• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Zlatá puška - diskuze

DeletedUser

Guest
vývojári zas raz s nami vybabrali, sľubovali za kľúč č3. zbraň, ktorú ešte nikto nikdy nevidel a pritom tá puška bola v projekte Pontiac skôr. ako nejaký hráč našiel ten kľúč :(:(
 

DeletedUser

Guest
jj "lehký" ... keď hráš rok cez určitú schopnosť , máš dlhy u šamana šplhajúce sa k 1 schopnosť = 1300$ a chýba ti 150 prac bodov k prepadávaniu dostavníkov a lovcovi odmen (práce k úlohe na 2. kľúč) tak to je fakt "lehké" ......

To to si rozjel jako já špatný build. Prostě jet jenom přes jednu schopnost je blbost. Ideální je, když to máš rozházený. Třeba na s1 jsem jel úplně na začátku přes duely a dával jsem do přesnosti, uhýbání a až pak zjistil, že jsou ty schopnosti k ničemu a že duely tolik nevynáši (nemluvím o PD, ty jsem nikdy neprovozoval). Asi až měsíc a půl zpátky jsem se na světě 1 dostal na všechny práce.

A na ostatních světech? Na s6 mám vše v charizmě a obchodování, na s5 zase vše v pohyblivosti a skrývání. Chce to ty schopnosti přehazovat postupně, ne všechny najednou.

Pro mě ty klíče už stejně přestaly mít význam, čekal jsem lepší odměnu a hlavně něco nového. Né zbran kterou sem viděl už před půl rokem.
 

DeletedUser6123

Guest
To to si rozjel jako já špatný build. Prostě jet jenom přes jednu schopnost je blbost. Ideální je, když to máš rozházený. Třeba na s1 jsem jel úplně na začátku přes duely a dával jsem do přesnosti, uhýbání a až pak zjistil, že jsou ty schopnosti k ničemu a že duely tolik nevynáši (nemluvím o PD, ty jsem nikdy neprovozoval). Asi až měsíc a půl zpátky jsem se na světě 1 dostal na všechny práce.

A na ostatních světech? Na s6 mám vše v charizmě a obchodování, na s5 zase vše v pohyblivosti a skrývání. Chce to ty schopnosti přehazovat postupně, ne všechny najednou.

Pro mě ty klíče už stejně přestaly mít význam, čekal jsem lepší odměnu a hlavně něco nového. Né zbran kterou sem viděl už před půl rokem.

Asi tak nějak. Zas tu člověk dlouho není a hned taková diskuze xD. No jinak k pušce. Je pravda že když jsem poprvý plnil úkol loupežná výprava, veděl jsme jen o 2. věcech, ta třetí měla tenkrát ještě otazník. Takže jsme si jak pro blba vzal hůl. No teď už tam nehraju, ale dejme tomu že mám 2. klíč, pak i teda 1. (pokud vím, tak tens e dá najíst v itvě o pevnost, práce s vysokým štěstím) Díky stránce http://twinventar.wz.cz/inventar_new.php, kde mají v políčku na produkty všechny produkty, dokonce ty chystané. Už teč tam je kosa, která bude součástí svátečního setu (promě taky jeden z propadáků), takže abych to shrnul. Podle mě to je samí jako s lístkama. 1. práce s vysokým štěstím (to amé), druhý práce (v tomto případě úkol) a 3.???? Podlě me si zase nasadíme nějakou věc, nebudeme mít duelovou zbraň a musí být nějaký den... Mimochodem jen tak náhodou na výše zmi%nované stránce jsou nové produkty , které by se toho mohli týkay: 1,2,3. klíč, nějaká kánoe a truhlice s pokladem. Takže teď jde o to kdo je tak chytrej, dá si to do hromady... Já to nebudu, jelikož jsem zklamaný jako něco. Zlatá puška? Už je nic víc nenapadá, zlatá puška se dá vyrovnat řesné winchestrovce, krom těch bonusů.

Na tenhle úkol kašlu
 

DeletedUser

Guest
No teda... :( Tu kosu pěkně odflákli...

Sváteční sada není propadák.. V kombinaci se štěstím dobrodruha a štěstím z prémia najdeš pokaždé něco. Ovšem u mě jako duelanta bez prémia to moc nefunguje. Akorát to na mě táhne jiné duelanty :):zásek:

Kánoe je k úkolu hledání pokladu (1.29 - mapy). Co se týče mě, docela rád bych měl ten golden set. Mám oba (1-2) klíče což byly nadmíru složité úkoly, mám hroudu i špinavé železo. Ovšem vývojáři na mě udělali podraz hned dvakrát. Na build střeleckého duelanta je potřeba těžit ropu. Dělal to někdy střelecký duelant? NE! (u šavle odpustím tu sílu 100). Další podraz je klíč č.3. Ten je skoro nemožné získat. Tak že golden set má pro mě více záporů nežli kladů.
 

DeletedUser

Guest
Na build střeleckého duelanta je potřeba těžit ropu. Dělal to někdy střelecký duelant? NE! (u šavle odpustím tu sílu 100). Další podraz je klíč č.3. Ten je skoro nemožné získat. Tak že golden set má pro mě více záporů nežli kladů.
To bude tím,že 65% hráčů jsou na střelné zbraně.
Jinak Klíč č.3 jde získat při bitvě pro bohaté(minimální šance),či přes nějáký úkol.

EDIT:Tak žádný úkol asi není,jediná šance je bitva :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Klíč č.3 jde získat v boji o pevnost. Bitva pro "bohaté" je jen váš výmysl.
 
To bude tím,že 65% hráčů jsou na střelné zbraně.
Jinak Klíč č.3 jde získat při bitvě pro bohaté(minimální šance),či přes nějáký úkol.

EDIT:Tak žádný úkol asi není,jediná šance je bitva :)

- pokud chci jet na ukoly, nemuzu mit jednostranne rozhazene schopnosti a pak se divit (navic na tu ropu se necha pres 100 PB dostat dolu na hadrech..)...
- evidetne je zamer autoru, aby se nektere ukoly delali DLOUHODOBE (nebo jeste lepe s pouzitim premia)
- ja osobne se desim toho, ze klic cislo 3 (kromne prace a pevnosti) pude jeste nejak vytrepat po zniceni hernandaku ..
 

DeletedUser6123

Guest
- pokud chci jet na ukoly, nemuzu mit jednostranne rozhazene schopnosti a pak se divit (navic na tu ropu se necha pres 100 PB dostat dolu na hadrech..)...
- evidetne je zamer autoru, aby se nektere ukoly delali DLOUHODOBE (nebo jeste lepe s pouzitim premia)
- ja osobne se desim toho, ze klic cislo 3 (kromne prace a pevnosti) pude jeste nejak vytrepat po zniceni hernandaku ..

Proč zrovna hernardáku???
 

DeletedUser

Guest
"kto by ničil tak vzácny meč ?" (už je lepšia zlatá šavle , ale to je vedlajšie) - asi preto ......
 

DeletedUser

Guest
Klíč číslo 3 se dá najít i při práci. Musíte mít u práce Vykrádat hroby něco málo přes +900 PB a samozřejmě premium. Pak je šance klíč najít.
 

DeletedUser6123

Guest
protoze jsem zacal hrat, dkyz ten qeust jeste nebyl tak moc proflaklej a hadej jak, jsem si u nektrerych uloh vybral ...

To je dost na potvoru. Ale ted tajné úkoly nemají vůbec cenu, když je tisíc webů kde jso upřesné návody, navíc jsem ted na 3 světech a na všech ve forum jsou ty tajné, takže dobrý xD. Jinak jsme konečně přišel jak získat zlatou pušku, poradím. Neměl bych se plést, jelikož TW-db mi to potvrdilo.
 

DeletedUser7700

Guest
Zlatá šavle a zlatý kolt

Ahoj, mám zlatý kolt a chtěl bych se zeptat jestli si mohu udělat i zlatou šavli ? Díky za info.:lovec:
 

DeletedUser

Guest
můžeš mít všechno,ale stejnak můžeš mít jen jedno v no tomto,ale štvě mě že to nejde dát na trh tak jako produkty:bandita:
 
Nahoru