• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlaté zbraně DOBRÉ nebo NA OBTÍŽ?

Tahle část je základní, viděl by ji každý, ale víš co bys teď měl udělat? Trochu jsem to zapsal do textu...A samozřejmě, ten úkol by se mohl zobrazit například pouze pokud máš u sebe vlajku unie...někdy večer, není problém to udělat...a myslím že 40 jich není...Je jich 16 na které není úkol....

takze tvoje predstava je, ze kazdej, kdo bude mit jen trochu zajem, bude moci mit casem vsechny svitici zbrane ? Absolutne nechapu, k cemu by takovato vec prospela ... to, ze svitici predmety, jdou vesmes najit jen nahodu (a nepda jich moc), je podle jeden z tech lepsich faktoru teto hry ...
 

DeletedUser

Guest
Všech svítících věcí na které není quest je rozhodně víc než 16.
mluvíme zatím pouze o zbraních, teda alespoň já....

Každého by omrzelo neustále přehazovat schopnosti, navíc jsem přemýšlel, že na konci každého Questu by bylo rozhodnutí, podle toho by padl předmět, bylo by pouze štěstí co dostanete...takže s tím že by se úkoly přestali zveřejňovat, a byly by za to tresty, což už se bohužel stejně nestane..stejně se bavíme pouze hypoteticky...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
1)Ty jsi poprvé reagoval na tento příspěvek:

Mě osobně se zlaté zbraně moc nelíbí hlavně puška ale. kde bychom bez nich byli? Kde by INNO vydělávalo? Berete to jako hru a spousta lidí, zase jako práci...ale já osbně bych je nezrušil....pouze bych hodně ztížil jejich získání....Každý, kdo by zbraň potřeboval, na ní musí nepřetržitě pracovat...Hernandův Měč, zářivý příklad, a takhle nějak bych udělal všechny svítící zbraně atd.a nemluvme tu jen o zbraních, ale třeba i o oblečení atd....ty by se taky neměli jen tak lehce získat....


Závěr:Jsem pro ztížení získání na všechny svítivé věci (gatě, pásky, boty) , na to všechno bych raději udělal Questy které by byly alespoň trochu težší....

Dále bych zrušil zveřejňování tajných úkolů, proto každý běhá ze zlatkami...bylo by to pěkně za odměnu...ale v questech by měly být nápovědy, a to trochu zapsané do textu, aby si každý vše pořádně přečetl, a hra dostala další zvláštnost.....

Amigo

Takže si to příště pořádně přečti, než budeš reagovat.

2) Ano, nikoho nebaví přehazovat schopnosti, ale když chce nějakou danou speciální věc získat, tak by si měl trochu máknout....
 

DeletedUser

Guest
1)Ty jsi poprvé reagoval na tento příspěvek:



Takže si to příště pořádně přečti, než budeš reagovat.

2) Ano, nikoho nebaví přehazovat schopnosti, ale když chce nějakou danou speciální věc získat, tak by si měl trochu máknout....

Já to chápu, já si to uvědomil, ale mě jde o to, aby se alespoň nejsřív udělali zbraně, ae toho tak i tak nedocílíme...
 

EREWAN

Člen týmu
Pořád nemáme důkaz, že na některé ty svítící zbraně opravdu nejsou tajné úkoly... ;-)
 

DeletedUser7836

Guest
Myslím, že keby aj boli prevalilo by sa to tak rýchlo ako aj ostatné návody na tajné questy.
 
Myslím, že keby aj boli prevalilo by sa to tak rýchlo ako aj ostatné návody na tajné questy.

Přesně, to závisí na jedincích, jestli to prozradí. Zákaz by se tady v tomto těžko vynutil.
Nezbývánež dělat přiměřeně těžké úkoly. Klidně i několik serií, předcházejících úkolu, k získání takové zbraně. Hráči pak budou mít tak jako tak tvrdý oříšek na řešení.
 

DeletedUser

Guest
Něco takového mám na mysli....kdyby to získání předmětu bylo těžké a na konci, byste k němu ani nemuseli přijít nějakou chvíli by to trvalo....než by se něco takového začalo s jistotou zveřejňovat....
 

DeletedUser

Guest
Na ziskanie svietiacich veci a zbrani by mala byt nejaka nova funkcia. Ashock viac nenapisal, tak som zvedavy co im zasa napadlo ked boli nahuleny.
 

EREWAN

Člen týmu
:-) Nějaké -----=====*TĚŽKÉ*=====----- tajné úkoly by se vážně vytvořit mohly...

Aby hráč dosáhl té svítící zbraně z úkolu, musel by ale mít velké štěstí a hodně nugget a $ na přehazování...
Příklad postupu na nějakou zbraň
1. Nasazení nějakého produktu
2. Být někde v určitý čas
3. Vyhrát nějaký duel
4. Splnit nějakou práci, kterou obvykle vykonávají stavitelé
5. Splnit nějakou práci, kterou vykonávají hráči hrající např. na nástrahu pastí nebo na vytrvalost
6. Být někde v určitý čas
7. Vyhrát duel
8. Nasazení nějakého produktu
9. Na práci, kterou vykonávají hráči hrající na obchodovat najdete věc xxx
10. Po nasazení věci xxx na sebe jděte na práci, kterou vykonávají hráči hrající na reflexy, najdete např. ikeho vojenský revolver, nebo něco podobného :D
 

DeletedUser

Guest
A co ti lidé, co nuggety nekupujou? Mělo by to bít takl, aby se to dalo i bez nugget. Ne každej vyhazuje do hry peníze (znám takové lidi).
 

DeletedUser

Guest
A co ti lidé, co nuggety nekupujou? Mělo by to bít takl, aby se to dalo i bez nugget. Ne každej vyhazuje do hry peníze (znám takové lidi).

No, ale INNO chce, aby si co nejvíc hráčů nugety koupili a chtíč po zlaté zbrani by to kupování mohl jen podpořit (nekupuješ nugety = nebude zlatá zbraň).
 

DeletedUser

Guest
No, aby to bylo opravdu hodně těžké, dal bych za úkol porazit NPC, které by vlastnilo zbran, která dá i 1500 na jednu ránu :-D To by tu zbran měli opravdu jen klikaři..
 

EREWAN

Člen týmu
No, aby to bylo opravdu hodně těžké, dal bych za úkol porazit NPC, které by vlastnilo zbran, která dá i 1500 na jednu ránu :-D To by tu zbran měli opravdu jen klikaři..

ale když si ji podle vás nezaslouží nuggeťák, tak proč si ji zaslouží klikař???
klikař ji získá z bitvy
 
Zdravíčko kovbojové,

já si osobně myslím, že zlaté zbraně mají přehnanou účinost (moc vysoké škody 101-149), protože díky těmto zbraním zaníka význam svítích zbraní, které tu byli dávno předtím než zlaté zbraně. Netvrdím že by se to mělo rapidně snížit, jen bych uvítal, aby se to snížilo dejme tomu na 91-139 aby měli hráči možnost se bránit, těm štastlivcům co svítící zbraň získají.

Tak jak je to uděláte teď, naprosto ztrácejí význam zbraně svítící a jejich používání je naprosto zbytečné a berou se pouze jako sběratelský kousek a to je podle mě hodně velká škoda, protože získání těchto zbraní je mnohem složitější, než získání těch zlatých zbraní, tak nevidím důvod, aby zlatá zbraň byla lepší, než ta svítící. Je mi jasný, že všichni co maj zlatou zbran budou protestovat, protože je stálo usílí si jí v jednoduchém qustu udělat, ale mohli by objektivně uznat, že tímto krokem by se podpořila snaha o získání těch svítících, které by získal opravdu ten nejvytrvalejší hráč a hra by byla mnohem zajímavější.
Například, dneska jste odpůrce, máte zlatej kolt a pušku, to není tak složitý si zaobstarat, poštěstí se vám a získáte třeba kolt Jesseho Jamese, máte z nálezu radost, ale co s ním, lepší než zlatá sada to není, tak ho odložíte do batohu a je vám na nic, není to trochu škoda??
 

DeletedUser9727

Guest
No bylo by to lepší, prostě svítivé zbraně se hůře hledají, a proto by měly být silnější !
 

DeletedUser

Guest
merkel naprosto s tebou souhlasim.

ale :
kazdy kto dueluje chce nejlepsi zbran a zlate muze za pat dnu mit kazdej a dokonce kdyz de cilevedome po pracich na jejich najdeni uz na levelu 50 (savle - ja ji tak mel v batohu).

kdyz ma kazdy zlatou pistoli nebo savli se duely vyrovnaji - toto je fakt -neni co resit u duelantu.

kdyz duelanty nejste co treba udelat ?

staci chvili pocekat at se duelanti vyradi a mate klid : kuli 10ti expum na vas nikto nepude pokud nemate u sebe pravidelne moc penez a pak si koupite i obycejne zbrane ktery vam daji vetsi bonus na prace i na forty (na zlatu pusku treba cca 500 000 hracich dolaru , moc casu anebo misto dolaru nugety ).

FURT PLACETE JAK MALY DETI - NAUCTE SE HRAT A VYUZIVAT VSECHNY VYMOZENOSTI HRY - napriklad i neduelovani kdyz mate level 100 a zlatou zbran do ruky s duelovym levelem 100 tak na vas malokto pude v duelu - ty velke se na vas vykaslou a ty male ? nemaji dost bodu do duelu aby vas porazili (ach zapomel sem, mate vsechno ve skryvani - priklad )

SME NA DIVOKEM ZAPADE - HOLT SE TU POTULUJI I BANDITI

NECHTE SE SKOMOVAT BEZ PENEZ - MUZETE I SAMI O DUELANTY V CASE KDYZ MATE MALO ENERGIE A PENIZE UZ V BANCE A MATE 48 HODIN POKOJ OD DUELU:tom:
- - - - -
No bylo by to lepší, prostě svítivé zbraně se hůře hledají, a proto by měly být silnější !

asi uz budem opakovat niekoho nazor - hamerov - zvysit level zlatych zbrani od 90 ... a potom bude aj ich sila primerana
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nauč se editovat post.
Co lidi, kteří nemaj peníze, maj lvl 70+ a nemaj náhradní zbraň? (př. já) TY budou teda v prčicích? A co zlatá puška? Já kdybych nakoupil výbavu a dal do všeho jen 100k tak dávno někde běhám se zlatou puškou (a vytáh tolik bodu na hroby).
Jediná "náhrada" za šavli je šavle generála granta, která je od lvlu 80 a stojí nehorázné peníze (a revolver (snad) wyata earpse). Duely byly o tom, že si lidi hledali nej zbraň co maj, a to hodně rozhodovalo, teďka sou zlatý a všichni jsou skoro nastejno, nechápu proč je sem dávali. Měli by bejt od lvlvu 120 ne 70.
 
Nahoru