• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vaše omyly na The West

DeletedUser

Guest
Mě se povedlo zaplatit 614,- místo do banky na svůj účet do městské pokladny. Zrovna když jsem si chtěl koupit poníka. Teď na to nemám.


--------------------------------------------------------------------------------------------
A co vy? Prosím přiložte screen v případech kde to jde.
 

DeletedUser

Guest
Vyhození 8400 dolarů za zlatého bizona, které jsem ale přehodnotil, po cca 10 týdnu bizona prodal a šetřim teď na equip.
Trochu drahej přešlap.:::))::
 

DeletedUser120

Guest
jeden z častých přešlapů co pamatuju je že se lidé snaží z oveček dostat bavlnu...nebo naopak na poli utrhnout vlnu....
 

DeletedUser

Guest
třeba jeden z poslední doby: myslela jsem si, že na těch nových NPC duelech se normálně padá do koma s ochrannou 48hodinovou dobou - na betě to tak původně fungovalo, že to změnili, jsem zjistila poté, co tam někdo uspal mě (asi 6 hodin poté, co jsem se uspala o NPC)
 

DeletedUser

Guest
jeden z častých přešlapů co pamatuju je že se lidé snaží z oveček dostat bavlnu...nebo naopak na poli utrhnout vlnu....

Taky se mi to na lvl 11 stávalo... Teď se mi zase (asi ta 2 lvly zpět) stalo že jsem dal "Řezat dříví" a myslel že najdu dřevo a ne pilu.... To je můj nejčastější...
 

DeletedUser

Guest
Dnes sa mi na s6 stalo toto...asi 2 mesiace som bol bez mesta,len som setril na tazeni ropy a striebra,tak som vstupil do mesta,kupil som si ostru sablu a presnu winchestrovku,predal nepotrebny inventar,dal prec schopnosti z huzevnatosti a reflexov do vystupovania,a isiel som duelovat.lenze som si zabudol ulozit peniaze do banky,tak som hned prisiel v dueli s chingachgookom o 2500 dolarov :::)):::::)):::::)):: mozte si to pozriet-wtf.yambe-akka,mam to v profile
 

DeletedUser

Guest
myslel som ze sa nestracaju peniaze pri NPC dueloch zmenil som nazor ked mi na druhy den chybalo 6000 dolarov
 

DeletedUser

Guest
Dnes sa mi na s6 stalo toto...asi 2 mesiace som bol bez mesta,len som setril na tazeni ropy a striebra,tak som vstupil do mesta,kupil som si ostru sablu a presnu winchestrovku,predal nepotrebny inventar,dal prec schopnosti z huzevnatosti a reflexov do vystupovania,a isiel som duelovat.lenze som si zabudol ulozit peniaze do banky,tak som hned prisiel v dueli s chingachgookom o 2500 dolarov :::)):::::)):::::)):: mozte si to pozriet-wtf.yambe-akka,mam to v profile

Pro ty kteří nehrají na světě 6 a nemají tak možnost si to prohlédnout z profilu jako oznámení přidávám screen:


P.S.: Příště zkus screen vložit sám...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
myslel som ze sa nestracaju peniaze pri NPC dueloch zmenil som nazor ked mi na druhy den chybalo 6000 dolarov

Nechci tě urazit ale vydělávat si 6000 dolarů při tvé úrovni je hodně. Nevymyslel jsi si to? Vlož prosím screen.

P.S.: Já příšel při duelech s NPC jednou o 100 dolarů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
o tak to nemate na mne ja si na ukol nastavil abych prohral duel a kdyz jsem ho mel potom vyhrat bez zbrane tak jsem omdlel a ztratil 16 000 dolaru:D
pak zjistim ze neuhybam a strilim na ruce:D
 

DeletedUser

Guest
Největší omyl? Do úrovně 18 jsem si nevšiml atributů- prostě jsem nevěděl že existujou (dával jsem jenom schopnosti)!!
Divil jsem se, že kámoš má jen 13 úroveň a může dělat mnohem lepší práce než já :::))::
 

DeletedUser6741

Guest
Včera jsem si řekl, že si dám 48 hod. klid od duelů a tak jsem se nechal dát do mdlob od NPC. A ráno se podívám a upald jsem do mdlob, když mě jeden hráč zdueloval...
 

DeletedUser

Guest
to ze jsem si pul roku platil premie na svete 2 kterej ted upada......vinou nekterych......ehm!!!!
 

DeletedUser1442

Guest
Já jsem si napodzim na s7 šel do jiného města koupit lepší zbraň, rozhodl jsem se ji na vedlejším městě vyzkoušet. Bohužel jsem si ji v nadšení zapoměl nasadit :zed:
 

DeletedUser

Guest
Největší omyl? Do úrovně 18 jsem si nevšiml atributů- prostě jsem nevěděl že existujou (dával jsem jenom schopnosti)!!
Divil jsem se, že kámoš má jen 13 úroveň a může dělat mnohem lepší práce než já :::))::

To se mi také stalo , když jsem začánal tenkrát na sv. 3 , najednou jsem měl 26 atributů xD


Jinak ten úúplně největší omyl, kterého jsem poté litoval, byl, když jsem se na sv. 6 dueloval s NPC a přišel celkem o 60.000 $, to byl také pak jeden z důvodů , proč jsem ukončil na TW hraní :|
 

DeletedUser9733

Guest
Moje největší chyba byla, když jsem měl úkol - duel bezezraně...po úkolu jsem šel duelovat, ale zapomněl jsem, že nemám u sebe zbraň.
 

DeletedUser

Guest
Můj největší omyl byl se vlbec regnout ale to není na the westu..

Můj největší omyl byl taký že žádný nebyl :-D Na s1 nelituji ani toho banu.. Bylo to dobrý začátky super přechod do Virginie super ban Super takže mám to rád :-)

A vaše omyly nejsou omyly ale blbost a že si někdo veme na duelování trumpetu místo šestiranného kolta je už prostě demence - můj případ :-) A dement jsem a nestydím se za to :D
 
Nahoru