• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlatý kolt - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser9350

Guest
V truhle se dají najít jen fake. Normální je pouze z úkolů.
 

DeletedUser12626

Guest
893893hrouda%20hl%C3%ADny.jpg
406406hlina.jpg
fakegolden_gun.png


Kde mám hrudu hliny hľadať ?

Dá sa nájsť pri práci v ktorej môžete získať produkt používaný baníkmi ale aj lupičmi pri prepadnutiach vlaku. Tento produkt je v reálnom živote veľmi nebezpečný a dokáže spôsobiť veľké škody.

Prišiel som na to pri akej práci môžem hrudu získať avšak, nedarí sa mi ju nájsť.

Pri hľadaní hrudy musíte mať v políčku na produkty nasadenú určitú vec. Táto vec sa dá použiť pri ťažbe nerastných surovín.
Ďalej hrudu nenájdete bez toho aby na vás priamo "nevyletela". Nato ako môže vyletieť prídete ľahko ak zistíte pri akej práci ju treba hľadať.

Ako hrudu očistím ?

Kdž už to mám a dávám tu práci co musím splňovat??


Hrudu očistíte jedine vo vode. Avšak nie v každej práci ktorá ma spojitosť s vodou. Pri práci kde očistíte hrudu sa dá nájsť viacero produktov. Taktiež pri čistení hrudy musíte mať v inventári nasadenú priamo hrudu. Tiež by nebolo od veci ísť čistiť hrudu až na večer.

Ako získam zaprášený revolver ?

Dá sa získať pomocou tajnej úlohy. Na odhalenie tejto úlohy potrebujete prvý krát očistenú hrudu. Tiež musíte mať v inventári určitý produkt s ktorým sa dá všeličo opraviť. Musíte mať aj 100 bodov v určitej schopnosti. Túto schopnosť si vylepšujú hlavne hráči, ktorí chcú nachádzať vzácne predmety.

Ako získam kolt bez nábojov ?
Špina je dosť tvrdá. Budeš potrebovať asi nejaký lepší prostriedok na očistenie toho revolveru. Pozri sa radšej do kôlne, či tam nenájdeš nejaký olej. Nezabudni si po ceste zobrať aj nejakú handru, nech to máš čím očistiť!

Ako získam zlatý kolt ?
Na mojej ceste do hotela som započul rozhovor pištolníka a zlatníka. Zlatník hovoril pištolníkovi, že on nedokáže vyrobiť čisto zlatú zbraň, pretože kov by bol príliš mäkký na navrhovaný účel, ale dokázal by spraviť plášť zbrane zo zlata. Pokračoval a poedal, že by potreboval 8 kúskov zlata pre pušku a polovinu množstva pre revolver. Ďalej by potreboval jeden kúsok zlata pre každý náboj.



V tomto tématu jsou zakázány přímé návody. Otevřeně můžete diskutovat zde

Když už to mám a dávám tu práci u které to dostanu, co musím splňovat??
 

DeletedUser6989

Guest
prostě u posledního kroku když mám zlatý kolt bez nábojů musím mít něco konkrétního např. 100 manuální zručnosti nebo 100 síla ůderu??

Mít 12 kosků kočičího zlata (snad) a dělat práci,při které si našel hroudu.A musíš mít na sobě ten revolver.
E: Jasně že 10 = 4+ 6 :D , díky za opravu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Áno, stačí 10. A nezúfaj keď ten kolt hneď nezískaš, musíš mať určitú hodnotu motivácie aby ti padol.
 
Ja by som chcel prispeť takú, možno aj malichernú radú. Keď sa snažíte o ziskanie zbraně a máte najsamrpv zlatú šablu, tak si ju pri úkoloch a hlavne pri tom posledním nenadsazujte. Mám za to že sytém si hovorí že už zlatú zbraň máte. Co je aj hoci pravda a nechce tým pádom pripustit nalezení koltu. Tolko moja rada, toto so sám vypočul pri hladanie koltu. Takže ak spozeráte či vám to niejde, šablu dole!
 

DeletedUser13467

Guest
zlatý kolt

chci se vás zeptat jak je možné že když jsem udělal poslední krok ke zlatýmu koltu, mam všechny věci co k tomu jsou potřeba, ale zlatý kolt jsem nedostal, je možný že je to tím že jsem menší lvl, než 70??? dík za odpověď... :):mexikán:
 

DeletedUser

Guest
Ten poslední "krok" zopakuj víckrát,nemusí se to povíst na poprvé.
 

DeletedUser

Guest
Zlátý kolt

Chtěl bych se zeptat od jakého levlu se může dělat q na Zlatý kolt?
 

DeletedUser10611

Guest
ahojte. dnes na cz9 som chcel ziskat zlaty kolt, tak som si nasadil zlaty revolver, v inventari mi lezi 72ks macacieho zlata (potrebnych je len 10ks) a zacal som makat, resp. prepravovat municiu. myslel som ze mi padne pri 30%-ej motivacii, no nic mi nepadlo. dokonca som prepravoval 42 krat, co je pri dnesnom klesani motivacie za 1 odpracovanu dlzku 5%, tj 2 krat by mi motivacia klesla zo 100% na nulu. takze sa pytam, nieco sa zmenilo po update, ci kde je problem? dakujem.
 

DeletedUser9350

Guest
Po update se nic nezměnilo. Kolt mně padnul hned na první pokus při motivaci 30%.
 

DeletedUser10611

Guest
no dnes uz mam zasebou 11x prepravu municie od 25% motivacie, cize teraz to tocim na 0%-ej motivacii a nic :-(
 

DeletedUser16495

Guest
Tak si dej Kávu, nebo lékořici , nebo filtrovky, a toč znova, ono to padne ;) a jinak chce to 13 kočičíků, aspon podle TW-DB, kdyžtak je prodej a nech si jen 13, možná to bude i na množství.
 
Nahoru