• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční tombola

  • Zakladatel vlákna Funkční Veterán
  • Vytvořeno

DeletedUser1502

Guest
No měl bych za to 25-30 zatočení. To už by snad něco padlo. zatim teda ze 7mi jen jedno denní prémia a dárek se sladkostmi.
 

DeletedUser

Guest
no mam 40 otoček a dostal sem jen 1!! OPASEK :D do sady ostatni věci byli premia na jeden den lekořice a 2 darky :D
 

DeletedUser1575

Guest
já točím jen šedá bedýnka každý den a jen lékořice nebo marcipán 3x jsem točil i za dluhopisy a padly mi bedýnky 2 ale jen same lékořice marcipán a jiné takže je to asi bez nuget to tomboly nelez
 

DeletedUser3338

Guest
Já vyřazuju předměty z šedé části tomboly a předměty do sad se jen hrnou. Zatím ale z 8 otoček padlo 7 předmětů ze zelené části a jeden předmět z modré části tomboly. Zlatá část tomboly bude jen pro ty opravdoté hráče :).
 

DeletedUser

Guest
Bude možné získať veci do sád aj po vianočnej tombole, napr. z truhličiek??
 

DeletedUser13514

Guest
Zatím nemáme žádné informace o tom, zda se sady objeví i jinde mimo tombolu.
 

DeletedUser

Guest
Někde na fóru bety nebo devblogu jsem četl, že to neplánují. Nevylučují, ale zatím ani neplánují.
 
At to třeba dají do prodeje za nugety. Lepší to koupit než dělat kolem toho takové opičárny s losováním. A vánoční tomboly, ty at zůstanou pro prostý lid...
 
můžete mi prosím poradit, jak se dají z tomboly vytočit nějaké věci? už 3x po sobě mi padla brašna s běžnými předměty a jednou v ní laso (předevčírem) včera cukr a dneska laso...
 

DeletedUser

Guest
Já vyřazuju předměty z šedé části tomboly a předměty do sad se jen hrnou. Zatím ale z 8 otoček padlo 7 předmětů ze zelené části a jeden předmět z modré části tomboly. Zlatá část tomboly bude jen pro ty opravdoté hráče :).

Stačí jako odpověď?
 
to jsem zrovna nemyslel... měl jsem na mysli třeba že mezi 0:00 a 2:00 padají samé hovadiny a že zrovna mezi 8:00 a 8:05 padají slušné věci
 

DeletedUser9733

Guest
Dneska zkusím štěstí s nugetama :) Zatím se dařilo tak na půl. Točil jsem jen šedé balíčky a pár zelených za zbytek nuget, co jsem měl a nejlepší věc, co padla byla jedinečná truhla, jinak nějaké věci do nových sad, dárečky a pak hlavně premia a sladkosti
 

DeletedUser

Guest
Já jsem dostal zrovna dneska Vánoční dárek a z minula, 3x premium více energie, každé na 1 den. Takže to jde. Mám jednu radu pro ty, kteří dostávají blbůstky; "Všdycky to může být horší!" :)
 
Nahoru