• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 2.04 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3338
  • Vytvořeno

Líbí se Vám navrhovaná úprava pracovního systému?


  • Celkový počet hlasujících
    243
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jen jestli to nebude kontraaproduktivní. Pokud to bude dostatečně levné, a oni utratí nugety za toto místo nugety za truhly/ doplnění ene, tak jim poklesne příjem. Tipuji, že to bude pekelně drahé a stejně se někdo najde.
Jen žebříček si můžou definitivně strčit do míst, kam slunce nesvítí
 

DeletedUser

Guest
Etox a jaký to má dopad na hru,když 20 hráčů najde za koupenou prémiovou truhlu INNO opasek nebo Zlatý tomahawk?Žádný,protože aby to použili dobře v bitvě a nebo při duelu,tak musí umět hrát!Lamě,která si koupí INNO opasek(takových pár u nás na buffalo je) a nechodí na bitvy ani neudueluje je k ničemu.Takže nevidím,žádný dopad supernugeťáků na hru,právě v tom vidím i výhodu,protože rozumní lidé,kteří si vydělali pár mil.$ slušným ochodováním si pak mohou koupit jejich věci,nakoupené za reálné peníze na trhu,viz Vánoční tombola.
 

DeletedUser

Guest
no tak potom hráš na zlom svete, ja ako duelant na s1, bez všetkých tých nuggetových vymožeností dosť pociťujem ten rozdiel medzi nenuggetovým a nuggetovým hraním
 
a no tak, se dostave trochu offtopic. S1 je nenugetovy stary svet, tj. jediny rozdil mezi nenugetovym a nugetovym duelovanim je deklarace nezavislosti, ktera je navic omezena poctem 10ks/svet (a bych se vsadil, ze asi pulka z jejich vlastniku stejne moc nedueluje) - zbytek mas +- stejny. Tj. brecis tady jen nad svou vlastni neschopnosti, nikoliv moznosti nugetu ...
 

DeletedUser

Guest
howdah vs zlatý kolt ti nepřijde jako rozdíl? Lehká možnost doplnění zdraví po každém duelu ti nepřijde jako rozdíl? Chingagookovy věci taky nejsou špatné.
 

DeletedUser

Guest
presne tak ako píše kuknu sem, dovolím si tvrdiť, že patrím medzi top 10 duelantov cz1, a nenuggetový duelant bez howdahu, čingovej sady a všemožných doplnení ... to má ťažké, žiadne vyplakávanie ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak to je dobré, že někdo ještě hraje bez nugetů, asi jsi světlá výjimka. Já jsem nikdy Howdaw nebo jak se to jmenuje neměl a můžu potvrdit, že to jde i bez nich. A dokonce je to i větší výzva.
 

DeletedUser

Guest
Nulový rozdíl mezi prémiákém a neprémiákem? To je moc špatný vtip... V životě jsem nepoužil jediný nugget a trpím když teď u té hry musím dokonce sedět každou chvíli abych se vůbec někam pohnul, Duelanti si hezky nakoupí všechno co potřebujou a pak dokonce zbaběle napadaj dělníky, vojáci jedou Zdraví a to je tak všechno, a teď by si chtěli vyprošovot něco jako je práce podle levlů.... Nové oblečení,zbraně atd. přibývají tak,aby šli koupit za nuggety,Jediný úkol snad nepřibyl (kromě těch které se opakují a mají se každý den měnit,prý..) Starý west byl mnohem lepší...
 

DeletedUser

Guest
kedysi som používal nuggety na bežné prémiá, ale tým časom už dávno odzvonilo, ale to bolo dávno, dva roky dozadu ...:)

myšlienka jedného kamaráta: "Už len čakám kedy pri registrácií na west budú pýtať okrem e-mailovej adresy aj číslo účtu" :)
 

DeletedUser

Guest
Můj kamarád zase hraje celou dobu bez prémia a taky to jde. Pracuje, pije, sportuje atd... Máme spolu alianci na S1. Prémia stačí bohatě: Větší příjem a Více energie.
 
Já jakožto stavitelka mám z této úpravy radost. Na s4 jsem musela těžce vydělané peníze investovat do přehazování schopností. Naštěstí to bylo v době, kdy se ještě nestavěl kostel do nekonečné úrovně a pevnosti jsme měli vystavěné. Když jsem začala později hrát na s1, nemám tam spousty úkolů splněny, protože tam jsem opět stavitelka, zlatou pušku nechci, nejsme v alianci a nechodím na tomto světě do bitev. Tam mi to tím pádem umožní splnit nesplnitelné úkoly.
 
Jak zde bylo napsáno většinou lidí. Taky nesouhlasím, hra se změní na tupé klikání a jakmile se dosáhne levelu, tak se bude zase jen klikat, bez rosmyslu, protože nebude důvod nad tím přemýšlet.

Takhle člověk musí přemýšlet a dávot body s rozmyslem a časem postupně upravovat.
 

DeletedUser12135

Guest
Já mám z této změny taky radost, i když to není úplně na 100% ale vítám možnost prací dle lvl. Některé úlohy jsou totiž hodně těžce splnitelné kvůli velkému počtu potřebných pracovních bodů pro jednotlivé práce.
 

DeletedUser9350

Guest
Co je blbě splnitelné :D. Všechny úkoly co jsou do levelu 95 kromě Charlieho a lupy mám hotové a to jedu duely... Holt to chce taky přemýšlet a ne se tupě klikat s tím, že se to zlepší, když dají otevřené práce dle levelu... On ten úkol bude stejně nesplnitelný když bude mít dotyčný z každé druhé práce KO :D. To jsem zvědavý co tu budete pak blít o otevření prací.
 

DeletedUser

Guest
Mě se to tedy vůbec nelíbí, zničili by tím tak "starý" systém The Westu a prakticky úplně by změnili (a podle mě i zničili) hru samotnou. Uznávám že by to neslo i nějaké výhody ale těch nevýhod a zásadních změn je plno.
 

DeletedUser12135

Guest
Co je blbě splnitelné :D. Všechny úkoly co jsou do levelu 95 kromě Charlieho a lupy mám hotové a to jedu duely... Holt to chce taky přemýšlet a ne se tupě klikat s tím, že se to zlepší, když dají otevřené práce dle levelu... On ten úkol bude stejně nesplnitelný když bude mít dotyčný z každé druhé práce KO :D. To jsem zvědavý co tu budete pak blít o otevření prací.

Právě ty dvě poslední úlohy mám na mysli. Jinak mám splněno všechno a jedu full duel.
 

DeletedUser

Guest
Co je blbě splnitelné :D. Všechny úkoly co jsou do levelu 95 kromě Charlieho a lupy mám hotové a to jedu duely... Holt to chce taky přemýšlet a ne se tupě klikat s tím, že se to zlepší, když dají otevřené práce dle levelu... On ten úkol bude stejně nesplnitelný když bude mít dotyčný z každé druhé práce KO :D. To jsem zvědavý co tu budete pak blít o otevření prací.

V tom případě tě vítám, další normální hráč, lidi kteří tento návrh vítají jsou akorát zvířata co se nechají vést a nechápou smysl hry...
 

DeletedUser15737

Guest
Mám 4 postavy na 4 světech, co postava, to jiný charakter, ale po novém updatu mohu klidně 3 z nich poslat do "důchodu". Na co být čistokrevný duelant, když duel bude o náhodě ( zde INNU poděkují ti, co si koupili za nugety duelové sety, už jim nebudou k ničemu, INNU penízky nesmrdí a že jste si něco koupili zbytečně? Vaše smůla) , k čemu být dobrodruh, když dosáhnu na všechny práce jako voják - tank (sice možná přijdu o zdraví, ale mastičkář mi mile rád něco vyrobí), na co být dělník, když stačí mí vloženo vše v "červených"? Když k tomu přidám vhodné oblečení, tak se stavbou také není problém. Bude zajímavé sledovat, kolik hráčů nám zas odebere nový update :( Někdy mám pocit, že ve vedení sedí nějaký masochista a zkouší, kde jsou hranice naší trpělivosti. Nebo je to nějaký agent jiné společnosti mající za úkol tuto zničit? Kdoví, každopádně co mě na té hře bavilo, tedy to "vyťukat" si každou postavu tak, aby byla ve svém oboru mezi nejlepší, bude po nové verzi už bezpředmětné. Kdybych já takhle pracoval na managerském postu a sledoval, jak mi utíkají klienti, byl bych už dávno na ÚP.
 

DeletedUser16543

Guest
přesně tak... Prosím vás už na té hře nic „nevylepšujte". Vy myslíte že se to bude hráčům líbit a že tim naberete nové lidi. Ano, to možná ano, ale berte v úvahu, kolik lidí tím také ztratíte...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru