• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlaté zbraně DOBRÉ nebo NA OBTÍŽ?

DeletedUser8989

Guest
to je fakt, by to dělal každej do sbírky a měl by to každej, to už by byla nuda, pochybuji že jde udělat quest tak náročnej že ho udělá jeden člověk a nikomu to nevykecá :)

Plně souhlasím takto to bylo i u Zlatého Koltu se to rozkecalo strašně rychle a ještě k tomu slpnit ukol je velmi snadné a na Zlatou šavli ještě snažší takže myslím že by to bypadalo stejně .. :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Hm...skor by som vylepšil damage na zbrane ktoré možeš nájsť len v okovanej truhlici aby tie zlaté neboli najsilnejšie a dal by som možnosť aj na lavú ruku.Teda že by sa dalo nájsť aj niečo ako puška na slony a pod...potom by to bolo zase ok.Ale je to len moj názor.Kto súhlasí palec hore :)
 

DeletedUser

Guest
My s tím nic neuděláme...můžem udělat nějaký hromadný návrh maximálně...myslím že potom by se něco dalšího dělat mohlo....
 
Nejsou to moc sběratelské kousky, když je může mít každý kdo chce.

Taky mi připadne divné že by zlatky měli být sběratelskými kousky. To bych si je pověsil na zeď a pucoval je. Sběratelský kousek není na používání a už vůbec ne jako primární/nejefektivnější zbraň. Ale tady je každý argument dobrý argument.
 

DeletedUser14942

Guest
Ja bych zlaté zbraně nerušil,protože svitici jsou jen pro nugetaky a ne pro nas pro obyč hrače,ja nugety nepouzivam a je dobre ze je to pro kazdeho
 

DeletedUser

Guest
Zlaté zbraně

Myslím si, že prémiové zbraně (Drakeova předovka, Huckebleryho prak,...) ve hře nevadí, ale se zbraněmi ze zlaté sady je to jinak - mělo to cenu v dobách, kdy tajemství jak je nalézt znalo jen pár lidí, dnes, když je má každý nad lvl. 75 ztrácejí ve hře smysl prémiové zbraně vyššího levelu (Kolt Wyatta Earpse, Revolver Jesseho Jamese etc.).

PROSÍM ZRUŠTE JE, ZVYŠTE LEVEL POUŽITÍ NEBO JEN SNIŽTE JEJICH POŠKOZENÍ
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Myslím si, že po zavedení zbraní so zranením 100-200 pre lvl 10 už nie sú zlaté zbrane ten hlavný problém :)
 
Ja bych zlaté zbraně nerušil,protože svitici jsou jen pro nugetaky a ne pro nas pro obyč hrače,ja nugety nepouzivam a je dobre ze je to pro kazdeho

Pro každého není vše, platící hráči budou mít vždy něco lepšího. Zatímco ty trváš na zlatých zbraních, oni už maí pořádné bouchačky. Takže výhodnější by pro tebe bylo, pokud by jsi měl mormální kvér a stál proti "nugeťákovi" se svítícím revolverem. Než teď se zlatým proti nějakému dělu.

Další věc je v tom že svítící zbraně nejsou pro nugeťáky. Ty nacházíš převážně v bitvách, hlavně ty podstatnější. Takže to že by je získávali nugeťáci to je přežitek, je to jen o štěstí v bitvě.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9371

Guest
Mě osobně třeba zlatá puška vadí. V době kdy jsem "zbabral" plnění úkolů pro klíč č. 2 a nešlo to vrátit, ostatní se jen hemžili zlatkami. My jsme si mohli tak jít "akurát" zapálit táborák. Pak jsme byli naprosto mimo v pevnostech. V sektoru 10 "zlatek" a my tam běhali jak vetešníci před finančním úřadem s max. přesnými Winchestrovkami.

Dnes klíč č. 2 jde koupit, jenže když jsem táhl stavbu města, tak zase na něj není. Některá update mi prostě přijdou nefér.

Proto obdivuji borce ( jestli hrají poctivě ), že ušetří 300000 USD i více. Já jsem teď třeba na své úrovni hotově hotový v kapce asi za 400 USD. Nechápu, mlčím a obdivuji takové hráče :(

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 
Nahoru