• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vánoční tombola

  • Zakladatel vlákna Funkční Veterán
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
nejlepší je jak je tam napsáno buď nugety nebo UPD a když zvolíte nugety tak vás nejdražší tombola stojí 800 nugetů a když UPD tak 800 nugetů + UPD takže by mě zajímalo proč to tam je za ty UPD když je to dražší jak nugety??

První kolo každý den máš zadarmo, pokud se rozhodneš vyloučit všechny nižší balíčky, vyjma posledního, bude tě to stát 800 nugget.
Za každé další kolo budeš muset ten den zaplatit 20 dluhopisů nebo nugget. Vyloučení balíčků se dá zaplatit pouze nuggetami.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, sčítavajú sa sektorové bonusy poškodenia Zlatej pušky a setu zbraní Nattyho Bumppa?
 

DeletedUser

Guest
Ale v jednom sektore môže byť aj človek s týmto setom, aj človek so Zlatou puškou ;-)
 

DeletedUser

Guest
Ale v jednom sektore môže byť aj človek s týmto setom, aj človek so Zlatou puškou ;-)
Myslím že ne. U zlatých pušek se taky nesčítají sektorvé bobusy .. Ale počkáme si na radu odborníka :-)

Jenom jsem chtěl napsat, že jsem na sv.1 dostal z tomboly dárek, který není uvedený v nabídce :-)

Padla mi z tomboly foukací harmonika (+8 manuální zrušnost)
harmonica.png
 

DeletedUser

Guest
Tak sme robili nejaké pokusy a bonusy zberateľského, Nattyho ani zlatého setu sa nesčítavajú. Škoda, mohli by to povoliť, keď to už sú rozdielne sety, takto je zberateľský bonus do boja k ničomu.
 

DeletedUser7239

Guest
No pokud tam je Top hráč, který má vytočeno 102 kol tak si nikdo nemohl vytočit 500. :P
 
Tam je napsáno navštiv, ne toč! Stejně jako je to v úvodníku; navštiv dvakrát cestuícího kupce, nemusíte tam nic kupovat...
 

DeletedUser7312

Guest
Také by mě zajímalo, zda to je či není fake. Já to zkoušel, klikal jsem snad celou věčnost a nic :D
 

DeletedUser16495

Guest
Je to fake :D
Začali se takové obrázky šířit a každý měl jinné jméno...D Včera jsem na to 15 minut klikal... a nic :D


Takže pánové a dámy, *TRAMP* si z nás opět vystřelil..
 

DeletedUser16495

Guest
Můžu dostat prémiovku když nezaškrtnu ani jeden balík?
 
Já to sem tam přikrmím těmi 25 nugety, aby se šance zvýšila. No padla mi ze třetího štoku tři věci; Chi-boty a dvě drahé truhly. Ty truhly nejsou nic moc, takže ve výsledku se mi zadařili akorát boty. I když obdržíte cenu z třetího a druhého stocku, tak to nemusí být nic moc, pokud dostanete právě tu truhlu, to tam dávat neměli. Já si koupil psc, abych dokoupil nugety, protože mi jich znatelně ubývá. A to bych chtěl vidět ty frajery, co mají 200/300 kol, ti musí foftovat jak blázen.
 

DeletedUser1502

Guest
Jo já si teď můžu rvát vlasy, že sem začátkem prosince koupil truhly za asi 600 dluhopisů :-( Teď sem mohl krásně točit v tombole.
 

DeletedUser

Guest
Zatímco jiní si rvou vlasy, že prohýřili stovky dluhopisů v tombole a vyhráli velký kulový.
 
Nahoru