• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční tombola

  • Zakladatel vlákna Funkční Veterán
  • Vytvořeno
Včera jsem losoval za dluhopisy na třech světech, pak ještě po půlnoci běžně, z darma. Jen cukroví na posílení.
Mám pocit, že už je torna na věci do setů vysátá pro hráče, co nehrají za nuggety. Za ně mi to samozřejmě padalo, alespoň něco.
:)

dnes po pulnoci jsem si projel tomboly na všech světech kde su, všude losování zdarma, vysledek: 1xocelka,3x klobouk do sady,nějake premko, 1x modry balíček s cukrovím a 1x boty do sady :-)
čili stale jsou věci na skladě,pro losovani zdarma :-)
 

DeletedUser7239

Guest
Měli by to dát normálně do prodeje v shopu, a ne losovat jak jojo.

Možná časem to bude až budou nové sety. Některé věci ze sady lze už teď koupit i na trhu. :hoj: No je ještě plno setů, které nemám tak to jsou jen další sety do počtu. lol

dnes po pulnoci jsem si projel tomboly na všech světech kde su, všude losování zdarma, ...čili stale jsou věci na skladě,pro losovani zdarma :-)
No mně se taky dneska poštěstilo vytáhnout si zdarma předmět do setu. Konečně... :hoj:
 

DeletedUser

Guest
Já nevím, co vám vadí. Loni prý byla vánoční akce špatná - každý dostal vzácné věci, které přestali být vzácné (fakt? já nedostal nic...). Letos udělají sady, které jsou lepší než věci do teď běžně dostupné, a nedají je zdarma každému - a také je to špatně!

Já myslím, že je dobře, že ty věci dostanou jen vyvolení - ti, kdo jsou ochotni zaplatit nuggety, herní dolary nebo mají ukrutné štěstí. A to říkám, přestože jsem si za nuggety nic nekoupil a ze sad mám jen to, co každý druhý (i když svojí blbostí - asi druhý den jsem mohl koupit Nattyho kabát za $150.000 a zdálo se mi to moc). Nevím, jak by se vám líbilo, kdyby KAŽDÝ v bitvě o pevnost měl komplet Nattyho sadu i se zbraněmi, KAŽDÝ duelant komplet Chinga a KAŽDÝ by na práce chodil v komplet Allanovi. Nezkazilo by to náhodou hru úplně stejně, jako ji "zkazily" zlaté zbraně? Nebo spíš mnohem víc?

Proto si myslím, že je dobře, že věci ze sad v UPB shopu nebudou (možná by mohly být v prémiové truhle?), protože pak by musely být STRAŠNĚ drahé (alespoň 2k UPB, spíš víc), aby nedošlo k devalvaci hry.
 
Já jsem ochotný zaplatit, nač nějaké opičárný s tombolou? Tam ať se točí cukrdlata! Zdarma každému, to určitě ne, vždycky to bude za něco. Stačí udělat úkol, anebo to normálně prodat a je. Na vyšších levlech, už je potřeba lepších věcí. To že někomu vadí že druhý má to samé je malichernost a závist. To neznamená že se ke mně nemusí nic dostat, aby druhý mohl být vyjímečný či vyvolený. I ta zlatá puška chce svoje, přehazovat schopnosti a hledat.
To omezení zisku věcí na po dobu trvání tomboly je chabé. O šancích losování nikdo nemá povědomost, takže nevíš na čem jsi.

Na trhu si koupíš akorát to co si ostatní vylosují a navíc to budou i chtít prodat. Budou tam ty samé veci které má někdo x-krát v inventáři, stejně jako ty sám. Už do toho nedám ani peso, k ničemu to není...
 
Joj, padli mi zadara gatě Chinagoga na Dakotě, vrať se Inno vše odpuštěno...
sun_bespectacled.gif


fuvqm8.jpg
 

DeletedUser

Guest
No jo dneska to padá, dneska mi padl Klobouk Allana Quatermainse.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1575

Guest
Takže zhodnocení vánoční tomboly:(pouze pro hráče kteří chtějí platit)
1x nattyho boty
1xbatoch v tom seno inno usoudilo asi že můj kůň potřebuje najíst
2xbarevná truhlička v tom nějaké cukrátka
zbytek marcipán,lékořice a jiné.

Všem kteří točili zadarmo potažmo za dluhopisy a dostali více blahopřeji
Ostatním co točili za nugety doufám že jste spokojeni
 
Nahoru