• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11063

Guest
pardon že se vracím k pevnostem:
Já bych se zeptal jinak - stránky westforts jsou oficiální stránky od inna a nebo je to od skupiny fanoušků? Tam přeci je přehled kdo jak bojuje o pevnosti - započítány jsou všechny bitvy a nebo jen ty které jsou nahrané? Nehledě na to že inno určitě někde má zpětně všechny boje o pevnosti - třeba za určité období.
Pokud to jsou oficiální stránky inna tak hned je možnost jak udělat vyhodnocení lidí ohledně pevností.
1) majitel
2) podle toho jak chodí

Tak proč to neudělali pomocí tohoto? A ať neříkají že by to nešlo - já to vidím tak, že by to pro ně byla práce navíc, ze které by nic neměli, kromě vděku hráčů a ten přeci nestojí, protože je nezajímá zda je hráč spokojen či nikoliv :)
 

DeletedUser1575

Guest
A máme skoro poledne a čekal jsme kdo bude dnes 1.
Samozřejmě že se dá všechno zjistit ale pro lidi co v současné době vedou sekci the west je rychlejší a snazší udělat skript na nic než si dát trochu práce a udělat něco pořádného.
A jestli mi tady někdo bude tvrdit že to nejde tak to jde jenže:eek:no věc co dostaneme trvá udělat do hry cca 30 minut ale nad ostatním by museli strávit více času.

Uvidíme kam se hra po zavedení verze 2.0 bude ubírat
 

DeletedUser

Guest
ale prečo to robiť podla toho ako kto bojuje ? to neodzrkadluje koľko úsilia vynaložil na vybudovanie pevnosti ... tí čo bojujú, sú odmeňovaní hneď dlhopisy, kedysi predmety atd ...
 

DeletedUser

Guest
tak osobně vidím problém ani ne tak v tom, že se ruší pevnosti a na nové mapě se budou zakládat znova, jako v tom, že Inno slíbilo kompenzace za ztrátu pevností a pak přijde s takovým nesmyslem jako je zbytečný úspěch - bravo, kdyby předem nic neslibovali, naštvali by podstatně méně lidí

co jsem občas sledovala třeba debatu na beta-fóru, zaujalo mě ohledně updatu 2,0 několik momentů:
1) mazání vysloveně negativních názorů (asi si myslí, že když to smažou, negativní reakce zmizí... vrcholem ignorance hráčů byl přesun videa s rozhovorem s Inno týmem na youtube a znemožnění komentářů u něj, protože u první verze se jim hromadily negativní názory);
2) prohlášení developerů ve smyslu: samozřejmě, že nás zajímá i negativní zpětná vazba od hráčů, ale novou délku prací chceme nechat zachovanou;
3) prohlášení týmu, že chat (z lišty na jednotlivá vyskakovací okna) změnili na výslovné přání hráčů;
4) komentáře shrnující debatu na DE a NET serverech: prý je nezajímají současní hráči, protože jakási marketingová strategie říká, že existuje daleko více potenciálních budoucích hráčů, kteří se jen třesou na to začít hrát the-west a utrácet tam peníze... no comment

edit:
na updatu 2,0 mě momentálně nejvíce vadí (kromě chatu a délky prací pochopitelně) tutoriál - okno s tutoriálem nejde zavřít a zasahuje do obrázku postavy a dalších ikon, takže třeba nevidím své HP a energii a některé ikonky (žebříčky a denní úkoly), navíc bez splnění tutoriálu nemohu otevřít knihu úkolů a cestujícího obchodníka (prostě vás to tam nepustí) - ne, že by splnění tutoriálu bylo nějak obtížné, ale dosud byly úkoly brány jako dobrovolná záležitost a najednou z toho dělají v podstatě povinnost... navíc, proč mám na 120. levelu shánět šedé hadry a podobné krámy - na bázi dobrovolnosti bych to ještě brala, ale v okamžiku, kdy vám kvůli tomu zablokují NPC obchodníka, se mi to zdá dost obtěžující
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
ale prečo to robiť podla toho ako kto bojuje ? to neodzrkadluje koľko úsilia vynaložil na vybudovanie pevnosti ... tí čo bojujú, sú odmeňovaní hneď dlhopisy, kedysi predmety atd ...
Na to si hráči nestěžuji, když koukneš zpětně do příspěvků. Hráčům i mě jde o to, zvýhodnit právě hráče ,vlastníky pevností (jako město, aliance). Takže i ty hráče, co stavěli. Jednoduše, město, které má pevnosti by mělo být zvýhodněné proti městům, které pevnosti nemají. To je fér, ne ? A ne že každý hráč i hráč co hraje 2 měsíce bude oceněn stejně. Tak to tedy fér není.
Pokec pěkný, ale stejně s tím nic neuděláme. Jedině, že by si stal spoluvlastníkem firmy INNO a ještě musíš být Čech. Někdy mi to připadá, že Češi jsou páté kolo u vozu a plakat, stěžovat si můžeš denně.
Nehledě, rád jsem kdysi sbíral vyznamenání, dnes je to zrušeno a jsou jen úspěchy. Osobně pevnost nevlastním, ale jde o princip.
:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11063

Guest
A máme skoro poledne a čekal jsme kdo bude dnes 1.
Já vím to jsem neodhadl dobře - já se přiště polepším zkusím napsat buď přesně ve 12:00 a nebo brzo ráno :-)

Dneska je bohužel ve světě her - jakýchkoliv - trend zjednodušování - bohužel je to na úkol hratelnosti samotné hry :(
 

DeletedUser1318

Guest
Ono se možná časem zjistí, že bublina "marketingové strategie" zase rychle splaskne, ti neumětelové, co nás považují za stádo lam si natlučou pusinky a ekonomičtí kormidelníci je vykážou kam patří, protože ty obrovské zástupy nugetuchtivých taky třeba nepříjdou.
Pak možná nastane doba, kdy bude opravdu někdo o nějakou "zpětnou vazbu"stát.
(Nakonec nebude to poprvé, co jim herní komunita ta jejich "vylepšeníčka" otloukla o hlavičky, že?)
 

DeletedUser

Guest
Tate,doufám,že to příjde a konečně se vzapamatují.Uvidíme jak rychle jim lidi přestanou platit nugetama,já už přestal před dvěma týdny:)
 

DeletedUser

Guest
Osobne dokud budu hrat tak si to premko aspon na více prací zaplatim, nemam tolik času abych byl aktivni tolikrat denne...
 

DeletedUser11313

Guest
Hlavně radši po update nic nedělat - co kdyby NÁHODOU tam někde byl bug, za který bychom byli po zásluze odměněni. Zima už je sice na krku, ale cítím v kostech, že sklizeň banánů se blíží.
 
Hlavně radši po update nic nedělat - co kdyby NÁHODOU tam někde byl bug, za který bychom byli po zásluze odměněni. Zima už je sice na krku, ale cítím v kostech, že sklizeň banánů se blíží.


dělat pak můžeš cokoliv, jen je dobré být střídmý v hodnocení nové verze.
Např. v prapůvodní verzi nebyl chat a hráči ho chtěli, trvalo to to sice několik updatů, ale pak byl podle mě jednou z nejlépe vyřešených věcí ve westu (nevím o nikom komu by nějakým způsobem vadil, na naopak byl kladně přijat celou komunitou, což roxhodně není pravidlem) a uteče trochu času, přijde nová verze a kruh se uzavře - chat tu opět není (teda je, ale schovanej) a kdybych já měl toto 'vylepšení' hodnotit svými slovy, tak mi smáznou celý příspěvek ...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser15463

Guest
Zdravím.Mě teda osobně 0.2 dost zklamala.Hraji španělský server a tam update proběhl včera.Mám v tom chaos, znatek a některé úkoly budu muset dělat znovu.Jediné co se mi líbí je grafika.Ovšem ne mému starému PC.Tvrdě protestuje.Myslím, že ještě budeme vzpomínat na starý dobrý The West.
 

DeletedUser10258

Guest
tak osobně vidím problém ani ne tak v tom, že se ruší pevnosti a na nové mapě se budou zakládat znova, jako v tom, že Inno slíbilo kompenzace za ztrátu pevností a pak přijde s takovým nesmyslem jako je zbytečný úspěch - bravo, kdyby předem nic neslibovali, naštvali by podstatně méně lidí

naprosto přesně. Souhlasím. Sliby jako obvykle a pak zjistili, že jsou moc líní na to, aby vymysleli nějaký algoritmus. Neexistuje slovo NELZE.. je to jenom neochota to vymyslet.

Ještě informace k tomu příspěvku Nortie.. to doufám byl jen opravdu velice ale velice subjektivní názor vytvarovaný dle Tvé zapálenosti pro hru The West. Přistupovat k diskuzi se zákazníky tímto způsobem se mi zdá poněkud nešťastné!!!

Také doufám v to, že Vám tito zákazníci ukáží, jak moc jste si nevážili zpětné vazby. Já budu na 90% nejspíše jeden z nich.

Oslovuji Vás, zdejší moderátory, jako Inno.. jste jejich prodloužená ruka a přestože chápu, že to nemůžete asi ovlivnit, s tím jste to šli dělat, tak prosím važte si nás.. těch co jsou pro hru tak zapálení.. Nikoliv jako Nortia...
 

Deleted User - 31870

Guest
My si vás samozřejmě vážíme (až na některé výjimky, pokud nás např. urážíte, ztrácíme úctu k takovému člověku) ;) Nicméně na rozhodnutí Inna opravdu žádný vliv nemáme, maximálně jim posíláme zpětnou vazbu, pokud si ji vyžádají..
 

DeletedUser1575

Guest
Pro citově založené máme cca posledních 48h do konce starého westu tak si to užíjme
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru