• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vodní dýmky-lepší než cigarety,atd?

Průzkum: Kouříte?


  • Celkový počet hlasujících
    66

DeletedUser

Guest
Hmm,když mi měli přednášku na škole tak jedna vodnice pro jednoho je jako 3 krabičky cigaret..Tak to vidíte :D
 

DeletedUser8674

Guest
Vodní dýmky jsou zdravější když to snimi nepřeháníté,ale jsou oproti cigaretám strašně slabé a aby z nich byli veselí tak musíte vykouřit celý uhel já ovšem mám nejradši doutníky

Vodní dýmka slabá?
V náplni do vodní dýmky máš min. 91% tabáku, 5% Aroma a nezdravých látek a tak 2% ovoce!
 

DeletedUser

Guest
Asi to vyjde na stejno , ale někdo vykouří děnně 2krabky . Ale možná vodárna by byla zdravější
 

DeletedUser6989

Guest
Z pohledu nekuřáka je pro mě rozhodně zdravější Vodní dýmka,protože tu nikdo v mé blízkosti ,jako třeba na ulici nebo jinde, nekouří (narozdíl od cigaret) :::))::
 

DeletedUser

Guest
To jsou chemické zbraně

přesně... zbraně hromadného ničení :)

já osobně bych řekl, že je celkem blbost o tom diskutovat... vzít do ruky jedno z toho a říct si, že je to míň škodlivý než to druhý, je jako přiložit si k hlavě devítku místo bazuky...
 
Že je cigareta zbraň a cigarety vesměs zbraň hromadného ničení, to jsem ještě neslyšel. Řekněte mi, kde vám takový radikalismus vštěpují, vy jste někteří naočkovaní až hanba.
 

DeletedUser

Guest
Pasivní kuřáctví je zhruba 10x škodlivější, než normální kouření a vodní dýmka je asi 100x škodlivější, než cigareta
 

DeletedUser

Guest
Řekni mi prosím, kde jsi vzal tato čísla. Několik stránek se tu diskutuje, každý má jiný názor a pak přijdeš ty s konkrétními čísly. Já si nemyslím, že by se vůbec dalo měřit, co je škodlivější, je tu mnoho rozdílů v účincích ap. Já například slyšel, že z vodní dýmky spíše než rakovinu plic dostanete rakovinu hrtanu. Jak potom asi můžeš říct, co je škodlivější? Opravdu tě nechápu. Možná se příště více zamysli, než sem budeš psát svůj názor.
 

DeletedUser

Guest
Tady se nedá říct ani jedno, ani druhé. V genech máte třeba ,,uloženo", že u cigaret budete náchylnější k nějakému onemocnění, ale vodní dýmka s vámi nic neudělá. Taky berete v potaz, že cigaret vykouříte třeba 5 za den a vodní dýmku jednou za měsíc, to už je pak jedno :) Ale zase, když si dáš jednu měsíčně cigaretu a jednou měsíčně vodní dýmku, tak bude asi cigareta méně škodlivá.

Jednoduché řešení: Nekuřte nic, nebo když už, tak doutníky :)
 

DeletedUser

Guest
Řekni mi prosím, kde jsi vzal tato čísla. Několik stránek se tu diskutuje, každý má jiný názor a pak přijdeš ty s konkrétními čísly. Já si nemyslím, že by se vůbec dalo měřit, co je škodlivější, je tu mnoho rozdílů v účincích ap. Já například slyšel, že z vodní dýmky spíše než rakovinu plic dostanete rakovinu hrtanu. Jak potom asi můžeš říct, co je škodlivější? Opravdu tě nechápu. Možná se příště více zamysli, než sem budeš psát svůj názor.
Měli jsme "poučení" od odborníka a ten všecko říkal, ještě říkal, že v cigaretě je zhruba 4000 škodlivých látek (o tom pochybuju)
Měřilo se to podle průměru
 

DeletedUser

Guest
Tak škodlivá látka je v určité situaci všechno... Kdyby jsi byl v místnosti kde je vzduch 100%ní kyslík, taky by ti moc dobře nebylo. :hoj:
Ale řekl bych že ty potencionálně škodlivé látky uvolňující se během hoření přehnané nejsou, i když škodlivost většiny z nich je dle mého zanedbatelná - ale škodí.

:siesta:
 

DeletedUser

Guest
Víte, vy tu několik stran řešíte, co je škodlivější, ale napadlo vás neužívat ani jednoho? Já jsem v životě nevyzkoušel ani jedno a nepřijde mi, že bych žil méně záživný život než kuřáci čehokoliv. Ano, uznávám, že mi kouř některých cigaret voní (a nejde o cenu), ale to mě nedonutí s tím svinstvem začít.
Jen by mě tak zajímalo, kolik z vás přispívajících jsou kuřáci.
 

Deleted User - 31870

Guest
Přidána anketa - máte možnost více voleb (pokud kouříte např. vodní dýmky i cigarety), případně využít "jiné" (např. pro klasické dýmky). U mne je volba jasná - nekouřím, nikdy jsem nezkusila a ani po tom netoužím. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já taky nekouřím, taky jsem to nikdy nezkusil a taky s tím nechci začít. Jediné co mám rád a má to něco společného s kouřením, tak je to dýmovnice nebo petardy :-D
Z tebe je jezevčík, nebo co je to za psa?
 

DeletedUser

Guest
Jediné co mám rád a má to něco společného s kouřením, tak je to dýmovnice nebo petardy :-D

jenže nic z toho se nedostane do kontaktu s tvými plícemi... tedy ve většině případů - samozřejmě, když si strčíš petardu do pusy a zapálíš...:)
 
Nahoru