• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlatá puška - diskuze

DeletedUser

Guest
Ano jde.....

Chci se někoho zeptat kolik má přibližně cenu třetí klíč?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano jde.....

Chci se někoho zeptat kolik má přibližně cenu třetí klíč?

Jsem zřejmě opravdu obrovský klikař,klíč č.3 jsem koupil za nákupku + 1 dolar pro štěstí.Chtěl jsem za klíč dát samozřejmě více,ale dotyčný více nechtěl.Nemohl jsem tomu uvěřit do doby dokud jsem ty klíče neměl pohromadě v inventáři.
Jsem tomu hráči zavázán a je pravda,že byl ze stejné aliance jako já.
Jinak taky hledám bednu s pokladem už 30 hodin a nic.Jak to tady čtu tak mě čeká ještě hodně hodin práce :tom:
 

DeletedUser12435

Guest
Někde jsem četl, že při hledání bedny s pokladem mám mít nasazený v produktech "kýbl na hašení". Co je na tom pravdy?
 

DeletedUser12435

Guest
Ok dík, už na tom makám, snad to nebude trvat 100 hodin :::))::
 
je možno získat DRUHÝ klíč jinak než správnou cestou v plnění úkolu loupežná výprava ? Vydal jsem se cestou kde klíč neni.
 
Tak trojku klíč jde najít i na kupcoj.Zrovna včera sem ho našel i na s7.
Na hrobech ,ale se mě zdá padá častějc.
Kbelík na hašení je jen mýtus stačí mít na ohně dost PB.
Konkrétně 120 PB na ohních, klíč normálně v báglu a lístek se třemi klíči padnul hned první hodinu práce.
 
Vidíš?? : )
To sem třeba zase já nevěděl.
Takže takhle se ty mýty i bourají.
Já sboural mýtus o kbelíku ty o PB.
Ještě chvilku a bude tu návod čistej jako lilie.
 

DeletedUser10800

Guest
Jen pro ty, co splnili úkoly Loupežná výprava, kde se nedá získat 2. klíč a nevšimli si toho...
Neví někdo jestli v budoucnu bude získat zlatou pušku i jiným způsobem co doteď???
 

Deleted User - 31870

Guest
Nikdo nevidí do plánů Inna, musíš vyčkat na updaty, zda nepřinesou něco nového.. ;)
 

EREWAN

Člen týmu
byla to vase volba, kazdy mel sanci tu pusku si udelat a je to jen vase vec pokud si vyberete jinou cestu, ja postupuju v questech peclive abych neprodelal a abych pak nemusel brecet ze uz nemam sanci
 

DeletedUser9350

Guest
byla to vase volba, kazdy mel sanci tu pusku si udelat a je to jen vase vec pokud si vyberete jinou cestu, ja postupuju v questech peclive abych neprodelal a abych pak nemusel brecet ze uz nemam sanci

Větší hovadinu jsem ještě nečetl. Kdo měl šanci před rokem? To se nevědělo ani k čemu ty klíče budou a hůlka nešla jen tak získat... Fakt miluju nooby co jedou podle přesně návodu a dvacetkrát kontrolujou a melou pak kraviny.
 

EREWAN

Člen týmu
Větší hovadinu jsem ještě nečetl. Kdo měl šanci před rokem? To se nevědělo ani k čemu ty klíče budou a hůlka nešla jen tak získat... Fakt miluju nooby co jedou podle přesně návodu a dvacetkrát kontrolujou a melou pak kraviny.

tak ten typ s tím návodem zase nejsem, ale snad kdyz je tam neco zajimaveho o cem se zatim nevi k cemu to je, tak snad ocekavam, ze to bude uzitecny ne?
navic kdyz je navyber vedle vychazkove hole a tanecnich satu

před rokem měli šanci všichni
 

DeletedUser

Guest
Hamerinski má v tomhle pravdu. Taky jsem začal tuhle hru hrát v době, kdy neexistovaly nějaké návody na tajné úkoly apod. Ne každému se povedlo v loupežné výpravě zvolit tu správnou cestu, aby získal druhý klíč a nyní už nemají možnost návratu zpět a jiným způsobem ho získat nejde..
 
Nahoru