• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 2.04 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3338
  • Vytvořeno

Líbí se Vám navrhovaná úprava pracovního systému?


  • Celkový počet hlasujících
    243
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Pane kolego,to já hraju taky dál,ale je rozdíl v tom,jestli jenom ze setrvačnosti s očekáváním nějakýho plnohodnotnýho vylepšení,nebo proto,že mě to až tak bere? Taky to dokážu hrát asi až do posledního výstřelu,ale víceméně proto,že je mi líto těch tisíců hodin,co jsem u toho proseděl.

Prostě-kouzlo Westu je v zádeli.
 

DeletedUser1318

Guest
Tat: Ta pětina je podle počtu hráčů, kterým se změna líbí a odhlasovali Ano. Není to vůbec směrodatné, protože někteří vůbec nehlasovali. Například tebe jsem tam neviděl, ale typuji, že dáváš na 100% Ne. :(
Přesně jsi to vystihl, já bych jen doplnil, že je to pětina těch hráčů, které ještě zajímá natolik, že jdou i na fórum.
A já osobně jsem se hlasování zdržel, protože jeho výsledek se mi jeví principálně naprosto nepodstatný.
A ano, já jsem nespokojený, proto diskutuji a snažím se vysvětlit proč.

Kluge naprosto přesně vystihl, proč tu ještě setrvávám, setrvačnost a u mně navíc čím dál tím víc marné očekávání slíbených "lepších zítřků".
(kdyby to šlo, dal bych mu kladnou reputaci, abych tu tolik nespamoval)
 
Abych byl upřímnej,býval jsem lehce nervozní,když jsem časově řešil nějakej úkol,stihnu-nestihnu?
V současnosti klidně nestihnu a nemám s tím problém,zejména třeba u termínovanýho ůkolu ,,Kalorická bomba,,. To byla fakt bomba bombice. Nehledě na to,že to po několikátý byl úkol,kterej znevýhodnil profesi kuchař,kdy hlavně nižší levely plněním příjdou o dost surek,který potřebujou na výrobu.Doufám,že při dnešních informacích se na to plnění z vysoka ?.
Zisk byl vskutku nadlimitní.
Dřív jsem lítal po mapě,reskiloval,převlíkal jsem se,dneska-v jedněch hadrech třeba 14 dní a dělám práce od zadavatele k zadavateli,jen aby to bzlo blízko sebe a zbytečně mě to neobíralo o čas.Reálnej.
 

DeletedUser

Guest
Gringo,já myslím,že my co to tady řešíme máme právo tady řešit updaty.Taky do toho vrážíme své reálné peníze.Neříkám,že si kupuji nugetové sady,ale občas si hodím 4 prémia na půl roku a vůbec mi nevadí,že za to dám 500kč.Vadí mi,ale přístup INNOgames,jelikož já jsem plátce a tato firma mi má vyjít vstříc a komunikovat se mnou.A opravdu si myslím,že tady asi zůstanete vy,těch tvých 20%,ikdyž pochybuji,že se u nás najde 20% hráčů,kteří kdy podporovali update 2.0 natož update 2.04:)
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem si to pročetl od svého posledního příspěvku a je to docela legrace (no spíš tragikomedie). Nechce se mi vyhledávat konkrétní příspěvek, ale co mi uvízlo v paměti:
"Stačilo by se vrátit před 2.0 a vylepšovat to" - pročtěte si starší příspěvky, trh byla strašná katastrofa pro The West, když se mohlo obchodovat s předměty byl to další hřebík do rakve. Kalhoty a pásky zkazily hru, dostupnost zlaté pušky zkazila hru. A to nemluvím o UP-Shopu, který hru úplně zničil, jelikož umožnil koupit si COKOLIV za nuggety.
Poučení: jasnozřiví rýpalové se neshodnou v tom, která verze hry byla úplně nejlepší. Pokud by bylo všerýpalovské hlasování, myslím, že by většina hlasovala pro návrat o dva až pět updatů před datum hlasování, bez ohledu na to, kdy by se hlasování konalo. (S výjimkou pár extrémních konzervativců, kteří se domnívají že nejlepší byl stav, kdy začali hrát - bohužel začali hrát v rozdílné okamžiky...)
A stále mi nikdo nevysvětlil následující paradox: pokud by byla stále verze 1.00 (nebo ta verze, kdy se poprvé přidaly pevnosti, ať nežeru), tak by TW skoro určitě neexistoval - alespoň já bych jej nehrál. Měl bych úplně všechno, co chci a bitvy o pevnost nejsou zas tak super, abych s tím trávil tři nebo kolik let. Pokud tedy všechny updaty vedly jen k většímu odlivu hráčů a urychlují konec TW, jak je možné, že stále (byť v nijak oslnivé kondici) existuje? Není to třeba tak, že 10% lidí po každém updatu odejde, 40% lidí (mezi ně patří třeba jasnozřiví remcalové) sice nenadchne, ale ani nezhnusí víc, než jsou (většina jasnozřivých remcalů sama říká, že to jen tak odklikávají, už je to nebaví), ale zbylým 50% to dá další motivaci, proč pokračovat?
Myslím, že lidi, které TW vlastně ani nebaví, jen tak to odklikávají a jsou jen zvědaví, co bude, nejsou pro INNO zajímavá skupina. Těm už se TW "přejedl" a bylo by moc moc těžké (možná nemožné) dát jim zase elán do hry. Je snazší se pokusit přilákat nové hráče a dát nové cíle těm, kteří jsou do toho stále "zažraní". Tak se s tím smiřte.
 
...Je snazší se pokusit přilákat nové hráče...
A ty máš pocit, že toto se děje?

...a dát nové cíle těm, kteří jsou do toho stále "zažraní"...
To je určitě dobrý nápad. Podle mne v předchozích příspěvcích nepřevládá názor, že se měla stará verze na věky zakonzervovat. Tady jde právě o to, jak ty updaty vypadají. Jaké jsme tu dostali cíle v předchozích updatech? Jaký cíl jsme získali ze zaječích nebo amorových sad? A nebo ta "kalorická bomba", co zmínil kluge - ta měla jaký cíl? Vyprázdnit plný batoh, nebo tu nechat hráče lítat několik dnů po mapě při shánění surovin, aby pak zjistili, že jim odměna ušetří hodinu spaní v pevnosti? Nadchne tohle nové nebo staré hráče?
 

DeletedUser1318

Guest
Docházíš Old Cadgere k zajímavým závěrům, se kterými nějak nekorespondují poslední kroky Inna. Já mám takový subjektivní dojem, že už i jim ten odliv hráčů začíná vadit a snaží se ty poslední novinky nějak přizpůsobovat. Samozřejmě ty to máš spočítané lépe, tak nebudu rýpat.
Jen mi nejde do hlavy, co bylo příčinou toho, překopat celou hru nějakým zběsilým updatem, když plus - mínus celkem fungovala.
Samozřejmě se dle tvého mýlím, většinu posledních "novinek" vnímám jako snahu vyrazit ze zbytku hráčů ještě nějaký nuget. Asi jsem hloupý, mně se třeba nakupování Cupidových loken zdá hloupé. Ale jak říkám, je to můj problém, klidně si obuj zaječí pacičky a s Amorovým lukem běž přepadat banku, ode mne si nenech kazit radost ze hry. Když se vás spokojených najde dost a budete platit i za ty, co odešli, může to šlapat jako po másle dál.
 

DeletedUser7239

Guest
A ty máš pocit, že toto se děje?... Tady jde právě o to, jak ty updaty vypadají. Jaké jsme tu dostali cíle v předchozích updatech ?

Tak jak už jsem napsal mým hlavním cílem je nasbírat sběratelský set a splnit řadu úspěchů. Nebojím se toho, že Inno to má dobře promyšlené, aby přitáhli pozornost hráčů. Faktem je, že když má člověk hlad nají se. A pokud se nudí zahraje si The West. Horší už je, když se nudí u tak skvělé hry. To potom proti tomu ani sebelepší update nepomůže. :(
 

DeletedUser1318

Guest
Tak jak už jsem napsal mým hlavním cílem je nasbírat sběratelský set a splnit řadu úspěchů. Nebojím se toho, že Inno to má dobře promyšlené, aby přitáhli pozornost hráčů. Faktem je, že když má člověk hlad nají se. A pokud se nudí zahraje si The West. Horší už je, když se nudí u tak skvělé hry. To potom proti tomu ani sebelepší update nepomůže. :(
To jsi vedle jak ta jedle, já se na několika světech "nudím" na levelu 120, Inno má spočítaný prdlajs, protože kdyby ano, tak bude řešit updatem to, že není do čeho píchnout. Nabídka, že si mohu koupit nějaký set nic moc neřeší. V situaci, kdy hrozí, že mi zase na některém světě zruší postavu se vším, co jsem nashromáždil a získal, jim tleskat asi nebudu a na herní pohodě mi to nepřidá.
Ale ty si to užívej i s Kubíkem, já ti to přeju.
 

DeletedUser

Guest
Docházíš Old Cadgere k zajímavým závěrům, se kterými nějak nekorespondují poslední kroky Inna.
INNO přestalo dělat updaty? INNO dbá na příspěvky hráčů, kteří kritizují update, aniž by věděli, jak to doopravdy bude vypadat? (Příklad: Několikrát jsem tu četl, stížnost, že je hrozné, že i když mám spoustu bodů v konkrétní práci, nemohu ji dělat, dokud nedosáhnu určitý level - což ale není pravda a kdyby se pisatel jedinkrát přihlásil na betu, okamžitě by to viděl) Nebo v čem se jejich kroky liší?
Já mám takový subjektivní dojem, že už i jim ten odliv hráčů začíná vadit a snaží se ty poslední novinky nějak přizpůsobovat. Samozřejmě ty to máš spočítané lépe, tak nebudu rýpat.
Já si také myslím, že jim odliv hráčů vadí. A snaží se s tím něco dělat. Co? UPDATE. Ale rýpalové (to není můj termín, tak se nazývají sami) kritizují KAŽDÝ krok. I tento update, který jednoznačně směřuje k nápravě toho, co spoustě lidí vadilo.
Jen mi nejde do hlavy, co bylo příčinou toho, překopat celou hru nějakým zběsilým updatem, když plus - mínus celkem fungovala.
Příčinou byla (dle vyjádření tvůrců) snaha dodat hře modernější image a připravit si možnosti pro vývoj. Aby hra mohla někam postupovat. Protože zůstane-li přešlapovat na místě, tak zahyne.
Samozřejmě se dle tvého mýlím, většinu posledních "novinek" vnímám jako snahu vyrazit ze zbytku hráčů ještě nějaký nuget. Asi jsem hloupý, mně se třeba nakupování Cupidových loken zdá hloupé. Ale jak říkám, je to můj problém, klidně si obuj zaječí pacičky a s Amorovým lukem běž přepadat banku, ode mne si nenech kazit radost ze hry. Když se vás spokojených najde dost a budete platit i za ty, co odešli, může to šlapat jako po másle dál.
Třeba kritizovaný update 2.0 zrovna nějaký velký prostor k utrácení nuggetů nedává. Tomboly a spol. jsou pochopitelně něco jiného, to ale není věc updatů. To mohli udělat v 1.00 také. Jestli jsi nakupoval zaječí pacičky a podobné věci za nuggty, tak je asi chyba na tvojí straně. Že jsou ty věci nevkusné je zřejmé, ale spousta lidí je nakupuje v reálném životě za reálné peníze, tak asi to byla akce cílená na tuto skupinu. Naštěstí jsou tvůrci dostatečně soudní, jsou to věci, které bohužel musíme mít ke splnění svátečních úkolů, ale pak jsou k ničemu a nemusíme v tom běhat jako retardi celou dobu. Použitelné věci mají použitelné názvy a obrázky.

Ad Don Camillo: Nevím, jestli updaty lákají nové hráče. Asi moc ne. Ale pořád se to zdá být lepší, než nic. Že se vám ten úkol s kalorickou bombou nelíbil, je mi líto, mě se to líbil. Nepřišel mi nijak extra těžký, odměna také nebyla nijak extra. A co? Alespoň je to trochu použitelné. Kdyby za to byla nějaké super věc, zase by tady lidé nadávali, že to kazí hru (jako zlaté zbraně například) a ještě víc by si ztěžovali ti, kdo byli na dovolené.

Ještě to zkusím jasnozřivým rýpalům napsat jinak: KDYBY na fóru lidé říkali o některých updatech, že je to změna k lepšímu a o jiných, že jsou špatné, pak by asi měl jejich názor váhu. Pokud říkají o VŠECH, že je to krok špatným směrem, pak je mlátí prázdnou slámu. Protože se zřejmě musí mýlit - v některých updatech ve výsledku převažují pozitiva, jen oni nejsou schopni dopředu odhadnout, ve kterých.
 
A jak jsi na tom z odhadem ty? Asi nic moc,když nejsi schopnej rozlišit svůj bezbřehej obdiv k tvůrcům hry od prostýho konstatování některých lidí,že se jim cosi na vylepšování hry nelíbí.
Dle mě,už jenom to jak tě oslnila kalobomba má svoji vypovídající hodnotu.
Mě se nelíbila,tak jsem ji neplnil a proto nemůžu chválit,ale smím pohanět.
Když mě v hospodě donesou přesolenou polívku,spálenej řízek a kalný pívo(pokud to není kvasničák),tak okurkovým salátem to nezachrání ani servírka nahoře bez.
 

DeletedUser

Guest
A jak jsi na tom z odhadem ty? Asi nic moc,když nejsi schopnej rozlišit svůj bezbřehej obdiv k tvůrcům hry od prostýho konstatování některých lidí,že se jim cosi na vylepšování hry nelíbí.
Dle mě,už jenom to jak tě oslnila kalobomba má svoji vypovídající hodnotu.
Mě se nelíbila,tak jsem ji neplnil a proto nemůžu chválit,ale smím pohanět.
Když mě v hospodě donesou přesolenou polívku,spálenej řízek a kalný pívo(pokud to není kvasničák),tak okurkovým salátem to nezachrání ani servírka nahoře bez.

kluge, ale zrovna tobe se nelibi vsechno. jak te znam z fora: nelibi se ti updaty a inno, nelibi se ti politika a politici (ani ten zeman, kdyz si ho volil - jestli si spravne pamatuju), jidlo v supermarketech, hokej. Ja se ti divim, ze na tomto svete stale zijes a ze ses nekde nezhoupnul na sibenici, kdyz to tak vsechno negativne prozivas:)
 

DeletedUser9350

Guest
Já si také myslím, že jim odliv hráčů vadí. A snaží se s tím něco dělat. Co? UPDATE. Ale rýpalové (to není můj termín, tak se nazývají sami) kritizují KAŽDÝ krok. I tento update, který jednoznačně směřuje k nápravě toho, co spoustě lidí vadilo.

Pokud by směřoval k nápravě, byly by tam rozumné časy tak jak tomu bylo před update a ne šílenosti co vymysleli... Aby jsi něco našel ze surovin musíš dávat dvouhodinovky za 25 energie. Dříve práce na jednu hodinu za 24 energie byla na premiových světech fajn. Ono stačilo aby jen upravily ty časy a byl by asi větší klid.
 

DeletedUser1318

Guest
KDYBY na fóru lidé říkali o některých updatech, že je to změna k lepšímu a o jiných, že jsou špatné, pak by asi měl jejich názor váhu. Pokud říkají o VŠECH, že je to krok špatným směrem, pak je mlátí prázdnou slámu. Protože se zřejmě musí mýlit - v některých updatech ve výsledku převažují pozitiva, jen oni nejsou schopni dopředu odhadnout, ve kterých.
Kdybych měl upřímný dojem, že ty updaty přinesou (pro mně) něco pozitivního, tak je budu chválit. Já bych prostě raději hrál trošku jinou hru a asi bych updatoval jinak, tudíž se snažím sdělit svůj dojem a trošku jej podložit argumenty. Pokud tě to obtěžuje coby mlácení prázdné slámy, tak se ti omlouvám.
Nemíním se v tom dále pitvat, neodpustím si jednu poznámku. Bezmála mne označíš za troubu, když se mi nelíbí nové úkoly - dobře, nemusím je dělat, co se tedy v poslední době objevilo tak zásadního, co by stálo za hru?
Na pár světech jsem přišel o všechnu výbavu, teď si mohu koupit zbytečné sady, mám chválit? To bych si jak trouba připadal sám před sebou.
Ale jak říkám, je to můj dojem, tobě radost ze hry upřímně přeju.
 

DeletedUser9350

Guest
Jinak poslední změna časů práce na betě je nyní 15 sec 10 min a 1 hodina. Konečně se někdo probudil.
 

DeletedUser7239

Guest
Jinak poslední změna časů práce na betě je nyní 15 sec 10 min a 1 hodina. Konečně se někdo probudil.

Mně osobně by vyhovovali časy 1 minuta, 10 minut a 1 hodina. Ale i když je to dané tak jak to je dané zlobit se přece kvůli tomu na INNO nebudu. lol Mně jen štve, když třeba z 10 pokusů hnaní krav spadne jen jeden biftek. To mně dokáže opravdu pořádně naštvat. :diablo: Ale co nadělám, když hraji bez nuget, že. Kdybych byl nugeťák nakoupím si zásoby za nugety a měl bych klid. Potom by bylo i více času na duelování, ale na to já zase moc nejsem. :P
 
kluge, ale zrovna tobe se nelibi vsechno. jak te znam z fora: nelibi se ti updaty a inno, nelibi se ti politika a politici (ani ten zeman, kdyz si ho volil - jestli si spravne pamatuju), jidlo v supermarketech, hokej. Ja se ti divim, ze na tomto svete stale zijes a ze ses nekde nezhoupnul na sibenici, kdyz to tak vsechno negativne prozivas:)

Jestli se někomu něco nelíbí, tak dotyčný nemusí být vyloženě kverulant. Jsou i jiné možnosti; třeba ta že to nač si stěžuje/upozorňuje, je skutečně špatné. O hokeji je zbytečné mluvit - propadák. Žrádlo je kapitola sama o sobě, to vidí každý sám. Zeman se taky zrovna nevyvedl v některých věcech. A to že ho Kluge zkritizuje ač ho volil, je známka objektivity, což je naopak chvalitebný počin. Politika a součásná kultura veřejného života je taky mizerná. No ale věšet se kvůli tomu nebudeme.

Nemívám sám moc výhrad, ale chápu hráče když jím ubývají spoluhráči i protivníci. Inno nedá na odezvu hráčů, ale když něco přidá, tak se paradoxně zaštiťuje zpětnou vazbou, ačkoli nikdo neví že by nnněkdo právě takové věci chtěl. Pořád se čeká na nějakou převratnou věc, která byla přislíbena do verze 2.0, kdy tato změna byla právě kvůli tomu, zatím se akorát objevují malichernosti a pitomosti. Docela dobře padají věci, Inno si toho je vědomo a tak příjde s adekvátní předělávkou a to velice rychle. A prý kvůli hráčům, to si asi z nás dělají blázny...
 

DeletedUser

Guest
pokud je tohle pravda a bude to alespon takto padat - tedy alespon u stribrne prace :d

http://oi44.tinypic.com/91idcw.jpg

pak by se mi ten update mohl libit, alespon z hlediska sberu surovin :D
takze nadale budou mit pb hodnotu - cim vice pb dam do dane prace, tim mi poroste stesti na nalezeni predmetu. to neni az tak tragicky :d
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zkus práci bez stříbrného či zlatého ohodnocení.Pak tu dej odkaz.dík
 

DeletedUser

Guest
Já mám (bez stříbra/zlata) při práci mýtit les šanci na nález dřeva za hodinu (12 bodů energie) 450%. Obdobně je to i u dalších prací, "výrazné snížení šance" se nekoná, byl to planý poplach.

Souhlasím s Old Cadgerem a naprosto nechápu, jak může po nespokojenosti s pevně danými délkami prací přijít nespokojenost nová, tentokráte kvůli zrušení těchto pevně daných časů. Napadá mě jen cosi o rozpolcenosti.

Jak už tady bylo rovněž zmíněno, sady oblečení a "posilovače" ve verzi 2.04 neztratí využitelnost, ba naopak. Jelikož šance na nález produktu bude záviset na počtu pracovních bodů, bude specializace nutná k efektivnímu sběru.

Když se tu pořád mluví o tom, jak byla tato hra před velkým updatem mnohem lepší, vrtá mi hlavou jedna věc. Jak může mít někdo něco proti dvouhodinovkám, pozůstatku z časů starého dobrého westu? (A to myslím vážně, nic jiného, v čem byla stará verze lepší, mě nenapadá.)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru