• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 2.04 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3338
  • Vytvořeno

Líbí se Vám navrhovaná úprava pracovního systému?


  • Celkový počet hlasujících
    243
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
co včechno ty krumpáče ovlivňují (produkty/peníze/exp), ovlivňuje to lineárně nebo skokově, co ovlivňuje počet krumpáčů ... přepokládám že poměr krumpáčů vůči staré obtížnosti prací je nějaký konstatní - tj. jaký ? jako některé věci tuším, jiné jsem schopen dohledat/dozkoušet ... ale nechce se mi a očekával bych v tomto směru dotaženější verzi.
 

DeletedUser

Guest
system krumpacu zrejme chapu a update se mi libi. zatim, jak jsem to poznal, to hodnotim jako jeden z nejlepsich updatu.

jeste jsem netestoval duely, nevim, jak budou fungovat bitvy a netestoval jsem poradne system praci.
 

DeletedUser10258

Guest
Abych jen nekritizoval reknu za sebe i pozitiva:
- lepsi update nez minuly (vylepseni vice veci nez toho co zkazili)
- vraceni 12 energie za 1 hodinu
- padani vice produktu za hodinu prace
- snizeni poctu dreva na pevnostech i kdyz to uz s predchozim bodem nebylo tak zhave
- prace pracovat jako kupec.. jako tank mam ted 5400 nalez .. :) verim ze neco padne

a jeste jeden bodík dobrodruh se ted musi mit bajecne.. Ovsem otazka pro moderatory.. ma inno nejak promyslen fakt ze hraci se ted vrhnou na HP jelikoz mohou v drtive vetsine na vsechny prace? Rozumejte.. nyni realne nebude mozne ziskat pevnost.. Jiste v dalsim updatu se to ma resit? bude se to realne resit nebo budeme rok bojovat o pevnosti bez moznosti zisku?
 

DeletedUser

Guest
Gratuluju k zabití hry. Z tohoto mám pocit bezmyšlenkovité klikačky. Shánění a kombinování oblečení a schopností kvůli pracem kompletně odpadlo. Dnes to stačí vše narvat do bitevních dovedností. Můžu dělat všechno a nevšiml jsem si nějakého výrazného postihu. Jestli díky pár bodům navíc mám trochu víc peněz nebo o 5% větší šanci na nalezení produktu je naprosto bez významu. Tím je kompletně zabit systém práce i úkolů.
 

DeletedUser

Guest
Milé Innečko.

Gratuluji k další úspěšné ráně, která náš milovaný Westíček opět trochu okořenila. Copak vy už nepamatujete na té staré časy, kdy byl The West ještě normální? No jo, chápu, už to asi není ohře nýbrž dostat z hráčů co nejvíce cashe ($).

Tak přejdeme k věci. Osobně musím říct, že jsem se na tenhle Update těšil z pár důvodů: jelikož jsem dobrodruh tank, tak moc prací nemůžu a to jak si dodělám své nedodělané úkoly + se pohnu z místa v opakovatelných hlavně za dluhopisy (UP). Bohužel tohle bylo jen obyčejným snem, škoda, škoda, škoda. Teď realita. Musím říct, že když jsem to viděl, tak z toho stály vlasy na halvě. Jedním slovem katastrofa. Jsem zastáncem denních úkolů ale z tohohle je mi s odpuštěním na blití.

Tak si teda vemu z prací a z denních úkolů příklady:
Před: Člověk viděl, jak dlouho bude pracovat, příklad vězeňský transport na 1 hodinu a 30 minut. Harpunové ryby, mleté zrna kávy a další - sice energie ubývala opravdu rychle ale za to člověk viděl, kolik jich dostane jistě. A navíc to mělo výhodu v tom, že ještě jsem večer nabral HP a stíhal bitvu a denní aktivitu.

Krutý dnešek 2.04: O tom ani nemluvím. Každý úkol za 1 dluhopis trvá 2 hodiny. Ale nejhorší jsou 15 sekundové prace. Když chce člověk udělat tímto 4 dluhopisy, tak musím pracovat 4 hodiny jen na tomhle. A když tomu přičtete denní úkoly, tak se mi z toho ježí vlasy na hlavě.

Takže rychlé shrnutí toho, co je na tomto Update dobré a co špatné:
Výhody: - Jak duelanti, tak tanci i běžní pracanti mohou vykonávat na stejném levelu stejný počet prací.
- Rychlé řemeslo + suroviny, které se vrátily na běžnou normu, což si myslím, že je opravdu dobré, pro dodělání řemesla.

Nevýhody: - Nemá cenu je říkat postupně ale shrnu to: úplné narušení plánu denní aktivity tím pádem méně UP pro hráče za denní aktivitu a spoustu hráčů.

Je škoda, že už není The West takový, jako byl dříve a pořád to s ním jde díky těmhle novinkách dolů a dolů a dolů. Věřím, že jednou přijde dobré a normální Update, ze kterého budou mít hráči radost. Však pochybuju, že vůbec takové přijde.

S pozdravem Nottas. (PS: omluva na některé neslušné slova.)
 

DeletedUser3718

Guest
Já pořád spoléhám na rčení že musíte spadnou na dno aby bylo od čeho se odrazit, ale jak sleduju updaty tak to dno se furt posouvá níž a níž a stále níž. Asi nezbude nic jinýho než se začít modlit :zásek:
 

DeletedUser14443

Guest
Tak nejdřív nadáváte na to, že si nemůžete vybrat dobu práce a teď se vám to zase nelíbí. Někdy je vážně těžké se vám všem zavděčit.
 

DeletedUser

Guest
(...)
Harpunové ryby, mleté zrna kávy a další - sice energie ubývala opravdu rychle ale za to člověk viděl, kolik jich dostane jistě.
(...)

Tak zadávej hodinovky, pak budeš vědět jistě, že jich dostaneš 9. Tolik jsi jich v předchozí verzi za 12 bodů energie rozhodně nedostal.
 

DeletedUser

Guest
Tak nejdřív nadáváte na to, že si nemůžete vybrat dobu práce a teď se vám to zase nelíbí. Někdy je vážně těžké se vám všem zavděčit.
Nikdy se nejde zavděčit všem. To není povzdechnutí, to je prostý fakt.

Na světě, kam se ten den přihlásíš jako první, bys měl dostat po 5 dnech 5 nuggetů. Pokud se přihlašuješ na více světů, dostaneš nuggety jen na jeden, na ostatní dluhopisy.

chápu to dobře, že se v pátém dnu mám nejdříve přihlásit na svět, který nehraju jako primární (dostanu nugety, které můžu použít kdekoliv) a teprve potom se přihlásit na primární svět, ať tam dostanu navíc dluhopisy?
Nebo dostanu páty den nugety i dluhopisy na prvně přihlášeném světe?
 

DeletedUser1318

Guest
Tak nejdřív nadáváte na to, že si nemůžete vybrat dobu práce a teď se vám to zase nelíbí. Někdy je vážně těžké se vám všem zavděčit.
Pokus se ty příspěvky přečíst všechny, a pak možná pochopíš, že nevadí jen ty délky prací, zkus si zahrát west po posledním updatu a nevěš nám bulíky na nos, že je to tak jak dřív.

Mimochodem, to nastavení třiceti minut u některých denních prací je taky nějaká chybička?
Nebo je předpokládáno, že budu dělat buď hodinu nebo 3x10 minut?
Zadat rovnou pouhých 30 minut by my přišlo úhlednější.

Edit, tak se dívám na odměny za ty denní práce, ty se snad už ani nevyplatí dělat...

Edit 2, k těm změnám levelů pro úkoly, může nastat situace, že mám nějaký úkol "rozdělaný" a po updatu už nedosáhnu na jeho pokračování, to co už je hotové budu dělat od začátku, nebo jen vyčkám, až splním levelovou podmínku a budu moci navázat a dokončit sérii?
Mimochodem, ta změna levelu byla v plánovaná a zavedená s updatem a informace měla být vydaná úmyslně až "po", nebo je to už oprava updatu 2.04.

Edit 3, nebezpečí obnáší ...%, ta hodnota je u každé práce fixní, nebo proměnná?
Ptám se proto, že tu kdysi bylo řečeno, že nízká hodnota PB může zapříčinit až mdloby.
Aktuálně nevidím souvislost mezi nebezpečím a počtem krumpáčů.

Edit 4, Maximální doba ne-aktivity do zrušení účtu: 45 dnů zatímm zůstává beze změny?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4876

Guest
Tak na většině praci kde většinou nic nepadlo je to ted luxus v padáni produktu. Tam kde padali po 15 vteřinach vždycky ted nepadaji ani po 10minutách a hodina se asi neoplati jedině že bych našel 4kusy.

Jinak pb je pořád duležite pokud máte málo pb tak váš i 15 vteřin zabije :D Viděl jsem reporty kde měl 900hp včudu za 15vteřin :D

Ja jsem vlastně celkem spokojenej přineslo to spíš vic užitku než škody :)
 
Edit, tak se dívám na odměny za ty denní práce, ty se snad už ani nevyplatí dělat...


nene, určitě si splň nějaký denní úkol ... budeš pak odměnen tak krásným grafickým pokladem přes celou obrazovku, že budeš mít pocit žes právě objevil svatej grál, takže na to žes dostal směšnou odměnu v hodnotě dvou 15 sekundovych prací za dvě hodiny téže práce, ti pak vůbec nepřijde.
 

DeletedUser1318

Guest
Jinak pb je pořád duležite pokud máte málo pb tak váš i 15 vteřin zabije :D Viděl jsem reporty kde měl 900hp včudu za 15vteřin :D
Mně se zdá, že počet pracovních bodů na zranění vliv nemá. Počet pracovních bodů ovlivňuje počet a hodnotu krumpáčů. Spíš bych řekl, že jde o to, kolik mám bodů schopností ve zdraví, ne?

nene, určitě si splň nějaký denní úkol ... budeš pak odměnen tak krásným grafickým pokladem přes celou obrazovku, že budeš mít pocit žes právě objevil svatej grál,
To se mi někdy stává u potravin, když podlehnu pokušení vybírat podle obrázku na obalu.
Čím větší lesk, tím větší bída. Čekám manu nebeskou a on to fialový hnus.
Pokud se přihlašuješ na více světů, dostaneš nuggety jen na jeden, na ostatní dluhopisy.
To se mi nějak nezdá, teď jsem se přihlašoval na víc světů a na všech je ta nabídka stejná. Těch finálních 15 nugetů vidím na obou světech. Jinak je tam asi chybička, v tom druhém sloupečku by asi mělo být "zítra" místo ráno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14443

Guest
Nikdy se nejde zavděčit všem. To není povzdechnutí, to je prostý fakt.



chápu to dobře, že se v pátém dnu mám nejdříve přihlásit na svět, který nehraju jako primární (dostanu nugety, které můžu použít kdekoliv) a teprve potom se přihlásit na primární svět, ať tam dostanu navíc dluhopisy?
Nebo dostanu páty den nugety i dluhopisy na prvně přihlášeném světe?

Nugety se ti ukazují na všech světech stejně a je jedno kde si je vyzvedneš.
 

DeletedUser1318

Guest
Nugety se ti ukazují na všech světech stejně a je jedno kde si je vyzvedneš.
Otázka zněla tak, jestli ty nugety dostanu jen na jednom světě, nebo jestli je dostanu na každém ze světů, na které se přihlašuji.

...Na světě, kam se ten den přihlásíš jako první, bys měl dostat po 5 dnech 5 nuggetů. Pokud se přihlašuješ na více světů, dostaneš nuggety jen na jeden, na ostatní dluhopisy...
Někdo tu někde psal, že nugety platí pro první svět na kterém se přihlásíš a potom na dalších pak dluhopisy. Tak jak to tedy je ? :O
Zdá se mi, že úspěšně aspiruješ na přesun do šuplíčku "ta, které se také nedá zavděčit"
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
Někdo tu někde psal, že nugety platí pro první svět na kterém se přihlásíš a potom na dalších pak dluhopisy. Tak jak to tedy je ? :O
 

DeletedUser6833

Guest
Akce není ještě aktivní, budete informováni den předem - sleduj oznámení nebo FB. Prozradím, že to bude již brzy.. :)

Na světě, kam se ten den přihlásíš jako první, bys měl dostat po 5 dnech 5 nuggetů. Pokud se přihlašuješ na více světů, dostaneš nuggety jen na jeden, na ostatní dluhopisy.

Veškeré přijaté úkoly byly zrušeny, tedy jej musíš přijmout znovu. Pokud si ale nejsi jistý, zda jsi jej splnil, můžeš napsat na support, rádi ti poradí.


A zapomněla jsem si označit několik příspěvků, na které jsem chtěla reagovat (nu nevadí).
Krumpáče - Krumpáče jsou 3 typy - bronz, stříbro a zlato. Počet a kvalita krumpáče je ovlivněna vloženými PB v práci (nicméně jakmile dosáhnete všech zlatých, už se v práci nemůžete zlepšit).

Procenta nálezů - z důvodů překopání spousty podmínek úkolů a nízkých % nálezů produktů byly upraveny. Procenta přes 300 znamená, že můžete najít podstatně více produktů než dříve (např. u práce jste měli dříve 100% a nacházeli max. 2 produkty, nyní budete nacházet třeba 2 produkty, občas 3). Samozřejmě musíme počítat s neznámou (štěstím).



Ano, ja rozumim tomu jak to funguje - vic krumpacku, vetsi cislicka. Ale dotaz byl smerovan na to, jakym zpusobem to funguje v praxi. Driv jsem vedel, ze kazdy PB navic mi dava o par dolaru vetsi nalezku, dava mi vetsi prijem, snizuje nebezpeci, pripadne snizuje damage odbrzeny z nebezpeci. Podle verze ovlivnoval i zisk expu. A neovlivnoval nalezku. Motivace pak jasne rikala kolik procent mi to strhne. Nicmene u krumpacku nevim. Vyplati se krumpacky zvedavat, jak moc atp. Kolik PB potrebuju na zvyseni krumpacku, jakej je tam narust. Jestli a jak to ovlivnuje nebezpeci a damage z nej zpusobenou. Takze se omlouvam, ale odpoved cim vic krumpacku, tim lepsi mne popravde moc neuspokojuje. Pochopim odpoved - nevime, zeptame se a dame vedet. Protoze to bude aspon nejak relevantni odpoved :).
Kouzlo vetsiny her, tuhle nevyjimaje obvykle spociva v tom, ze jsou veci, ktere se daji odhalovat a premyslet nad nimi - takze si radostne budu dumat nad tim, jak nastavovat duely, budu spokojene uvazovat nad tim, jak idelane rozmistit bodiky kvuli pevnostem. Budu si hrat s tim, abych umel to i to, pripadne jak. Ale system praci by mel bejt jasne danej, tak jako driv, protoze je to jasne dane, kde neni zadny faktor nahody (jasne, mozna mne to zrani, mozna ne, ale vim tu pravdepodobnost a vim jak k ni pristoupit, vcetne toho, jake zraneni dostanu. Tedy - kde vim co kde mi konkretne ovlivnuje. Zatim nemam nejmensi tuseni jakej je rozdil mezi trema bronzovyma a dvema stribrnyma krupackama (vyjma toho, ze se mi podle vlozenych PB tyhle cisla nejak meni..., ale souvisi to treba i s levelem?)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru