• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

záhady(duchové,yeti,lochnes atd...)

DeletedUser

Guest
Jenže aligátoři a žraloci alespoň mají vhodné životní podmínky, k tomu plesiosaura jsem v knížkách vídal pouze v mořích, tak co by dělal jezeře? Také mi řekni, kde by takový několikatunový kolos sehnal maso na delší dobu? A nezdá se mi, že by se psalo o tom, že v Ness ubývá počet ryb.

ale já si bohužel vůbec nemyslím, že Lochneska žije ve skotským jezeře Lochness...:yes:
podle mě je to jen turistický lákadlo...:eww:
ale určitě někde bude tvor, který až se objeví, tak se bude vymykat našim představám o velikosti...:yes:
 

DeletedUser

Guest
Pokud vám to nebude vadit,vrátil bych se tímto příspěvkem k duchům,dnes jsme totiž prohodili řeč o tom co se dělo našim žákům ze třídy na Škola v Přírodě,v 6. třídě,tedy před 2 roky jsme jeli na školu v Přírodě do jednoho hotelu uprostřed lesů,pokud bduete chtít,přes PM vám pošlu stránku toho hotelu...
Jeli jsme někdy v tuto dobu,s našimi novými mladými učiteli,takže jsme hodně sportovali,hráli různé hry a tak dále...příroda dobrá,ale hotel...stará budova,jídlo bylo doslova NECHUTNÝ,o personálu ani nemluvně,uplní blbci...ale dalo se to...byla sranda...ale....:

2 Pokoje byly vždy spojeny chodbou kde byla toaleta a WC,do každého pokoje se vešli 4 lidé,takže jedno apartmá bylo pro 8 lidí,naši 4 kluci byli v jednom Apartmánu samy v jednom pokoji,druhý byl zamčený...a začli se tam ze dne na den dít divné věci,třeba > > > měli jsme pokoj pod nimi,jako první sme se vrátili do pokoje oběda,slyšeli jsme nad námi jako by někdo dupal v jejich pokoji,řikáme si:Asi se už kluci vrátili do pokoje:...Vyjdeme na chodbu,a kluci z toho pokoje jdou do toho pokoje!...a byl zamčenej!...Když tam přišlo nikdo tam nebyl...divné?...to je tepve začátek...až přišli,různé věci jako zásubky,mobily a dále změnili svojí pozici,tedy kde byly,už nebyly...dále,jim jako jediným v celé budově nešli zapnout mobilní telefony...v noci prý "něco" jim rozházelo Toaletní potřeby po kouplně,a následně ručníky zandalo za topení...viděl jsem to na vlastní oči...dále se prý v noci sama od sebe sputila sprcha...a další věci...nebyla to sranda,oni jsou v pohodě,taková elita třídy,ti kteří sou nejvíc v pohodě,nebrečí kvůli blbosti,ale oni se normálně před náma rozbuleli...měli toho dost...dodnes z toho máme strach...neřekli nám nikdy že to je sranda...nic....takže tomu věřím...a před 14 dněmy tam jeli znova (beze mě bohuzel)...a taky prý si zamčené dveře dělali co chtěli...prý samy od sebe se zabouchly,anniž by byl průvan...měnila se jejich pozice prý...brrr...a tohle není sranda...prý z toho měli Noční můry 3 měsíce...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7063

Guest
Tak tohle zní fakt divně... Ani se mi tomu nechce věřit... brrrrr...
 

DeletedUser

Guest
Tak tohle se mi teda ještě nestalo. Naše škola v přírodě celkem ušla, ale že by se tam dělo něco podobnýho, tak to ne. Jo, a bacha na sprostý výrazy ( alespoň pro většinu lidí). Já sám ale nemám co poučovat :ups ha:.
 

DeletedUser

Guest
Tak tohle se mi teda ještě nestalo. Naše škola v přírodě celkem ušla, ale že by se tam dělo něco podobnýho, tak to ne. Jo, a bacha na sprostý výrazy ( alespoň pro většinu lidí). Já sám ale nemám co poučovat :ups ha:.

Opraveno...nějak jsem si neuvědomil a tak sem tot am napsal...doufám že všechny sprosté výrazy sou pryč :smoker:
 

DeletedUser

Guest
Jóóó, streloku něco podobného se mi stalo taky (taky všechno staré) tento rok na seznamovacím pobytě... ve 3. třídě, když jsme byly na škole v přírodě, kluci vyvolávali v jednom pokoji duchy, nevím to přesně, pokoušeli se o Hitlera nebo Satana (tedy pokud těmito slovy neporušuji pravidla :sorry:) a ještě další duchy, potom, v 6 třídě (tedy těďkajc ento školní rok) se tam v tom pokoji děly divné věci BRRR, např. V koupelně jsem si dal na poličku kartáček, z klukama odejdeme na večeři a když se vrátíme všechny naše věci co jsme měli na poličce (zubní kartáčky, mýdlo, pasty atd.) byly na zemi a mě málem spadl kartáček do záchodu :D No další co se nám stalo v tomto pokoji bylo v noci, nemohli jsme spát bylo asi 3 hodiny v noci, to jsme začali už usínat, a naráz v koupelně se začalo cosi buchat, nikdo tam neměl odvahu vejít, asi 10 minut to tam bůchalo vrzalo... vím jistě že to nebylo z vedlejších pokojů JELIKOŽ všichni už spali, ráno jsme tam vešli a všechny naše věci byly zase na zemi a sprcha nebo-li ten kartáč čím se sprchujete, bylo v záchodě a ta hadice s tama trčela... :D

EDIT:
Pokud si myslíte, že je to výmysl jste na špatné cestě... toto se nám stalo doopravdy, sem už nikdy nepojedu :ehm::ehm::ehm::ehm::ehm:
 

DeletedUser

Guest
Jóóó, streloku něco podobného se mi stalo taky (taky všechno staré) tento rok na seznamovacím pobytě... ve 3. třídě, když jsme byly na škole v přírodě, kluci vyvolávali v jednom pokoji duchy, nevím to přesně, pokoušeli se o Hitlera nebo Satana (tedy pokud těmito slovy neporušuji pravidla :sorry:) a ještě další duchy, potom, v 6 třídě (tedy těďkajc ento školní rok) se tam v tom pokoji děly divné věci BRRR, např. V koupelně jsem si dal na poličku kartáček, z klukama odejdeme na večeři a když se vrátíme všechny naše věci co jsme měli na poličce (zubní kartáčky, mýdlo, pasty atd.) byly na zemi a mě málem spadl kartáček do záchodu :D No další co se nám stalo v tomto pokoji bylo v noci, nemohli jsme spát bylo asi 3 hodiny v noci, to jsme začali už usínat, a naráz v koupelně se začalo cosi buchat, nikdo tam neměl odvahu vejít, asi 10 minut to tam bůchalo vrzalo... vím jistě že to nebylo z vedlejších pokojů JELIKOŽ všichni už spali, ráno jsme tam vešli a všechny naše věci byly zase na zemi a sprcha nebo-li ten kartáč čím se sprchujete, bylo v záchodě a ta hadice s tama trčela... :D

EDIT:
Pokud si myslíte, že je to výmysl jste na špatné cestě... toto se nám stalo doopravdy, sem už nikdy nepojedu :ehm::ehm::ehm::ehm::ehm:

nejspíš to byl jeden z vás... a pak se řehtal někde s někým jiným...:yes:
mě se na škole v př. stalo něco podobnýho... věci byly poházený... jinak než jsme s klukama odcházeli... později jsem si to i fotil... a bylo to jiný... ztráceli se nám věci - mobily, trička... potom to vyšlo najevo... jeden kluk z třídy chodil hned po obědě krást věci...:eww:
naštěstí odešel do jiné školy...:devil:
 

DeletedUser5540

Guest
to my jsme s kámošema šli do lesa a z něho jsme viděli hejno vran seskupených do lebky
a mrak do tvaru čarodějnice . a v tom lese jsme viděli pytláky s motorovou pilou kteří na nás utíkaly(málem nás chytli:ups ha:) a další den jsme tam viděli nějakýho černýho ducha kterej za náma běžel rychlostí kolem 50km/h brr ale stává se nám to jen když jsme naše parta spulu jinak normal

Pokud jsi myslíte že to není pravda tak pokdte s nama do toho lesa:devil:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to my jsme s kámošema šli do lesa a z něho jsme viděli hejno vran seskupených do lebky
a mrak do tvaru čarodějnice . a v tom lese jsme viděli pytláky s motorovou pilou kteří na nás utíkaly(málem nás chytli:ups ha:) a další den jsme tam viděli nějakýho černýho ducha kterej za náma běžel rychlostí kolem 50km/h brr ale stává se nám to jen když jsme naše parta spulu jinak normal

Pokud jsi myslíte že to není pravda tak pokdte s nama do toho lesa:devil:

tak tohle je už moc...:ups ha::ups ha::ups ha:
tomuhlr opravdu neuvěřím... jak byste tomu duchovi utekli, když běžel větší rychlostí než nejrychlejší muž světa?:ehm:
 

DeletedUser

Guest
to my jsme s kámošema šli do lesa a z něho jsme viděli hejno vran seskupených do lebky
a mrak do tvaru čarodějnice . a v tom lese jsme viděli pytláky s motorovou pilou kteří na nás utíkaly(málem nás chytli:ups ha:) a další den jsme tam viděli nějakýho černýho ducha kterej za náma běžel rychlostí kolem 50km/h brr ale stává se nám to jen když jsme naše parta spulu jinak normal

Pokud jsi myslíte že to není pravda tak pokdte s nama do toho lesa:devil:

Loooool to si myslis ze sme blby aby sme uverili tomuto?:D ale toto uz je moc:D
 

DeletedUser5540

Guest
no tak ten muz asi ne to tvrdili totiz kamosi kteri sli na vyzkum ale ostatni je pravda
 

DeletedUser4582

Guest
To čo sa tam u vás v tom hotely dialo mi pripomína toto. Na niečo také docela aj verím...:scream:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4517

Guest
jaj to vseco o cem tu mluvite udelal vas spoluzak a jestli ste byli nas kole v prirode a byla ta budova stara je mozne ze vrzalo mnoho veci,veci vam rozhazel spoluzak,zapinani mobilu se nekdy stava ,lidska fantazie si nekdy dokaze hodne veci primyslet a zvelicit.
 

DeletedUser

Guest
jaj to vseco o cem tu mluvite udelal vas spoluzak a jestli ste byli nas kole v prirode a byla ta budova stara je mozne ze vrzalo mnoho veci,veci vam rozhazel spoluzak,zapinani mobilu se nekdy stava ,lidska fantazie si nekdy dokaze hodne veci primyslet a zvelicit.

Jak vysvětlíš zapínání sprchy? v noci? :ehm:
 

DeletedUser

Guest
Takovýchto výjevů se nebojím, ještě je vyhledávám. Nechápu proč mě to tak bere.
Nejspíš tím, že už trošku vyrostl :loool:.
Jinak Cline, až to jednou zažiješ, budeš tvrdit opak.
 

DeletedUser4517

Guest
ono netekla ta sprcha porad jen v noci jste ji slyseli a posli m iodkaz na ten hotel
 
Nahoru