• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11063

Guest
Já se přiznám, že jsme jeden z těch co to vyskakující oznámení při přihlášení spíše přeskakují, ale já alespoň chodím na forum. Nebylo by tedy lepší - nebo spíše možné, aby se to prostě začalo posílat všem hráčům do pošty či jako oznámení. Přeci jen tu poštu či oznámení čtou skoro všichni.
 

Deleted User - 31870

Guest
Osobně jsem z těch, která příliš poštu na Westu nečte a oznámení rovnou mažu.. :) :)
 

DeletedUser16929

Guest
Update

No přátelé po shlédnutí toho "skvělého" updatu jsem se rozhodl ukončit své působení na The West.Tak se tu mějte fajn a přeji Vám co nejméně takovýchto vylepšování od Inno
 

DeletedUser11313

Guest
No super, město máme úplně někde jinde, než jsme si vybrali. Na vybraném místě žádné jiné město není. Jdu hledat bednu na banány pak napíšu na support, asi naposled ...
 

DeletedUser

Guest
No já každopádně ruším světy, na kterých moc nehraju, to přihlašování a odhlašování je kostrbatý...
Druhá věc je, že už nebudu kupovat nuggety, za tohle fakt utrácet nebudu, tam kde zůstanu, tak kvůli pokecu s lidma, ale je možné, že jestli s tím seknou, tak skončím taky...
Chat se dá docela dobře řešit i přes skype a her na internetu je spousta, obávám se, že teď už i spousta lepších. Přestože jsem věděl z bety, jak to bude vypadat a že se z Westu stává "tuctovka", byl jsem ochotný to překousnout, ale pokud skončí půlka lidí, se kterými jsem si tu dobře pokecal, tak nač zůstávat že...
 
já naopak si dneškem zapínám premium na automatizaci, i když vím, že tím dávám INNU zapravdu v tom, že 2.0 je krok správným směrem. Důvody: za prvé přece svoje nugety nenechám propadnout (doteď jsem je používal +- jen na šamana a cestování a to obojí ještě velmi střídmě), za druhé premium mi dá lepší šanci na rozkoukání co jak funguje a znovu najít svůj styl hraní.
Ad styl hraní - momentálně jdou zadat 4 činnosti a někté práce trvaji dvě hodiny (tj. ekvivalent první verze premia na automatizaci) - tj. otázkou je jen, jak budu nucet dělat práce, které dělat nechci ( tj. cokoliv pod půl hodiny ..)
 

DeletedUser

Guest
já naopak si dneškem zapínám premium na automatizaci, i když vím, že tím dávám INNU zapravdu v tom, že 2.0 je krok správným směrem. Důvody: za prvé přece svoje nugety nenechám propadnout (doteď jsem je používal +- jen na šamana a cestování a to obojí ještě velmi střídmě), za druhé premium mi dá lepší šanci na rozkoukání co jak funguje a znovu najít svůj styl hraní.
Ad styl hraní - momentálně jdou zadat 4 činnosti a někté práce trvaji dvě hodiny (tj. ekvivalent první verze premia na automatizaci) - tj. otázkou je jen, jak budu nucet dělat práce, které dělat nechci ( tj. cokoliv pod půl hodiny ..)

Tak ono, pokud je člověk online, tak tu hodinu klikání u kratších prací přetrpí, pokud ne, tak je vhodné zadat delší práce, z tohoto důvodu se vzdám i automatizace; za uspořené peníze si koupím řízek, lahvičku vína a udělám si hezky. Bude to jistě účelnější...
:19:
 

DeletedUser9733

Guest
Tak fakt nevím, z nového westu mám smíšené pocity. Na jednu stranu, grafika vypadá dobře, ovládání zdá se taky, jen teda to hledání prací bylo u staršího westu jednodušší. Další věc je zkrácení času u prací, moc se mi nelíbí takové zkrácení práce, bez možnosti zvolit si dobu, jakou ji chci dělat. To bude padat i méně produktů. Já jako pracující jsem to dělával vždy tak, že před odchodem do práce navolím 3x 2hod práce a jdu. Teď než dojdu do práce, bude vše na westu hotové a bude tam postava jen tak stát. Před novým westem jsem byl zaměřen i na řemeslo, teď jej můžu akorát tak pověsit na hřebík. Když se snížila šance na nález produktu, tak jsem očekával, že s tím bude i upraven systém řemesel tak, že nebude třeba tolik produktů a on se stal pravý opak. Jen obyčejná rajčatová kaše u kuchaře podražila o 4 kameny a 3 rajčata. A co mě úplně nejvíc dostalo, na S5 je ze mě bezdomovec, měl jsem město sám pro sebe, komplet hotové, jen jsem dostavoval kostel, rezervace na místo nepřišla, tak jsem čekal, že mě to i s městem hodí někam náhodně a ono nic...přihásím se a koukám, město v pryč a postava kdesi v pustině a kolem mě několik měst duchů. Pak teda nechápu, proč mě to město bylo sebráno, když místa jsou
 

DeletedUser

Guest
No počáteční hledání prací je nejlepší přes mapu, jde tam zadat název práce nebo produktu, v tom by problém nebyl...
 

DeletedUser

Guest
hezké, děkuji

jen to chce vychytat mouchy :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14657

Guest
Proboha proč?
Proč se musí neustále někteří lidé s...t do věcí které fungují?
K čemu mi je pro hru dobré vidět přes celou plochu deset kaktusů ale nic víc.
 

DeletedUser9350

Guest
OMG jsem u města duchů ráno a po update jsem na druhém konci mapy. To už ze slušnosti měli soudruzi z NDR dát to zrychlení co se dává nováčkům nebo ten prášek ze želvy. Fakt děkuji.... Blijící smajlík.

Ps. pro mobil stačilo nechat původní verzi jen upravit časy prací a formát mapy. V současné době to je nehratelné. Blijící smajlík.
 

DeletedUser14577

Guest
Také se často na west připojuji přes mobil, ale teď? To vůbec nejde..

Zadání prací je fakt skvělé, pokud chci hrát aktivně, tak nemám čas na jiné věci a ukončovat se mi to nechce..

Velice se mi líbí zranění při práci, 30 minut jsem dělal přepadávání a než jsem se nadál, tak jsem ležel v hotelu s plnou energií v háji, jen protože mi to vzalo 3x za sebou 600 Hp a 2x 500...

Je hezké, že jsou některé práce na jednom místě, ale je tam ALE..Jaké? předtím jsem cestoval k jedné práci, co jsem potřeboval 10 minut(ke stavbě palisády klidně hodinu a půl), ale teď? Cestuji hodinu k jedné práci, abych tam pracoval 2 minuty..

A co ty duely? Opravdu? Spoluhráč na S1 byl zduelován, prohrál a nepřítel(větší jen o 3 duelové levely) dostal 1875 Xp! Takhle to je, že hráč s levelem 30 má do týdne level 50..
:45::45::45:
 
OMG jsem u města duchů ráno a po update jsem na druhém konci mapy. To už ze slušnosti měli soudruzi z NDR dát to zrychlení co se dává nováčkům nebo ten prášek ze želvy. Fakt děkuji.... Blijící smajlík.

Ps. pro mobil stačilo nechat původní verzi jen upravit časy prací a formát mapy. V současné době to je nehratelné. Blijící smajlík.

troufnu si nesouhlasit.. osobně jsem se na west 2.0 přihlasil přes androidovou Operu...a bez problemů,jak přihlášení,tak zadávání prací..chyba nebude ve verzi hry.. ale v modelu telefonu ...a abych předešel otázce,mam Samsung Galaxy mini 2 .....
 

DeletedUser

Guest
ahoj, zdá se mit o nebo rezervace místa pro město jaksi innu nefungovalo??!! Připadá mi to jako by ty města to tam nakopalo podle náhody.... například naše je o 3země jinde..než bylo v rezervaci..
 

DeletedUser

Guest
Můj názor

Ahoj lidi, jen chci říct něco k novému update 2.0 , podle mě je to absurdni! Vzali nám pevnosti , do kterých jsme dávali náš čas, peníze(reálné) a hlavně nám vzali to , co jsme na tomto světe budovali už dlouho! myslím si že je to nenormální, kdo semnou souhlasí dá si to taky do profilu 1 nic nezmůže, ale více lidí už něco dokáže...
Abug

A hlavně co nám za to dali? hloupý titul? hmm ale ten je mi nanic když mám dalších 15... fakt děkujeme!
A tohle není jen můj názor u nás to říká skoro každý!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16933

Guest
Nechcem sa nikoho dotknúť, ale toto, čo dali teraz, je prvotriedná ******ina..
Je to ako by to robili amatéri, žiadne systém, ikony nie sú systematicky, skutočne neviem čo bolo na starej dobrej mape.. Toto nie je the west, toto je klepec na naše prachy a týmto si vývojari nijako nešplhli, akurát prídu o dobrých veteránov, ktorí takéto blbosti nemajú v obľube...

Čo sa týka stratených pevností.. kde je tá odmena tým, ktorí to hrali dlhé roky a prišli o cenné pevnosti? To máte na mysli ten úspech či "vyznamenanie"?? Teraz neviem či som z psychiatrie ja alebo tam patrí niekto iný..

Vyznamenanie si môžem nakresliť na papier, je to to isté, nič z neho. Horšie ma štve to, že som tu pchal menšie prachy a nič z toho.. Preto by sme nemali kupovať žiadne nugety nech vidia, že to je blbosť to, čo spravili...

Pozdravujem vývojárov...
 

DeletedUser

Guest
Drazí přátelé, kolegové, spoluhráči...

Nalijme si čistého vína. Za poslední rok každý patch byl k horšímu (možná bitevníci občas zajásali). Jednotné je jedno. Každý patch zhruba rok zpět znamenal jediné - odliv hráčů. Byl jsem trpělivý.
Jezdil jsem jako kovboj divokého západu na Rudolfovi, želvě, velbloudovi.. střílel jsem puškou na slony, kteří jsou v Americe až od dob ZOO.. měl jsem INNO opasek, který znehodnotil férové staty - nejen on. Nechal jsem zničit statistiky migrací.. přehlížel jsem fakt, že nemám šanci být lepší, než člověk co aktivně hraje o rok déle na mnohem starším světě. Ignoroval jsem mulťáky, co denně vydělávají desetiticíce a ještě jim to milé INNO zjednodušilo přímými převody.
(Jsem duelant, tedy byl jsem). -> Ignoroval jsem, že bitva nestojí energii, po smrti v ní nemám na další bitvy 48 hodin pauzu a jsou za ní brutální odměny. Přestože za tvrdé duely nic. Vážil jsem si statečných bitevníků s duelovkou rovnou levelu a toho, že nemám de facto koho duelovat. Miloval jsem dluhopisy, zbožňoval jsem úžasnou a velice propracovanou mobilní verzi hry The West. (Ha-ha).
Jsem rád, že i naprosto nejmladší bez sebemenších zkušeností mohou duelovat.. ale přeci jen bych odporáky ještě nějak vylepšil. OBČAS když se trefí jednou a já pokaždé, tak nedej bože ještě prohrají..

I přesto všechno ale oznamuji svůj konec. Když jsem viděl, že 9z10 aktivních lidí to položilo, nebylo co se zdráhat. Grafika na prd, systém na prd, na mobilu už to tuplem nepustím.. celkově to buď bylo děláno během pár dní, nebo to - s veškerým pardonem co jsem schopný ze sebe vydat - dělal člověk, co nikdy The West nehrál a zároveň neumí podobné věci tvořit.

Kupoval jsem si pravidelně nuggety na udržování prémia (s mým platem to je zanedbatelné minimun, tedy nula k nule, jde tu o princip).. teď ta hra celkově nemá hodnotu ani jednoho prémia.
S tím je konec, nemá smysl cpát peníze do hry, kterou Vývojáři to zde položili. A myslím si, že záměrně. Tohle nemohlo být vytvořeno s úmyslem kladným.

Přátelé skončili, město končí - jediní duelanté na Buffala - (ostatně konec duelantů INNO podporuje už delší dobu, takže to je nezamrzí). Nuggety?!.. Ne, už nikdy. Hrát dál? Možná občas odepsat na zprávy, než se poskládáme jinde.. nejsem fena pro všechno. Po práci si rád kliknu hru s přáteli. Ale tohle už není ani hra a nejsou zde už ani lidi.
Co se týká XP ve verzi 2.0.. super, rok se snažíme zpřístupnit hru 5ti letým a mladším.. teď je to konečně dokonalé. I "méně nadaný" člověk teď vylevelí 120 bez námahy za chvilku. A práce? ne!.. O pracích se nebudu ani vyjadřovat, škoda písmenek.

Závěrem svého dopisu bych chtěl pozdravit vývojáře, asi máte už peněz dost.. já vám to přeju. Sám jsem za vodou (ne, nevychloubám se, rejpalům.. přijeďte do Liberce, já si na nic ku*va hrát nemusím :-) ) a proto i vám přeji co nejvíc. Neboť přej a bude Ti přáno. Dej a bude Ti dáno.. bylo mi odejmuto, přestávám dávat..
Mrzí mě, že jste se rozhodli pohřbít hru The West, ale už nenaděláme nic.
Možná se sejdeme někde jinde.

Wyrdas, Cylindrák města Blackville - Tijuana, Buffalo.. jeden z posledních opravdových duelantů..


PS: Doufám a vkládám své naděje do transferu alespoň na jeden server, kde bude obnoven starý The West. Trpělivě čekáme.. doufáme.. věříme..

PS2: Věřím, že to nikdo nesmaže.. nikoho můj komentář neuráží a je to názor naprosté vetšiny.. děkuji za lidský přístup a pochopení. Velice si vážím rozumných lidí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1575

Guest
Já jen slušně k nové verzi proč proč proč proč .
Po-miminu ztrátu pevností které je asi nejdiskutovanějším tématem které hraní nebrání ale šílená mapa a výběr prací je naprosto odfláknutý .Tohle že tak dlouho trvalo než to nahráli na jiné než beta světy tenhle hnusný nedodělaný paskvil které bude potřebovat minimálně 4 opravné patche aby byl vůbec k něčemu .
Tohle udělat česká herní firma a vypustit to do evropských herních světů tak má snad na krku žalobu z evropského soudu:))
Ale herní společnost inno může udělat paskvil všech paskvilů a je to super není nic lepšího.
Rada pro všechny kterým se to nelíbí musíme vydržet snad nějaká cvičná opice v inno mano-faktuře vyrobí opravu a další opice ji zde nahrají
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru