• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční tombola

  • Zakladatel vlákna Funkční Veterán
  • Vytvořeno

DeletedUser9733

Guest
Přesně tak. Někdo nadává, že dostal jen lékořici, ale ta je pořád lepší, než dostat ten batoh (brašna s běžnými předměty). Tam jsem akorád našel havraní brk, což je horší, než najít lékořici, nebo marcipán :-D Sladkosti jsou alespoň použitelné :)
 

DeletedUser9371

Guest
Vánoce jsou za námi, jsem přespaný i cukrovím a teď to padá v tombole (sušenky, perník ...). Nic jiného. Bomba je batoh, obsahující předměty, teď ráno. V něm jeden pomeranč. Lepší než jako minule 1 kus noviny, ale moc to tedy elánu do hry nedá. :D
 

DeletedUser

Guest
Je vôbec možné, že ten Nattyho kabát nie a nie nájsť? Včera som otvoril asi 12 darčekov za 150 len kvôli tomu kabátu a nič... To mi asi INNO robí naschvál :D. Čaká ďalšie nugety, ale ja som s tým už skončil, Nattyho sadu asi nebudem mať komplet.
 

DeletedUser9371

Guest
Nattyho sadu asi nebudem mať komplet.
Já taky ne a žíly si trhat nebudu. Počkám si na páté Vánoce na hře. Nuggety jsem dal taky, abych mohl kritizovat INNO. Takže závěr ? Tombola jako taková je jen o nuggetech. Další už nedám a spokojil jsem se se sušenkami, jeden kus pomeranč, jeden kus novin a podobně.
 

DeletedUser9371

Guest
Za nuggety drahé kožešinové chapsy, jediná dobrá věc. Jinak i za nuggety běžné věci, max obálka s dluhopisy 50 kusů. Ty jsem protočil tombolou taky a perníky, sušenky ... (na Dakotě).
Na zavřené sedmičce vůbec nic zajímavého a ani na skomírajícím Coloradu.

Do nugget bych šel, ale museli by mi moderátoři slíbit, že padne rákoska, nebo bič na INNO. Že bych pak odměnil INNO, za tombolu.
lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9530

Guest
Tombola je do 6. ledna včetně, tzn. do nedělní půlnoci?
 

DeletedUser7239

Guest
At to třeba dají do prodeje za nugety. Lepší to koupit než dělat kolem toho takové opičárny s losováním. A vánoční tomboly, ty at zůstanou pro prostý lid...

Pro prostý lid jsou bez nugget jenom cukrovinky (maximálně prémium na 1 den). :( :( :( Aspoň ta foukací harmonika kdyby padla, ale ono nic. :kobylka:
 

DeletedUser9371

Guest
Tak tak, jako v životě. Na prostý lid přísnost a hůl. No a toho se INNO drží a zdatně. :)
 

DeletedUser

Guest
Já si celkem nestěžuju...zatím jsem si losnul z tomboly 2x truhlu s železnýmy pláty a jednu dřevěnou bedýnku...plus nějakej dárek, kterej už si nepamatuju, jakej byl, ale byla v něm hromada cukrovinek :D
 

DeletedUser

Guest
Ahoj lidičky
Kdo věřil na tombolu a hezké svátky musí být zklamán.
Kdo věřil na získání setu už asi nevěří a nebo měl zpelka štěstí. Můj názor je že není účel udělat radost lidem,ale pořádně je oškubat.
Není přeci možné aby měl každý plnou skříň bot značky/chingachgookovi jezdecké boty),ta tombola je nastavená tak aby nalákala a oškubala. Ty boty které nejdou ani pořádně vyslovit mi leží v žaludku a ve skříni. Je jich na světě tolik že se z nich stal neprodejný kus,má o ně zájem akorát podomní obchodník za prodejku.

Doufám že si to společnost INNOuvědomuje a zřídí po tombole bazar ve kterém se budou tyto věci moct vyměnit třeba za pěkné kalhoty. K čemu je mi 7 párů stejných bot když nemám kalhoty- ani mezi lidi nemůžu a to jsou z jedné bonusové řady.

z přáním hezkého zbytku vánoc Stenly ...čekám na bazar!!!!
 

DeletedUser9371

Guest
Naprostý souhlas Stenly. :72:
Jsem naprosto zklamaný, hráči bez nugget nedosáhli vůbec na nic, max na cukroví a s bídou jednu obálku s 50 dluhopisy, zatím. :(
 

DeletedUser7239

Guest
Na zimu je třeba přikrmit, jinak ti zvěř ke krmítku nepřijde...:D

No tak na to nemám, abych přikrmoval 800 nuggetami. :P I těch 150 je moc. :blush: Na druhou stranu INNO chápu, že dát nejvyšší metu zabrání tomu, aby tyto sady zevšedněly. Už by to nebylo tak cenné, že. :klubun:

Stenly Ducu. Já jsem si zase vytočil 5 Chingachgookových vran. lol Ještě dvě a může to být parodie na pohádku "Sedmero krkavců". lol lol lol Nebo je taky můžu střílet. :lovec:
 
Tak ono se hodí skoro všechno(sice havranbrko nebo černej opasek nepotěší),já moc zklamanej nejsem,bez dlužáků a nuggetů na s1 2x věci do sady,na D taky dvě,tady škoda,že 2x stejná věc.
 

DeletedUser

Guest
kluge, no ono tie 2 veci do sady dostane skoro každý, problém je, že iba tie 2 veci, na ostatné musíš mať parádne šťastie a to sa ti tiež nepodarí dostať všetky. Bez nuggetov, samozrejme.
Inak dnes mi zadarmo padla ocelovka. Dosť potešilo, kabát Nattyho by ale potešil viac :D. No radšej ju neotváram, tie ocelovky majú väčšiu hodnotu pred otvorením :D.
 

DeletedUser10447

Guest
Podle mě ty nahrdelniky, cepky a opasky padaji az moc casto. Jeste bych tomu nachazeni ubral, aby tyto veci mely urcitou hodnotu, takhle je to smeti co se haze do srotu...
 

DeletedUser

Guest
Náhrdelníky a klobúky padajú často, ale opasky ani nie, ak teda nekupuješ za nugety.
 

DeletedUser9371

Guest
Včera jsem losoval za dluhopisy na třech světech, pak ještě po půlnoci běžně, z darma. Jen cukroví na posílení.
Mám pocit, že už je torna na věci do setů vysátá pro hráče, co nehrají za nuggety. Za ně mi to samozřejmě padalo, alespoň něco.
:)
 
Mně toho moc zrovna nenapadalo ani za nugety. Dával jsem sice jen těch 25, ale lepší než nic. Byli tam sice truhly, v nich běžné věci, ale já chtěl raději věci do sady. Měli by to dát normálně do prodeje v shopu, a ne losovat jak jojo.
 
Nahoru