezou celé nazvy. Bylo by pěkné, kdyby ty okna šly aspoň trošku rozšířit;)
 

DeletedUser

Guest
truhly boli zrusene. teraz je ich mozne zohnat iba za nugety,uspechy,ulohy alebo bondy(prace,denne ulohy, boje o pevnost)
 
Kromě těch dluhopisů je to hrůza! Inventář je nepřehledný, než v něm něco najdete tak se vám půlka zavře. Schopnosti u předmětů blbnou. Oznámení z duelů sou taky nějaký podivný, do jednoho telegramu mi psali 4 lidi...
Pár screenů z věcí co mi vadí:

Schopnosti u předmětů blbnou....
24db94be6d.f.png

....Oznámení z duelů sou taky nějaký podivný.....
17e8a78d5e.f.png

....do jednoho telegramu mi psali 4 lidi...(ten čtvrtý tam není vidět ale je tam)
e8175872a1.f.png
 

DeletedUser

Guest
do jednoho telegramu mi psali 4 lidi...

Předpokládám, že jsi rozesílal skupinový telegram (městu/alianci). Nyní nově po updatu se každá odpověď na skupinový telegram opět rozešle skupinově a vzniká tím diskuze. Díky tomu lze diskutovat s libovolnou skupinkou lidí, což doposud nebylo možné.
 

DeletedUser

Guest
průserem je, že se z této diskuze nejde odhlásit. Respektive jsem nepřišel na způsob, jak to udělat
 

DeletedUser8902

Guest
Tento update přinesl dva základní problémy.
První je čistě ekonomický.Způsobí inflaci.Tím,že zmizely truhly z bitev ubude i předmětů za které by mohli hráči dolary ztrácet.Dolary budou zůstávat na účtech a hráči budou ochotni platit nesmyslné ceny za zbytečnosti.Všiměte si kolik stojí předměty na začátku serveru kdy jsou lidi bez peněz a po dvou letech kdy jsou všichni ve vatě.Tady platí čistě tržní prostředí kdy cenu určuje trh a dodavatel jen rozhoduje o množství.....A do takto rozjetého světa posaďte nováčka.Nemá nejmenší šanci se vypracovat na rozumnou úroveň-všechno je pro něj strašně drahé a musí si to tedy hledat sám.A to ho zase zdrží.
Všiml jsem si,jak se krásně nakupovalo po vánoční akci s dárky za dolary. Lidi byli bez peněz a ceny byly dole.

Druhý problem je také ekonomický a zasahuje do reálných peněz.
Odstraněním truhel z bitev se zmenšila možnost získání zajímavých věcí. Kdo za bitvu získal železnou truhlu dnes dostane jen její desetinu( v přepočtu na dluhopisy). A v shopu je možnost nákupu jen za nugety nebo dluhopisy. Takže kdo chce dobrý předmět musí nugetit. Ten kdo chce být nahoře musí hodně nugetit. Dva extrémy hraní ( velká spousta nugetů / hra bez nugetů ) změnu nepocítí. Ta silně převažující skupina středu co nugety kupovala občas a z které mělo INNO největší příjem ( představte si to jako paralelu střední třídy a výběr daní ) zjistí že její styl nákupu nuget už žádnou extra výhodu nepřináší a bude nuget kupovat víc nebo nugety přestane kupovat. Myslím si,že k druhé variantě se přikloní víc hráčů.

A přitom stačilo tak málo....dát možnost v shopu nakupovat za dolary a nechat truhly
v bitvách.
 
Nahoru