• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.35 - diskuze

Ste spokojní s Update 1.35 ?


  • Celkový počet hlasujících
    149

DeletedUser1318

Guest
Odstraněním truhel z bitev se zmenšila možnost získání zajímavých věcí. Kdo za bitvu získal železnou truhlu dnes dostane jen její desetinu( v přepočtu na dluhopisy). A v shopu je možnost nákupu jen za nugety nebo dluhopisy. Takže kdo chce dobrý předmět musí nugetit.
Což z pohledu dobrodruha jako jsem já, jenž zrovna není ve městě a plní denní úkoly, přináší obrovskou výhodu, jak se dostat k bedně i bez pevnosti nebo např. z vánoční akce.
Ta silně převažující skupina středu co nugety kupovala občas a z které mělo INNO největší příjem ( představte si to jako paralelu střední třídy a výběr daní ) zjistí že její styl nákupu nuget už žádnou extra výhodu nepřináší a bude nuget kupovat víc nebo nugety přestane kupovat.
Asi tedy patřím do té "střední vrstvy" nugety kupuju, nijak horentní sumy investovat nemíním, ale ty "obyčejné výhody", jako energie, automatizace, nákup některých produktů, ty mi pomáhají výrazně. Těch se za těch pár korun nevzdám.
Peněz - herních - je sice ve hře víc, zase je potřeba pro plnění řemeslných úkolů víc "začátečnických" surovin. Já se 120 levelem péči o prasátka či nahánění kraviček úplně v oblibě nemám. Jako greenhorn, co neumí nic jiného, by to ovšem byla jiná, ceny nabízená za dodávku těchto věcí jsou velmi lákavé.
 
....dát možnost v shopu nakupovat za dolary a nechat truhly
v bitvách.

No tak "shop" byl ustaven právě proto, aby se v něm za dolary nakupovat nedalo - to je jasný záměr. Kdyby se mohlo platit dolary, tak se to mohlo dát do obchodů a nemusel vzniknout shop ani dluhopisy. Celý ten shop je o tom, že si koupíte věci které nevídáte, za prostředky které se musí shánět a to ne stejnou cestou jako dolary.

Truhly padali jedině v bitvách, teď je možnost je získat i v pracích a v úkolech, za řemesla a duely. To je férové, ale jestli by měli padat bedny dál v bitvách, tak ať je mám i v těch ostatních skutcích. Doposavad jsem nic neobdržel, to je nespravedlivé, proč jen bitvy?

Peníze ani nugety do luftu nepůjdou. Ty ceny jsou pořád stejné, ale já teď mám navíc i šanci se dobrat k něčemu sám. A prémium mám pro mně pořád tu samou cenu. Stejně jak tady povídá tat, fuknce se nezměnila, pokud to potřebuju a pomůžemei to, tak si to pořídím. A prachy se hodí vždy, spousta hráčů nikdy nesežene potřebnou částku. Kdo má v záloze 300,000 když se objeví klíč.3 na trhu? Kolikrát si hráč ani nemůže dovolit koupit produkty do řemesl. To prodávající dávají ceny co nejvyšší, je vůbec nezajímá poptávka, chtějí vydělat. Zaplati bychl tři tisíce aby jsem nashromáždil potřeby na jeden základní výrobek, to nemá cenu už teď. Mimochodem, na starých světech ti stejně nikdo nic neprodá.

Extra předmětů a zajímavých věcí bude jistě dost, stačí až hráči dojdou do fáze, kdy budou mít dluhopisy a začnou je proměňovat. Na trhu bude hafo vzácných předmětů a zbraní. Stejně tak i hráči zjistí, že když jim ostatní nebudou kupovat produkty, jelikož je nebudou potřebovat, tak ceny půjdou dolů. Já jsem kupoval do denních úkolů produkty, které dnes za tu cenu už nekoupím. Pštrose získám (slrz denní úkoly) i bez toho a pak už to bude jen čistě o tom co mám v inventáři.
 
Půlka lidí nadává jak Inno tahá jenom z lidí prachy, tak to Inno vyřeší tím že změní grafiku a přidá tu vánoční akci za nuggety spoustě lidí se to nelíbí tak čím to Inno vyřeší? Změní grafiku a přidá obchod kde se kupuje hlavně za nuggety. Tahle hra spěje do kopru, dřív to bylo o zábavě lidi spolupracovali všechno bylo skvělý ale ted? Přišli zlatý zbraně který totálně zkazili hru a hlavně nuggety. Už to není o zábavě ale jenom o penězích.
 

DeletedUser8902

Guest
A prachy se hodí vždy, spousta hráčů nikdy nesežene potřebnou částku. Kdo má v záloze 300,000 když se objeví klíč.3 na trhu? Kolikrát si hráč ani nemůže dovolit koupit produkty do řemesl. To prodávající dávají ceny co nejvyšší, je vůbec nezajímá poptávka, chtějí vydělat. Zaplati bychl tři tisíce aby jsem nashromáždil potřeby na jeden základní výrobek, to nemá cenu už teď. Mimochodem, na starých světech ti stejně nikdo nic neprodá.

Extra předmětů a zajímavých věcí bude jistě dost, stačí až hráči dojdou do fáze, kdy budou mít dluhopisy a začnou je proměňovat. Na trhu bude hafo vzácných předmětů a zbraní. Stejně tak i hráči zjistí, že když jim ostatní nebudou kupovat produkty, jelikož je nebudou potřebovat, tak ceny půjdou dolů. Já jsem kupoval do denních úkolů produkty, které dnes za tu cenu už nekoupím. Pštrose získám (slrz denní úkoly) i bez toho a pak už to bude jen čistě o tom co mám v inventáři.

Na Buff má 300.000 ( i když jsem viděl klíč prodat za půl mega během jednoho dne) spousta hráčů. Když ne přímo v hotovosti tak v nepotřebném inventu. 300.000 opravdu není problém sehnat. Možná že admini vědí kolik hráčů si koupilo o vánocích bednu.

Prodejní cenu opravdu určuje trh a ne prodejce. Prodejce pouze tuto cenu respektuje.Kdyby nasadil cenu vyšší než jsou kupující ochotni zaplatit tak nic neprodá.

Zajímavých věcí opravdu dost nebude. Dřív na vzácnou věc stačila jedna bitva.Teď za jeden den získáš odhadem 15% bedny (a to musíš splnit úplně všechno a bojovat jako ďábel). Jediná neznámá je počet dluhopisů jako týdenní bonus. Nevím kolik to bude,ale pokud to budou řádově jednotky dluhopisů tak můj výpočet ovlivní jen málo.


Půlka lidí nadává jak Inno tahá jenom z lidí prachy, tak to Inno vyřeší tím že změní grafiku a přidá tu vánoční akci za nuggety spoustě lidí se to nelíbí tak čím to Inno vyřeší? Změní grafiku a přidá obchod kde se kupuje hlavně za nuggety. Tahle hra spěje do kopru, dřív to bylo o zábavě lidi spolupracovali všechno bylo skvělý ale ted? Přišli zlatý zbraně který totálně zkazili hru a hlavně nuggety. Už to není o zábavě ale jenom o penězích.

Všechno je o penězích. Server stojí peníze,energie stojí peníze,údržba stojí peníze,lidi stojí peníze. Všechno je o penězích. Jen ty úplně nejlepší věci jsou zadarmo. Ale na netu je nepotkáš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13949

Guest
Pro mě je tento update smrtelnej:

jsem tank, jako takovej dosáhnu z denních úkolů tak na 1, duelovat můžu jen NPC,
hráče ne, protože vzhledem k rozhození schopností čistě na bitvu prohrávám každý duel, tedy bych kazila funebráka svému městu a řemesla - to je tak to jediný, ale to pak zase hledám celý den suroviny v mizerných pracech na výrobu něčeho, co už stejně nikdo moc nekoupí a kupí se mi to v inventáři, když je mnohem jednodužší koupit daleko výraznější posílení za dluhopisy nebo nugety.
Bedny bylo to jediné, co mě z hlediska nějakého zisku drželo ve hře. A vzhledem k tomu, že jsem na slabší straně, tak mám z bitvy tak 1 dluhopis bez ohledu na poškození, které jsem udělala i počet úhybů. A kvůli zisku přecházet rozhodně nehodlám.
Ale ono je to stejně jedno, čímdál víc hráčů čeká jen na dokončení Rudolfa, aby to nezkazili svým spoluhráčům a ze hry odcházejí... Takže za chvíli stejně nebude s kým hrát.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zajímavých věcí opravdu dost nebude. Dřív na vzácnou věc stačila jedna bitva.Teď za jeden den získáš odhadem 15% bedny .

Jenže teď si můžeš vybrat i bednu, ve které je téměř jistota vzácnější věci.

A do takto rozjetého světa posaďte nováčka.Nemá nejmenší šanci se vypracovat na rozumnou úroveň

Nesouhlas. Ten nováček prodá každej drobnej nález za pro něho horentní sumu a na začátku pojede jako mašina.

a řemesla - to je tak to jediný, ale to pak zase hledám celý den suroviny v mizerných pracech na výrobu něčeho, co už stejně nikdo moc nekoupí a kupí se mi to v inventářit.

zrovna řemesla pro kováře nejsou nijak těžká. Najdu si uhlí , to neni tak těžké, a z každého mám dva výrobky...a pak je zahodím :-) Pak dva duely, něco s NPC...

Zkusil jsem si vydělat pár dluhopisů...

No, nic to nemění na tom, že koupit si zásah z vnějšího světa (nugety) je mnohem snadnější.

Předělejte se všichni na duely, budeme se moct mlátit do nekonečna a duely zatím nugety nijak neovlivňují :střelec:

Možná je škoda, že ted se ukazuje u hráčů posílení zbraně produktem, to mohlo zůstat skryto, nemusí každý o mém hraní vědět vše dopředu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13949

Guest
zrovna řemesla pro kováře nejsou nijak těžká. Najdu si uhlí , to neni tak těžké, a z každého mám dva výrobky...a pak je zahodím :-) Pak dva duely, něco s NPC...

Zkusil jsem si vydělat pár dluhopisů...

No, nic to nemění na tom, že koupit si zásah z vnějšího světa (nugety) je mnohem snadnější.

Předělejte se všichni na duely, budeme se moct mlátit do nekonečna a duely zatím nugety nijak neovlivňují :střelec:

Možná je škoda, že ted se ukazuje u hráčů posílení zbraně produktem, to mohlo zůstat skryto, nemusí každý o mém hraní vědět vše dopředu.

Tak uhlí nepotřebuju na duel, ale na bitvu (grafitová brusná pasta) - dnes pomalu neprodejné, oleje ze shopu jsou na bitvy dvě a snadno dostupné a předělat se na duely? Proč myslíš, že jsem tank - protože mě baví duely?
 
Tak uhlí nepotřebuju na duel, ale na bitvu (grafitová brusná pasta) - dnes pomalu neprodejné, oleje ze shopu jsou na bitvy dvě a snadno dostupné ...

jezne kdyz si koupim olej, neporidim si casem bednu - a takle bude uvazovat vice lidi. Ty graf. pasty pudou stale prodat, ale jelikoz ted se jich asi bude vyrabet vice a naopak kupcu bude mene, tak holt za jinou cenu nez pred 1.35.

btw. staci denne splnit tri jakekoliv ukoly, pokud si obcas naplanujes nejakou cestu za opakovatelnymi ukolama, tak bys nemel mit zadny zasadni problem ..
 

DeletedUser13949

Guest
btw. staci denne splnit tri jakekoliv ukoly, pokud si obcas naplanujes nejakou cestu za opakovatelnymi ukolama, tak bys nemel mit zadny zasadni problem ..

Ighy, a co mám dělat dřív? Pachtit se za surovinama bez XP i peněz, pak 15 minut dělat jednu pastu, kterou prodám za pakatel, běhat na bitvy, za které nedostanu taky nic, dodělávat Rudolfa, se kterým se začalo, protože byl Ruda neprodejný (to update taky změnil) a hlavně už se na něm udělalo tolik práce, že to teď zabalit je šílenost. Nebo lítat do indiánské vesnice a odevzdávat suroviny, které se zatraceně blbě hledaj a na mnohé ani díky svému zaměření nedosáhnu?
A to jsme jenom u pachtění se za nějakým ziskem a růst budu kdy?
 

DeletedUser

Guest
Pro mě je tento update smrtelnej:

jsem tank, jako takovej dosáhnu z denních úkolů tak na 1, duelovat můžu jen NPC,
hráče ne, protože vzhledem k rozhození schopností čistě na bitvu prohrávám každý duel, tedy bych kazila funebráka svému městu a řemesla - to je tak to jediný,......................

každý hráč by si měl být vědom toho, ža každá předělávka jeho postavy má své klady a zápory. ty jsi si zvolil tank a a tak jsi musel vědět, že nejsi vhodný na duely a práce. já si na jednom světě zvolil čistého duelanta a byl jsem si vědom toho, že některé práce nebudu moci dělat a pro bitvy nejsem moc použitelný. a přesto získávám každý den dluhopisy.
 

DeletedUser13949

Guest
každý hráč by si měl být vědom toho, ža každá předělávka jeho postavy má své klady a zápory. ty jsi si zvolil tank a a tak jsi musel vědět, že nejsi vhodný na duely a práce. já si na jednom světě zvolil čistého duelanta a byl jsem si vědom toho, že některé práce nebudu moci dělat a pro bitvy nejsem moc použitelný. a přesto získávám každý den dluhopisy.

Jistě, ale své rozhodnutí jsme dělala za naprosto jiných podmínek, než které INNO nastavilo teď. Už tehdy to nebylo extra výhodné, ale byly alespoň bedny. A ty jste nám sebrali. Před updatem se daly svítivé věci najít v hrobech, na to bitevník moc nedosáhl, bedny jsem viděla jako docela kvalitní kompenzaci.

Tato hra je natolik různorodá, aby si v ní mohl každý vybrat to své, toto znevýhodnění některých skupin hráčů i dehonestace práce lidí před updatem je právě, dle mého názoru, důvod, proč se počty lidí na světech tak dramaticky snižují.

P.S.Kromě toho, jako duelant velmi rychle rosteš i vyděláváš, to tank nemůže. V dluhopisech máš možnost proti mně širší o duely s hráči (já bych jen kazila funebráka)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hraju TW už několik let a mohu tě ujistit, že počty hráčů se nesnižují kvůli updatu 1.35, ale úbytek hráčů je pernamentní a trvalý bez ohledu na nějaké updaty. ano, někteří to neunesou a skončí, jiné to přestane bavit, další skončí kvůli času, který jim TW bere a mohu ti vyjmenovat dalších 100 důvodů.
a co se týká tvé první připomínky - změnily se nějak podmínky pro tank před a po updatu? princip tanku je zřejmý a na tom snad moc updat nic nezmění...
 

DeletedUser13949

Guest
jistě, že změnily. Teď si jako tank nevydělám ani tu bednu a na tu bednu už vůbec ne.
 
Zajímavých věcí opravdu dost nebude. Dřív na vzácnou věc stačila jedna bitva.Teď za jeden den získáš odhadem 15% bedny (a to musíš splnit úplně všechno a bojovat jako ďábel). Jediná neznámá je počet dluhopisů jako týdenní bonus. Nevím kolik to bude,ale pokud to budou řádově jednotky dluhopisů tak můj výpočet ovlivní jen málo.

Zajímavých věcí bude dost, teď má šanci na předměty/dluhopisy každý, ne jen ti co chodili do bitev. To se akorát usměrnilo, tam to padalo moc a jinde nebylo nic. A dostane se to i mezi hráče, kterým bedny jen tak nepadali.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Asi jsem šťastný hráč, nemám s hrou problém. Tak jak to jde, mě to jedině pomáhá a hra se mi stává lepší. Někteří si sypou popel na hlavu, vykládají o tom jak končí, ale pro mně začíná zase více zábavy. Vidím že někdo říká jak ceny na trhu poroustou nahoru, jiný že nemůže nic prodat i za malé ceny. Další že hráči nespolupracují tak jako dříve. No proč si ty věci neprodáte, jděte si naproti, oba na tom vyděláte. A jestli chcete spolupracovat, tak spolupracujte, máte tady denní úkoly, proč si prostě neprodat předměty v rámci města. Vždyt si pomůžete a navíc i mimo město můžete vydělat a ty trhy samotné rozhýbat. Prachy se budou točit!

Hráči budou naštvaní a dají to najevo, když se jim nepovede dobře. Tak jak tu někdo říká, že je bitvař tank a hra pro něj jde dolů. Jenže už se neozvou ti kteří si polepšili. Tak samo se tu bude vykládat o tom že zlatky "zničili" hru. A je to tím že degradovali svítící zbraně, jenže právě ty byli první co dali některým hráčům převahu. Že jsem si zlatou zbraň zasloužil a musel kvůli tomu něco udělat, to už nikoho nezajímá. a rozhodně to byla větší námaha než jít do bitvy. A to ještě ani nemluvím o tom, kdyby zlatá zbraň šla kpoupit za dolary, to by byl teprve povyk. Na druhou stranu dost lidí, chce nakupovat vzácné věci právě za dolary, ale tady jim to nevadí a netýká se to jen nového pacifik shopu. Co kdyby jste zkusili hrát a přizpůsobit se. Vzít v úvahu, že když mám všechny body v jednom atributu a jedné schopnosti, tak mi bude dost věcí chybět.
 

DeletedUser

Guest
jistě, že změnily. Teď si jako tank nevydělám ani tu bednu a na tu bednu už vůbec ne.
Ale zase si můžeš za nugety nakoupit spoustu novejch hlavní, uzávěrů a mazadael na pušky. No a to je supééér :hoj:

My duelanti zase nemáme na co nugety kupovat:cry:


Když najedeš na zbraň protihráče, v jejich hodnotách se oběví i např: "posílení +10-20" -nabroušená zbraň....
U tebe to funguju na 100 procent a jednou se mi to ukázalo i u protihráče, tak doufam to nebyl bug, přecejen to nemáme ještě tak osahané.

Oprava: Vyzkoušel jsem to ještě jednou a posílení které se ukazuje nepatří protihráči, ale mě. Přesto se ukazuje vždy i u protihráče i když drží jakoukoli jinou zbraň...divné, ale je to tak.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To se ukazoval i pred tim ale bylo to tve posileni ale ukazovalo to u vsech napr. bajonet mel jsem ho nasazeny ale ukazovalo to u vsech lidi
 

DeletedUser6989

Guest
můžu se optat, na co jsou dobré ty úrovně kostela???

Řekněme,že si všichni myslí,že jsou k něčemu dobré,ale nikdo neví k čemu.Osobně to vidím jako nejlepší způsob,jak dostat vyznamenání za stavění budov,aniž by si musela opouštět město (pokud už je kompletně dostavené).

Jinak můj názor : Update je hodně povedený.Design inventáře mi nevadí,protože v inventáři trávim asi minutu denně.Jsem rád,že zavedli možnost dražit věci po více kusech najednou.Dluhopisy jsou taky fajn.Od zavedení updatu jsem jich nasbíral skoro 40.Jen škoda,že z bitev mam maximálně 1-2.Proto se mi ani bitvy nevyplatí (kdybych nebyl na 120,tak možná jo).Je sice pravda,že ten kdo bude mít nugety má výhodu,ale osobně bych si za nugety nekoupil nic,co tam nabízí za nugety,když to můžu mít za stejou cenu v dluhopisech - jen počkat ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Řekněme,že si všichni myslí,že jsou k něčemu dobré,ale nikdo neví k čemu.Osobně to vidím jako nejlepší způsob,jak dostat vyznamenání za stavění budov,aniž by si musela opouštět město (pokud už je kompletně dostavené).

Joo tak to je pravda ;-) s tím souhlasím...... tak třeba i ty úrovně na něco budou časeem :D:D
 
Nahoru