• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ty nalezy

Aaa konecne jsem odhalil, jakto ze padaj i dva produkty za casovy usek. A pri trose stesti a nuget jde aby padly snad i tri. Ze to bude az takto udelane sem necekal a celkem me to prekvapilo.
 

DeletedUser

Guest
Předpokládám, že padání dvou předmětů může zajistit zlatá/stříbrná práce, prémium pro větší příjem a charakter dobrodruh.
 

DeletedUser

Guest
mne pri práci sber bobulí padli tri veci, ktoré sú 2x bobule a šedý motýlik a nemám žiadne prémium a práca bola normálna (nie strieborná alebo zlatá)...
 

DeletedUser

Guest
Zalezi jaky mas nalez v procentech pri praci. Kdyz mas pres 100% muzou ti padnout dva... ja v noci zadal Hazardniho hrace se zlatym koleckem a mel jsem nalez 220% a padly mi tri kousky :)
 

DeletedUser

Guest
Tak dneska sem za 4 hodiny na hledání vzácných drahokamů našel celkově 2 uhlí,trapas a ostuda! Na starém westě sem bez prémia našel za hodinu 3 kusy uhlí.
 

DeletedUser12400

Guest
ten chat delali amateri, spousta tabulek a oken, nejde videt hrace kteri jsou online. kdyz nekdo neco bude v chatu zadat hrac to neuvidi protoze nema zapnuty chat. okno bitvi o pevnost neprehledne hlaseni vystrelu a zacatek kol.
 

DeletedUser

Guest
Online hráče zobrazit lze, když otevřeš chat a klikneš na tu šipku vpravo. V případě, že něco přibude na chatu, objeví se u jeho názvu symbol - aktivní hráči poté chat otevřou a přečtou novou zprávu, ti pasivní stejně měli i v minulé verzi chat skrytý.
 

DeletedUser11063

Guest
nutno dodat že update ohledně chatu se jim pfakt povedl - takové mrtvo na chatu bylo většinou jen ve 2 či ve 3 ráno a te´d je mrtvo pořád :(
 

DeletedUser8674

Guest
Řeknu to takhle! Je to nechutný! V jednoduchosti je krása ... dosud to dávalo alespoň trochu logiky, ale teď? U stolu vykrádat hroby, u koně vykrádat dům ... 5-ti minutové příkazy a neuvěřitelná doba cestování ... Jestli chtějí, aby si lidé kupovali nugety, tak z toho nemaj dělat něco takového ... Před updatem jsem znal West jako svoje boty, teď se v tom nevyzná nikdo ... Jako ať mě třeba střelí ten, kterému se to líbí! Za mě známka: 5!
 

DeletedUser9350

Guest
Vykrádat hroby, kopat hroby apod. měli mít svoje pracovní místo v podobě hřbitova což by krásně zapadlo do krajiny. Tuhle kosmetiku by mohl zdejší tým navrhnout centále.
Rodeo bych čekal také jinde a ne u stolu. Bodlo by ke koním, protože to není jen o bejkovi, ale i o koních.
A další podobné práce by se dali sloučit hezky do jednoho místa.
 

DeletedUser9371

Guest
Ono to padá. Já nic nedělám. Když to Bulakove blbne ? Odhlásím se ze hry a znova přihlásím. Vždy to naskočí (Google Chrome prohlížeč). :)
 

DeletedUser

Guest
Není ten systém duelů nějaký divný? Zadal jsem si tři duely za sebou v okruhu cca 5 minut. První dva proběhly normálně ale k tomu třetímu jsem pak šel celou hodinu až kamsi do háje.
Přijde mi, že to přepočítá cestu k cílovému hráči po každém duelu, takže se člověk pokud se cíl přesune může hnát až kamsi :-(
Ideální když zadávám nějaké duely na noc:-(
 

DeletedUser

Guest
Tak máme pár dní novú verziu westu a musím povedať že moje pocity z neho sú velmi rozpačité...
1. Grafika - celkom pekná ale: zahmlená podivnosť uprostred??? ikony prác skryté a navyše združené do skupín podla podivného klúča, napr. riadenie kolesového parníka uprostred púšte ma fakt pobavilo, prepadnutie vlaku v mieste kde po železnici ani známka, to isté platí pre dostavníky a dalšie podobné vychytávky... čiže celkovo dosť oddfláknuté

2. Ovládacie prvky - nevýrazné, rozstrkané po celej obrazovke, zbytočné zdvojené hlásenie o vykonaní práce, a najlepšia je velká ikona nugetu v strede hore, čo tým chceli vývojári naznačiť???

3. Doba prác - pre niekoho čo má čas pol dna sedieť pri pc a klikať fajn, pre tých čo času majú pomenej nočná mora...

4. Mapa - nevýrazná a neprehladná, totálny prepadák...
5. Chat - katastrofa....

O pevnosti som ešte po update nebojoval, ale to že jednoducho zlikvidovali vybudované pevnosti ktoré sa budovali celé mesiace a hráči tomu venovali vela času , surovín a nezriedka nugetov mi príde ako pekný podraz
Takže v celkovom zhrnutí ma nová verzia westu silno sklamala, hra ma úplne prestala baviť, klikám už len zo zotrvačnosti lebo zrušiť účet ktorý mám od samého začiatku sveta 1 mi je zatial lúto...

A ešte by som sa chcel zmieniť o jednej veci - prvé roky fungovania westu vývojári pripravovali skvelé akcie pri každej možnej príležitosti, či to boli vianoce, velká noc, valentín, jednoducho snad na každý významnejší sviatok...teraz už nerobia nič, a ak áno tak je to paskvil pri ktorom plníme úlohy typu : prijmi úlohu na ktorú nič nepotrebuješ, odklikni splnenie, zinkasuj 50 expov(ktoré sú pre hráčov lvl 120 k ničomu) a dostaneš pochybné ocenenie ktorých máme desiatky a sú tiež k ničomu... KDE JE STARÝ DOBRÝ A ZÁBAVNÝ WEST???
 

DeletedUser3338

Guest
Není ten systém duelů nějaký divný? Zadal jsem si tři duely za sebou v okruhu cca 5 minut. První dva proběhly normálně ale k tomu třetímu jsem pak šel celou hodinu až kamsi do háje.
Přijde mi, že to přepočítá cestu k cílovému hráči po každém duelu, takže se člověk pokud se cíl přesune může hnát až kamsi :-(
Ideální když zadávám nějaké duely na noc:-(

S tím už jsem se taky potkal. Po každé skončené nebo zrušené činnosti to všechny časy znovu přepočítá.
Dřív jsem si zadal 2x práci s nejlepším oblečením, převlékl jsem se na rychlost a první z těch 2 prací jsem zrušil, takže jsem na místo práce šel s plným počtem PB a plnou rychlostí...
Teď musím vyhledávat nejbližší město, kam se s rychlostní sadou přesunu a až pak jdu s plným počtem PB na práci :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru