• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Tak moje krátké zhodnocení:

Za prvé čekal jsem, že to bude horší (zkusil jsem Dakotu a celkem mě to baví, nicméně postavu o vikendu smáznu).
Systém prací - rozhodně nebyl krok správným směrem, protože krátké jsou pruda a dlouhé práce jsou roztrkané po celé mapě (v původním westu byla hustota prací na mapě daleko větší), dle mě se vytratila taková lehkost hraní (ale to může být tím, že dvojku nemám tolik zažitou). Nicméně aspoň to není tak zběsilá klikačka, jak jsem čekal protože motivace padá dolů hodně rychle a dlouhé práce jsou pro zkušenosti nenahraditelné (otázkou je, kdo nepotřebuje suroviny z těch krátkých prací). Na co se těším, se změna v bojích o pevnosti, kdy nebudou všechny veže dostavěné a tak ..

Celkově: West 2.0 není vylepšená verze W 1.xx, ale jiná hra na jeho základě, bohužel :-(
 

DeletedUser9371

Guest
Tak nějak Ighasi. Mě se to líbí a neremcám. Protože se vrhnu jen na duely a na bitvy. Jak na Dakotě, tak na Coloradu. Úkoly mě nebaví, už jen tím věčným odklikáváním. Takže to beru jako zpestření hry, jinou taktiku i jinou zábavu.
Na sedmičce dokopávám resty v úkolech, jen tak, ze zvyku.
:D
 

DeletedUser

Guest
Jak se líbí nová verze?

Moje pocity s novou verzí jsou negativní.:tom:Hra se déle načítá,při každém načtení musím opět nastavovat cizí města,celkově to na mne dělá dojem nepřehlednosti a složitější ovládání.Dřív jsem za deset minut proběhl 6 světů.nastavil to nejdůležitější a šel pryč.Nyní to trvá o 5 minut déle. Hledání prací je možné,pouze ze seznamu,v původní verzi jsem viděl práce v širém okolí.Tady jen opravdu tu nejbližší,a ještě pod jednou ikonou,se mi skrývají čtyři další.zatím jsem nepřišel na to,jak jednoduše napsat telegram.Dříva tam byla ikona,teď musím do města na poštu a pak teprve mohu psát.
Když se chci ze hry odhlásit,tak musím nejdřív na možnosti,pak kliknout na odhlásit a potvrdit odhlášení.Ve staré verzi,byla jednoduchá iklona,kliknul jsem a byl pryč.
Grafika je slušná,ale hra se stala hůře hratelná,ne vždy vylepšení hry je k lepšímu,již několikrát se mi to potvrdilo.Radši horší grafiku,ALE HRATELNOU HRU.
Zlatá stará verze,asi mne to donutí s touto hrou skončit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9350

Guest
Koukám, že se v INNO někdo probudil a konečně udělal sekce prací dle zadavatele v saloonu :). První vlaštovka k lepšímu. Ještě upravit ty nesmyslné výše zranění při několika stech PB a bude to zase hratelnější. Zatím mě vadí akorát to, že se člověk mezi pracemi naběhá, ale to se snad taky upraví časem :D.
 

DeletedUser

Guest
Očekával jsem,že nám zase budou přibývat schopnostní body,abych dosáhl na další práce,ale skutek utek.Co je mi platná práce na kterou potřebuji 270 bodů,když je nejsem schopný dát ani s tím nejlepším vybavením?Tím pádem,nemohu ani úplnit úkoly,takže hra pozbývá smysl.O řemeslech nemluvě.Abych mohl vyrobit výrobek,potřebuji pánev,ale já si jí nemohu vyrobit,protože nejsem kovář,nikde jí nekoupím,a když tak za těžké peníze,takže nemohu sbírat body,a jsem věčný učedník.Zase naprosto demotivující činnost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8866

Guest
Tesil jsem se na update a jsem dost zklamany,grafika je dobra, ale to je asi vse,ovladani hrozne,nacita se mi spatne mestske forum,ty prace bez toho aby se dali libovolne menit cas a 4 prace u sebe to je vrchol.Verim tomu,ze spoustu lidi to odradi a prestanou hrat i ja uvazuji o ukonceni.Mrzi me to,ze se z tak dobre hry stane neco takoveho :-((
 

DeletedUser16495

Guest
Poštu psát můžeš i v městě nebo bez.

Dole v menu vedle prostřední ikonky ,,SHOP,, Máš obálku ... no a to jsou staré ,,telegramy,,...Panvíčku? S někým se domluvíš aby ti jí vyrobil a ty mu za to dáš to to a to..

Vlastně až na ten překlad ujde :D
 

DeletedUser

Guest
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:TrackMoves/> <w:TrackFormatting/> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:DoNotPromoteQF/> <w:LidThemeOther>CS</w:LidThemeOther> <w:LidThemeAsian>X-NONE</w:LidThemeAsian> <w:LidThemeComplexScript>X-NONE</w:LidThemeComplexScript> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> <w:SplitPgBreakAndParaMark/> <w:DontVertAlignCellWithSp/> <w:DontBreakConstrainedForcedTables/> <w:DontVertAlignInTxbx/> <w:Word11KerningPairs/> <w:CachedColBalance/> </w:Compatibility> <m:mathPr> <m:mathFont m:val="Cambria Math"/> <m:brkBin m:val="before"/> <m:brkBinSub m:val="--"/> <m:smallFrac m:val="off"/> <m:dispDef/> <m:lMargin m:val="0"/> <m:rMargin m:val="0"/> <m:defJc m:val="centerGroup"/> <m:wrapIndent m:val="1440"/> <m:intLim m:val="subSup"/> <m:naryLim m:val="undOvr"/> </m:mathPr></w:WordDocument> </xml><![endif]--> Z updatu 2.0 jsem měl obavy. Když jsem rozehrál Dakotu, tak jsem byl potěšen z grafiky a ten start je snadnější než kdysi, kdy jsem začínal na světě1. Ale když se dostal na všechny světy, tak zjišťuju, že budu muset přehodnotit svůj styl hraní. Místo ráno vstanu zadám práce 3x2 hodiny nebo 3x1 hodina, odpoledne přijdu a jedu dál, teď pokud chci třeba provozovat řemeslo, musím si k tomu sednout a klikat. Ano jsou tam i delší práce, ale já zrovna potřebuju ty kratší :). Mohl bych pokračovat, vidím klady i zápory, ale chci dát Westu ještě šanci. Hraní na žebříček jsem už dávno opustil, a teď už budu hrát jenom pro radost, tzn. zadám si svoje 4 práce po 5 minutách a bude mi jedno, jestli postava bude zahálet. Z 8 postav (bylo 7 z nich na 120 levlu) teď mám 4 (Dakotu nepočítám) a asi dojde k další redukci. A to je docela škoda. Žádná jiná hra mě neoslovila tak, abych měl víc světů…A že jsem jich hrál hodně :)
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" DefUnhideWhenUsed="true" DefSemiHidden="true" DefQFormat="false" DefPriority="99" LatentStyleCount="267"> <w:LsdException Locked="false" Priority="0" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Normal"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="heading 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 7"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 8"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="9" QFormat="true" Name="heading 9"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 7"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 8"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" Name="toc 9"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="35" QFormat="true" Name="caption"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="10" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Title"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="1" Name="Default Paragraph Font"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="11" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtitle"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="22" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Strong"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="20" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Emphasis"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="59" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Table Grid"/> <w:LsdException Locked="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Placeholder Text"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="1" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="No Spacing"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Revision"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="34" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="List Paragraph"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="29" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Quote"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="30" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Quote"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 1"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 2"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 3"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 4"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 5"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="61" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="62" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="64" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="67" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="68" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="70" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="71" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="73" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 6"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="19" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtle Emphasis"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="21" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Emphasis"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="31" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtle Reference"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="32" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Reference"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="33" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Book Title"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="37" Name="Bibliography"/> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" QFormat="true" Name="TOC Heading"/> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} </style> <![endif]-->
 

DeletedUser

Guest
Dal jsem si ještě jeden den na rozmyšlenou.. ale všude každý jen nadává. :-( Vyhlásil jsem soutěž o půl milionu dolarů, kdo od nás z města najde ve světě 5 lidí, co by byli z 2.0 šťastní.. nejvíc našel eman.. 3.. :-( Forum skoro nikomu nefunguje, takže se můžeme bavit jen skrze chat. :-(Je těžké domluvit se, která jiná hra se stane naším útočištěm, když k tomu nemáme prostředky. :-D

Ne, já chci vědět jednu věc.. bude server který poběží po staru? Je k tomu naděje? Nebo West skončil definitivně? :-(
 

DeletedUser9350

Guest
Nejsem asi sám kdo by uvítal rychlejší regeneraci energie a HP při práci. Za dvě hodinky je konec s energií pokud člověk potřebuje tabák a plakáty.... Je pravda za tu dobu jsem toho dostal požehnaně z hlediska surovin cca 4x víc než dříve, ale to klik klik klik mně leze na nervy :D.
Docela naštve to, že za hodinu práce jde do kopru 14 energetických bodů.... Co to sundat na dřívějších obvyklých 12 ;).
 
klidně mě kamenujte,ale mně se nový West líbí :hoj:
grafika je hezká a naopak to sdružení několika prací pod jednu ikonu mi přijde logické-vždycky jsem kroutil hlavou nad ledabile rozhozenými pracemi po mapě (obchodování v lese,těžba železa u vody atd). teď jsou skály a v nich se kutá, v lese se dělá dřevo...
je vidět,že si s tím opravdu pohráli
takže ode mě mají soudruzi z NDR palec nahoru :klubun:
 

DeletedUser12110

Guest
Moje pocity s novou verzí jsou negativní.:tom:Hra se déle načítá,při každém načtení musím opět nastavovat cizí města,celkově to na mne dělá dojem nepřehlednosti a složitější ovládání.Dřív jsem za deset minut proběhl 6 světů.nastavil to nejdůležitější a šel pryč.Nyní to trvá o 5 minut déle. Hledání prací je možné,pouze ze seznamu,v původní verzi jsem viděl práce v širém okolí.Tady jen opravdu tu nejbližší,a ještě pod jednou ikonou,se mi skrývají čtyři další.zatím jsem nepřišel na to,jak jednoduše napsat telegram.Dříva tam byla ikona,teď musím do města na poštu a pak teprve mohu psát.
Když se chci ze hry odhlásit,tak musím nejdřív na možnosti,pak kliknout na odhlásit a potvrdit odhlášení.Ve staré verzi,byla jednoduchá iklona,kliknul jsem a byl pryč.
Grafika je slušná,ale hra se stala hůře hratelná,ne vždy vylepšení hry je k lepšímu,již několikrát se mi to potvrdilo.Radši horší grafiku,ALE HRATELNOU HRU.
Zlatá stará verze,asi mne to donutí s touto hrou skončit.

Pro odhlaseni funguje i prikaz /logout na chatu, usnadni to klikani.
Body normalne pribyvaji s kazdym lvel, jejich rozlozeni najdes napravo od avataru, prvni ikonka ve sloupci.
 

DeletedUser

Guest
Chci se zeptat z jakého důvodu se nesmí hledat a pracovat na zlaté a stříbrné práci pokud mám zapnutý vyhledávač přes tw-db script?
 

DeletedUser9733

Guest
Abych to teda za sebe nějak shrnul:

Grafika paráda, sdružení prací na určitá místa (dřevo - les) super, nové práce OK.

úprava délky prací na pevný čas - děs, dobré tak pro někoho, kdo má čas sedět celý den na netu a klikat co minutu. Dřív jsem před odchodem z netu naklikal 3x 2hod práce a bylo to ok. Já se zaměřením na manuálku a práci vykrádnání hrobů, mám teď smůlu. Práce je na 5 min, motivace už padla na 0% a nemám vůbec žádný nález. Další mínus má v této souvislosti i úprava řemesel. Čekal jsem, že s menší šancí na nález produktu se sníží i nároky na recepty...ale stal se opak...rajčatová kaše se zdražila o 4 kameny a 3 rajčata...s tímto by se ještě asi mělo něco udělat
 

DeletedUser

Guest
Chci se zeptat z jakého důvodu se nesmí hledat a pracovat na zlaté a stříbrné práci pokud mám zapnutý vyhledávač přes tw-db script?

Protože to majitel hry zakázal. Porušení tohoto zákazu = vyloučení ze hry. Jinak - na TW-DB je k dispozici nový, upravený script.
 
No překopali to řádně, koupil jsem dost žetonů, z práce stavba kasína. Teď mi jsou k ničemu, poslal bych ti innovátory do někam.
 

DeletedUser

Guest
script si můžeš nechat, ale nesmíš použít vyhledávací funkci na ty práce.
 
Očekával jsem,že nám zase budou přibývat schopnostní body,abych dosáhl na další práce,ale skutek utek.Co je mi platná práce na kterou potřebuji 270 bodů,když je nejsem schopný dát ani s tím nejlepším vybavením?Tím pádem,nemohu ani úplnit úkoly,takže hra pozbývá smysl.O řemeslech nemluvě.Abych mohl vyrobit výrobek,potřebuji pánev,ale já si jí nemohu vyrobit,protože nejsem kovář,nikde jí nekoupím,a když tak za těžké peníze,takže nemohu sbírat body,a jsem věčný učedník.Zase naprosto demotivující činnost.

Jaké body by ti měli přibývat? To co máš s tím musíš vyjít, myslíš že toho je akorát. Práce s 270 body není zrovna náročná, nemůžeš obsáhnout všechno. Budeš se muset rozhodnout co budeš moct dělat. To by pak ty práce vůbec nemuseli mít žádné nároky na obtížnost anebo vlastnosti. Tady se nic nezměnilo. Body obdržíš tak jako před tím a obtížnost prací se nezměnila. Nevím na co si stěžuješ. Chápeš že nebudeš moct dělat každou práci? Že budeš muset mít body tam kde je třeba, jak na kterou práci a tím se zase znepřistupní jiné práce. Anebo si myslíš že ti jen tak někdo přidělí body, aby ti nějaká práce byla "platná"?

Tady je řeč o updatě a ty si stěžuješ na standartní zaběhlé věci...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru