• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoce (Adventní kalendář pro tebe)

Deleted User - 31870

Guest
Když ho otevřeš teď, tak Marie na tebe pošle ostatní hráče..
Pokud ho budeš otevírat poctivě, tak zajímavá odměna.. :) viz Wiki
 

DeletedUser

Guest
takze jak teda dneska jsem ho dostal co zitra ?
na wiki jsem nasel neco ze sankama ;)
moc nerozumim a sanky bych chtel protoze chci ziskat celou svatecni sadu ;) ;) ;)
 

DeletedUser

Guest
takze chapu dobre:

ted jsem je ziskal kliknu neco se objevi a kazdy den otevru jeden ?

ale nezcina kalendar az 1prosince ?

promin ,ze tak spamuji ,ale nechci nic pokazit :(
 

DeletedUser

Guest
Ano, takže pokud to chceš otevírat poctivě, okénko s jedničkou otevři až 1. prosince, okénko s dvojkou až 2. prosince, a tak dále...
 

DeletedUser

Guest
aha super , lae uz muzu ten klinout ? nebo az toho 1prosince bude to nejak tabulka nebo ? :)
 

DeletedUser

Guest
Klidně i teď, ale to pak na tebe Marie u Šerifa vyhlásí odměnu - ale zas můžeš získat metlu... Je to jen na tobě...
 

DeletedUser

Guest
takze ja pockam do 1prosince snad nic nepokazim a ziskam pak sanky
 

DeletedUser

Guest
Pokud to budeš i nadále otevírat opravdu poctivě, tak ano. :)
 

DeletedUser

Guest
už se nemuzu dockat na 1prosince a 2:D a 3

Jinak co v tich oknach je ? zajimalo by me to
 

DeletedUser

Guest
Minulý rok to byly sladkosti (perníčky, marcipán,...) které přidávali po jednorázovém použití různé výhody (navíc procenta energie,...).
Kromě okénka s číslem 24. :) U toho se nech překvapit. ;)
 

DeletedUser1318

Guest
Mně by spíš zajímalo, jak to bude v případě, že už jedny sáňky mám.
Jestli by nebylo lepší to "pokazit" a získat metlu nebo pytlík kuliček do sbírky.
 

DeletedUser

Guest
Mohla by tam být ocelová bedna :)
Pokud nám ji ovšem support nedá jako pozornost k Vánocům do inventáře :)
 

DeletedUser1318

Guest
Mohla by tam být ocelová bedna :)
Pokud nám ji ovšem support nedá jako pozornost k Vánocům do inventáře :)
To by sice bylo pěkné, ale místo druhých svátečních holínek například dostaneš jeden schopnostní bodík...
Takže něco podobného nečekám.
...support asi těžko.
 

Pawn

Člen týmu
Opravdu se stále dostávají sánky? Četl jsem zde, protože jsou za úspěch , že se bude dostávat Rudolf místo nich .. ?
 

DeletedUser

Guest
No já si myslím,že by se to na Vánoce hodilo,aspoň tu jednu ocelovku každému jako dárek :)
 

DeletedUser6989

Guest
Opravdu se stále dostávají sánky? Četl jsem zde, protože jsou za úspěch , že se bude dostávat Rudolf místo nich .. ?

Krk bych za to nedal,ale myslim si to samé.Loni jsem dostal sáňe z kalendáře a letos po updatu jsem dostal druhé sáňe za ocenění.Pochybuju,že by dali znovu sáňe,spíš bych to typoval na toho rudolfa !
 
Nahoru