• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Zlatá puška - diskuze

DeletedUser

Guest
Z bedýnek by to mělo jít.
U ostatních máš normální produkty.
 

DeletedUser11632

Guest
mám na vykrádání hrobů +897 PB a cena produktu se mi konečně dostala ($ 2513 - 7539) na cenu třetího klíče, tak jen čekat kdy to padne. Mám na sobě i čtyři věci te sváteční sady ( +15% vyšší šance na štěstí)

 

DeletedUser

Guest
to nechapu takže abychom měl nějakou zlatou zbran musím splnit ukol??
 

DeletedUser

Guest
MiMiTo Ty o fórum nečteš?! V oddělení úkoly nebo tajné úkoly jsou vypasné úkoly na zlaté zbraně a u všech také najdeš že jinka než úkolem získat nejdou. Vyjímkou zlatých zbraní je zlatá puška, která má komplikovanější úkol a lze ji získat pokud jsi milionář dříve než v 96 cca. Pokud hraješ Arizonu a jsi "milionář" tak ji můžeš udělat o něco dříve jako Architekt.
 
Nevím kde se stala chyba,ale už tejden marně hledám poklad s mapou v produktech.. )
Od lidí co už flintu mají sem posbíral všemožný info ohledně motivace,PB štěstí hadru apod.
Zatím všichni,který sem oslovil tím proklouzli jako nuž máslem a stačila jim na najití potřebný věci hodina.Jeden nadával,že musel hledat hodiny tři.: )

Kde muže být chyba?Je snad počet zlatejch pušek pro svět šest vyčarpán?? : )
Díky za každý info.
 

DeletedUser4620

Guest
Nikde nie je napísané, že ju musíš nájsť na prvú prácu, väčšinou to býva oveľa viac (ja som ju hľadal 3 dni), takže máš jednoducho smolu a musíš hľadať ďalej...
 
JJ to vím,že nikdo netvrdí,že stačí hodina.
Ale hledat tejden v kuse je opraoti ostatním včetně tvejm třem dnum mazec.: )
Motivace už je prachbýdná má motivace na tyhle ukoly vliv?
 

DeletedUser

Guest
MAXXX:Co máš z toho,já jsem levl nad 40 a nenašel jsem vlajku unie ani s bonusem :D
 
JJ to vím,že nikdo netvrdí,že stačí hodina.
Ale hledat tejden v kuse je opraoti ostatním včetně tvejm třem dnum mazec.: )
Motivace už je prachbýdná má motivace na tyhle ukoly vliv?

Takže sem bednu našel i já.
Neuvěřitelnejch 83 hodin a sežrán vagon lekořice.
Ještě mě to čeká jednou na druhým světě,ale tam to snad taková agonie nebude.: )
 

DeletedUser2076

Guest
Chtěl bych poradit 1 hráčce na S1 co hledá zlatou pušku taky. Už na začátku to totiž hledala špatně, protože první návody co jsme měli na fóru mluvily o tom, že musí hasit ohně s klíčem č.3 daným v profilu a po několika hodinách sama zjistila, že ten klíč musí být schovaný v inventáři. A teď neví, jestli má mít tu mapu v profilu nebo ne...a fakt to hledání může trvat třeba 80 hodin?
 
Netuším někdo to našel za hodinu,někdo za deset a sou i jedinci,který na tom strávili hodin 80.: )
Vliv na to muže mít plno věcí kdybych hledal příště zkusil bych to v pondělí večer,bez premka na nálezi,v indiánským setu,bez pušky v leví ruce a 103 PB na hledání pokladu.
Zkoušel sem všechno možný ale bedna mi padla hned co sem splnil víše uvedený věci.
Ale obávám se,že za to bude moc fakt jen náhoda a kdybych hledal nahej v neděli ráno padlo by to časem stejně.: )
 

DeletedUser

Guest
To už je naschval, po 15 hodinách hledání pokladu najdu 2 boty 3 opasky ale žádná bedna samozřejmě mapu na sobě mám ale stále nic vyzkoušel jsem více míst, to mi chcete říct že zase budu muset den děalt něco jiného a potom až se vrátit zase k hledání pokladu?
 

DeletedUser

Guest
Chce to klid a nohy v suchu. Už máš třetí klíč, tak netlač na pilu, ono to přijde samo.
 

DeletedUser7836

Guest
Skús si nasadiť do políčka na produkty kbelík na hašení.
 

DeletedUser12448

Guest
Pokud máš produkt Mapu pokladu! tak si ji nasaď a jdi dělat práci Hledat poklad, při této práci získáš produkt Truhla s pokladem
 

DeletedUser

Guest
Ja som pri poklade strávil 32 hodín ,než som tú truhlu našiel .
 
Nahoru