• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlatý kolt - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser9350

Guest
Neraď kraviny ju. Měl jsem v době nálezu přes 30 kusů kočičího zlata. Počet zlata na to nemá vliv.
 

DeletedUser3338

Guest
Podmínky pro nález by měly být stále stejné, ale jak se zkrátila doba práce přepravy munice, tak je nižší šance na nález zlatého koltu :).
 

DeletedUser10611

Guest
dnes 30x preprava municie a kolt som stale nedostal :-( este pokracujem dalej, pokial mam energiu, na 0%-ej motivacii.

toto je len pre info, ci nahodou kvoli niecomu mi to nejde.

nie som clenom ziadneho mesta.
som povodny obyvatel cz9, ziaden presun.
mam v inventari:
1x
treasurebox.png

74x
copper_pyrites.png

1x
key1.png

1x
key2.png

2x
key3.png

mam na sebe:
1x
goldgun.png


dnes som zistil, ze tw-db mi ulohu na zlaty kolt ukazuje ako splnenu, no zial ja som ju nikdy nesplnil. som zufaly, nemam cas na klikanie kazdych 40 minut na pracu.

dakujem vopred za kazdu radu.
 

DeletedUser

Guest
tw db ti to ukazuje jako splněné, neboť jedinný obsažený quest jsi už splnil. Vydrž časem padne
 

DeletedUser10611

Guest
tak je to paradox, ale pri 32. preprave dnesnej konecne padol
golden_gun.png


bolo toho dost a preto ti co hladate budte trpezlivi. ja som siel od 100%-ej motivacie a klikol som 74 krat na prepravu municie.
 

DeletedUser9371

Guest
Tak gratuluji, přesnou mušku na soupeře. Mě to taky padlo až skoro s nulovou motivací.
 

DeletedUser10669

Guest
Zdravím, nezměnilo INNO nějak podmínky k tomuto úkolu? Jsem na začátku a hledám hroudu hlíny, krumpáč mám nasazený, zranil jsem se již několikrát ale hrouda stále nikde. Není tam opět nějaká jiná podmínka nebo změna?
 

DeletedUser14443

Guest
Zdravím, nezměnilo INNO nějak podmínky k tomuto úkolu? Jsem na začátku a hledám hroudu hlíny, krumpáč mám nasazený, zranil jsem se již několikrát ale hrouda stále nikde. Není tam opět nějaká jiná podmínka nebo změna?

Ne nebyla, ale chce to trpělivost.
 

DeletedUser12076

Guest
Henry - zlatý poklad

Ahoj, snažím se o zlatý kolt, mám špinavý předmět v invu, v produktech kladivo, man.zručnost 100 a úkol se mi u henryho neobjevil. Prosím, poraďte mi.
Hraju na dakotě a mám level 65.
 

DeletedUser7239

Guest
Je to nově změněno... tak jako u ostatních úkolů u kterých byl level změněn. Aby ti Henry dal úkol musíš mít level 70 pro pokračování. :indián:
 

DeletedUser

Guest
na sobe mas mit kladivo, v invu ten ten spinavy predmet ps. pisatel predemnou - odkud to info mas? :) ja to ve zmene ukolu "lvl" nenasel
beznzvuoe.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hm - nemelo by se to v tomto pripade pak dopsat do zmeny? :)

ps. jinak díky za to info s tim supportem
 

DeletedUser2677

Guest
do změny se to nezapíše, jelikož je to tajný úkol a ty se nezveřejňují :)
 

DeletedUser3338

Guest
Navíc TW-DB není stránka patřící pod InnoGames, takže se tam informace nedostávají hned :)
 
hahaha, děsně vtipné

tw-bd je aktualizováno vždy téměř okamžitě, officiální stránky (tj. wiki) jsou v tohmle ohledu o řád jinde
 

DeletedUser2677

Guest
hahaha, děsně vtipné

tw-bd je aktualizováno vždy téměř okamžitě, officiální stránky (tj. wiki) jsou v tohmle ohledu o řád jinde

hahaha, tak to máš asi dost špatné informace, wiki má třeba už téměř aktualizovaný nový systém prací, kdežto tw-db ani neví jak s tím začít a toto nepatří do této diskuse...

Každopádně je v této sérii více problémů a bohužel se ještě nepodařilo přijít na to, jak se dají vyřešit bohužel, takže pokud nevíte co a jak, tak si napište na support a oni vám rádi poradí kde děláte chybu nebo jestli jste na něco nezapomněli, mají tam daleko lepší informace než my :)
 

DeletedUser17306

Guest
Dál po čem?
Už máš hroudu a už ji máš umytou?
mám už zaprášený revolver, mám sukno, těžím ropu....jenže už ji těžím asi 30 hodin a zl. revolver bez nábojů nikde. Suport mi napsal
"Při získávání zlatého revolveru jiné požadavky nejsou, pokud tedy zadání splňuješ, v hledání vytrvej - Jeho doba je u každého hráče jiná"
Něco je asi špatně!!
 
Nahoru