• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 2.04 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3338
  • Vytvořeno

Líbí se Vám navrhovaná úprava pracovního systému?


  • Celkový počet hlasujících
    243
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
No já myslím,že spíše byli v Polsku,tam je možnost od května tohoto roku prodávat děti za zloté:)(to je fakt)

jinak k té grafice:nějak se mi nelíbí,je moc surová.
 

DeletedUser3338

Guest
Jen k těm produktům. Když přidáte dostatečný počet PB, zvýší se šance na nález produktu o 50%. (Kdyžt tedy je například normálně 60%, po přidáná PB bude na 90%).

Motivace po 15 sekundách klesá o 2%. Pro pracující budou dost důležité věci na zvýšení pracovní motivace :D.
 

DeletedUser9350

Guest
Joo to se to budou hledat třetí klíče a další věci... Už se těším na řemeslo a ty počty materiálů v něm a jejich ceny na trhu :D.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem viděl jenom grafiku,myslíte, že bude více surovin?nebo ještě méně než doteď.
 

DeletedUser9350

Guest
Myslíš to tak, že jeden krocan padne za dvě hodiny? Jo padne.... Zlatý současný systém. Pokud chtějí vytočit hráče tak se to povede.
 

DeletedUser

Guest
No o vymazání účtu už uvažuji dlouhou dobu,takže pokud mě teď hodně naštvou,už mě to tu přestává delší dobu bavit,až bude update 2.04 dám se do dovolené a přijdu tu až možná za rok:D
 
Myslíš to tak, že jeden krocan padne za dvě hodiny? Jo padne.... Zlatý současný systém. Pokud chtějí vytočit hráče tak se to povede.

To je snad právě to, co hráči chtěli! Budou moct dělat dlouho- trvající práce, bez ohledu na zisk produktu. Když přišli práce s pevnou pracovní dobou, tak ten dřívější systém mnoho hráču vyloženě obrečelo. Důležité je, zadat práce tak aby bylo vystaráno (nejlépe skrz zaměstnání/školu) a hráč nemusel pořád kontrolovat hru!
 

DeletedUser1318

Guest
To je snad právě to, co hráči chtěli! Budou moct dělat dlouho- trvající práce, bez ohledu na zisk produktu. Když přišli práce s pevnou pracovní dobou, tak ten dřívější systém mnoho hráču vyloženě obrečelo. Důležité je, zadat práce tak aby bylo vystaráno (nejlépe skrz zaměstnání/školu) a hráč nemusel pořád kontrolovat hru!
Nevím jak komu, mně vadila možnost, že si já sám nemohu vybrat, jak dlouhou dobu se budu které práci věnovat.
A to, že do toho pořád vrtají, jsem neobrečel, to mne "jen " otrávilo.
 
za prvý - opětovnou kompletní změnou otráví téměř všechny hráče
za druhý - než si otevřete více pracovních časů (tj. typicky před lvl 10) je drop předmětů velmi solidní, podle mě pude získat za půlhodinovou klikací orgii více surovin než s aktivní 120 za týden (samozdřejmě jen některých) ...
 

DeletedUser

Guest
Jestli ten update přijde,tak jak tady čtu,tak to dorazí ještě více lidí a aspoň 50% celého českého serveru odejde.Mám dotaz na moderátory:D Co by se stalo s českým westem,pokud by tu zbylo např. jen 10 000 hráčů?:D protože si myslím,že teď už nemáme ani 20 000 hráčů
 

DeletedUser9371

Guest
Svět 1 2521 hráčů
Svět 9 2284 hráčů
Arizona 2301 hráčů
Colorado 3229 hráčů
Buffalo 2304
Dakota 10567

Takže na otevřených světech 23206 hráčů. Nic moc, oproti dřívějšku. :(
 

DeletedUser

Guest
Arizona,Buffalo a Colorado nemají ani 6000 hráčů dohromady,co s tím chce INNO dělat?No to jsem zvědav,zachovávání "mrtvých" účtů jim nepomůže.Stejně se jim ti lidi nevrátí a na našich českých světěch končí pořád více starých wesťáků a noví nepřicházejí.
 

DeletedUser3338

Guest
15ti sekundové práce moc velkou šanci na drop produktu nemají, zato na 30timinutovce ta šance v porovnání se současností není špatná :). Velký problém bude s motivací. Nebude možné zaměřit se na sbírání jednoho určitého druhu prodiktu, protože s klesající motivací bude klesat šance na nález.

Jediné, co naprosto vůbec neodhadli, podle mého názoru, jsou odměny za 15ti sekundové práce :D. Šance na nález v porovnání s 30timinutovkou je extrémně malá, ale odměny jsou téměř totožné :D.
 

DeletedUser

Guest
přihlásila jsem se na betu, abych se na to podívala... volba délky práce je fajn, ale možnosti mi nijak zvlášť nevyhovují - 15s/30 min/120 min, více by mi vyhovovaly časy třeba 1 min. a 1 hod., ale buďme rádi, že je možnost volby

dobré je také to, že výroba výrobku u řemesel je okamžitá a že u některých úkolů zůstal zachován počet opakování práce, takže s 15sekundovou prací to máte splněné v podstatě hned... u jiných úkolů jsou naopak nastaveny nesmyslné časy, třeba 15 minut, ale snad to ještě vyladí

několik průšvihů, aspoň z mého pohledu:
1) drop rate silně poklesl u prací, které jsou v současnosti kratší (10 min. a méně) - třeba mlít kávu 15s 25%, bavlna 30 min. 121% (bez prémií)... takže když jste doteď dostali za půl hodiny nějakých 10 bavln, teď dostanete 2 a budete rádi... dost velký problém pro řemeslo a stavbu pevností;
2) za dvouhodinovou práci vám seberou 25% motivace, takže když zadáte přes noc 4 práce za sebou, máte motivaci na nule.

také silně navýšili cenu, za kterou lze nakupovat produkty za nuggety, třeba bobule stojí 19ng

byly předělány požadavky na některé úkoly, ale podrobnosti jsem nesledovala
 

DeletedUser

Guest
takže opět k horšímu,jak tu čtu.Měli radši nechat stávající pracovní systém,dělají v tom jen chaos.
 
takže opět k horšímu,jak tu čtu.Měli radši nechat stávající pracovní systém,dělají v tom jen chaos.

No, ja jsem se vcera taky prihlasil na betu a mam z toho celkem dobry pocit :) Zacatecnici se musi rychle dostat na lvl10 kde si odemknou prace na 30m jinak je to na to aby se u toho sedelo :D
 

DeletedUser9350

Guest
bila v čem dobrý pocit :D v tom, že padá méně produktů? Že motivace jde rychle do kopru? Že se vydělá méně peněz?
Hraju to tam na poměrně vysokém levelu a rozdíly jsou z hlediska expů a peněz za práce oproti tomu co máme brutální.
 

DeletedUser

Guest
Pak už zbývá Hamerinski jediné:) Nastal čas ukončit spolupráci s firmu INNOgames
 

DeletedUser17350

Guest
Ahojte všetci, možno sa budem s niektorými príspevkami zhodovať, odlišovať, ale čo je moc, to je moc, musím sa tiež vyjadriť.

Vôbec nerozumiem o čo InnoGames ide.. Celé je to nezmysel, a to vravím za tých, ktorý hľadajú nejaký zmysel v tejto hre. Som z tých, ktorý west hraju od začiatku, preskákal som level 99 ako najvačší úspech v historií westu danej krajiny, pridané nové opasky a nohavice.. Potom však začali chodiť také oznámenia o nasledujúcich updatoch, že sa mi z toho chcelo viac a viac plakať..

K veci.. Nový systém prác? .. To už aby hráči boli viac z*****ení a nechápali už vonkoncom celej pointe hry? Určite sa viacerí so mnou zhodnete, že ak ste mohli dosiahnuť na prácu prikladne " show s buffalom billom", bolo to super a chválili ste sa pred tými, čo to pracovať nemohli a ticho Vám závideli. Koľko krát sme robili reskill kvôli úlohám, kvôli pušku, kvôli prácam, kvôli bojom.. A teraz sa dozviem, že im je ľúto, že hráči jak na začiatku, tak u konca levelov nemajú možnosť splniť si všetky úlohy. To čo robili 5 rokov? Zaspali tú dobu kedy sme sa my s tými ulohami trápili a teraz to bude môcť robiť každá .....? .. (za bodky si doplňte slovo podľa vlastného výberu! )
Ta isto, ako sa niektorí hráči radujú, že to bude super, zamyslite sa. Týmto krokom prídu k poklesu používania nuggetov na reskilly a prémia. Načo si bude niekto robiť reskill na to a na to, alebo na všetk y práce, ak sa mu s levelom 120 odkryjú všetky? .. To by si docenti mali trošku uvedomiť čo robia ... Takže keďže im klesne nugetová výplata, budú musieť niečo pridať, niečo zdražieť a niečo proste urobiť tak, že si to musíme zaplatiť pretože bez toho sa nezaobídeme.. Taká bude pravda ...
Len ma štve na tom to, že je tu fajn zábavka a vždy som to vnímal ako odreagovanie od reálnych problémov, povinnosti, je to iba hra. Ale teraz vidím, že vývojári spravia všetko pre to, aby sme my, poctiví hráči, dreli ako kone, nechápali vlastne ako fungujú práce a tí ostatní, ktorým to je bobek, tým len pomôžu aby si dali všetko do zdravia a tým pádom budú boje o pevnosť nehrateľné . Áno, presne tak, dámy a páni, prichádza inflácia a anarchia :)

A na záver, reknete my, nemali dať uz pred troma updatami nový systém duelovania? K čomu je zníženie náročnosti proti odolávačovi, keď Vás aj tak netrafí ak má niekto 500 uhyb .. Totálne to pos..... li :)


JEDNODUCHO BEZVA HRA A HLAVNE ZADARMO, VSAK JE TO I HRA ROKA NE? neviem ako nájsť smajlíka, ktorý ironicky tlieska, tak teda TLAP TLAP TLAP TLAP -,-
 

DeletedUser1334

Guest
Ano je to přesně, tak. Co dělali Ti kteří brečí, že nemohou plnit úkoly? Hraji tuto hru 5 let na 4 světech. Všude mám úkoly splněné včetně lupy. Jenže to se u toho musí trochu přemýšlet a něco do toho investovat. Do oblečení a do spousty reskillů na PB. Reskillů jsem udělala kvůli úkolům bezpočet. Naopak, nyní co se dají koupit v shopu papíry na 250 PB je to mnohem jednodušší než dříve. Tudíž opravdu naprosto nechápu jak si může někdo stěžovat, že nemůže plnit úkoly. A Ti co např. hodili vše do zdraví a stěžovali si, tak to byl jejich výběr a mohli taky resk. do něčeho jiného a potom zase zpátky. To bychom teď taky mohli požadovat, že chceme přidat body do zdraví podle lvl. Na lvl. 120 třeba 5000 HP. Ale to ne, to zase musíme dělat reskill a opět nás to stojí dolary a spoustu přemýšlení, kde body potřebné do zdraví ubrat. A ti kteří mají lvl nízké a stěžují si, tak jsou jenom líní a chtějí mít všechno hned. Ale takhle to nefunguje ani v reálném životě. Když člověk něco chce, tak proto taky musí něco udělat.
A jak z diskuse vyplývá, jestli bude náleznost produktů ještě zhoršená, tak to už raději ani nebudu komentovat. Tuto hru jsem měla vždy velmi ráda, jak kvůli ní samotné (žádné tupé klikání, ale trochu přemýšlení taky), tak kvůli lidem se kterými jsem se tady za těch 5 let seznámila. Bohužel mnozí z nich, už po minulém update tuto hru opustili. Teď mám obavy, kdo další rozšíří jejich řady. Nakonec bych mohla být i já jedním z nich.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru