• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vaše omyly na The West

DeletedUser6556

Guest
ja mel asi nejakej vypadek. Dal sem 30 pracovnich bodu ze skrivat se do staveni (bez zadnyho duvodu) a tejden na to sem si to prendal zpatky :D
 

DeletedUser6397

Guest
No,myslím že to co se stalo mě se už stalo dost lidem.Koukala jsem na nějaký město a omylem jsem tam zadala spánek..a 250 doláčů v čoudu:-D
 

DeletedUser

Guest
Já jsem při vykrádání hrobů našla i prsten i kousek lístku a ještě nějakou rezavou zbraň - všechno na jeden pokus, a ze samého nadšení jsem to oznámení chtěla zveřejnit. No a místo zveřejnit jsem si samozřejmě klikla na smazat. :-)
 

DeletedUser10631

Guest
já jsem po 20 hodinách našel Figarovu břitvu a tak jsem klikl na zveřejnit a kocour si mi lehl na klávesnici a já jsem ho odehnal tak jsem si v klidu sedl k the westu a teď koukám já to smázl :tom:
 

DeletedUser

Guest
Já jsem šel celou noc na zadavatele úkolu (západní bod) a 2 minuty, než jsem tam dorazil jsem omylem zrušil příchod a musel jsem jít znova :D.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem šel celou noc na zadavatele úkolu (západní bod) a 2 minuty, než jsem tam dorazil jsem omylem zrušil příchod a musel jsem jít znova :D.

no to si děláš srandu :D teďkon jsem to sem chtěl napsat naprosto stejně akorát že jsem šel k pevnosti a už jsem to nestihl.. :D
 

DeletedUser6989

Guest
Spíše než omyl je toto souhra nešťastných náhod.
29.8 jsem si koupil černou kravatu za 6000 (moje město jí nemá,čekal jsem od NPc obchodníka celou dobu od updatu,tak mi došla trpělivost :::)):: )
30.8 jsem jí našel při mírovém jednání,a ještě ten den se mi objevila u NPc obchodníka.

E:Název kravaty upraven.Chybka se vloudila ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Spíše než omyl je toto souhra nešťastných náhod.
29.8 jsem si koupil drahou kravatu za 6000 (moje město jí nemá,čekal jsem od NPc obchodníka celou dobu od updatu,tak mi došla trpělivost :::)):: )
30.8 jsem jí našel při mírovém jednání,a ještě ten den se mi objevila u NPc obchodníka.

Tak si ji kup ještě u toho obchodníka a máš hned 3! ;-)

To já čekám na černou kravatu!
 

DeletedUser

Guest
Moja blbost byla,když jsem byl u pevnosti,pár minut před bojem,tak si říkám,dám si pár duelů s NPC,tak si dueluju,skoro všechno prohraju,prachy u sebe nemám,že...Pak se podívám,pár vteřin před bitvou a jedinej HP :D:D:D.
 

DeletedUser9371

Guest
Největší omyl na hře jsem měl v bitvě když bylo update s trhy. Prodal jsem něco v trhu a vlezl jsem do útoku s 15 000 USD v bitvě. Omyl byl ten, že jsem si neuvědomil když přijmu USD z prodeje v trhu, nepřevedou se do banky, ale mám je u sebe.
Samozřejmě jsem padl mám pocit ve 3 kole :D:D

Další omyl byl ten, když jsem nakoul co je to za hru West v roce 2009. Vůbec sem nechápal kam klikat, proč mě hráči berou USD, ptal jsem se na supportu. Dodnes se bavím starými tickety na co všechno jsem se ptal. No a straším tady k nelibosti některých soupeřů ve hře desítky hodin i denně a ještě mě to stále baví. Čím dál tím víc. Mě se jen tak nezbaví, mám jim stále co vracet, hrou proti nim :D:D


img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 

DeletedUser

Guest
můj největší omyl (zatím :D:D:D:D:D) byl u úkolu rozhodnutí jsem si vybral šerifa a ne waupeho takze uz nemám šanci získat hernandův meč :´-( :cry::cry::cry:
 

DeletedUser

Guest
Ja som sa tam tiež zle rozhodol, takže ho nemôžem mať... ani mi nevadí, že ho nemám, skôr, že už nikdy (asi) nebudem mať splnené úlohy okolo toho, ako maličkosti.
 
můj největší omyl (zatím :D:D:D:D:D) byl u úkolu rozhodnutí jsem si vybral šerifa a ne waupeho takze uz nemám šanci získat hernandův meč :´-( :cry::cry::cry:

Jestli jsi nevěděl že je třeba se rozhodnout pro úkol, aby jsi mohl v nějakém jiném pokračovat, tak to omyl nebyl. Samozřejmě svým způsobem to chyba je.
 

DeletedUser

Guest
Jednou si koupíš třetí kus lístku a úkol dokončíš. Třeba teď v těch vánočních truhlách byl. Předpokládám, že bude možnost ještě ho získat jinde. Ale tuším, že je neprodejný.
 

DeletedUser

Guest
Áno, ten lístok aj nejak možno získam, ale už nemôžem splniť úlohu, pri ktorej by som ho dostal, pre zlé rozhodnutie. A to mi vadí, 1 úloha, ktorú už asi nikdy nebudem môcť splniť :D
 
Já jsem si dvakrát koupil drahou koženou bundu (tuším že stojí kolem 10 000:10:) a davkrát jsem jí prodal, pak jsem prodal talisman odhánějící duchy, a u úkolu loupežná výprava jsem udělal špatné rozhodnutí takže nedostanu 2. klíč :cry:
 

DeletedUser

Guest
záměna města duchů(opuštěné města) a zadavatele úkolů je taky častá
 

DeletedUser9371

Guest
Já jsem si dvakrát koupil drahou koženou bundu (tuším že stojí kolem 10 000:10:) a davkrát jsem jí prodal, pak jsem prodal talisman odhánějící duchy, a u úkolu loupežná výprava jsem udělal špatné rozhodnutí takže nedostanu 2. klíč :cry:

Hledej a klikej po fóru je tady na toto téma spousty příspěvků. Už klíč č. 2 nesplníš.
Ale jde po update klíč koupit ( i tady jsou na to příspěvky ). Je to levné, cena se pohybuje od 300 000 - 500 000 USD. :(
I já patřím do klubu hráčů, co v té době šli jinou cestou při plnění série úkolů na klíč. Takže snad možná i při nějakém úkolu.

http://thewest.chytrak.cz/su_zlata_puska.htm

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 
Nahoru