• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Někoho takového máš ve městě? Tak ho vyhoď.

Někdo takový odešel? Tak jej pozvi zpět.

Hram teraz len Sk a tam dostanu ten uspech uplne vsetci, ale aj tak.. vyhadzovat kvoli niecomu takemu niekoho z mesta? Napr. ak dueluje? Ts, ts to teda nie, vazime si aktivnych hracov *15*
 

DeletedUser1318

Guest
Hram teraz len Sk a tam dostanu ten uspech uplne vsetci, ale aj tak.. vyhadzovat kvoli niecomu takemu niekoho z mesta? Napr. ak dueluje? Ts, ts to teda nie, vazime si aktivnych hracov *15*
Pak nějak nechápu, proč by mělo vadit, že jako přínosný občan města dostane "nezaslouženou" odměnu.
Myslím, že to zbytečně pitváme do hloubky. Inno to stejně udělá po svém.
Já jen zmínil jinou možnost, která by dle mého, možná pro někoho byla objektivnější.
 

DeletedUser9371

Guest
Přesně tak Tate, pláčemě na špatném hrobě. Chce to překlad do němčiny, psát to INNU a koupit jim velký odpadkový koš na příspěvky a nápady. :D
 

DeletedUser11063

Guest
Pláčeš na špatném hrobě krosno. Překlad do němčiny vezmou a rovnou smažou a nebudou se tím zabývat. A podle toho jak lidi nadávali i na betě tak na smazané příspěvky a nápady nemají koš ale už rovnou spalovnu :D
 

DeletedUser

Guest
Opustit město a tím pádem i pevnost(i) bylo tvé vlastní rozhodnutí. Vlivem updatu o nic nepřijdeš, tak ani není co kompenzovat.

Tady nejde o ocenění za zásluhy (které by si zasloužil každý, kdo se na výstavbě, obraně či dobývání někdy v minulosti podílel), ale o náhradu za odebranou pevnost, na kterou by měli mít právo pouze její poslední vlastníci.



Prosim ta ked hces reagovat precitaj si ajj moj dalsi prispevok nechce sa mi to pisat znov
 

DeletedUser1575

Guest
takže já bych debatu ohledně ztracených pevností ukončil to že nám inno dá jako odměnu bezvýznamné nic a mi z toho podle modů máme být odvázaní jako že dostaneme něco co už nikdo nikdy nedostane,tak to nechápu skoro všichni co hrajeme od začátku na různých světech popř.na S1 jsme lvl 120 tak aspoň pro-tyto lvl mohl být nějaký dárek a ne nějaké s prominutím trapné vyznamenání.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
takže já bych debatu ohledně ztracených pevností ukončil to že nám inno dá jako odměnu bezvýznamné nic a mi z toho podle modů máme být odvázaní jako že dostaneme něco co už nikdo nikdy nedostane,tak to nechápu skoro všichni co hrajeme od začátku na různých světech popř.na S1 jsme lvl 120 tak aspoň pro-tyto lvl mohl být nějaký dárek a ne nějaké s prominutím trapné vyznamenání.

Presne takto je to asi najlepšie zhrnuté :) ale nikdy nepochopím, čo má človek s úspechu ? :)
 
Oproti velkýmu počtu hráčů mám velikej schodek v inventu.Proto mě může bejt jakýsi ocenění starým harcovníkem ukradený.
Měli to postavit tak,že holt pevnosti je nutno zrušit a nekasat se dopředu jakousi kompenzací. Jistě by jsme to okecali,ale emoce už by byly pryč a byl pokoj.
Takhle si jenom rozškrabujeme boláky.
 

DeletedUser11281

Guest
Od první chvíle jsem čekal něco malého, bezvýznamného, co nebude stát za řeč, ale to, co máme dostat jako kompenzaci za desítky pevností je oprvdu směšné. Přeci jen hráči si tyto pevnosti sami vystavěli za svoje peníze, za svoje suroviny, za svůj čas, dlouhou dobu je bránili a ted všechna ta práce, produkty a peníze zmizí a jako odškodnění dostaneme všichni pitomé vyznamenání... všichni, takže i hráči, kteří na bitvě v životě nebyli, do pevnosti nepřispěli ani dolar a s pevnostmi tím pádem nemají naprosto nic společného. Chápu, že určit, kdo má a nemá kompenzaci získat je složité a nikdy by to nebylo fér... Takže nám nedávali nic, udělali by líp a naštvali by mnohem méně hráčů...
 

DeletedUser9350

Guest
Njn prostě zase bylo s řadovým hráčem co do všeho sypal surky a čas hezky vydrbáno. Přitom například takové energetické a hp sušenky + premiovka pro ty co absolvovali nad 200 bitev a ocelka pro ty co se tam obětovali při 100 bitvách by byla dobrým oceněním za dobu strávenou během bojů o ně...
 

DeletedUser

Guest
Je to drastický krok od Inno. Představte si, že by vám kvůli updatu smazali postavu - museli byste tedy začít od začátku. Jako kompenzaci byste dostali nějaké blbé vyznamenání. A všechen čas, nugety a energii, kterou jste dali do hry, by přišly v niveč. To samé se děje s pevnostmi, akorát Němci o tom nepřemýšlejí. Jak už řekla Darling, žádná kompenzace by nebyla spravedlivá, proto je nesmysl pevnosti odebírat update neupdate.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12110

Guest
Pokud bys pro nedostatek sveho osobniho casu na hru byl nucen smazat postavu, dozadoval by ses kompenzace za nugety?
Je to asi stejna otazka jako co se tyce kompenzaci v 2.0
 

DeletedUser

Guest
Prosim ta ked hces reagovat precitaj si ajj moj dalsi prispevok nechce sa mi to pisat znov

Tvůj další příspěvek jsem samozřejmě četl (stejně jako všechny příspěvky tohoto tématu), ale nijak neovlivnil mou odpověď. Snažil jsem se ti poskytnout na dané téma jiný pohled, bohužel to byla marná snaha.
 

DeletedUser10258

Guest
Jako vážení.. tak toto, to už je moc i na mě.. 2 a půl roku se tady člověk drbe o pevnosti.. o něco bojuje a Inno to pak smaže a nezohlední dosavadní vlastnictví pevností? Jdete k .. pánubohu.. ať Vás profackuje.. Obrovský argument proč to celé zabalit!!!!

----- Doplněk -------
Jsem možná k odsouzeníhodný, ale já jsem souteživý typ a 2 a půl roku tady o něco usiluju a teď za vlastnictví 14 velkých penvostí nedosatane moje město nic.. HNUS HNUS HNUS
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11063

Guest
Pokud bys pro nedostatek sveho osobniho casu na hru byl nucen smazat postavu, dozadoval by ses kompenzace za nugety?
Je to asi stejna otazka jako co se tyce kompenzaci v 2.0
To myslíš vážně srovnávat případně dobrovolné smazání postavy s nedobrovolným? Tohle se přeci srovnávat nedá. Pokud to uděláš ty sama tak to děláš na vlastní zodpovědnost - na "vlastní žádost" ale je to úplně něco jiného než když by s tím přišli oni - z jejich strany by to byl na hráče podraz.

já chápu že kvůli nové mapě se musí pevnosti resetovat a začít od znovu, protože jich je míň - že nahrávání nové mapy je způsobeno tím, že innu je ukradený důvod odchodu stále více hráčů je něco jiného - to ale neovlivňuje to že hráči nějaké odškodné dostat měli - místo toho dostali ***** převázané mašličkou

Bod-mrazu:
to mi povídej, moje město na S1 vlastní přímo 6 pevností a na dalších 17 má podíl :-) (město je členem pevnosti) - některé ty pevnosti jsem jako dělník i přímo vystavěl :(
 

DeletedUser

Guest
Jazzrabite moje město má 7 pevností a v dalších 10ti je členem...takže jsem na to podobně.Dostali jsme facku od INNA,holt byli jsme naivní a musíme se smířit s dalším ubohým a zbytečným vyznamenáním:)
 

DeletedUser9371

Guest
Pláčeš na špatném hrobě krosno. Překlad do němčiny vezmou a rovnou smažou a nebudou se tím zabývat. A podle toho jak lidi nadávali i na betě tak na smazané příspěvky a nápady nemají koš ale už rovnou spalovnu :D
Spalovnu ? Jako topenář jsem se zase po delší době a při čtení tady těch smutných příspěvků srdečně zasmál.
No a Vy co chcete odškodnění za věrnou a letitou, denní hru ? Za pevnosti a podobně ? Včetně mě ? Třeba nám ve 2.0 dodají zdarma, bez dluhopisů a nuggetů jako odměnu pro rychlejší pohyb po mapě konečně mlýnky pro rozemletí krunýřů (mletý krunýř z raketové želvy), které jsou poplatné době "Divokého západu". Nebo motorovou raketu či jiné super perly. lol

%C5%BDelva%20a%20ml%C3%BDnek.jpg
Želva je ze sádry, kdyby někdo volal ochráncům fauny. lol
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru