• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
S chatem jsem mivala problem pri slabsim signalu wifi, kdyz prejdu na poradne pripojeni tak mi jede jak ma


K chatu-Nortio,já mám internet zadarmo,jsem jedním z hlavních serverů velké internetové firmy na Severní Moravě(nebudu jmenovat),takže s připojením a rychlostí rozhodně nemám problémy a s chatem jsou problémy stále a pořád.

Navíc,chci taky upozornit na obrovské nedostatky v cestování,kdy si nastavím 2 cesty za sebou a když dojdu k druhé tak má postava stále stojí v cíli první cesty.A to,ikdyž obnovím stránku třeba 3x.Musím se odhlásit a znova přihlásit,aby to fungovalo.takže tlačítko refresh mačkám asi tak často,jako levé tlačítko myši:)
 

DeletedUser

Guest
zdar .. technicka otazocka.. nema nahodou niekto skusenosti s ulohov na zlatu pusku po podarenom update 2.0 ?? som v stadiu ked uz hladam bednu s pokladom a aj ked som dodrzal vsetky podmienky tak 70 hodin hladania sa mi zda trosku vela ..:)
 

DeletedUser11063

Guest
K chatu-Nortio,já mám internet zadarmo,jsem jedním z hlavních serverů velké internetové firmy na Severní Moravě(nebudu jmenovat),takže s připojením a rychlostí rozhodně nemám problémy a s chatem jsou problémy stále a pořád.
S chatem problémy jsou stále, ale je jednoduší říci, že je to u nás, než aby inno přiznalo že s tím je sakra velký problém :(
 

DeletedUser

Guest
Celý west 2.0 je velká sranda.Hráči jsou naštvaní,moderátoři už ani neví jak co řešit.Na chatu nikdo není,sedím u toho 2x tak déle než u staré verze,rychlost je naprd,bo šecko musím několikrát obnovovat,trh je pomalý,práce jsou totálně k smíchu.A na světě buffalo od zavedení updatu skončilo nebo migrovalo(malé %) přibližně 800 lidí.

Takže se tam většina výrobků nedá ani prodat,některé produkty nebo předměty se nedají koupit,jelikož tak hodně lidí smazalo účty,bitvy už ani nejsou,kdysi byly 2-3 každý den,teď 3 za 14 dní.A když jsou bitvy,tak jsou lidi tak znechucení updatem,že se jim nechce ani zapínat počítač a jít na bitvu:)

Většina lidí tu chce končit úplně nebo píše,že budou udržovat účet a uvidí zda se něco změní.Pokud ne,tak se smáznou úplně.No,jdou ty naše české světy do pěkné,velké hnědé díry.
 

DeletedUser7117

Guest
jo jo jo.........přitom by stačilo mnohým tak málo-např. mě-možnost navolení času u vykonávaných prací tak jak to bylo na starém Westu,zavést chat ze starého Westu............:angel:případně otevřít alespoň 1.svet se starým Westem.......atd......
zatím hraji tak jako mnozí pouze tak že udržuji postavy........ted mou aktivitu mírně zlepšil vánoční úkol-Duch Vánoc........
uvidíme po Vánocích:kobylka:
 

DeletedUser15043

Guest
souhas :pianista: kdyby toto inno udělalo tak bych hrál aktivně jako dřív... ale ted ?? :lovec::lovec::lovec::zásek::tom:
 

DeletedUser16429

Guest
Jako jednotlivec jsem spokojený, klidně si hraji dál po svém, jsem zvyklý dělat na počítači více věcí najednou, takže to občasné odskočení do Westu a naklikání dalších prací mi nevadí.

Pravdou ale je, že se nám naše Colorado (víc světů nehraji, na to nemám nervy) pěkně vylidňuje, lidi ve městě jsou aktivní tak maximálně z poloviny. Pořád čekám na ty zástupy nových hráčů, i když ty asi stejně zamíří převážně na Dakotu.

Celkový dojem teď s odstupem je tedy takový, že měli pravdu škarohlídové a nástup nové verze se moc nepovedl. Je to velká škoda, protože West sice hraji nedlouho, ale byla to ta správná pohodová hra, jaké mám rád.
 

DeletedUser10800

Guest
Zdravím.. začal jsem asi po půl roce opět s TW, byl jsem zvědav, jaké je to nové update 2.0. Musím říct, že jsem zklamán (jako většina hráčů). Vše je zpomalené a složité. Nevím, jestli tohle byl dobrý tah. :(
 

DeletedUser11063

Guest
Ono by stačilo, kdyby jednou - alespoň jednou INNO dělalo něco podle hráčů a ne jen silou podle sebe a nebo kdyby dělali něco co slibovali. Ano je to jejich hra a můžou si s tím dělat co chtějí, jenže jsou na nás závislý - aby se jim hra vyplatila potřebují nás jako obyčejné hráče. nás jako obyčejné hráče co si i koupí prémium, když budou spokojený. bez nás hráčů jako zákazníků to tu můžou rovnou zavřít - a dokud toto nepochopí westu se lépe nepovede.
 

DeletedUser1318

Guest
...Celkový dojem teď s odstupem je tedy takový, že měli pravdu škarohlídové...
Já bych se celkem ohradil proti označení škarohlíd.
Myslím si, že se nás tu našlo několik, které west aktivně a nadšeně hráli, a realisticky odhadli, že plánované "novinky" hru prakticky znehodnotí.
Bohužel, jsme měli pravdu, a mýlili se ti, co tvrdili, že máme počkat na up(down)grade na CZ a pak hodnotit.
 

DeletedUser11063

Guest
tat: když mě bude označovat za škarohlída za to, že jsme říkal o 2.0 to co se nyní postupně vyplňuje tak mi to ani nevadí, je to jedno z těch mírnějších "přirovnání" :D

exh ja chtěl editovat svůj předchozí příspěvek - misto toho vytovirl novy - pardon :-)
 
Já bych se celkem ohradil proti označení škarohlíd.
Myslím si, že se nás tu našlo několik, které west aktivně a nadšeně hráli, a realisticky odhadli, že plánované "novinky" hru prakticky znehodnotí.
Bohužel, jsme měli pravdu, a mýlili se ti, co tvrdili, že máme počkat na up(down)grade na CZ a pak hodnotit.

To je věc názoru, že jste "realisticky" odhadli znehodnocení hry. Kde jsi přišel na to že se někdo mýlil? Vše běží tak jako před tím, snad jen je změněný chat kvůli vyobrazení. Kde jsou ti cho chtěli sdružení prací do jednoho bodu, podle určení. Proč se neozvou ti co chtěli změnit přihlášení do bitvy, tím způsobem, že se nejdříve přidají a dojdou až pak? Teď to tak je a žádnou pochvalu jsem neviděl. Denní úkoly dávají prachy, nikdo se nezmíní že to je pokrok.

Hra se ti může nelíbit, ale soudit že to je špatné, tak to je akorát tvůj subjektivní dojem.
 

DeletedUser1318

Guest
To je věc názoru, že jste "realisticky" odhadli znehodnocení hry. Kde jsi přišel na to že se někdo mýlil? Vše běží tak jako před tím, snad jen je změněný chat kvůli vyobrazení. Kde jsou ti cho chtěli sdružení prací do jednoho bodu, podle určení. Proč se neozvou ti co chtěli změnit přihlášení do bitvy, tím způsobem, že se nejdříve přidají a dojdou až pak? Teď to tak je a žádnou pochvalu jsem neviděl. Denní úkoly dávají prachy, nikdo se nezmíní že to je pokrok.

Hra se ti může nelíbit, ale soudit že to je špatné, tak to je akorát tvůj subjektivní dojem.
Je pro tebe měřítko počet hráčů?
Až jich začne víc přibývat než ubývat, tak budeš mít ty a pár dalších spokojených pravdu.
Těch "škarohlídů" je víc než dříve zmiňovaná "desítka".
A jsou to ti, kterým ještě stojí za to se ozvat. Spousta hráčů s tím sekne bez komentáře.
Mně to připadá, že důvod k radosti není, a je nakonec úplně jedno, jestli tobě se to líbí a
mně ne.
Já zatím čekám, co příjde dál, zatím si stojím za tím, že současná podoba w2 je cosi podivného.
 

DeletedUser

Guest
tak asi by ste si mali uvedomiť, že hráči ubúdali aj predtým, hlavne kvôli migráciám a podobne, a to, že si niekto nevie zvyknúť na nový design, a systém prác, tak to je ... domyslite si každý, evolucia sa nezastaví, a nech mi tu teraz niekto povie, že ten up bol krok späť, nebol ... dobre chat možno trošku, ale aj ten sa dá zniesť, zväčšiť to okno si dokáže každý, a že je hra zložitejšia, to je len dobre, konečne treba aj trošku použiť hlavu a nie len klikať ako ... presne si rozplánovať, čo kedy robiť, keď máte čas kliknúť aj častejšie, a kedy zadať 2h ...
 
Po těch letech provozu westu, hráči museli zakonitě "odpšouknout". Je dost dobrých her, je tam strašně málo hráčů. A je zase spousta mizerných her a lidi se tam hrnou a platí jak mourovatí.

V začátcích hry, tvůrci plánovali, že oblečení bude dostupné pouze to, které budou mít ve městě. Že budou závaislí, na tom co budou mít v krámě, anebo pokud se poštěstí, tak to co najdou. Hráči samozřejmě cestovali na nákupy po městech a záměr tvůrců šel do kopru. Vývoj hráčů se urychlil, a ještě to některým bylo málo. Chtěli at se zmenší doba přestupu mezi městy a srazí se limit. Protože mnoho z nich mělo 24h limity.

A to ještě není nic, objevil se vetešník a trh. Hráči to chtěli a pořád se jim to nelíbí. Chtěli sadové věci, migraci a pak se to zase nelíbilo. Chtěli šerifa, aby mohli vypisovat odměny, a pak se divili že na ně někdo vypisuje odměny. Zlaté věci se nelíbili, tak ted přišelo pár věci s nízkými vlasnostmi. Sám doufám že se proti tomu zase kdosi ozve a pak dostaneme cosi pořádného. Zranění bylo směšné, to se navýšilo, někdo dostal znaztelný zásah a už mu to nepřipadalo tak správné. Nová grafika a upravení mapy, taky to hráči chtěli. Jedině snad ten 120 level nikomu nevadil.

Všechno co tady je, to jste chtěli, a když to příjde tak se to zase nelíbí a prý je to čím dál tím horší. Počítal jsem svůj postup na Dakotě, za měsíc jsem se dopracoval 47 levlu. Na Bufalu to bylo přes 30 den/level, na Colorádu to bylo zase o cosi lepší. A hlouběji do historie by to trvalo podstatně déle. Není to nugetami, ale tím jak se věci va hře vyvýjeli. A pro mně to je jednoznačný posun vpřed.
 

DeletedUser9350

Guest
V čem lepší?
Chat na 1.3x byl stabilní na 2.xx padá a seká se.
Bitvy o pevnost šly na 1.3x bez problému, dnes vyzkoušena bitva na 2.xx a sekání a zpožděné reakce.
Stále stejné připojení a stejný počítač.
 

DeletedUser1318

Guest
tak asi by ste si mali uvedomiť, že hráči ubúdali aj predtým, hlavne kvôli migráciám a podobne, a to, že si niekto nevie zvyknúť na nový design, a systém prác, tak to je ... domyslite si každý, evolucia sa nezastaví, a nech mi tu teraz niekto povie, že ten up bol krok späť, nebol ... dobre chat možno trošku, ale aj ten sa dá zniesť, zväčšiť to okno si dokáže každý, a že je hra zložitejšia, to je len dobre, konečne treba aj trošku použiť hlavu a nie len klikať ako ... presne si rozplánovať, čo kedy robiť, keď máte čas kliknúť aj častejšie, a kedy zadať 2h ...
My bychom si měli uvědomit?
Co a proč?
Někdo by si měl uvědomit, že bez hráčů není hra a nebudou nugety.
Krok dopředu? A proč se zavírají světy? Něčeho konec je vývoj dopředu?
Hra je složitější?
Možná náročnější finančně. Na placení nugetů nemusím být nějaký inteligent, hlava k tomu ani není nutná.
Všechno co tady je, to jste chtěli, a když to příjde tak se to zase nelíbí a prý je to čím dál tím horší...
Co to povídáš?
Kdy tu kdo bral ohledy na to, co mi chceme?
Co považuješ za lepší měřítko toho, jestli je hra dobrá nebo ne?
Já myslím, že počty hráčů. Když je to tak super, proč to tolik lidí přestalo bavit?
Proč přibývá těch nových tak málo?
Co sem napíšu já nebo ty, to je prakticky úplně jedno.
Ta čísla jsou rozhodující.
Zisk je to správné měřítko.
Ať je jakákoliv hra "sebeblbější", pokud za ni někdo zaplatí, je "dobrá" a naopak.
 

DeletedUser11063

Guest
tak asi by ste si mali uvedomiť, že hráči ubúdali aj predtým, hlavne kvôli migráciám a podobne, a to, že si niekto nevie zvyknúť na nový design, a systém prác, tak to je ... domyslite si každý, evolucia sa nezastaví, a nech mi tu teraz niekto povie, že ten up bol krok späť, nebol ... dobre chat možno trošku, ale aj ten sa dá zniesť, zväčšiť to okno si dokáže každý, a že je hra zložitejšia, to je len dobre, konečne treba aj trošku použiť hlavu a nie len klikať ako ... presne si rozplánovať, čo kedy robiť, keď máte čas kliknúť aj častejšie, a kedy zadať 2h ...

To že hráči ubývají to my víme. Downgrade 2.0 měl zastavit odliv starých hráčů a přilákat tisíce nových - bylo to dle tebe splněno? To že hráči ubývají si musí uvědomit hlavně INNO a něco s tím začít dělat, protože hráči jsou pro ně zákazníci a firma co prodává produkt od kterého zákazníci odcházejí - aniž by přicházeli nový - to je někde něco špatně.

evoluci beru jako rozvoj od nižššího k vyššímu (lepšímu) a to se tu neděje - minimálně dokud neopraví chyby které tu byly již v 1.36 a nahráli je do 2.0 tak to evoluce není. Evoluce by byla odstranění těchto chyb, vylepšení hry a přilákání nových hráčů.
Jaký má smysl evoluce co nenaláká nové lidi, ale nutí stávající přestat hrát. Ano ty a pár dalších jste spokojeni - budete spokojeni až díky tomu budou bitvy o pevnosti jednou za měsíc a nebude pomalu koho duelovat?

Krok zpět to nebyl to máš pravdu - tohle je několik kroků zpět.

K čemu potřebuji u tohoto hlavu? vím že potřebuji 30 rajčat a tak jak gybon musím klikat každou minutu a 30 sekund na práci abych je našel. Hlavu jsi mohl používat i dříve - s možností volby práce - kdy jsi mohl dát dvě hodiny a dostal jsi 4 produkty, nebo jsi mohl zkusit dát kratší úseky a mohl jsi jich dostat více i méně - člověk si to mohl promyslet a měl možnost volby. Teď už přemýšlet nemusíš jaký časový usek je nejlepší, protože je to jedno - prostě jenom tupě klikáš a čekáš - tohle není zlepšení hry ale zjednodušené tupé klikání.
Dříve jste si mohli říci potřebuji toto a mám čas tak zadám kratší práce a zkusím štěstí. Nebo nemám čas musím dát 2*2 hodiny. Teď? mám čas dám si "30"*1m30s, teď nemám čas tak si zadám - moment zadám si leda tak velký H**** (max 4*1m30s). To je dle tebe ta evoluce?

Po těch letech provozu westu, hráči museli zakonitě "odpšouknout". Je dost dobrých her, je tam strašně málo hráčů. A je zase spousta mizerných her a lidi se tam hrnou a platí jak mourovatí.

V začátcích hry, tvůrci plánovali, že oblečení bude dostupné pouze to, které budou mít ve městě. Že budou závaislí, na tom co budou mít v krámě, anebo pokud se poštěstí, tak to co najdou. Hráči samozřejmě cestovali na nákupy po městech a záměr tvůrců šel do kopru. Vývoj hráčů se urychlil, a ještě to některým bylo málo. Chtěli at se zmenší doba přestupu mezi městy a srazí se limit. Protože mnoho z nich mělo 24h limity.

A to ještě není nic, objevil se vetešník a trh. Hráči to chtěli a pořád se jim to nelíbí. Chtěli sadové věci, migraci a pak se to zase nelíbilo. Chtěli šerifa, aby mohli vypisovat odměny, a pak se divili že na ně někdo vypisuje odměny. Zlaté věci se nelíbili, tak ted přišelo pár věci s nízkými vlasnostmi. Sám doufám že se proti tomu zase kdosi ozve a pak dostaneme cosi pořádného. Zranění bylo směšné, to se navýšilo, někdo dostal znaztelný zásah a už mu to nepřipadalo tak správné. Nová grafika a upravení mapy, taky to hráči chtěli. Jedině snad ten 120 level nikomu nevadil.

Ano a proto je škoda že tak dobrá hra s velkým počtem hráčů se pomalu přesouvá do kolonky mizerné hry s malým počtem hráčů. U každé hry platí, že na začátku je hráčů hodně a postupně se snižuje, jenže tady se uz snižování stalo standardem hry a nekončí :(
mě se trh nelíbí to je pravda - hlavně sekce s prodejem produktů - protože dle mého to zničilo kouzlo úkolů - dříve jsi si na úkoly musel všechny suroviny najít hezky sám a úkoly za něco stály. Trh s produkty toto bohužel zničil. Nyní klikneš na úkol, potom klikneš na trh, klikneš na koupí produktů, dojdeš si pro ně, či si je necháš donést a je to. Úkol, který dřív trval i několik dní hotov za pár minut :(
Co vím tak u migrace si lii stěžují že přišla pozdě - ano je hezké že přišla ale měla přijít dříve - zvláště když inno vidělo stav hry na daných světech.

Co se týká zlatých věcí - já bych je popravdě zrušil úplně. Je to dost smutný pohled, když mají města plně vystavěného zbrojíře, ale je naprd, protože standartní zbraní se stala zlatá šavle, zlatý kolt a pro většinu (nebo brzy většinu) zlatá puška.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
prečo sem do toho pcháte všetci nuggety? na sk Californii mám práve lvl. 57, pustené mám len prémiá, ktoré sú dostupné od začiatku hry, postup mi trval 34 dní, takže sa to dá aj bez nuggiet, len všetci sa odvolávajú na ne, čo je nelogické, nikto ich nekáže kupovať ... áno zadáš si 4*1 min 30 sek, ale takisto si môžeš zadať 4 * 2h, čo je postup dopredu ...
 

DeletedUser1318

Guest
prečo sem do toho pcháte všetci nuggety? na sk Californii mám práve lvl. 57, pustené mám len prémiá, ktoré sú dostupné od začiatku hry, postup mi trval 34 dní, takže sa to dá aj bez nuggiet, len všetci sa odvolávajú na ne, čo je nelogické, nikto ich nekáže kupovať ... áno zadáš si 4*1 min 30 sek, ale takisto si môžeš zadať 4 * 2h, čo je postup dopredu ...
Protože pro Inno jsou ty nugety to nejpodstatnější, proč tu hru ještě provozují.
Ano, máš pravdu, že je kupovat nikdo nemusí, ale kdo je koupí a začne používat všude, kde to jde, tak nemusí u hry vůbec přemýšlet.
Já nevím jak ty, ale já mám pocit, že to jak Inno "pečuje" o west, nevypadá jako evoluce, ale spíš tak, že vývojářům z dal někdo příkaz z ekonomického oddělení, aby z něj ještě vytloukli co se dá, a pak to nějak nenápadně zrušili.
Nakonec i to je možný vývoj v rámci evoluce, vždycky jsou nějaké směry vývoje, které nakonec samovolně zaniknou.
Tímto směrem se, dle mého mínění, momentálně west ubírá.

Potřebuji bobule, cukr a mouku, můžu to zadat po dvou hodinách?
Získám tyhle suroviny, když budu dvě hodiny šířit víru, přímit řeku nebo hlídat pevnost?
Kde je třeba v tomhle vývoj k lepšímu?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru