• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12110

Guest
Myslim to vazne, nebot nevim jak vy, ale ja hraju pro momentalni zabavu ze hry - Pokud pouziju amulet, delam tak pro to, abych dele vydrzela v bitve a byla v tu chvili treba lepsi nez ostatni spoluhraci.
Nemam pevnosti proto, aby byl chleba levnejsi (Jak tu nekdo poznamenal v zacatcich diskuze, nevybavuji si uz, kdo to byl)

Kdo hraje na zebricek plakat nemusi, nebot pevnosti budou rovnomerne sebrany vsem.
 

DeletedUser

Guest
Myslim to vazne, nebot nevim jak vy, ale ja hraju pro momentalni zabavu ze hry - Pokud pouziju amulet, delam tak pro to, abych dele vydrzela v bitve a byla v tu chvili treba lepsi nez ostatni spoluhraci.
Nemam pevnosti proto, aby byl chleba levnejsi (Jak tu nekdo poznamenal v zacatcich diskuze, nevybavuji si uz, kdo to byl)

Kdo hraje na zebricek plakat nemusi, nebot pevnosti budou rovnomerne sebrany vsem.

rovnoměrně sebrány všem? nemám slov
 

DeletedUser1318

Guest
Myslim to vazne, nebot nevim jak vy, ale ja hraju pro momentalni zabavu ze hry - Pokud pouziju amulet, delam tak pro to, abych dele vydrzela v bitve a byla v tu chvili treba lepsi nez ostatni spoluhraci.
Nemam pevnosti proto, aby byl chleba levnejsi (Jak tu nekdo poznamenal v zacatcich diskuze, nevybavuji si uz, kdo to byl)

Kdo hraje na zebricek plakat nemusi, nebot pevnosti budou rovnomerne sebrany vsem.
My, co nás to chytlo nejen "momentálně", ale "dlouhodobě", to vidíme trošku jinak.
Bohužel, náhled Inna je totožný s tím tvým, což je pro nás velká smůla.
 

DeletedUser

Guest
(...)
Kdo hraje na zebricek plakat nemusi, nebot pevnosti budou rovnomerne sebrany vsem.

Nebudou rovnoměrně sebrány všem. Kdo žádné pevnosti nemá, o nic nepřijde. Tak kde je ta rovnoměrnost?
Kromě toho tady o žebříček vůbec nejde, k čemu nám jsou pevnostní body, když si nějací pánbíčkáři vystaví sedmdesátipatrový kostel a mají tím vysoké umístění v žebříčku zajištěno...
 

DeletedUser11281

Guest
Mě v těchto diskusích připadají moderátoři stejní jako naši politici...
 

DeletedUser9371

Guest
My, co nás to chytlo nejen "momentálně", ale "dlouhodobě", to vidíme trošku jinak.
Bohužel, náhled Inna je totožný s tím tvým, což je pro nás velká smůla.

Mě v těchto diskusích připadají moderátoři stejní jako naši politici...

Riskujete, je to nejpřísnější moderátorka co pamatuji od roku 2009. Ale připojím se do klubu a dávám úspěch
"Za odvahu". Kdoje předseda klubu ?:72: lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2677

Guest
Tou kritikou moderátorů a obvzláště nortie si docela koledujete pánové o kartičky, supportu se přece neodmlouvá, ten má vždycky pravdu :)

Jinak souhlasím s tím, že ten úspěch je hodně neadekvátní náhrada za ukradení pevností a ještě, když ho dostane každej i když je na westu třeba 5 dní? Za co si ho on zaslouží? Jen za to, že se stihl zaregistrovat před updatem? Směšné :D
 
jak vas tu čtu,je to debata na hodně dlouho a troufám si říci že bez valneho učinku.dohadujete se nad tím že INNO zruší všem pevnosti, ale ocenění dostanou i ti jenž pevnost neměli... v 2.0 je meně sektoru,jak jste jistě zaznamenali,čili mene prostoru pro aktualní pevnosti.. ale než aby se rozpoutala bouře reakcí nad tím čí pevnosti by zustali a čí ne...a z jakeho duvodu by měl nekdo přednost...se INNO rozhodlo že zruší všechny.. a hned je kraval že ocenění dostanou všichni... dokáže si někdo představit jaka je administrace..? mnoho jazykovych mutací,ještě více herních světů...a nad počtem měst a pevností ani neuvažuju...a pevnosti stale jeste meni majitele,stale se o ně bojuje... čili aby bylo možne to aby se oceňovalo každe mesto dle počtu svych pevností..museli by se vam boje o pevnosti zastavit na tak 3 tydny před update...a to by se hráčům moc nelíbilo... :-) tak proto to ocenění dostanou všichni bez rozdílu .
Uvedu drobný příklad: dříve u každeho domu bylo na dvorku,kobercove klepadlo, Krosna si jistě pamatuje.. a to klepadlo využívali všichni nájemníci...a jednoho dne se majitel domu rozhodne že to klepadlo odstraní,nájemníci protestují,nadavají...ale poslední slovo ma majitel.. a všichni najdou ve sve schránce poukazku na vyčištění koberců...majitel nezjišťuje kdo víc či méně využíval to klepadlo...proste to dal všem... :-)

A s Inno je to stejne,je majitel hry, a to že to ocenění dá všem..je jeho právo...všichni jsme při registraci do hry,potvrzovali souhlas s podmínkami hry... a v nich je to uvedené. tak ted si beru helmu a muzete začít kamenovat.domluvil jsem :klubun::lovec:
 
Naposledy upraveno:
Krosna si to pamatuje, on totiž u nich na dvorku ten prakr vlastnoručně pletl, z proutí které nasbíral, tudíž se ho nikdo neodvážil sundat!
 

DeletedUser

Guest
jak vas tu čtu,je to debata na hodně dlouho a troufám si říci že bez valneho učinku.dohadujete se nad tím že INNO zruší všem pevnosti, ale ocenění dostanou i ti jenž pevnost neměli... v 2.0 je meně sektoru,jak jste jistě zaznamenali,čili mene prostoru pro aktualní pevnosti.. ale než aby se rozpoutala bouře reakcí nad tím čí pevnosti by zustali a čí ne...a z jakeho duvodu by měl nekdo přednost...se INNO rozhodlo že zruší všechny.. a hned je kraval že ocenění dostanou všichni... dokáže si někdo představit jaka je administrace..? mnoho jazykovych mutací,ještě více herních světů...a nad počtem měst a pevností ani neuvažuju...a pevnosti stale jeste meni majitele,stale se o ně bojuje... čili aby bylo možne to aby se oceňovalo každe mesto dle počtu svych pevností..museli by se vam boje o pevnosti zastavit na tak 3 tydny před update...a to by se hráčům moc nelíbilo... :-) tak proto to ocenění dostanou všichni bez rozdílu .
Uvedu drobný příklad: dříve u každeho domu bylo na dvorku,kobercove klepadlo, Krosna si jistě pamatuje.. a to klepadlo využívali všichni nájemníci...a jednoho dne se majitel domu rozhodne že to klepadlo odstraní,nájemníci protestují,nadavají...ale poslední slovo ma majitel.. a všichni najdou ve sve schránce poukazku na vyčištění koberců...majitel nezjišťuje kdo víc či méně využíval to klepadlo...proste to dal všem... :-)

A s Inno je to stejne,je majitel hry, a to že to ocenění dá všem..je jeho právo...všichni jsme při registraci do hry,potvrzovali souhlas s podmínkami hry... a v nich je to uvedené. tak ted si beru helmu a muzete začít kamenovat.domluvil jsem :klubun::lovec:




Poďte to tu zavřít,tyhle debaty nemají cenu a výsledku se stejně nedobereme.Navrhuji moderátorům aby zavřeli všechna temáta a jenom tu posílalí nové info o westu.My(spodina:D) hráči,bychom si mohli založit nové forum:) CO vy na to?
 

Deleted User - 31870

Guest
Je ti doufám jasné, že na tohle se nikoho ptát nebudou.. 2.0 přijde, ať chceme, nebo ne..
 

DeletedUser9350

Guest
Co místo mlácení prázdné slámy, začít vypouštět alespoň přibližná data toho co bude třeba na výstavbu nových pevností? Neříkejte, že se za 11 dní od prohlášení, že se pokusíte zjistit co je třeba, nepodařilo zjistit ani přibližný počet surovin pro počátky stavby.
 

Deleted User - 31870

Guest
Máme jen neoficiální informace - i když máme k dispozici na testování aktuálně Dakotu, nesmíme tam založit město ani pevnost, protože by se nemusely při začátku světa smazat. A nechce se nám vypouštět do oznámení něco, co nemáme možnost ověřit..
 
Darling, sorry, ale to mi přijde jako hodně hloupá výmluva - jiné jazykové mutace (již updatované) mají jiné počty surovin na výstavbu pevnosti ?
 

Deleted User - 31870

Guest
Nevšimla jsem si, že by ty informace měli v oznámeních ;) A že jsem toho prolezla kvůli updatu hodně..
 

DeletedUser

Guest
Darling, sorry, ale to mi přijde jako hodně hloupá výmluva - jiné jazykové mutace (již updatované) mají jiné počty surovin na výstavbu pevnosti ?

To přece není záležitost moderátorů, prolézat cizí fóra a hledat, i kdyby tam informace byly. Pokud informace nepřišly oficiálně, je podle mě chyba na jiné straně (zase :)).
 

DeletedUser1318

Guest
Tou kritikou moderátorů a obvzláště nortie si docela koledujete pánové o kartičky, supportu se přece neodmlouvá, ten má vždycky pravdu :)

Jinak souhlasím s tím, že ten úspěch je hodně neadekvátní náhrada za ukradení pevností a ještě, když ho dostane každej i když je na westu třeba 5 dní? Za co si ho on zaslouží? Jen za to, že se stihl zaregistrovat před updatem? Směšné :D
No, z mé strany se nejedná o potřebu někoho kritizovat.
Já mám svůj - jiný názor.
Navíc, zaprvé je tato debata stejně vedena ve víceméně teoretické rovině, poněvadž odměna už ja daná. A za druhé např. mně osobně žádný nárok v tomto případě nevzniká.
Kritizuju necitlivý přístup Inna, přístup k hráčům, přístup k zákazníkům, přístup k celému pojetí westu.
Nortia to na základě svých zkušeností a asi i stylu hry vidí jinak. Já s tím žádný zásadní problém nemám a důvod ke kritice v tom už vůbec nevidím.
Uvedu drobný příklad: dříve u každeho domu bylo na dvorku,kobercove klepadlo, Krosna si jistě pamatuje.. a to klepadlo využívali všichni nájemníci...a jednoho dne se majitel domu rozhodne že to klepadlo odstraní,nájemníci protestují,nadavají...ale poslední slovo ma majitel...
Ten příklad pokulhává, pevnosti nebyly součástí vybavení, ty se musely budovat. Myslím, že šlo část např. část surovin vrátit posledním držitelům pevností. Vymyslet nějaký vzorec by neměl být až takový problém.
Jasně, že dát každému blbinu tohoto druhu je nejrychlejší.
Je to i nejchytřejší v situaci, kdy chci lákat nové zákazníky?
Já říkám, že nikoliv.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru