• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vánoční úkoly 2010 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
To by mohlo být docela zajímavý překvapení pro lidi, kteří do města nechtěli a nechávají si u sebe prašule, protože si myslí, že se nedají napadnout...
 

DeletedUser

Guest
Předčasné otevření kalendáře

nic se neotevře,co by se mělo? prostě dostaneš uhlí a máš to už na nic,tak si šetři:kobylka:
Tak to se mýlíš, že se nic nestane. Ono je to totiž míněno tak, že se nemáš podívat k šerifovi Johnovi do salónu, ale do města k šerifovi na vyhlášené odměny - aby ses pak nedivil...
 

DeletedUser10268

Guest
Je to určite vypísané aj na ľudí bez mesta - overené...
 

DeletedUser1318

Guest
To by mohlo být docela zajímavý překvapení pro lidi, kteří do města nechtěli a nechávají si u sebe prašule, protože si myslí, že se nedají napadnout...
Tak to se dá čekat nárůst stížností na neférovost adventního kalendáře :::))::
Však taky Marie říkala: Jestli zjistím, že si otevřel dvířka najednou, tak se máš na co těšit ... to si mě pak nepřej...
 

DeletedUser10897

Guest
a ako vyzerá to uhlie ? nemá niekto jpq. ? či to úplne vyzerá rovnako ako uhlie ktoré sa dá nájsť pri práci tezit uhlí ? ďakujem za odpoveď
 

DeletedUser

Guest
hele a když všechno otevřu až od 1.12 každej jen jedno okno tak pak nakonci dostanu nějakou speciální věcičku? nebo za každý okno jednu? :)...a co když třeba jeden den zapomenu jedno okno otevřít co se stane?
 

DeletedUser10268

Guest
a ako vyzerá to uhlie ? nemá niekto jpq. ? či to úplne vyzerá rovnako ako uhlie ktoré sa dá nájsť pri práci tezit uhlí ? ďakujem za odpoveď

[SPOIL]
xmas_coal.png
[/SPOIL]

Edit by D.: nebo v nápovědě v přehledu produktů - http://wiki.the-west.cz/wiki/Produkty
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5921

Guest
Uz ted vidim jak hraci vyuziji kalendar na "reset" skilu. Staci kdyz se mezi sebou dva domluvi a oba to vse otevrou a pak daji duel a prachu na presun je hned dost... to mi prijde celkem nestastne, protoze vycuuuranost lidi nezna mezi
 

DeletedUser10268

Guest
myslím, že tie odmeny v kalendári budú pre ľudí zaujímavejšie, lebo nie sú také bežné ako pár dolárov :)
 

DeletedUser

Guest
hele a když všechno otevřu až od 1.12 každej jen jedno okno tak pak nakonci dostanu nějakou speciální věcičku? nebo za každý okno jednu? :)...a co když třeba jeden den zapomenu jedno okno otevřít co se stane?

tiež sa pridávam k podobnej otázke ... čo keď budem napr. 8 dní poctivo otvárať tie okienka a pôjdem na týždeň napr. lyžovať a tie okná neotvorím ? bude sa to dať dohnať , alebo niečo ? Keď ne , tak to je podľa mňa dosť blbý zámer - dostať ľudí k PC a robiť z nich závislých ... :::))::
ja viem že neviete všetko , ale .......
 

DeletedUser7312

Guest
S otevíráním adventního kalendáře se má začít až 1.12., že?
 

DeletedUser

Guest
přesně...já se třeba k PC dostanu maximálně 6 dní v týdnu jeden den mam prostě tak nabitej že nemam šanci...a kvůli tomu nebudu moct splnit úkol?
 

DeletedUser

Guest
Docela prca :D, ja sem otevrel jenom 2, a az potom sem sel na forum :::)):::::))::

SERVER 3:

[SPOIL]
westk.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
mám na s7 šálu a až tady jsem se dozvěděl, že bych ji ještě neměl najít.

skvělý způsob přivídělku pro duelanty
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
adventni kalendar

Ten AK je super, dostal jsem za nej uz darek predem :D
caslavak vyhrál duel, obdrží 24 zkušeností a obdrží od *** $ 13823. caslavak obdrží vypsanou odměnu ve výši 2550 $.
Tak se to dělá :D :zásek:
 

DeletedUser

Guest
Mám chutě už něco otevřít ale musím to vydržet a hlavně budu muset každý den otevřít 1 doufám že se mi to povede
 
Nemohl by sem někdo hodit nějaký ucelený souhrn informací, o kterých to tu vlastně povídáte? Já jsem z vás úplný (vánoční) jelen.
 

Deleted User - 31870

Guest
Podívej se k Marii - dostaneš tam odměnou adventní kalendář.. A o tom se právě baví, každý den od 1. prosince do 24. prosince při otevření 1 okénka dostaneš něco odměnou (co, se neví).. Pokud to začneš otevírat dřív, dostaneš kousek uhlí a vypíše se na tebe odměna u šerifa v hodnotě (level * 50 * počet otevřených okének), i když nebudeš mít město.. To je asi tak vše, co se zatím ví
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru