• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vánoční tombola

  • Zakladatel vlákna Funkční Veterán
  • Vytvořeno

DeletedUser16969

Guest
a ja utratil 20 dluhopisu a vyhral holinky Allana Qutermainse :klubun:
..jo a jeste predtim zadarmo zelenou naditou obalku-tam bylo 25 dluhopisu
...tak tocim dal...a dal a dal ale uz nic moc nepadlo, kdo chce moc nema nic, mel jsem popadnout holinky a utikat :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to já jsem dával 7krát a padlo 3 × prémko marcipán a 3 perníky.. :/
 

DeletedUser13514

Guest
Věřte, nebo ne, ale je to za pokus zadara :)

[SPOIL]
b71e49b53ca0443d9221d92.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
To je vzácné, ale ještě ne nepravděpodobné.
No moderátorům bylo vždy pomáháno :-) (žert)

Na net fórum si lidi stěžovali, že už mají i deset opasků, ale ne a ne padnout kalhoty. Podařilo se někomu dropnout kalhoty?
 

DeletedUser7239

Guest
Tak jsem dostal na Dakotě dárek... S očekáváním jsem ho otevřel a v něm byla... skleněná kulička. lol lol lol Pořád dopadl líp než včera můj jiný hrdina na světě Buffalo, který měl v baťůžku havraní peří. :P Ale už se mi dokonce podařilo s tím hrdinou z Buffala vytočit bez nugget častý předmět. Tak to je... :good:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Dobrý !

Ač patřím mezi kritiky toho, že tombola je jen tahák na nugety z nás, věčně nepoučitelých věřících hráčů v něco, tak jsem si teď koupil na Dakotě 100 nuggetů. Jsem i v životě takový, že než začnu něco kritizovat, tak si to zkusím, aby kritika byla opodstatněná.
Takže, před startem jsem měl 102 nuggetů. Odstartoval jsem pozorně 2 kola za 25 nuggetů. Tedy, nevím jestli umím počítat, ale mělo by to logicky stát 50 nuuggetů. Zbylo mi ale jen 12 nuggetů !
Z toho plyne poučení, že buď neumím počítat anebo mě INNO obralo o 40 nuggetů.
Nevíte někdo jak to je ?
A co jsem dostal ? Neřeknu, nemám rád vulgrarity a jen se potvrdilo to co hlásám už ze zkušeností s touto akcí z loňska. Ještě že jedu autem za chvíli, jina bych se dal na kořku.

Ale na druhou stranu ? Pěkné předměty, co by se daly získat. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dobrý !
Z toho plyne poučení, že buď neumím počítat anebo mě INNO obralo o 40 nuggetů.
Nevíte někdo jak to je ?
Zřejmě jsi z nepozornosti nechal před začátkem kola (hned první obrazovka po kliknutí na "dáreček") zaškrtnuté políčko "nugety" .... (můžeš si vybrat mezi nugety a dluhopisy)

Takže se ti kolo (které už není free) počítalo za 20 nuget + 25 nuget za vyloučení "slabých" věcí .. to celé x2 :-) A jsi tam kde jsi .. 102 - 2x (20+25) = 12
 

DeletedUser9371

Guest
To ne, dluhopisy nemám, ty "žeru na duely". Mám jen 2. Úmyslně jsem koupil nuggety a hrál dvě kola, jedno kolo za 25 nuggetů, jak jsem psal. Proto se divím těm počtům. :)
 

Deleted User - 31870

Guest
102 nugget

1 free kolo
2. kolo - 20 nugget základ (25 vyloučení šedivého balíčku) - tj. 45 za toto kolo
3. kolo - 20 nugget základ (25 vyloučení šedivého balíčku) - tj. 45 za toto kolo
------------------
3 kola - celkem 90 nugget

102 - 90 = 12 konečných nugget
 

DeletedUser

Guest
Už určitě někdo máte kus nějaké sady. Dávají bonusy i menší části nebo jen kompletní?
 

DeletedUser

Guest
Ahojte mám otázečku :)
Jaká je asi tak šance vytočit něco velmi vzácného, při točení za 175nuget? :)
 

DeletedUser13514

Guest
Procentuální šance na získání jednotlivých položek nemáme k dispozici.
 

DeletedUser

Guest
to je celkem škoda.. Nemá to třeba někdo ozkoušené ..kolikrát třeba z 10 pokusů? :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Záleží na tom, jestli dáš vyloučit obsah šedivého balíčku, nebo budeš losovat se všema položkama. Pokud chceš mít jistotu, že to bude "lepší" věc než jen sušenka, vyplatí se dát 25 nugget - o dost si zvýšíš šance.
 

DeletedUser11005

Guest
nejlepší je jak je tam napsáno buď nugety nebo UPD a když zvolíte nugety tak vás nejdražší tombola stojí 800 nugetů a když UPD tak 800 nugetů + UPD takže by mě zajímalo proč to tam je za ty UPD když je to dražší jak nugety??
 

DeletedUser

Guest
jaj ted koukám že jsem tu otázku dlc špatně formuloval... no myslím to tak že jediný los dám 150+ 20 nuget... a tím vyloučím ty běžné výhry a lepší výhry..
 

DeletedUser13514

Guest
nejlepší je jak je tam napsáno buď nugety nebo UPD a když zvolíte nugety tak vás nejdražší tombola stojí 800 nugetů a když UPD tak 800 nugetů + UPD takže by mě zajímalo proč to tam je za ty UPD když je to dražší jak nugety??

Pokud nepoužiješ dluhopisy, tak je cena 820 nugget. Jde to vidět dole při označení sumy.

[SPOIL]
cwzSh.png
[/SPOIL]
 
Nahoru