• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlatá puška - diskuze

DeletedUser

Guest
Zdravím Vás.

Rád bych se zepta,l zdali pak už někdo ví jak získat zlatou pušku a jaké pak tento "golden set" dává bonusy. Viděl sem screen na kterém ji už někdo získal... Za odpovědi děkuji...

s pozdravem DRB_ničitel
 

DeletedUser

Guest
Ano, pokud chceš vědět, jak ji získat, stačí si zběžně projít britské (a nejspíš i německé) fórum.
 

DeletedUser

Guest
Není nad perfektní radu, opravdu oříšek na rozlousknutí.:/
picture.php
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Není nad to dostat odpověd:-) Krom toho, že vim že existuje. Nevim vlastně nic. Mimochodem, kde je bonus za šavli, která je potřebná pro celkový bonus?

Pokud se ti podaří získat celkový bonus, tak budeš asi první a poslední, vzhledem k tomu, že můžeš mít na sobě pouze kolt NEBO šavli.:)
 

DeletedUser

Guest
Zlátá puška - cesta vede prez 3 klice,mapu,truhlu a palouk ;-)
 

DeletedUser

Guest
Takže ten, kdo udělal špatné rozhodnutí v úkolech a nemá 2. klíč má smůlu??? Tak to mě teda pěkně ****
 

DeletedUser

Guest
Ano, podle toho, co jsem četl, není možné získat 2. klíč jinak, než v questu. Ovšem vzhledem k tomu, že 3. klíč už taky může padnout z práce, tak si myslím, že to nebude trvat dlouho a bude to samé platit i pro klíč č.2.:)
 

DeletedUser

Guest
Ano, v Salónu jsem zkopíroval screenshot - je pravda, že padl na uzavřeném testovacím serveru, ale pointou toho všeho je, že vývojáři chtěli ukázat, že 3. klíč může padnout - potřebuješ trošku toho přírodního štěstí a samozřejmě dobrou práci - na Vykrádání hrobů se už dostali na požadovanou hodnotu -> pokud máš 889 pracovních bodů v této práci, tak je nejvyšší možná hodnota nalezeného předmětu $7525, což je dokonce o chloupek víc, než je potřeba - no, pak už to chce jen zkoušet.
 

DeletedUser8261

Guest
No tak to nevím, jelikož na s7 má klíč č. 3 Velkej Johny a má hodnotu 8000, takže si myslim že se při práci najít nedá...
 

DeletedUser10268

Guest
po poslednom update má hodnotu už len 7500... takže je možné, že sa dá nájsť už aj na normál svetoch... s premkom samozrejme...
 

DeletedUser

Guest
Tak tedy jak získat pušku se ví... Ale jak získat klíč č3? Pokud vím tak Q je zatím neznámý (nebo já o něm neslyšel) a co se týče toho jak ho získat jinak. Je tu už jen možnost bitvy pro bohaté a ultra nepravděpodobné štěstí při práci... Nebo máte jiné info?
 

DeletedUser

Guest
Tak teď nevím, jestli jsi nechápavý nebo líný - nad vlastním příspěvkem máš napsáno, jak ho lze sehnat. Samozřejmě, jak říkala nicky, je k jeho nalezení prémium, ale je to prostě možnost.
 

DeletedUser

Guest
Tak teď nevím, jestli jsi nechápavý nebo líný - nad vlastním příspěvkem máš napsáno, jak ho lze sehnat. Samozřejmě, jak říkala nicky, je k jeho nalezení prémium, ale je to prostě možnost.

O nechápavosti z mé strany nemůže být řeč. Zaměť si před vlastním prahem. Pokud si si nevšiml dotazoval sem se na získání klíče jiným způsobem než je NÁLEZ z pevnosti nebo z práce. Čili mám zájem o návod, nebo vodítko na Q k získání klíče.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
O nechápavosti z mé strany nemůže být řeč. Zaměť si před vlastním prahem. Pokud si si nevšiml dotazaval sem se na záskání klíče jiným způsobem než je NÁLEZ z pevnosti nebo z práce. Čili mám zájem o návod, nebo vodítko na Q k získání klíče.

Ano, ale já jsem psal o možnostech získání, což zahrnuje obecně všechny známé možnosti.
 

DeletedUser

Guest
druhý klíč

hmm tak u druhého klíče končím,jak jsem asi měl vědět,
že vybráním hůlky přijdu o tuto možnost?
To se zase pánové a dámy z Německa předvedli.
Opravdu mistři :střelec: k popukání .
 
Nahoru