• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlaté zbraně DOBRÉ nebo NA OBTÍŽ?

DeletedUser

Guest
Co si myslíte o zlatých zbraních? Nemyslím tím jen Věci ze "Zlaté Sady", ale taky zbraně typu Granmotova pistole, Drakeova předovka, Belle starsova krátká velkorážní pistole, Codyho dorážková dýka a další.

Každý hráč má v podstatě 3 metody jak zlatou zbraň zbraň získat
Quest
Questy jsou sice poměrně těžké, ale ne zas natolik, aby je nemohl udělat průměrný hráč.

Aliančí trh
Možnost levně koupit od spoluhráče z aliance. V podstatě nejjednoduší metoda získání zlaté zbraně

Najít při práci
Stačí jen mít hodně bodů navíc a velké štěstí a máte jí doma.

Ovšem když se na výsledek podíváte potom, tak vlastně každý hráč už od 20 Lvlu může mít zlatou zbran. Pak se to s ním táhne až do nekonečna... Pak si vůbec nikdo nekoupí normální zbraně a ty chátrají ve zbrojíři. Což je podle mě škoda. Hra by měla být rozmanitá.

Co si o tom myslíte Vy?
 

DeletedUser

Guest
Mě jako hlavní problém připadá, že zbraně Huckleberryho prak, Figarkova břitva a Granmotova pistole a Belle Starrska se dají najít moc lehko a mají tím pádem malou hodnotu na trhu. Ostatní jako Bowieho nůž, Athosův fleret,.. se dají sehnat na trhu, ale není to zrovna levné, tudíž level 20 ti s tím běhat nebude. Ostatní se donedávna dalo asi najít jenom v BpB, teď asi i v normálních (vzácně) a jejich cena je velmi vysoká. Jako největší problém mi připadá zlatý kolt a šavle, protože se dají získat celkem snadno, brzy a jsou to nejlepší zbraně ve hře. Ale o tom už se mluví dost... Ale úplně nechápu, kam tím spěješ. Chceš tyto zbraně zrušit, zrušit na ně questy, znemožnit jejich prodej?
 

DeletedUser

Guest
No v podstatě to je takový průzkum. Jestli by se to hodně lidem nelíbilo, tak zvažuji zadat návrh. Jinak by mi jako rozumná alternativa připadal svět bez tajných Questů a zlatých zbraní.
 

DeletedUser

Guest
Já bych u zlatých zbraní jen zvýšil obtížnost, rušení je myslím zbytečné.
 

DeletedUser

Guest
Pokud si někdo našetří okolo 30. lvlu těch několik tisíc na granmotovku (jako já - 7500) tak ať si s ní běhá klidně dál. Klasických zbraní je stejně spousta využívaných, protože ne každý chce utrácet za výzbroj pro duely...
 

DeletedUser

Guest
mne to nevadi a z 90 procent breci pouze duelanti a pripadne ty co se chtej bavit tim ze jine zabijeji nejlepe kdyz nemaj zbran vubec . ty co ve hre hledaj jinej smysl zabavy neposkodi ani kdyz tyhle zbrane budou od lvl 1 nam spis zalezi na bonusech ktere tyto zbrane pridavaji
 

DeletedUser

Guest
No zlaty zbrane (nemluvim o sviticich) hru uplne pokazili .. Ja si sehnal JJ a co. Kazdej tady beha se zlatou zbrani, ktera se da snadno ziskat a ma nejelspi dmg! Pred rokem, kdybych mel JJ tak je to krasa, vsichni sestiranny a ja jesseho - vyhoda jak svina .. Ale ted? Nic
 

DeletedUser

Guest
tak to v podstatě svítící taky... Když má někdo granmotovku, tak proč by přecházel např. na pepperbox.. ikdyž je od vyššího levelu.
 
No zlaty zbrane (nemluvim o sviticich) hru uplne pokazili .. Ja si sehnal JJ a co. Kazdej tady beha se zlatou zbrani, ktera se da snadno ziskat a ma nejelspi dmg! Pred rokem, kdybych mel JJ tak je to krasa, vsichni sestiranny a ja jesseho - vyhoda jak svina .. Ale ted? Nic

Tak ted mají výhody všichni a nejenom ten, kdo má štěstí a nějakou zbraň najde.
 

DeletedUser

Guest
Já mám na S5 zlatou pušku.
Má výhody,o kterých již dnes každý ví,ale někdy je na obtíž.
Když vám řeknu,že to má spojitost s nízkými levely a telegramy,tak pochopíte.
Sice trpělivě odpovídám,ale nadšenej z toho zrovna nejsem.
 

DeletedUser

Guest
Pro představu, kolik máš telegramů denně? :D A asi to používáš ale doporučuji nasazovat těsně před bitvou. A nenosit ji celý den. Ale asi to tak děláš...
 

DeletedUser

Guest
Pro představu, kolik máš telegramů denně? :D A asi to používáš ale doporučuji nasazovat těsně před bitvou. A nenosit ji celý den. Ale asi to tak děláš...

jako ze se mu osoupe kdyz ji bude nosit:) ,ta zbran se naopak vyplati i pro prace atd takze neni duvod ji sundavat jedinej pripad je snad vymena za medveda
 

DeletedUser

Guest
no sice odbocuji ale uz jsem si davno rikal jestli ma smysl nosit svatecnou sadu ,preci jen mi to ubere strasne bodu takze osobne vubec nevim v cem je jeji prinos zatim jsem ho nepoznal
 

DeletedUser

Guest
Ty bony co dává. jinak já nvm co dáva zl. puška. Jestly se vyplatí enbo ne...
 

DeletedUser

Guest
JK7 už sem si všim. Asi si budu dávat pozor do jakejch bitev budu strkat květák :D
 

DeletedUser9350

Guest
Proč stěžovat nalezení, když by stačilo zlatým jen zvednout level na 95 až 100 a bude klid od rádoby hrdinů se zlatými krámy.
 
Nahoru