• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Zlaté zbraně DOBRÉ nebo NA OBTÍŽ?

DeletedUser

Guest
Revolver W.Earpse má větší (o 0,5) průměrné požkození,než zlatky a navíc má dobré bonusy (zlatky ovšem taky)
 

DeletedUser13335

Guest
Taky bych hodně rád ty zlatý šmejdy vymazal... Svítící zbraně bych nechal...za ty jsem rád...

quest na zlatou pistolku je docela těžký...protože pokud nejedeš na manuálku tak se to nezískává nejlíp...

to na šavlu stačí mít sílu uderu kterou i využijete v duelu...manuálku nikoliv
 

EREWAN

Člen týmu
Taky bych hodně rád ty zlatý šmejdy vymazal... Svítící zbraně bych nechal...za ty jsem rád...

quest na zlatou pistolku je docela těžký...protože pokud nejedeš na manuálku tak se to nezískává nejlíp...

to na šavlu stačí mít sílu uderu kterou i využijete v duelu...manuálku nikoliv

docela těžký jo? :D 100 manuálky ti hodí samotné věci :D
 

DeletedUser

Guest
Mě osobně se zlaté zbraně moc nelíbí hlavně puška ale. kde bychom bez nich byli? Kde by INNO vydělávalo? Berete to jako hru a spousta lidí, zase jako práci...ale já osbně bych je nezrušil....pouze bych hodně ztížil jejich získání....Každý, kdo by zbraň potřeboval, na ní musí nepřetržitě pracovat...Hernandův Měč, zářivý příklad, a takhle nějak bych udělal všechny svítící zbraně atd.a nemluvme tu jen o zbraních, ale třeba i o oblečení atd....ty by se taky neměli jen tak lehce získat....


Závěr:Jsem pro ztížení získání na všechny svítivé věci (gatě, pásky, boty) , na to všechno bych raději udělal Questy které by byly alespoň trochu težší....

Dále bych zrušil zveřejňování tajných úkolů, proto každý běhá ze zlatkami...bylo by to pěkně za odměnu...ale v questech by měly být nápovědy, a to trochu zapsané do textu, aby si každý vše pořádně přečetl, a hra dostala další zvláštnost.....

Amigo
 

DeletedUser

Guest
Mě osobně se zlaté zbraně moc nelíbí hlavně puška ale. kde bychom bez nich byli? Kde by INNO vydělávalo? Berete to jako hru a spousta lidí, zase jako práci...ale já osbně bych je nezrušil....pouze bych hodně ztížil jejich získání....Každý, kdo by zbraň potřeboval, na ní musí nepřetržitě pracovat...Hernandův Měč, zářivý příklad, a takhle nějak bych udělal všechny svítící zbraně atd.a nemluvme tu jen o zbraních, ale třeba i o oblečení atd....ty by se taky neměli jen tak lehce získat....


Závěr:Jsem pro ztížení získání na všechny svítivé věci (gatě, pásky, boty) , na to všechno bych raději udělal Questy které by byly alespoň trochu težší....

Dále bych zrušil zveřejňování tajných úkolů, proto každý běhá ze zlatkami...bylo by to pěkně za odměnu...ale v questech by měly být nápovědy, a to trochu zapsané do textu, aby si každý vše pořádně přečetl, a hra dostala další zvláštnost.....

Amigo

1) Koukni se, kolik je svítících věcí. To bys chtěl na každou dělat zvláštní quest?
2) Když by si to každý v textu přečetl, tak by s nimi stejně běhal každý, a kdo by to nepochopil, tak by to dostal poštou od kamaráda...
 

DeletedUser

Guest
Dále bych zrušil zveřejňování tajných úkolů, proto každý běhá ze zlatkami...bylo by to pěkně za odměnu...ale v questech by měly být nápovědy, a to trochu zapsané do textu, aby si každý vše pořádně přečetl, a hra dostala další zvláštnost.....

no asi ji sám nemáš tak tě to štve nebo ji máš a neumíš ji použít :::)):: v questech nápovědu máš a pokud jsi taková hlava že na to přijdeš sám nikdo tě nenutí do jiných nápověd hledět -tady jsme si to jednou pro vždy po velké diskuzi odhlasovali takže máš smůlu.
 

EREWAN

Člen týmu
Myslím, že výborná věc je ten duelantský turnaj bez zlatek, bellky a hernanda...

Ikdyž tam zase budou vítězit ti jedinci co měli štěstí a padlo jim něco výborného, a prohrávat dobří duelanti, kteří žádnou svítící zbraň nemají
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že výborná věc je ten duelantský turnaj bez zlatek, bellky a hernanda...

Ikdyž tam zase budou vítězit ti jedinci co měli štěstí a padlo jim něco výborného, a prohrávat dobří duelanti, kteří žádnou svítící zbraň nemají

Dneska už má i většina malých úrovní granmatky a podobné věci z trhu. Takže vůbec nemuseli mít štěstí. Já osobně jsem ji koupil jen za 1500,-
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že výborná věc je ten duelantský turnaj bez zlatek, bellky a hernanda...

Ikdyž tam zase budou vítězit ti jedinci co měli štěstí a padlo jim něco výborného, a prohrávat dobří duelanti, kteří žádnou svítící zbraň nemají

To určitě je. Zas tak černě bych to neviděl
 

DeletedUser

Guest
1) Koukni se, kolik je svítících věcí. To bys chtěl na každou dělat zvláštní quest?
2) Když by si to každý v textu přečetl, tak by s nimi stejně běhal každý, a kdo by to nepochopil, tak by to dostal poštou od kamaráda...

1)Mě osobně by to nevadilo, ale ty Questy, by museli být náročný, hernand- krásný Quest....
2)Jenže pokud musíš najít nějaké předměty, které ale v textu nebudou přímo napsány, nebude je mít každý, to se neboj,....

7sup: Zlatou šavli mám, k čemu by mi byl kolt když nejsem střelec...puška? Promiň je jasné jak ji najít, ale nugetář nejsem,....nejsem ale čistě proti ní, když do toho lidé vráží peníze, jen dobře, alespoň bude hra kvalitnější...
 

DeletedUser

Guest
1)Mě osobně by to nevadilo, ale ty Questy, by museli být náročný, hernand- krásný Quest....
2)Jenže pokud musíš najít nějaké předměty, které ale v textu nebudou přímo napsány, nebude je mít každý, to se neboj,....

7sup: Zlatou šavli mám, k čemu by mi byl kolt když nejsem střelec...puška? Promiň je jasné jak ji najít, ale nugetář nejsem,....nejsem ale čistě proti ní, když do toho lidé vráží peníze, jen dobře, alespoň bude hra kvalitnější...

Doplním pouze reakci na 1) :
To mi je jasné, že by ti to nevadilo, ale takovou práci si s tím nikdo nedá. A hlavně, aby to bylo originální, tak mi museli mít vývojáři INNA hodně kreativity...
 

DeletedUser

Guest
Myslím že dost svítivých věcí, má ve jméně jméno reálné postavy, Až tak velká kreativita, by potřeba nebyla....
 

DeletedUser

Guest
Tak například:
Revolver Jesseho Jamese....
Jen tak pro uvedení, bankovní lupič, bojovník z občanské války (jih) zastřelili ho bratři Fordové.

Tak část už mám vymušlenou:

Krást:

Proti tobě kráčí mladý holobrádek, ale vypadá dost statně, jizva na levé ruce ti připomíná že už jistě má něco za sebou. Má oblečené Hnědé chapsy, drahé jezdecké boty,a na hlavě má hodně netradiční druh oblečení, možýná je to mexičan, v rukou nese mrtvého člověka.

Lupič: Hej ty!
Svobodis: Prosím?
Lupič: Dneska jdeme vyloupit banku a předevčírem nás v salonu někdo přepadl, přišel jsem o jednoho člověka....potřebuji, abys mi ho pomohl zakopat,pořádně hluboko aby nikdo nemohl zjistit že jsme se tu zdrželi, generál hledá lidi a organizuje na nás hon...Udělá cokoliv aby nás našel...Nuže dejme se do práce!

Kopat hroby: 2 hodiny
100 zkušeností
25 dolarů

Lupič:Vidím, že jsi statný kovboj, nešel by jsi s námi na lup? Peníze dostaneš a část rozdáváme chudým za nehorázné ceny těch bohatých..budem krást v Oklahomě, poté ukradnem pár koní v ohradě u Starého Billa okrádá nevinný lidi svejma nehoráznejma cenama to bude ve čtvrtek v podvečer nezapomeň být jako my!.Zatím potřebuji ozkoušet to, zda se mě nebojíš a při první příležitosti nepáchneš na hony daleko..... Od tebe budu potřebovat, aby jsi hlídal pole, zda se někdo neblíží. Půjdeš se mnou do toho?
Svobodis: Jistě, ehm jak vám mám vlastně říkat?
Lupič: Ty vlastně nevíš kdo jsem že? To je pro začátek jen dobře,..chlapi mi říkají Jesse...Hlavně jen tak nestůj, pracuj ano?
Svobodis: Jistě Jesse

Vyorávání brambor: 1 hodina
25 zkušeností

Po cestě se loudají dva chlápci v žlutých chapsech....Jdou zadním vchodem do banky!

Poraž Vojáka
300 zk.
Poraž Vojáka
300 zk.

Jesse: Tak a rychle na koně!Koukal jsem že jsi skolil dva vojáky...Dobrá práce.....Teď se vyspi, a sejdem se ve smluvený čas na smluvenám místě....Myslím že už budeš dělat něco důležitějšího.....Jdu rozdat ty peníze chudým
a abych nezapomněl, na tady tohle dej do baru u Černý boty. Nerad odcházím bez placení.

Teď by mě zajímalo, zda víte co musíte udělat...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tahle část je základní, viděl by ji každý, ale víš co bys teď měl udělat? Trochu jsem to zapsal do textu...A samozřejmě, ten úkol by se mohl zobrazit například pouze pokud máš u sebe vlajku unie...někdy večer, není problém to udělat...a myslím že 40 jich není...Je jich 16 na které není úkol....
 

DeletedUser

Guest
Všech svítících věcí na které není quest je rozhodně víc než 16.
 
Nahoru