• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlaté zbraně DOBRÉ nebo NA OBTÍŽ?

Co lidi, kteří nemaj peníze...

Budou si je muset vydělat, všechno něco stojí, samo do klína nikomu nic nespadne...


Já vidím zlaté zbraně, jako krále mezi všemi zbraněmi. Může se klidně zvýšit obtížnost získání i level k jejich používání. Prostě to je nejsilnější zbraň, jestli artefakty stratili smysl, tak je to prostý vývoj. Proč setrvat u starých věcí, když přijdou nové a lepší? To by taky mohli zrušit některé gatě a opasky, ty jsou taky příliš silné. Anebo nepřidávat další věci do sadových obleků. Hra se posunuje stále dál a nabízí, nové a lepší věci. Se zlatými zbraněmi jsou na tom všichni relativně stejně a na to se nelze zlobit.
 
McBracey, jenže co je na tý hře zábavnýho, mě to teda zábavný nepřijde vůbec, když zlatou šavli a kolt má úplně každej za velice jednoduchej úkol, kterej zvládne každej hráč kolem 50-60 levlu. To se hráči na 120 můžou fakt vysloveněn nudit, když nelze získat lepší zbraň než zlatej kolt a šavle, navíc jsou úplně stejné, takže o nějaké taktizování s větším rozptylem zbraně a nebo naopak s minimálním rozptylem zbraně vůbec už nezbylo místo, strašně to ochudilo hru.

Například, od 70 levlu nosíš zlatej kolt, dueluješ aktivně po 30-40 levlů a později se dostaneš na 120 levl, máš zlatou sadu to nejlepší a podle mě graficky nejošklivější co bylo na west zavedeno, ale budiž a nemůžeš získat žádnou další zbraň, všichni maj stejnou, to je přece o ničem né. (to máš jak s charakterama, kdyby byli jen dva, koho by to bavilo, čím míň možností je, tím je hra nudnější a nezábavná)

Kdyby se se snížily o málo škody zlatých zbraní a ponechali se ty svítící, tak by hráči byli stále motivovaní hledat další zbraně a po případném získání mají svítící zbraně velice odlišné vlastnosti a kvality a opět by mohli hráči trochu více taktizovat a snažit se využívat největší výhody své zbraně.
 
Zábavného - nezábavného, kdysi bylo pár jedinců se svítícími zbraněmi, pak přišel zásah od INNA, který tento rozdíl srovnal. Takže všichni máe stejné podmínky.

Hráči s levlem 120 se v tomto ohledu musí nudit už principu. Kdyby zlaté zbraně neexistovali, tak by se nudily ještě více. Neměli by pak vůbec nic co by mohli získat, žádné další nadstandartní zbraně zavedeny nebyli. Akorát by hráči používali klasické kupované zbraně. A střílet s nimi, to je ještě méně zábavné.

Sleduju že máš svítící zbraně jako něco nejlepšího. Příjmi fakt, že nejlepší je zlatý kolt. Nevím jak chceš taktizovat se zbraněmi, které možná jsou fajn, ale nejdou v podstatě nijak získat. Až se budou dát svítící zbraně získat nějak rozumě, nějakým seriozně provedeným usilím, pak se můžeme bavit o jejich úloze ve hře.
 
Nevím jak u Vás, ale u nás že se celkem objevují, já jsem nedávno zainvestoval nemalý peníz, abych si jednu takovou zbraň zaobstaral, takovou možnost má každý hráč, který je ve hře velice aktivní a ví jak to chodí, svítící zbraně se dají získat minimálně třemi způsoby, stačí trochu trpělivosti.

Jinak nevím co schledáváš na zlatých zdraních výjmečného, mě přijdou spíš jak pásová výroba koltů z dob divokého západu, kterej si mohl dovolit každej jen trochu zručnej pistolník, než něco, co má opravdu nějakou hodnotu a nemyslím tím nutně finanční. Stačí se podívat kolem sebe, jen zlatej kolt a zlatá šavle, ano ještě se najdou ty moc neaktivní co se je ještě nemaj, ale berem v potaz, ty co hra baví a hrajou jí aktivně, navíc tento kolt můžou používat o 8 levlů dřív než ten základní šestiranný.

Jde mi prostě jen o to, aby se snižily škody u těchto zbraní v rámci vyvážení hry, aktivní hráči co mají všechno a 120 levl se pustí za poutí získání svítící zbraně, která se dá sehnat a není to zas nemožný a mají opět další cíl a upradge svý zbraně, furt je to logičtejší krok než to nechat jak to je, kdy na 70 získáš zbran za úkol a konec, dál se ani nesnažíš, protože svítící jsou slabší, tak na co je vlastnit.

Asi se neshodnem, ale je to škoda, protože každej je línej se pustit do hledání a získávání těch svítících a radši bude spokojenej s tím jednoduchým a dobrým co má, než hledat další cíl, pak to z nudy smaže, protože nemá co dělat, ale když to každej takhle bude prosazovat, tak si holt ve hře udržíme nesmysly, bohužel :zásek:
 
Jinak nevím co schledáváš na zlatých zdraních výjmečného, mě přijdou spíš jak pásová výroba koltů z dob divokého západu, kterej si mohl dovolit každej jen trochu zručnej pistolník, než něco, co má opravdu nějakou hodnotu.

Nevím proč nechceš připustit, jak ty říkáš opravdouvou hodnotu zlatých zbraní. Ony opravdu hodnotné jsou, i když se ti to ve virtuálním světě, zdá trošku podřadné, než jiné virtuálně stejně smyšlené zbraně. V realném světě by o schopnostech a užitku nikdo nepochyboval, i kdyby nějaká věc byla seriový výrobek.

Jsem průměrný hráč, a svítící zbraň jsem viděl jenom na obrázku. Většinový hráč, si prostě něco lepšího nikdy neobstará. Já nejsem případ, který by mazal účet z nudy anebo z naštvání. Bylo by tu však mnoho těch, kteří by byli hodně "nairitovaní", pokud by je někdo mlaskal svítícím exemplářem (a oni by šaškovali s klasickou zbraní). Toto by asi moc zábavné nebylo.

Lenost není se neodhodlat k získání zbraně, ta to padne jako nález anebo jako odměna při boji v bitvě. Překopávat schopnosti, anebo čekat co ti z bitvy padne, to je k ničemu. To je tak na dva roky marného snažení.
 
Ale kolego, já neusiluji o to, aby se zlaté zbraně rušili, jen aby se jim snížili škody a nebylo by to nějak rapidně, furt by ty hráči se zlatou šavlí vlastnily prakticky nejlepší zbraň co se dá sehnat, jen by ty svítící, kterých je zatím hodně pomálu byli o nějaký to procento lepší, ale opravdu by to bylo jen o trošičku, aby na tom ty hráči, kteří prostě nechtěj dále hledat jako ty a nebo si vystačí se zlatým koltem či šavlí měli hodnotnou zbraň, mě jde o to srovnat trochu novinku s tím, co už tu bylo dlouho dobu, né něco rušit, nic víc.
 

DeletedUser

Guest
Zbraň u zbrojíře, ale za 200-300 tisíc , to by byla zlatá zbraň! Luxusní zboží za luxusní ceny, s tou by se každý rád ukázal a bylo by na ní hned vidět, co pro ní obětoval. A třeba od lvl 50, aby se hráči mohli předhánět kdo jí použije dřív. Za 1 000 000 posázená diamanty, tu bych fakt chtěl a působylo by to hodně realisticky. Holt luxus něco stojí. A výkon srovnatelnej s ostatními, zlato přece neni nijak skvělej materiál na výrobu zbraní. Ne tenhle "tajnej" úkol, kterej bez vyguglení ani rozlousknout logiockou cestou nelze a kolt kterej maže vše co by mělo přijít po něm. A o tom kdo ho má to vypovídá jen to, že si našel návod.
 
já neusiluji o to, aby se zlaté zbraně rušili, jen aby se jim snížili škody a nebylo by to nějak rapidně, furt by ty hráči se zlatou šavlí vlastnily prakticky nejlepší zbraň co se dá sehnat, jen by ty svítící, kterých je zatím hodně pomálu byli o nějaký to procento lepší, ale opravdu by to bylo jen o trošičku, aby na tom ty hráči, kteří prostě nechtěj dále hledat jako ty a nebo si vystačí se zlatým koltem či šavlí měli hodnotnou zbraň, mě jde o to srovnat trochu novinku s tím, co už tu bylo dlouho dobu, né něco rušit, nic víc.

Ty možná neusiluješ, ale mnozí hráči ano, právě majitelé takových zbraní, ti by si nepohoršili.

Když se ohlédnu v celém téma, tak vidím že zlaté zbraňe některým překážejí. Tak nějak to bylo kdysi, když hráči měli pár svítících zbraní a tím pádem byli dost ve výhodě. Hodili by se nové zbraně, ty s použitelnosti na 70-80 levlu už nejsou pro hráče na vyšších levlech přiměřené. Chce to celé nějak upravit všechny zbraně komplet, i s těmi klasickými. A k těm svítícím usnadnit přístup, a ne že to bude padat z bitvy, když tam někdo nechá nějaký peníz. Normálně bych na to dal úkoly a hráči ať vynaloží úsilí. Anebo za peníze, třeba za velké sumy. Nenechávat to jen na náhodě, mi po dvou letech hledání a bojování je nějaká zbraň už k ničemu, když na servru zůstane desetina hráčů.
 
on není takovej problém si ho nakonec od někoho koupit, každou chvilku někdo prodává nějakou svítící zbraň i ty lepší a kvalitní, je fakt že to něco stojí, ale furt lepší než čekat na bitvu až to padne, navíc těďka se za ty nový úkoly dávaj bedny, další možnost jak získat, je to čím dál tím jednoduší, jen to nechce brát s apatií.
 

DeletedUser

Guest
každou chvilku někdo prodává nějakou svítící zbraň i ty lepší a kvalitní

Takové zbraně jako Granmotova pistole bych mezi lepší a kvalitní nepočítal a takový revolvér JJ se každou chvilku neprodává.
 

DeletedUser

Guest
proc se musite hadat o takove zbytecnosti...tehlech temat uz tu byly mraky a nikdy nic nevyresily(stejne rozhoduje INNO a pokud vim tak se tohle ani nema k nemu sanci dostat[a urcite ne z CR])...kazdej ma svuj osobni nazor a ten se tezko zmeni tak proc se tu musite hadat? Ja osobne jsem kdys navrhoval at se aspon zvysi potrebna uroven na 90(bylo to v dobe 99lvl) a co se stalo? NIC...proc se asi zrusila sekce Navrhy a napady? Hraju tuhle hru uz od zacatku byl jsem nastvanej kdyz se odhalil Hernarduv mec a zjistil jsem ze ho nemuzu ziskat a co jsem s tim mohl delat?(v te dobe jsem hral tusim na CZ5 a hadejte co za zbran melo TOP 10?) zase NIC...je to cely "Zvykni si ci skoc!"...tahle hra se porad meni, nekdy k lepsimu a nekdy zase k horsimu(viz. udobreni samana + 3.klic = zlata puska, ci prodej produktu na trhu - snadne questy)...pokud vam to vadi tak proste skocte a nehrajte tuhle klikacku...zivot je plny moznosti jen si vybrat...

PS:Neco na zamysleni: Proc zlatou napodobeninu kterou vlastnim muzu pouzivat az od 80 lvl kdyz original uz od 70lvl?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
to sice né, ale ikeho vojenskej už se u nás prodával dvakrát, natova mačeta už asi 4x, allensův peprbox nebo jak se to píše taky několikrát a k vidění jsou i další kousky, zas tak strašný jak na začátku to není, když se mi podařilo sehnat tachunkův tomahawk, tak to jistě jde :)
 

DeletedUser

Guest
to sice né, ale ikeho vojenskej už se u nás prodával dvakrát, natova mačeta už asi 4x, allensův peprbox...

maceta a pepperbox jde realne najit v pracich(a vsechny nizsi zbrane)...co se tyce
ostatnich tak jdou ziskat jen z truhly nebo supertajnym ukolem ktery neexistuje...
 

DeletedUser

Guest
Tohle už je k ničemu...tyhle hádky o ničem...vážně...je tu INNO, a přiznejme si to oni také jako všichni chtějí peníze tak stále ale nechápu proč tedy na ty zbraně neudělaj Quest a hráči by šamana usmiřovali ještě více..:)
 
taky by to byla možnost, jenže teď jsou ty zbraně úplně na nic, tak proč na ně dělat quest?:::))::
 

DeletedUser13471

Guest
Já bych ale klidně na svitivky Questy plnil tak do zbýrky a na slabsíh oprotivníka bych si je klidně bral :)
 
to je fakt, by to dělal každej do sbírky a měl by to každej, to už by byla nuda, pochybuji že jde udělat quest tak náročnej že ho udělá jeden člověk a nikomu to nevykecá :)
 
Nahoru