• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 2.04 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3338
  • Vytvořeno

Líbí se Vám navrhovaná úprava pracovního systému?


  • Celkový počet hlasujících
    243
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4876

Guest
15 nenajdeš nic 10 najdeš až na 15TÝ pokus a hodina ještě nevim ale taky nejšpíš žádná sláva.
 

DeletedUser10258

Guest
KATASTROFA!!!!!!
ze sveta 9 je premiovy svet.. kupovani produktu za nugety? jdete nekam..To je na zvraceni.
jaky smysl maji ted prace kdyz zvon mam nalez 102%??? K cemu jako? Zase se budete divit jak ubyvaji lidi?
ach jo..

BTW: cetl jsem ze se uzavrou otevrene ukoly!! ale kde jste psali ze se ukonci prace nevrati se energie ani pouzite posilneni????!!!!

teď je z toho hra tak maximálně pro delfíny...
 

DeletedUser

Guest
no vesela zmena u tech remesel (zejmena v oblasti 500-600), jsem si ted za pet minut zvysil uroven 570 na 600 .. predtim bych si s tema surovina skoro ani neprd, nemluve o hodinach stravenych vlastnim craftovanim. Tu uz je podle me min. treti zmena, kde radikalne u toho craftu vymekli a znatelne snizili naroky. Vubec nechapu proc do hry zavadi neco, za cim si pak nestoji - cimz mohou nahnevat spoustu lidi, kteri to jiz absolovali takrikajic za plnou cenu.
To je běžný postup u všech multiplayerových rpg her. Postupně se snižují nároky, aby i ostatní mohli dohnat rychle ty nahoře, a přidává se tkzv "endgame contest" (zábava pro lidi na nejvyšším levlu), což zde hodně chybí
 

DeletedUser

Guest
ja se tez pridavam - ja ty krumpace nechapu ani dle infa v oznameni.

jednou mam +250 bodu mam je pul napůl - pak mam 5 bodu mam vsechny zlaty.

proste nechapu :D

Další dva pracovní časy jsou pro nové hráče uzamčeny a budou odemknuty na úrovni 10 a 20 (viz indikátor krumpáč). V levé horní části okna můžete vidět 5 ikon krumpáčů, tyto ikony Vám ukazují, jak jste dobří v této konkrétní práci. Krumpáče jsou od 1 (bronz) k 5 (zlato). Pokud máte 5 bronzových krumpáčů, přejdete k 1 stříbrnému krumpáči. Čím více pracovních bodů pro tuto práci budete mít, tím lepší ukazatel bude. V ukazateli není zabudováno porovnání různých prací, zobrazuje se Vám pouze graficky, jak dobří pro tuto konkrétní práci jste. Ukazatel zobrazuje, kolik pracovních bodů potřebujete na další úroveň krumpáče

+16 PB
12710634.png


+156 PB
99890289.png


proste je tu nekdo schopny a vysvetli mi ty dva obrazky? :d
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mám splnit úkol Katčin prsten. K tomu bylo potřeba splnit úkol Strážit dostavník. Ale úkol Strážit dostavník zmizel a nyní teda nesplním úkol Katčin prsten.
Hmmmmm
 

DeletedUser7239

Guest
Mám splnit úkol Katčin prsten. K tomu bylo potřeba splnit úkol Strážit dostavník. Ale úkol Strážit dostavník zmizel a nyní teda nesplním úkol Katčin prsten.
Hmmmmm

Strážit dostavník je z úkolu Způsoby komunikace. U úkolu Katčin snubní prsten máš porazit zlodějku a překupníka a nasbírat 5 cihel stříbra. :)
 
Dobre, nahrali to... tak lidi nadavaj, nechtej to a stejne se to zavede... no, to je jedno, to nema cenu resit.

Nicmene - je strasne hezky ze mame ted hromadu ruznych krumpacku, ale mohl by si nekdo dat tu praci a vysvetlit mi, jak to funguje, kdyz uz se na to tvurci vybodli? Sem v zasade samostatnej, takze staci nanavigovat nekam, kde se o to da neco nacist. treba jakym tempem krumpacky pribyvaji, co to ovlivnuje, jestli PB nebo (i) lvl postavy. Ktre prace se kde a jak odemykaji a jaky je rozdil mezi treba trema bronzovymi a ctyrmi bronzovymi krumpacky, potazmo jaka je tam zavislost kdyz mam vi c a vic barevnejsich krumpacku. Diky ;)

krumpáčky přibývají s počtem PB vložených do konkrétní práce ,čím větší počet a stupen krumpáčů,tím roste procentualní šance na nález.náročnost na PB na vliv krumpaču se odvíjí od práce..třeba na lososy..je potřeba méně,než třeba na kupce.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9350

Guest
Toho inteligenta co vymyslel obnovení duelovky na 100% při update chci dostat do ruky a chci náhrady za energii a hp co musím dát na její sražení na nulu. Fakt demence první třídy.
 

DeletedUser4876

Guest
A ještě PB jsou ted omezene jde mit jen určity počet pokud máte více tak to nemá na nic vliv protože se vám to nepřipočítá k tomu.
 

DeletedUser6989

Guest
Prosím vás ta šance 390% na nález produktu ... to jich najdu víc,nebo soudruzi z NDR zase udělali někde chybu ? :/
 

DeletedUser

Guest
proste toho padne vic, me ted padaji 3 hvezdy - drive stezi jedna za 1,5 hodinovou praci :d
 

DeletedUser6989

Guest
No,já že co pamatuju bylo že padne max. jeden produkt.BTW. v báglu se mi objevila obálka s 1000 dluhopisy - co to má být ??
 

DeletedUser

Guest
To jsi objevil Ameriku, veny. Je to dárek k pětiletému výročí Westu a už ti tam leží tři týdny.
 

DeletedUser6989

Guest
Však jsem se ke hře vrátil asi po měsíci kouknout co je novýho :-)
 

DeletedUser

Guest
Tak to je docela dobré přivítání, ne? :D


K těm krumpáčům u prací:
Jeden stříbrný krumpáč vyjadřuje větší hodnotu než pět bronzových atp. Čili nejdříve nabývají bronzové, pak se přejde na stříbrné a nakonec na zlaté. Číslo pod krumpáči vyjadřuje, kolik PB zbývá do dalšího krumpáče. Jak už bylo řečeno, počet krumpáčů závisí na počtu pracovních bodů a ovlivňuje získané zkušenosti, hotovost, hodnotu nalezeného předmětu i šanci na nález produktu.
 

DeletedUser4876

Guest
Nový ukol je jen s tou mluvici rybou, ale ten asi ještě neni.
Jinak jak fungujou ty nuggety UPB za tu aktivitu? ja měl že dostávám 15nuggetu/UPB, ale dostal jsem jen nuggety a někdo dostal oboji jiny dostal jiny počet...
 

DeletedUser3338

Guest
Už se někomu podařilo nalézt ručník?

Jsou nějaké informace k nové úkolové řadě?
 

Deleted User - 31870

Guest
Už se někomu podařilo nalézt ručník?
Jsou nějaké informace k nové úkolové řadě?
Akce není ještě aktivní, budete informováni den předem - sleduj oznámení nebo FB. Prozradím, že to bude již brzy.. :)

Nový ukol je jen s tou mluvici rybou, ale ten asi ještě neni.
Jinak jak fungujou ty nuggety UPB za tu aktivitu? ja měl že dostávám 15nuggetu/UPB, ale dostal jsem jen nuggety a někdo dostal oboji jiny dostal jiny počet...
Na světě, kam se ten den přihlásíš jako první, bys měl dostat po 5 dnech 5 nuggetů. Pokud se přihlašuješ na více světů, dostaneš nuggety jen na jeden, na ostatní dluhopisy.

Mám splnit úkol Katčin prsten. K tomu bylo potřeba splnit úkol Strážit dostavník. Ale úkol Strážit dostavník zmizel a nyní teda nesplním úkol Katčin prsten.
Hmmmmm
Veškeré přijaté úkoly byly zrušeny, tedy jej musíš přijmout znovu. Pokud si ale nejsi jistý, zda jsi jej splnil, můžeš napsat na support, rádi ti poradí.


A zapomněla jsem si označit několik příspěvků, na které jsem chtěla reagovat (nu nevadí).
Krumpáče - Krumpáče jsou 3 typy - bronz, stříbro a zlato. Počet a kvalita krumpáče je ovlivněna vloženými PB v práci (nicméně jakmile dosáhnete všech zlatých, už se v práci nemůžete zlepšit).

Procenta nálezů - z důvodů překopání spousty podmínek úkolů a nízkých % nálezů produktů byly upraveny. Procenta přes 300 znamená, že můžete najít podstatně více produktů než dříve (např. u práce jste měli dříve 100% a nacházeli max. 2 produkty, nyní budete nacházet třeba 2 produkty, občas 3). Samozřejmě musíme počítat s neznámou (štěstím).
 
Krumpáče - Krumpáče jsou 3 typy - bronz, stříbro a zlato. Počet a kvalita krumpáče je ovlivněna vloženými PB v práci (nicméně jakmile dosáhnete všech zlatých, už se v práci nemůžete zlepšit).

já si myslím, že všichni více méně chápou, že čím více lepších krupáčů tím lepší výsledek práce. Co mi však není jasné je to, že na všem v pracovním poli se dá najet a ono ti to ukáže, co to je - jediná vyjímka jsou právě ony krumpáče. Beru sebe za poměrně aktivního hráče a nevím přesně co s tím (dtto např. i tat) ... to ,že změní pracovní systém a nahrajou bez nápovědy/vysvětlení je tak neuvěřitelné diletanství (které otráví spoustu lidí), že mnou vyvozované závěry, jsou zde nepublikovatelné :zásek:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru