• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Zlatý kolt - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
jo ta zručnost je ale potřeba k získání zaprášeného revolveru, a neměla by být potřeba k získání zlatého koltu, kde jsou podmínky přeprava munice, motivace pod 30, zlatý revolver bez nábojů v produktu a 10 kusů kočičího zlata v inventáři, to je vše ne, tak proč ho nemohu najít ? jsi si jist že tu manuálku potřebuji i k poslednímu kroku, v předposledním kroku (těžit ropu) sem jí nepotřeboval!

Prostě jenom hledej. Kde je napsáno že ten kolt získáš hned jak klesneš pod motivaci 30%? Dostaneš ho klidně až na 0%, tak vydrž.
 

DeletedUser10800

Guest
Poraďte, jaké je nejlepší oblečení abych dosáhl 100prac. bodů na manuální zručnost??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Poraďte, jaké je nejlepší oblečení abych dosáhl 100prac. bodů na manuální zručnost??

Granmotova pistole +4M
Smrťákova kosa +1M
Drahý Stetson +17M
Modrý trojcípí šátek +15M
Drahá kožená bunda+9M
Hnědé mokasíny +3M
------------------------------
Celkem 48M



Vysvětlivky:M=Bod do manuální zručnosti :siesta:
 

DeletedUser10800

Guest
ale já potřebuji 100 prac. bodů ale ted mem jen 73 potrebuji jeste vic!
 

DeletedUser

Guest
ale já potřebuji 100 prac. bodů ale ted mem jen 73 potrebuji jeste vic!

Jinýma věcma to líp nevyženeš..Buď čekej až budeš mít další levely a tím si ty body dáš do M.Z. a nebo použíj šamana a nebo zkus počkat na kalhoty a opasky a kup si je s M.Z...Ale nevím zdali nezvýšej tedy ze 100 bodů na ten úkol s příchodem těch věcí na víc..třeba 150 a víš..:tom:
 

DeletedUser6989

Guest
Mám dotaz.
Jak je to s tou schopností.Je možné,abych měl těch 100 bodů jen z oblečení ?
 

DeletedUser7836

Guest
Neviem či nazbieraš tých 100 bodov z oblečenia. To myslím, že nie. Ale ak sa pýtaš nato, že či môžeš mať tých 100 bodov s bonusom, tak áno môžeš.
Dúfam, že si sa pýtal na toto.
 

DeletedUser7906

Guest
100 bodů na manuální zručnost jen z oblečení nedáš....Nejlepší oblečení Ti přidá okolo 50 bodů ... minimálně 50 bodů musíš mít ve schopnostech
A když si počkáš na update tak ti opasek od lvlu 100 přidá 17 bodů a kalhoty od lvlu 94 Ti přidají 20 bodů....takže i po updatu Ti to stejně nedá dohromady 100 bodů manuální zručnosti :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Neviem či nazbieraš tých 100 bodov z oblečenia. To myslím, že nie. Ale ak sa pýtaš nato, že či môžeš mať tých 100 bodov s bonusom, tak áno môžeš.
Dúfam, že si sa pýtal na toto.

Po updatu nejpíš nazbírám.Díky za odpověď.

minimálně 50 bodů musíš mít ve schopnostech
To je tím,že zatím oblečení nepřidají více,nebo je to podmínka pro úkol ?
 

DeletedUser7906

Guest
Přečti si ještě jednou pořádně, co jsem napsal....100 bodů manuální zručnosti POUZE z oblečení nedáš ani po upadtu :)
 

DeletedUser

Guest
Možné to není a ani po updatu nebude. Pokud se mrkneš na opasky a kalhoty co mají přijít, tak Brown pistol belt přidává +17 a Black soft leg guards +20.
Tzn., že s oblečení co už tu bylo napsáno dáš dohromady maximálně +75 manuální zručnosti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Podmienka pre úlohu to nieje.

Díky,o tuto odpověď mi šlo.Nechtěl jsem se dohadovat,kolik bude po updatu maximální bonus.

A pro puntičkáře : oblečení po updatu dává maximálně 89 PB.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj,nejde my získat kolt bez nábojů,mám nasazenou roli sukna a dělám práci těžit ropu.Je ještě něco potřeba nebo záleží na štěstí či době práce?
 
Nahoru