• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 2.04 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3338
  • Vytvořeno

Líbí se Vám navrhovaná úprava pracovního systému?


  • Celkový počet hlasujících
    243
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2677

Guest
Já se vám divím, že máte ještě vůbec chuť si na to stěžovat a nadávat... Stejně naše slovo nic neznamená, zpětná vazba, tedy pokud jí vůbec vyžádají, jim je taky u koudele, naše nářky ignoruji a i když je proti dané změně víc než 80% všech hráčů westu po celém světě, tak jí stejně udělají a kašlou na názory jejich platičů...

Takže pokud se vám něco nelíbí máte jen dvě možnosti:
1) smířit se s tím, že s tím nic neuděláte a přijmout tu změnu
2) nesmířit se s tím a skončit s westem

Myslím, že jiné lepší možnosti nejsou a je jen na vás co si vyberete... Však si všimněte prvního "velkého" updatu, nikdo ho nechtěl, všichni protestovali a stejně přišel, to že se jejich přání nesplnilo a žádní noví hráči nepřišli, k tomu jim ještě skončilo dalších zhruba 20% aktivních hráčů, jim nějak nevadí a pokračují s updaty přes protesty dál i přesto, že si lidi ještě nezvykli ani na poslední update a inno ani neopravilo chyby, které tu jsou některé třeba už 2 roky... Takže vidíte, že protesty žádný smysl nemají, protože páni majitelé této hry na vás z vysoka kašlou :)
 

DeletedUser

Guest
Kecáš, velká část hráčů se na update těšila a ostatní označovala za škarohlídy.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem se na update 2.0 také těšil:) to co slibovali vypadalo dobře.No a výsledek byl=> o 50% pomalejší west,zničený prac.systém,zrušené pevnosti(vzpomeňte si,jak jsme za ně dostali trapný úspěch:D)) a dále zvednutí požadavků surovin do pevností,kde u velké pevnosti při dnešních počtech na českých serverech,je zázrak,že někdo postaví kasárnu na 6.lvl ve velké pevnosti.
 

DeletedUser

Guest
budu hodnotit stridme. Co jsem si vyzkousel na bete, jsem vcelku v rozpacich.

Líbí se mi, ze questy atd jsou i zobrazeny na herni plose. sice co hrac to jiny vzkus, ale za me +1

Nelibi se mi ale v zadnem pripade ten pracovni system a to ani za mák. Jsem voják tudíž je asi jasné, kam cpu atributy a na jake se zameruji oblečení, ale bokem mi dela radost, že si dokazi sehnat oblečení a jiné doplnky, díky kterým mužu zatím vcelku dobre plnit ukoly - a hlavne dosahnu na hromadu praci bez toho, aniz bych resetoval atributy. U zlaty kolt atd jsem dokazal díky oblečení dat dokupy na 70 lvl :D Tuto veskerou radost tento novy system nici na nulu. K čemu budu shanet oblečení, občas prihodit bodik jinam kdyz muzu delat vse? Tedy dle lvl - a to je dalsi kamen urazu, kdyz si nacpu atributy tam a tam proc bych mel cekat 20 levelu abych mohl na danou praci?? proboha proc? kdyz díky mé snaze a memu vybaveni toho dosahnu o 14 dni drive?

je to sprominutím jebnutý a dle meho je hrebicek do rakve.

Tento update hodnotim velmi tragicky. Mocinko tragicky.

hraji tuto hru snad od serveru 2 s ruzne dlouhymi pauzami a uspechy, ale toto je vazne uz demence.
 
Nevím jak komu se to celé jeví, no ale jedno mám za určité; v tom dosavadním pracovním systému, padají produkty velice dobře něž kdy dříve. A lepší to už asi zřejmě nebude...
 

DeletedUser9350

Guest
Práce v novém systému jsou buď dle levelu nebo podle pracovních bodů. Takže pokud má někdo dost pracovních bodů může dělat i práci pro mnohem vyšší levely.
 

DeletedUser1318

Guest
aspon zas budú mať rýpalkovia možnosť voľby dĺžky práce :)
Člověče s růžovými brýlemi, myslíš, že toto je to, na co rýpálkové čekají?
PS: Člověče s gumou, myslíš, že mazáním příspěvků, které reálně hodnotí vývoj kolem westu, se jeho bídná situace zlepší?
 
aspon zas budú mať rýpalkovia možnosť voľby dĺžky práce :)

Budou, ale draze za to zaplatí, a my s nimi! Na druhou stranu zase nevím, jestli tato novinka je reakce na nějakou hráčskou odezvu. S tím jak Inno přichází se změnami, myslím že tohle už museli mít v rukávu, když spouštěli současný systém prací ve 2,0. Tak rychle by nejenže nestihli ani reagovat, a už vůbec ne tvořit. Alespoň mi to takto připadá...
 

DeletedUser

Guest
Etox,ty by ses měl radši durdit někde v rohu.Protože to co tu všichni ti rýpalkové psali a předpovídali se do puntíku stalo.Co stalo?Ještě hůře,většina lidí skončila:D.Pamatuji si,jak jsi byl z update 2.0 nadšený a pořád si ho obhajoval.Teď už ho moc neobhajuješ co?Když se splnilo to co rýpalové předpověděli.
 

DeletedUser2677

Guest
Zajímavé je, že tady vychází všechno co rýpalové předpovídaj, asi by je měli lidi začít poslouchat :) Nebo že by to nebyli rýpalové? :)
 

DeletedUser

Guest
Vychází všechno, co rýpalové předpovídají... Chacha. Je tu pár desítek lidí, co pořád něco předpovídá, většinou je to zánik Westu. A lidí skutečně ubývá. Nejde mi do hlavy jedna věc. Pokud by nebyl žádný update, TW by určitě dávno neexistoval. To znamená, že v součtu musí mít updaty alespoň malinko pozitivní dopady. Jenže jasnozřiví rýpalové v každém update vidí několik pěkně velkých hřebíků do rakve a jednu maximálně dvě (ale často žádnou) nepodstatnou a prakticky jen kosmetickou změnu k lepšímu. Tak jak to tedy je?
 

DeletedUser1318

Guest
... Tak jak to tedy je?
Nevím, jestli jsem rýpal nebo ne.
Já sděluji svůj názor, že mne hra v podobě po všech možných "vylepšeních" baví čím dál tím míň. Mohu zmínit i to, kolik odešlo mých spoluhráčůa proč.
Nevím, jak to je, ale pokud tak zoufale klesají počty hráčů a Inno naprosto nekoncepčně tápe a mění nastavení všeho možného za pochodu, myslím, že není rýpání, když se domnívám, že je něco špatně.
Otázka není, jestli je updatování špatné, otázka je, jestli případné updaty posunou hru někam dál.
Faktem je, že tu byly argumenty jak příznivců, tak odpůrců, kdo odhadl situaci přesněji je nasnadě. Párkrát mi za moje názory někdo "umyl hlavu". V poslední době se to už tak často nestává. Radost z toho nemám, protože už i ti "přikyvovači" tuší, že něco nešlape tak, jak má.
Faktem je, ač je úplně jedno, jestli to někoho zajímá či ne, že už jen udržuju postavu v chodu, s očekáváním věcí příštích. Ne pro radost ze hry, jen ze zvědavosti, jestli se ještě opravdu objeví něco převratného, co by vrátilo west na výsluní, kam kdysi po zásluze patřil.
 

DeletedUser7239

Guest
Ne pro radost ze hry, jen ze zvědavosti, jestli se ještě opravdu objeví něco převratného, co by vrátilo west na výsluní, kam kdysi po zásluze patřil.

Já stále nechápu vo co go ? :kobylka: Je fakt, že INNO si dělá hru po svém, ale tady se snažili vyhovět těm nespokojeným hráčům... A ZASE ! :tom: Opět je plno nespokojenců, kteří se nedokážou vyrovnat se změnami. Mně ta hra baví, ale kvůli těm nespokojeným hrozí, že The West zanikne. Chcete se opět vrátit na začátek, kdy The West vznikal ? No podle mně je tedy 2.0+ daleko lepší. Ale jak se říká: "Zvyk je železná košile." a ti, kteří si zvykli na "starý" West to INNU nedokážou odpustit. Ale na druhou stranu, zase je tu něco nového... a já sám vítám nové updaty, které oživí hru. Například byl zrušen poker, ale uvítal bych, kdyby se ujal ten nápad s dostihami, kde by si mohl hráč sázet na koně. Nebo by mohli být třeba různé soutěže mezi aliancemi podobně by se mohli přidávat další questy na zisk různých předmětů (například nějaký stavební quest na zisk Lacláčů Bořka Stavitele nebo jiné). Já osobně to tedy chci hrát aspoň tak dlouho dokud nebudu mít kompletní sběratelský set + splnit řadu úspěchů. Ale to je možná pro někoho malá motivace. :P
 

DeletedUser1318

Guest
Mně ta hra baví, ale kvůli těm nespokojeným hrozí, že The West zanikne.
Můžeš mi nějak smysluplně vysvětlit, jaký má konkrétně moje nespokojenost vliv na zánik westu?
Jestli je to kvalitní dobrá hra, která má co nabídnout, bez ohledu na můj názor bude mít plné servery hráčů a nugetky se budou jen kutálet.
Jestli to tak ovšem není, tak já se svým postojem za to nemohu.
Jestli to hraje čím dál tím míň lidí, je to asi chyba toho, kdo tu hru poskytuje, ne těch, co jí nechtějí v dané podobě hrát.
 

DeletedUser7239

Guest
0
Můžeš mi nějak smysluplně vysvětlit, jaký má konkrétně moje nespokojenost vliv na zánik westu?
Jestli je to kvalitní dobrá hra, která má co nabídnout, bez ohledu na můj názor bude mít plné servery hráčů a nugetky se budou jen kutálet.

To já bych rád věděl, co je zase ŠPATNĚ ?!? Nelíbili se vám pevné časy prací. V pohodě, INNO to spravilo jenže v poněkud jiné podobě. A já se opět ptám: "Chcete se vracet ke starému The Westu ? Krok zpátky není pokrok :P, a já jsem rád, že přicházejí updaty, které mají hru vylepšit. Jenže kvůli 20% hračů, které hra baví to nemá smysl hrát. Možná jste už tím Westem přehraní, ale já doufám, že přijde další vlna nadšenců a potáhnou to staří Westmani jako třeba Gringo 2 (moje maličkost) s Kubikem. lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
0

To já bych rád věděl, co je zase ŠPATNĚ ?!? Nelíbili se vám pevné časy prací. V pohodě, INNO to spravilo jenže v poněkud jiné podobě. A já se opět ptám: "Chcete se vracet ke starému The Westu ? Krok zpátky není pokrok :P, a já jsem rád, že přicházejí updaty, které mají hru vylepšit. Jenže kvůli 20% hračů, které hra baví to nemá smysl hrát. Možná jste už tím Westem přehraní, ale já doufám, že přijde další vlna nadšenců a potáhnou to staří Westmani jako třeba Gringo 2 (moje maličkost) s Kubikem. lol
Já sice nevím, kde jsi byl na těch číslech, ale odpovídáš si sám. Špatně je to, že to baví jen tebou uváděných 20% hráčů. Těch 80% dalších jsou tudíž nespokojení s tím, co Inno předložilo a chtěli by třeba jiný west, možná by stačil updatovaný ten starý, bez drastické změny 2.0, kterou ta vlna nespokojenosti začala.
Ovšem pokud vás to s Kubíkem baví a budete plnit kasu, není v tom přece nijak zásadní problém.
Já, a se mnou další nepřízpůsobiví prostě skončíme a vy budete s těmi novými hrát.
Tak hodně štěstí, kluci. :D
 
Nechci omílat,co už bylo napsaný.Ale jenom podotknu,že se na 95% přikláním k názorům,který tady prezentuje tat.
 

DeletedUser1318

Guest
Mne sa west stále páči ale nebaví ma dookola písať to iste ... Teraz nemám na west čas v utorok maturujem tak mám iné priority ...
No vidíš, já mám maturitu dávno hotovou, tudíž čas relativně mám, a když už jsem si tu našel zábavu a taky ji zainvestoval, tak mi současná podoba nevyhovuje. Psát se mi o tom chce, protože bych dnešní stav, kdy jsou světy téměř vylidněné rád změnil.
Současná situace, kdy se hra líbí podle některých odhadů pětině hráčů asi není optimální. Tím, že budu potichu se to ovšem nikam nepohne. Když tu budu držkovat, tak možná taky ne,.. ale kdo ví...?

Tak se u těch maturit drž, ať nemusíš k reparátu... ať nám tu nechybíš :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru