• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vaše omyly na The West

DeletedUser9839

Guest
To já jsem si koupil 2x Quater horse!JSem ho měl daný v inventáři jako zvíře a zapoměl v obchodě že ho mám...
cca 10 hodin těžení stříbra v mojem případě!(ale s motivací 100%!)
 

DeletedUser

Guest
např měl jsem pracovat za ukol 8 hodin řezat dřevo ,ale zapomel jsem ten ukol prijmout
 

DeletedUser

Guest
me se povedlo koupit z. bizona(pres 8000) a po tejdnu prodat
 

DeletedUser

Guest
Mě se povedlo teď koupit zbraň na kterou ještě nemám úroveň.
 

DeletedUser

Guest
Největší Fail? s kamarádem jsme testovali kdo si ubere víc v Dueli (něco jako přátelský duel) vzal jsem si Prak, vyhrál jsem ... poté jsem šel klasicky zduelovat 2 slabší hráče, kteří mi uberou max na 1 ránu, bohužel Revolver na 180+ dmg nasadit zapomněl ... výsledek? pro 1 500exp a pro 2. 450 exp

Potěšilo, druhej den to zkoušeli znova neuspěli :D
 

DeletedUser6741

Guest
Na s7 jsem dueloval NPC, dal mě do mdlob a já ztratil 6000 $
 

DeletedUser

Guest
Pouta

Omylem jsem vložil do pevnostního skladu pouta. Ouu, to bolelo... Koukal jsem jedním okem na fotbal a prostě se přehmátl. No jo no, těším se na tu práci, získat je zpět...
:ireful::ireful::ireful::ireful:
 

DeletedUser

Guest
můj největší omyl byl ten že když sem šel splnit ten poslední úkol velkého questu dobrodruha tak sem zapomněl opustit město... výsledek:jeden hráč mě zdueloval a já ztratil 4000 ... :(



 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ja keď som začínal tak som inak rozdelil schopnosti a vtedy sa mi nedalo zbierať bavlnu, keď bola ešte v "úvodník", no a ja som nevedel, že na ďaľšom lvl dostanemschopnosti, tak som svoj prvý účet zmazal (waterlooo) a založil si nový ****Bo-bo**** ROFL :/
 

DeletedUser

Guest
Největší kopanec je , nakupovat si gentlemenovu sadu s ženským charakterem a boty si koupit jako poslední .... :-D
 

DeletedUser

Guest
Místo holínek jsem si koupil jezdecké boty :D nebo na betě jsem si koupil mastičkářské boty místo drahých:D
 

DeletedUser

Guest
Bylo vyhlášených několik bojů o pevnosti a když jsem si přepočítáním nás v útoku a lidí u pevnosti uvědomil že nemám absolutně žádnou šanci vyhrát, tak najednou všichni z útoku pryč a já tam zůstal skoro sám.. jenže najednou.. 1. kolo začalo a já už neměl jak utéci a promarnil jsem všechno to zdraví a expy... škoda..
 

DeletedUser

Guest
To mě jednou někdo zdueloval a naštval mě, pač jsem byl v pracovním, tak jsem oblékl věci, co dávaj nevíc zdraví a šup k nim do hotelu, že za pár hodin, až budu mít zdraví si ho podám, po pár hodinách, celej natěšenej jsem zadal duel a zapoměl jsem přehodit duelové hadry. Nejen že jsem tomu namíkovi nechal 350 zkušeností, ale ještě jsem se u něj uspal. A to jen pro trochu nepozornosti
 

DeletedUser

Guest
Při úkolu ve kterém si musíte sundat zbran jsem si tu zbran samozřejmě zapomněl po splněném úkolu nandat xD.
Takže šel jsem na hráče nad kterým jsem jasně vyhrával, ale místo toho se kouknu do oznámení a vydim že jsem mu ubral celkově 13 životů a on mě 182.
Takže celej nasr*nej nandávám zbran a jdu se radši projít se psem než abych rozstřískal notebook xD
 

DeletedUser

Guest
Boty asi nejdou na holky :D to naštve, to já sme nedával vůbec atributy a body a pak jsme je dla ještě blbě.
 

DeletedUser

Guest
Při řezání dříví jsem hledal dřevo a divil se , proč najdu vždycky pilu :angel:
 
Nahoru