• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Zlaté zbraně DOBRÉ nebo NA OBTÍŽ?

DeletedUser

Guest
Všechny ty svítíci zbraně i zlaté zbraně to akorát tak kazí, každý ví že zbraň není na bonusy do prácí, ale na duely a škody ... když nějaká zbraň přidá 4 schopnosti do práce, tak to není moc. Akorát to kazí duely, dám příklad na jedné chladné a střelné zbrani, protože není normální aby hráč na lvl30(voják lvl27) měl Codyho dýku která má 42-60 poškození - které se vyrovná dejme tomu až Dobyvatelský meč s poškozením 48-60 a ten je od lvl50 (voják lvl47) a né každý má možnost si takovéto zbraně sehnat, takže lvl27 dokáže způsobit větší poškození něž lvl45-50 (jak kdy) A vím o čem mluvím, protože právě teď hraji na jednom světě za lvl35 s Codyho dýkou, tak samo u střelných nemůžem porovnat Drakeovu předovku s poškozením 47-79 od lvlu 35(33) a Vojenský revolver s poškozením 49-71 od lvl55(53) ... už vůbec neberu Hernandův meč, který tu je sice od začátku hry, ale do příchodu zlatých zbraní to byla nejsilnější zbraň, i když nebyla tak lehká na sehnání (KDYSI) tak se s ní nic nemohlo rovnat a aby hráč na lvlu 50 měl zbraň s poškozením 95-125, tak to teda ne, vývojáři po delší době přidali Bellestarsku, kterou si akorát sehnalo každé pako a šlo duelovat, i tak se nevyrovnala Hernandovi a co vojáci s prémiem = to nejlepší je že hráč s úrovni 19 může mít zbraň s poškozením 32-48 a tomu se +- přibližuje Ostrý lovecký nůž s poškozením 32-40 od lvl 33 ... a co Zlatý kolt a šavle? To už je třešnička na dortu, má to každej šašek. Pro mě prostě tyto zbraně akorát kazí rovnováhu duelů
 

DeletedUser

Guest
Dannys: Souhlasím s Tebou. Svítící (zlaté) zbraně jenom kazí hru. Neměl by na to existovat žádný úkol, aby ten, který to najde v truhle/práci se s ní mohl chlubit a k něčemu by mu byla. Před tím zavedením úkolů byla svítící zbraň vzácnost..teď ji má téměř každý. Většina úrovní 70 Zlatou šavli/Zlatý kolt, většina úrovní 40 Bellestarsku a většina úrovní 57 Hernanďák. Výskyt těchto 4. zbraní je rapidně vyšší než jakékoli jiné zbraně (stejné úrovně), což je škoda. Vždycky se mi na této hře líbila rozmanitost věcí, které jsem si mohl koupit, nové updaty sice hru posunou dopředu, ale zároveň ve hře umírá ta pestrost. Bitvy jsou to samé..Hraje se jen pár taktik pořád dokola, ze začátku výborný update, ale zanedlouho omrzí a stane se z nich jen obyčejná rutina. Doufám, že se tvůrci nad sebou zamyslí, a zkusí s tím něco udělat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
keci keci same keci , proc se asi tak porad delaji v hrach updaty -je to prave proto aby se hra posunala jinak zacne stagnovat a pindalu pribyva - to ze se casem najdou osvedcene taktiky je uplne normalne / nebyli zbrane pindalo se ,nebyli pevnosti pindalo se ,prisli zbrane pinda se, prisli pevnosti pinda se ,atd atd atd ,jednoduse je to stale a stale stejne a nejvic pindaj ty co sami na nic kupodivu nikdy neprisli
 

DeletedUser

Guest
kdyztak uz kecy .. Ale ty asi nechapes ze to uplne ovlivnilo hru .. Kcemu uz sou svitici zbrane? Na okrasu, nic moc .. Svitici, ne zlaty! To rozlisujte! Jinak drive kdyz sem mel treba 900HP a sel sem na duel tak sem si rikal pohoda .. To by me musel trefit aspon 5x abych omdlel .. ale ted? Mam 900HP a proti zlatymu koltasovi se mi moc nechce .. tri pecky za 300 a spím .. :)
 

DeletedUser

Guest
Sice jsem se zlatníkama ještě nepřišel do styku...ale vidím jak hnusně zas****** hru >:-( zlatej kolt,zlatá šavle a zlatá puška jsou jenom serepetičky pro holčičky VYMAZAL BYCH JE >:-(
 

DeletedUser

Guest
Ano,kolt a šavle to kazí,ale já na pušce pracoval 2 roky,to jsem ještě nevěděl,že existuje,ale chtěl jsem mít co nejdříve první 2 klíče,takže jsou ty 2 roky reálné...
Není to serepetička,ale vydřená odměna.
 

DeletedUser9482

Guest
na světě 7 sem docela dobrý duelant a proto mohu posoudit že zlatý kolt a šavle sou nanic a kazí hru kdysi jsem mohl zvládnout i velkám štěstí i 10 duelú deně a ted se zlatýmá krámama? maximálně 3 a to mi zbyde tak 100 hp
 

DeletedUser

Guest
na světě 7 sem docela dobrý duelant a proto mohu posoudit že zlatý kolt a šavle sou nanic a kazí hru kdysi jsem mohl zvládnout i velkám štěstí i 10 duelú deně a ted se zlatýmá krámama? maximálně 3 a to mi zbyde tak 100 hp

a to je jen a pouze dobre, vem si to z pohledu lidi kteri nejsou na duelanty zvedavi a chteji si hrat hru jinim spusobem
jednoduse zlate zbrane byl perfektni krok vpred jelikoz sme se mnoho tydnu snad i mesicu zabavili tim jak je vlastne ziskat ,viz treba ted zlata puska kde jeji ziskani je porad velmi velmi slozite
 

DeletedUser

Guest
Každý si mohl zvolit duelanta, že si vybrali jiný charakter bylo jen jejich rozhodnutí a musí počítat s nějakým napadením od duelanta. Získat Zlatou Šavli/Zlatý kolt je vskutku primitivní..Ne měsíce, ne týdny, ale dny. Mě osobně duely baví, ale kvůli těm zbraním je nemůžu provozovat v tak velkém množství a to mi vadí. Většina duelantů to řeší tak, že se přehážou na chlaďáka se spoustu bodů v síle, což jim dá zdraví. Málo topových duelantů jsou teď střelci..
 

DeletedUser

Guest
Zlaté zbraně, tím nemyslím svítící, jsou naprosto nepřijatelné a divím se že autoři něco takového do hry vubec dokázali pustit . V podstatě tím diktují hráčům jak hrát aby je získaly a získat je je vlastně na určité úrovni povinností, protože jinak se hráč dobrovolně odsuzuje do role kořisti. Zprvu tajný úkol už stejně neni tajný a pravděpodobně se na jeho rozřešení stejně nepřišlo normální cestou, spíš autoři sami museli nenápadně podstrčit návod, ale nejspíš někde unikl. Směšné. Pouze tajný úkol odstrčil hráče, co hrají vlastní hlavou a nehledají návody - čau, nepotřebujeme vás, jste mrtvoly. Což platí o všech tajnejch úkolech, jejichž řešení neni věcí inteligence, ale náhody.
Zlaté zbraně ano, ale měli by být okrasou, luxusním kouskem, se kterým se každý rád ukáže, ale který není povinný, jejich výkon by měl být ale na úrovni jiných zbraní.

Proč nejsou obchodovatelné ? Opět diktát od autorů , nikoho nezajímá kolik jsi ochoten zaplatzit za zbraň , prostě musíš splnit povinnej tajnej úkol....bléé....to je muj názor.

Na svítící tak jednoznačnej názor nemám, sice duelující díky nim získají i na nižších lvl slušnou moc, ale na druhou stranu si je může koupit kdokoli a je jen otázka , jestli je ochoten platit. Problém jsou ty co je lze získat opět v pseudotajných úkolech, jejich unikátnost je fuč.
 

DeletedUser

Guest
Největším problémem ze svítících zbraní se mi zdá jednoznačně Belle Starrska, je to už poměrně dobrá zbraň a úkol je velmi jednoduchý..
 

EREWAN

Člen týmu
Belle Starrska???
Zlatá šavle a kolt jsou daleko větší problémy...
Šavli jsem dal i já a kolt budu mít také každou chvílí...
Jsou nejlepší a přitom snadno získatelné :(
 

DeletedUser

Guest
Já teď mluvím o svítících, ne zlatých zbraních. O těch radši mlčím, protože to je katastrofa :)
 

DeletedUser

Guest
Lístek č.1 můžeš najít, kolikrát chceš, takže v tom nevidím problém. To je spíš 3. lístek, který třeba já nemohu získat
 

DeletedUser

Guest
Bellyna je lehci na ziskani nez Hernand, ale zas na druhou stranu bych rek ze zlata savle je lehci nez kolt..
 

EREWAN

Člen týmu
Bellyna je lehci na ziskani nez Hernand, ale zas na druhou stranu bych rek ze zlata savle je lehci nez kolt..


nevim jestli lehci, ale podle me je savle vyhodnejsi...
100 sily uderu kterou potrebujes pak se savli vyuzijes ale 100 manualky, s tim si muzes vytrit ty vis co :D
mozna tak na hroby, ale mam pracovat jako kupec(3200) a obchodovat s indiany(3200 :D)
 

DeletedUser

Guest
Já bych to všechno vymazal a nebo bych na to alespoň zrušil úkoly, protože ty dnes už vůbec tajné nejsou. Jak už tu někdo řekl, na určitém lvl je prostě povinost si např.: belestarku jen tak "vyzvednout". Myslím si, že je to dost trapné. Klasické zbraně u zbrojíře už skoro nikdo nechce a jen se běhá se svítícíma zbraněma.... Ještě by třeba mohli zavést světelné meče a vesmírné kluzáky, aby už duely byly vůbec o ničem.... West se stále propadá hlouběji a hlouběji.... Nějaké oživení to chtělo, ale tohle rozhodně ne.
 

DeletedUser

Guest
Zlaté krámy pryč a nákupku dám hráčům... Sice to používáým,a le jinak se to nedá. Takhle by se zjistilo, jak je kterej duelan dobrej. Neznám člověka (já bych to tak dělal) ktrerej by nosil místo zlatky šavly generála granta/kolt wyata earpse... Mi sice o 5 měnší prům. poškození, ale mít to, tak se s tím chlubím všude :D
 

EREWAN

Člen týmu
Zlaté krámy pryč a nákupku dám hráčům... Sice to používáým,a le jinak se to nedá. Takhle by se zjistilo, jak je kterej duelan dobrej. Neznám člověka (já bych to tak dělal) ktrerej by nosil místo zlatky šavly generála granta/kolt wyata earpse... Mi sice o 5 měnší prům. poškození, ale mít to, tak se s tím chlubím všude :D

na Arizoně hráč fcsimeon nosí Revolver Wyatta Earpse ;-)
 
Nahoru