• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vánoce (Adventní kalendář pro tebe)

DeletedUser11232

Guest
pokud jsem ten quest již splnil, mohu ho splnit opět? nedostanu ban? ten kalendař
 

Deleted User - 31870

Guest
Do oznámení do hry jsem dala sáně, protože zatím nemám potvrzenou informaci, že by se letos získával Rudolf.
 

DeletedUser9615

Guest
Podle mě to bude rudolf. Jelikož existujeúspěch "Pán zvířat" ve kterém je požadavek rudolf, musí také existovat způsob jak jej získat. Mě osobně napadají jen vánoce :-) zvláště když jde o rudolfa.
 

Pawn

Člen týmu
Darling , takže šance na Rudolfa stále žije? =)
a pro informaci nevíte co to bylo za přesnej název úspěchu, za kterej se dostanou sáńky?
Díky.. :)
 

DeletedUser

Guest
V kategorii Hrdinské činy vidím pouze úspěchy Ateista, Zboží za hotové, Au, První kroky a Vztyč vlajku. Vánoční anděl tam bohužel nevidím. :(
 

DeletedUser

Guest
A metlička je jako co? Duelová zbraň? Poškození? :O
Nevím, jestli mám doufat v rudolfa nebo si v klidu vzít pytlík s kuličkama a metlu..
 

Pawn

Člen týmu
No jako dostat 2 sánky.. když místo nich vtom questu můžu mít třeba metlu , a budu dělat pocitvě sáňky a pak dostanu další za ten úspěch .. to bude trošku k ničemu mít je 2x.. :)

Metla.
[spoil]
268e638f9c4346349761fda.png
[/spoil]
 

DeletedUser

Guest
Dáreček

Hele, máte někdo odkaz na získání dárečku? Vím, že to sem nepatří, ale... :D
 

DeletedUser

Guest
Dáreček

Bizona nemyslím. Minulý rok se kliklo na odkaz a dostal jsi jeden ze tří dárečků, ve kterých byly sladkosti s využitím. No a když jsem se přihlásil do hry, byly tam obrázky těch tří dárečků, tak jsem myslel, že je půjde získat i letos :hang:
 

DeletedUser1318

Guest
A metlička je jako co? Duelová zbraň? Poškození? :O
Nevím, jestli mám doufat v rudolfa nebo si v klidu vzít pytlík s kuličkama a metlu..
...pytlík s kuličkama nebo metlu... oboje zaráz asi nepůjde.
Metlička - ruční zbraň, poškození 1- 12, +2 přesnost, -2 vystupování.
V kategorii Hrdinské činy vidím pouze úspěchy Ateista, Zboží za hotové, Au, První kroky a Vztyč vlajku. Vánoční anděl tam bohužel nevidím. :(
Asi jsi se ještě na vánoce desetkrát nemodlil, objeví se to až budeš mít splněno.
 

DeletedUser

Guest
Proč by nešla metla i pytlík? Já myslim že i loni jsem na jednom světě měl naschvál uhlí, i tu guličku..
 
No pak si stejně vybereš jednu z těch dvou (třech) možností a zbylé ti odpšoknou. I kdyby jsi si kulčky i uhlí koupil a mohl si si vybrat, víc než jednu věc nezískáš.

Ps: a nelituju toho, že jsem koupil loni nějaké kuličky, můžu klidně poctivě vybírat okénka a pak proměnit kalendář s kuličkami za druhou odměnu.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1318

Guest
Proč by nešla metla i pytlík? Já myslim že i loni jsem na jednom světě měl naschvál uhlí, i tu guličku..
Adventní kalendář budeš mít ale jen jeden, ne?
Pokud si nějaký další koupíš, asi už jej letos podruhé použít moci nebudeš.
Alespoň si to myslím...
 
Nahoru