• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vánoce (Adventní kalendář pro tebe)

DeletedUser

Guest
souhlas a to by nemel nikdo z colorada ja myslim ,ze rudolf bude jako doplnujici ukol nebo ho ziskame 24
 
Proč, loni si měl jeden, pokud si ho spotřeboval, tak budeš mít zase jiný. Já si ho dneska vyzvedl od Marie a čekám na prvního, kdy budu vylepovat okýnka...
 

DeletedUser1318

Guest
Na Coloradu budu mít první exemplář, sáňky můžu získat modlením, tak je otázka, co tedy získám letos.
A abych měl i pytlík a metlu, bude mi asi nějaký kalendář chybět.
To se týká adventu.
Z vánočních úkolů čekám sváteční klobouk. Na Coloradu letos poprvé. Kdo už měl splněno na jiných světech předloni, neplnil loni poslední úkol ze série "Vánoční anděl".
Jak to tedy zmrví letos, je ve hvězdách. Respektive za co bude Rudolf.
 

DeletedUser1318

Guest
Sáňky jsou i odměna za splnění úspěchu za deset modlení na vánoce, jak tu psal veny.
Nejen na Coloradu.
Trošku ztrácí logiku, získat je i z adventního kalendáře.
Ale pořád jsou to víceméně spekulace o tom, co z toho kalendáře vlastně letos vypadne..
 
Mám takový dotaz na adminy, v systémové hlášce je "tip" že se máme přihlásit i na ostatní světy, vybrat kalendář, získané sladkosti prodat a pomoct takto svým spoluhráčům. Tak co to je za přístup, mezi světy je snad zakázaná výpomoc. To už můžu rovnou čenžovat věci na jednom světě od druhého hráče a na jiném světě to zase provést opačně, aby jsme si "vypomohli"...
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud ty itemy prodáš za obvyklou prodejní cenu přes dražbu na celosvětovém trhu, nevidím v tom problém. (tak byl tip i myšlen)
 
Pokud ty itemy prodáš za obvyklou prodejní cenu přes dražbu na celosvětovém trhu, nevidím v tom problém. (tak byl tip i myšlen)

A co je to ta obvyklá prodejní cena a proč bych to měl prodávat na celosvětovém trhu, vždyt to pak koupí kdokoli a já takto nijak svým spoluhráčům neprospěji, mimochodem co bych asi s těmi penězi pak dělal?

Jinač já se klidně přihlásím, prodám nasbírané sladkosti a pak je zase někdo může prodat na jiném světě mi...
 

Deleted User - 31870

Guest
Nepochopil jsi význam toho tipu. Účelem není to prodat konkrétní osobě, ale pomoci komukoliv (proto celosvětový trh a dražba). Přebytečné postavy pak můžete pomazat.
 
To ale nedává žádný smysl, to je trošku bláznivé a žádný význam to nemá, akorát to trošku načechrá statistiku počtu hráčů...
 
Nahoru