• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční úkoly 2010 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
A jaký z těch Vánočních věcí můžu získat a kde?
Jen šála u indošů?
 

DeletedUser7904

Guest
A jaký z těch Vánočních věcí můžu získat a kde?
Jen šála u indošů?

Vianoce sú až o mesiac ! Keď tu budú Vianočné úlohy tak sa všetko včas dozviete :hoj:

Ps: Zatiaľ som videl ,že sa našiel len šál (myslím normálne svety nie betu)
Ostatné veci Z vianočných úloh by sa ešte nemali dať získať.
 

DeletedUser

Guest
Klobouk sněhuláka

Ahoj!
Tak pokud tomu dobře rozumím, letos budou jako odměna za splnění vánoční série úkolů sáňky do prázdninové sady. Bude se dát ještě někdy získat znovu ten klobouk sněhuláka? Protože já jsem s touto hrou začala později, než byla tato série vánočních úkolů dána ke splnění tady ve hře. To už nikdy nebudu moci ani na jednom světě mít celou sadu včetně klobouku? A to ani nemluvím o nových světech, které ještě ani v té době nebyly, aby to tam člověk mohl splnit, takže mi tam chybí věcí do této sady ještě víc. Díky předem za každé oficiální info.
:indián:
 

DeletedUser9530

Guest
Drahá Lizzares, pokud si přečteš tenhle topic pár stránek nazpět, odpověď tam jistě najdeš :angel:. Pokud ne, tak to neví ani moderátoři :hi:.
 

DeletedUser

Guest
mám jen malej dotaz, pokud se teď neotevře serie úkolu na vánoce z minulého roku, znamenalo by to, že by už nešel sehnat klobouk sněhuláka ne?? což je snad zase blbost, ne? to by na novejch serverech nemohli nikdy tu plnou sváteční sadu mít
 

DeletedUser9350

Guest
Třeba to bude tak, že to půjde získat třeba jednou za dva nebo tři roky....
 

DeletedUser1318

Guest
Drahá Lizzares, pokud si přečteš tenhle topic pár stránek nazpět, odpověď tam jistě najdeš :angel:. Pokud ne, tak to neví ani moderátoři :hi:.
Drahý Maranzano, když si ten příspěvek od Lizzares přečteš až dokonce, tak bys mohl pochopit, že všechny tady napsané hráčské spekulace má dávno přečtené, a tak jako i já a mnoho dalších, se ptá po OFICIÁLNÍCH INFORMACÍCH.
To, že je nikdo MOMENTÁLNĚ nemá, neznamená, že nebudou známy nikdy.
Takže já se připojuji také, pokud někdo něco oficiálního bude vědět, rád bych byl také v obraze.
 

DeletedUser

Guest
Klobouk sněhuláka II.

Já tedy nevím, ale nemohli by to udělat tak, že budou na Vánoce souběžně otevřené obě řady úkolů - jak na získání klobouku sněhuláka, tak i na získání vánočních sáněk? Prostě by se každému otevřelo jen to, co ještě nemá splněno, a bylo by to jednoduše vyřešené.
 

Deleted User - 31870

Guest
Do Vánoc je ještě dost času, takže je možné, že podmínky stále změní.. ale zatím jsou podmínky pro ten úkol takové:

Úkol: Vánoční anděl
Zadavatel: Šerif John Fitzburn
Odměna: Klobouk sněhuláka
Podmínky: Tento úkol můžeš přijmout pouze od 24.12.2009 v/ve 00:00 hodin do 07.01.2010 v/ve 00:00 hodin.
 

DeletedUser

Guest
Je to normální předmět, nenachází se jen u indiánů, ale všude kde splňuješ limit pro nalezení.
 

DeletedUser

Guest
Musíš mít hodnotu pro nalezení předmětu 2010 dolarů, takže např. při obchodování s indiány, nebo vykrádání hrobů, nebo přeprava munice.
 

DeletedUser7836

Guest
Ešte raz si prečítaj pozorne túto tému a príspevok od Darling.
Predsa jasne píše, že podmienky sa ešte môžu zmeniť. Zatiaľ nieje jasné, či pôjde alebo nepôjde získať.
 
jelikoz ten klobrc jeste nesel ziskat na premiovych svetech typu arizona, necha se cekat, ze se probehne nejaka resucitace serie techto questu o nasledujich vanocich .. je to sice pouze muj odhad, ale stojim si za nim...
 

DeletedUser

Guest
Vánoce

Zdravim píšu to jsem, protože nevím kam to napsat a nechci zbytečně zakládat nové téma,ale zajímá mě jak získat ty vánoční sánky,nikde jsem nenašel návod ani vodítko na jejich získání. A ještě mě zajímá ten sob Rudolf ,je to úkol nebo jen předmět,který se dá někde najít při nějaké práci,stejně jako šála. Pokud to někdo ví tak se ozvěte.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru