• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Zlatá puška - diskuze

DeletedUser

Guest
ja myslim,ze to tam ale pred updatem 1.28 ??? jeste nebylo,pridali to tam az potom :eek:(
a ty co to splnili uz drive nemeli tu moznost zvolit ten klic

Hoj-nevím kdy byl přesně update 1.28 ale na weststat to visí hoooodně dlouho vím to protože jsem kdysi stál před stejným rozhodnutím - v žádném případě jsem se tím nechtěl zastávat němců - já jen že někdy je lepší počkat poschánět info po všech koutech netu a pak se rozhodnout:::))::
 

DeletedUser

Guest
Hoj-nevím kdy byl přesně update 1.28 ale na weststat to visí hoooodně dlouho vím to protože jsem kdysi stál před stejným rozhodnutím - v žádném případě jsem se tím nechtěl zastávat němců - já jen že někdy je lepší počkat poschánět info po všech koutech netu a pak se rozhodnout:::))::

Když jsem já dělal toto rozhodnutí na S1, tak i na Weststats byly otazníky místo produktů, takže většina volila rozhodnutí podle možnosti splnění dalších úkolů (prací). Bohužel i já zvolil špatně
 

DeletedUser10268

Guest
bonusy súpravy v SK verzii :hoj:

[SPOIL]
zlpuska.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Hoj-nevím kdy byl přesně update 1.28 ale na weststat to visí hoooodně dlouho vím to protože jsem kdysi stál před stejným rozhodnutím - v žádném případě jsem se tím nechtěl zastávat němců - já jen že někdy je lepší počkat poschánět info po všech koutech netu a pak se rozhodnout:::))::

Když jsem plnil tento úkol já tak byl na weststats na pozici klíče otazník... Ale logicky se dalo usuzovat, že to pravděpodobně bude klíč.

Daleko větší podpásovka byl hernandův meč....
 

DeletedUser9214

Guest
Kdo chce vidět zlatou pušku má jí hráč vlaka na slovenském westu svět 1!!!
 

DeletedUser4620

Guest
O čom hovoríš? Kľúč č. 2 má nákupnú cenu 46$ a nájsť sa nedá...Dá sa získať len a len z úlohy Lúpežná výprava...
 

DeletedUser

Guest
Mluvím o pušce (při bitvě o pevnost)

//EDIT: Promiň, spletl jsem se, skoro nevím, o čem mluvím :))
 

DeletedUser4620

Guest
Zlatá puška (ani ďalšie veci zo zlatej súpravy) sa tiež nedajú nájsť (a nie je to kvôli ich cene)...
 

DeletedUser9350

Guest
Je "fajn", že když se člověk nedívá na weststats a hraje jak chce dostane konečnou díky klíči 2....
 

DeletedUser

Guest
Tak tomuhle říkám pořádnej úkol, nedávno jsem někde četl přesný návod, a klobouk dolu když to někdo zvládne.:::))::
 

DeletedUser

Guest
jj "lehký" ... keď hráš rok cez určitú schopnosť , máš dlhy u šamana šplhajúce sa k 1 schopnosť = 1300$ a chýba ti 150 prac bodov k prepadávaniu dostavníkov a lovcovi odmen (práce k úlohe na 2. kľúč) tak to je fakt "lehké" ......
 
Nahoru