• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlatá puška - diskuze

DeletedUser

Guest
tak ten typ s tím návodem zase nejsem, ale snad kdyz je tam neco zajimaveho o cem se zatim nevi k cemu to je, tak snad ocekavam, ze to bude uzitecny ne?
navic kdyz je navyber vedle vychazkove hole a tanecnich satu

před rokem měli šanci všichni

A když tedy nejedeš podle návodu tak jak jsi věděl kterou cestou se dát? :střelec:
 

DeletedUser9350

Guest
Takže je to použití návodu :P. Někdo tě navedl na tu cestu...
 
No v mím případě hrálo svoje štěstí a přirozená lenost.:)
Hraju tuhle hru od začátku,ale byl sem línej plnit ukoly a když sem se dostal ke klíčům měl sem už jasno.
Jen mě mrzí,že sem nebyl ještě línější bo sem klíče 1a2 dělal,když nebyli kalhoty a opasky a stálo mě to zbytečně moc peněz na reskill.:)

Dnes je sranda získat díky trhu téměř cokoliv a práce bez nutnosti reskilu jdou s mím levlem dělat všechny.Rád vzpomínám na starej west,kdy hernandův meč byla rarita kterou měli na světě 6 dva lidi.
Ted si hernanda koupíš na trhu za mizernejch padesát tisíc a nemusíš proto nic udělat.
Trh využívám jako zběratel,ale kazí to hru.Osobně bych udělal upravu,že "svítící zbraně" a spešl věci by se na trhu neměli dát sehnat.At se každej trochu snaží,zapojí mozek,investuje i obětuje čas..
 

DeletedUser

Guest
A to ještě přijde ten nový update a na trhu bude všechno, doslova. Koukal jsem na betu a nejdou tam hodit jen zlaté zbraně (puška, kolt, šavle) a na trhu jsem našel "pouhých" 124 produktů. Nemám takové řeči, že s TW přestanu, nepřestanu s ním, budu hrát se stále stejným zápalem, ale určitě nastane ráj multiúčtů, jak už někteří zmiňovali..

Proto tu mám jeden dotaz na české vedení TW, nemyslíte že by se měli zavést nějaké kontroly? Jasně, když někdo někoho udá tak je udaný z kola ven okamžitě, to jo, ale nabrat třeba nějaké 3-4 lidi který by se o chod této "ochrany" staraly? Určitě by jste tak uspokojili mnoho remcalů kteří chtějí s TW skončit.. Stopro by to každý příjmul, ale nevím jestli je to realizovatelné, nevím jak to u vás probíhá, berte to jen jako návrh :)
 

DeletedUser7836

Guest
Multiúčty sa kontrolujú.,..
Avšak treba chápať, že support nemôže kontrolovať všetkých. Preto ak máte nejaké podozrenie, treba to nahlásiť pomocou ticketu.
 

DeletedUser12535

Guest
je to možný že už hledám truhlu s pokladem 48 hodin a pořád nic? :) mapu mám v produktu, motivaci nad 85%, jednou denně se modlím a pořád nic. To mám tolik smůly? :(
 

DeletedUser

Guest
Doporučuji optat se DAPa jak dlouho ji hledal.....
48 hodin je proti tomu tuším slabá polovina....
 

DeletedUser12535

Guest
Co jsem se ptal,tak to hledali tak maximálně 20hodin, já už jedu víc jak dva týdny.
 

DeletedUser6108

Guest
A zvyšuješ si motivaci? Já jela furt pryč. Třeba je potřeba ji mít nižší jako u koltu.
 

DeletedUser10787

Guest
Zdravím, měl bych dotaz ohledně plnění úkolu o zlatou pušku, již vlastním mapu pokladu a na práci hledat poklad jsem strávil víc než 13 hodin a bez výsledku, chtěl bych vědět jestli je to normální a záleží jen na štěstí a nebo dělam něco špatně.
 

DeletedUser7164

Guest
Zdravím, měl bych dotaz ohledně plnění úkolu o zlatou pušku, již vlastním mapu pokladu a na práci hledat poklad jsem strávil víc než 13 hodin a bez výsledku, chtěl bych vědět jestli je to normální a záleží jen na štěstí a nebo dělam něco špatně.

Ahojky,máš na sobě nasazenou mapu pokladu?Jako u podobných úkolů jde jen o štěstí.Špatně rozhodně nic neděláš.Držím palce ať ji brzy najdeš.:angel:
:beruška:
 

DeletedUser10787

Guest
Děkuji moc, před hodinou se mi ji povedlo najít, takže je to přesně jenom o štěstí :::))::
 

DeletedUser7164

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru