• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vaše omyly na The West

DeletedUser14508

Guest
Mě se povedlo prodat hřebce pár dní před updatem a dodnes ho nemám do sbírky ať hledám jak hledám a bohužel na trh nejde prodat,takže zkoušim všelijaké práce kde by se mohl snad najít :(
 

DeletedUser1318

Guest

DeletedUser10235

Guest
Pokud ho nechce spátky, ale mít ho jen obtisknutý v úspěších, nebude ho to stát nic.

A tat mýliš se, na velblouda ho musíš mít zaregistrovaného ve sbírce zvířat.
 

DeletedUser1318

Guest
A tat mýliš se, na velblouda ho musíš mít zaregistrovaného ve sbírce zvířat.
Na to jsem nevzpomněl, omlouvám se.
Nicméně mi to stejně připadne nestandartní, protože pokud vím, položky "pár" dní před updatem započítány byly. Vedla se tu diskuse, proč jsou předměty počítány až od nějakého data, vysvětlením bylo, že nejsou data ukládána do nekonečna.
Není v tom nic osobního, že bych někomu nepřál velblouda, ale pokud by k takové situaci mělo běžně docházet, mělo by se to řešit jako bug.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já potřebuju Hovdah, myslel jsem že je to zkrácená brokovnice a omylem ho prodal. Netušil jsem že lze věc i vrátit. Kolik mě to bude stát ?
 

DeletedUser9371

Guest
Já potřebuju Hovdah, myslel jsem že je to zkrácená brokovnice a omylem ho prodal. Netušil jsem že lze věc i vrátit. Kolik mě to bude stát ?

Určitě to jde, prodal jsem kdysi z neznalosti úmyslně zlaté srdce z lásky a teď mi chybí do setu. Vrátí mi ho za 50 000 USD. Což je pro mne magická hranice ( výše USD ) :):)
 

DeletedUser6397

Guest
Když je zde tohle téma,vrací i věci ze setu duelanta?
Kdysi jsem ho prodala,klobouk,vestu atd...nevíte někdo?
 

DeletedUser

Guest
Určitě to jde, prodal jsem kdysi z neznalosti úmyslně zlaté srdce z lásky a teď mi chybí do setu. Vrátí mi ho za 50 000 USD. Což je pro mne magická hranice ( výše USD ) :):)

No, já samozřejmě kecal, připadá mi to postavený na palici. Snad jednou něco prodáš a mělo by to být fuč, ne si takhle pomáhat. To je proti všemu logickému, nehledě na to že někteří svůj omyl obrečí a prostě si řeknou že jsou blbci, zato jiní si pomůžou neherními přístupy. Ale možná to někde v pravidlech hry je, to se potom omlouvám.
A co ceník pro vrácení, je pevnej ? Veřejnej ? Nebo podle nálady suportéra ?
 

DeletedUser9371

Guest
A co ceník pro vrácení, je pevnej ? Veřejnej ? Nebo podle nálady suportéra ?

Tak s tím Ti neporadím, dostal jsem takovou nabídku. Jak jsem psal. V některých případech je dobře to zohlednit a vrátit. Nikdo není neomylný a když je to nechtěně a nebo z doby neznalosti hry tak proč ne :)
Samozřejmě v momentě kdyby takový plačí hráč to pak obratem ruky střelil, okamžitě bych ho zase trestal :D
 
Nahoru