• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
To jsou teda rady:),ty věci z vánoc jsou dost dobré a používám je vždy na doplnění energie,prac.motivace atd...Takže budu otevírat každý den no a bonbonky mi akorát zůstanou:)
 

DeletedUser11063

Guest
dnes byl nahrán opravný balíček obsahující též vylepšení chatu - ukazatel aktivity hráčů na chatu (prozatím ve fázi testování)

Rád bych se optal jak přesně to funguje a v jaké fázy testování to je? Vím že rejpu podle některých ale jediná změna je v tom že u svého nicku na chatu vidím šedé kolečko jako nepřítomen (když jsem online) a u otatbních nevidím nic. Tak jak poznám že jsou přítomní či ne?
 

DeletedUser13514

Guest
Přítomní (aktivní) hráči mají před nickem zelené kolečko, přihlášení ve hře, ale neaktivní šedé, off červené. Pokud to nevidíš, tak zkus vymazat cookies. V jaké fázi testování to je opravdu netuším.
 

DeletedUser11063

Guest
díky za info ja se ptám jestli to je stejné jako se zobrazováním hodností na chatu před bitvou, Tam se mi taky neukazují, nebo se ukazují špatné či jen na půl. A u mě to není - už jsem to zkoušel na 4 počítačích i různých prohlížčích i operačních systémech a vždy se to zobrazuje blbě :-)
Jestli zobrazování aktivity funguje stejně kvalitně tak se máme na co těšit :-D
PS: prohlížeč mám nastavený tak že mě servery nesledují a veškerá historie se maže sama po vypnutí prohlížeče.

edit: komplet promazáno jak v prohlížeči tak i pomocí ccleaner a stále to samé. Ostatní puntík nemají, jen já a jako online člověk na chatu tam mám status nepřítomen :D
(PS: ona už na testování neslouží beta??)

edit2:
pardon už jsem to pochopil - já vůl si myslel že zelené je aktivní jako online a ono zelené znamená že mám zadanou práci :D (když zruším činnosti spadnu do šedé - nepřítomen, zadám práci či pohyb - šup jsem zelený - po celou dobu té činnosti - cesty či práce) - u ostatních ale žádné kolečko stále nemám

Duch Santa Clause: i tak díky za rychlou odpověď :-) - nevíš zda už upravili zobrazování hodností na chatu před bitvou?

na sektorovým jsem měl i člověka z mého města a jeho stav jsme tam neviděl - proto se ptám :-)

edit3:
díky za odpověď, takže tohle stále neopravili :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
Tak kvalitu ukáže asi až čas.

edit: Napadlo mě: nedíváš se na sektorový chat? Tam jde vidět jen aktivita lidí z města, aliance, ale ne "cizáků"

edit 2: pořád jsme všichni rekruti...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12110

Guest
Se zobrazenim online / nepritomen / offline nemam problem, je pravda ze reakce chatu by mohla byt rychlejsi, ale neni to zadny extrem, prodleva je tam asi minutu.
 

DeletedUser10258

Guest
fascinující PÍPÁ chat :D no já snad začnu věřit na zázraky..
teď už zbývá zrušit update úplně a vrátit se ke starým světům ;) no dobrá konec snění.. a pípání při napsání přezdívky by nebylo?
 

DeletedUser11063

Guest
Brej večír já bych měl hloupý dotaz - jak se píše na chat???

nejdříve vše šlapalo ok a teď najednou

[21:05] Systém: V místnosti 'název místnosti' nemáš povolení mluvit.

- proč nemám povoleno mluvit v jakékoliv místnosti? dokonce i u nás ve městě mi nefunguje - na to že jsem zakladatel města. řekl bych že je v tom někde chyba.
- už se ani nezmiňuji o tom že šeptání dělá pravidelně že hráč neexistuje že nesmyslně blábolím a že help pomáhá - - to je ale již stará známá věc

je šance že to opraví? :-D

edit: hmm opakované promazávání prohlížeče "zprovoznilo městský chat - už tam můžu i mluvit :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
opět nějakej bug....dneska jsi už několikátý, který si na to stěžuje. Hned po prvním oznámení na ticketu byla tato závada nahlášena.....snad se na to němci podívají.....
 

DeletedUser

Guest
Se zobrazenim online / nepritomen / offline nemam problem, je pravda ze reakce chatu by mohla byt rychlejsi, ale neni to zadny extrem, prodleva je tam asi minutu.



Nortio děláš si srandu?Prý asi minuta,já musím pořád jenom refrešovat,jelikož chat si funguje jak se mu zachce,jednou jde,podruhé se vypne,potřetí se mi ukáží jenom přátelé..... O reakci na chatu se nedá ani mluvit,např.: včera sem psal na aliančním chatu a odpovědi se mi zobrazoval co 3 minuty!!!!
 
Všimli jste si že v salonu kde je nový zadavatel, myslím tím ten list/seznam, se objevuje další sorta úkolů. je to něco na způsob denních úkolůů, který se obejví po nasbírání desti produktů z těch nových prací. Za splnění je akorát jeden dluhopis, to se zrovna nevyplatí...
 

DeletedUser12110

Guest
S chatem jsem mivala problem pri slabsim signalu wifi, kdyz prejdu na poradne pripojeni tak mi jede jak ma
 
Macu,dík,na to už jsem koukal dřív,to se věru neoplatí i když harpunryby máš za 3 min.hotový,ale 20 energa v řiti a jeden dlužák za to? Moc málo.
Původně jsem se k tomu nechtěl vyjadřovat,protože bych se dočetl,že jsem ubulenej,ale jak je vidět,i jiným hráčům oříjdou počty a konečný efekty mnohdy neadekvátní v souvislosti má dáti-dal.
 

DeletedUser11063

Guest
já mám s chatem problém stále a připojení mám normálně od O2 velice pěkné - bohužel tady není problém na straně hráčů, ale na straně INNA - že se ten chat chová dost nestabilně.
 
Macu,dík,na to už jsem koukal dřív,to se věru neoplatí i když harpunryby máš za 3 min.hotový,ale 20 energa v řiti a jeden dlužák za to? Moc málo.
Původně jsem se k tomu nechtěl vyjadřovat,protože bych se dočetl,že jsem ubulenej,ale jak je vidět,i jiným hráčům oříjdou počty a konečný efekty mnohdy neadekvátní v souvislosti má dáti-dal.

No já bych začal špačkovat v tu chvíli, kdyby výběr byl takový, že by mi nezbývalo dělat nic jiného. Naštěstí mám ve hře tolik práce, že se takovým slabým počinem nemusím zabývat. To raději naexpím na práci, pak tu udám v denním úkolu. Když dostanu za šperk hodnotnou sumu, tak půjdu raději přepadávat, než napichovat ryby anebo vajgly :)
 

DeletedUser3722

Guest
Jenom na The west se může chodit praovat do kamenolomu na pět minut ,a ještě za to dostat zaplaceno, a dokonce nalézt předmět a obdržet zkušenosti, myslím, že by jenom 5 minut trvalo, než bych do ruky chytnul krumpáč a nachystal se...
 

DeletedUser15043

Guest
nešlo by jednoduše napsat innu at tam nahrají starý west ?? určitě tam starší verze musejí mít zálohované a to že píšou že je nemají je jen jejich výmluva... protože tenhle west je fakt zděšení... délka pracovní doby mě štve ze všeho nejvíc, protože se z toho stává klikačka u které jen sedím a po 40 minutách ani nwm co vlastně dělám, pak chat další hrůza... vyhovoval mi ten starý, pěkně dlouhý a po celé dolní obrazovce... west je prakticky na mobilu nehratelný protože má obrovské nároky..., uvítal bych rozdělení prací tak jak bylo (každá samostatně) a vlastní volba pracovní doby... a pokud si inno myslí že updatem 2.0 a sloučení světů zvýší aktivitu světů a přiláká více nových hráčů, tak se velice plete... spíše je to odrazuje a spousty hráčů přestavají hrát... :(
 

DeletedUser11063

Guest
starou verzi westu ti tam nenahrají - to že je většina lidí nespokojená je jim ukradený - bylo jim to ukradený dřív a je jim to ukradený i teď.
To že stávající hráči přestávají hrát je jim ukradený taky - a přestaňte si laskavě konečně lhát že není. Pokud by jim to nebylo kradený tak by s tím začali aktivně něco dělat - ale žádná změna v jednání a přístupu tu není. Problém je v tom, že oni už dávno stávající hráče odsunuli na poslední kolej, jako něco co jim překáží a brání těm milionům nových hráčů přijít a posílat jim prachy.

Co se týká nové verze tak já důvod nahrání nového designu chápu vypadá hold lépe a co je hlavní podle mého - napsali ten kód hezky od znova s tím co už na westu bylo - protože jakýkoliv pozdější zásahy do již existujícího kódu zvyšují pravděpodobnost na vznik chyby. Je jen škoda že ty chyby neodstranili na betě :(
Co se týká ostatních změn tak jejich důvod mi je stále záhadou a zatím to nikdo neobjasnil proč je udělali - jedno je však jasný - na žádost hráčů jako komunity to nebylo.

PS: něž někdo řekne že tu břečím tak jen vyjadřuji svobodně svůj názor v diskuzi - od toho diskuze bývají :-D

jurinjirka: já to vím hodně mých známých z westu řeklo že končí s aktivním hraním - že už max budou zkoušet do jaké úrovně jd epostavit kostel a nebo držet nick před smazáním a čekat na zázrak :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9733

Guest
Naprostý souhlas s jazzrabbit. Nic asi nenabrečíme, ale mrzí mě, že nebyly vyslyšeny prosby hráčů a mnoho jich teď utíká pryč :( Pozuruji to, jak nám ve městech mizí spoluobčané :( Hraju více světů, ale všude nám někdo utekl :( Ti, co poslali dopis na rozloučenou řekli, že důvod jejich odchodu je 2.0
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru